X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    heh muszę Wam się z czegoś zwierzyć :P wiem, że nic w naturze nie ginie dlatego bardzo mnie zdziwił fakt , że po wczorajszym <3 prawie nic ze mnie nie wyleciało :P pytałam mojego czy może czuł że jakoś malutko tego z niego poszło a on powiedział, że normalnie, jak zawsze :P ...tylko gdzie to się podziało :P coś tam wyleciało ale to malutko :P zastanawiam się, że może to przez pozycję "na jeźdźca" :P może wyleciało od razu a ja myślałam że to ze mnie bo miałam orgazm :P może się moje z jego pomieszało :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ooo ruda! Tez się właśnie czasami nad tym zastanawiam dlaczego tak jest :/ kiedyś czytałam ze to dlatego ze facet miał mały wytrysk, ale no nie wiem sama co o tym myśleć. Może w dni płodne tak masz hahaha :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 09:51

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny! Wy szalone jeden wieczór człowiek nie zajrzy a tu prawie 20 stron narosło :O
    Witam wszystkie nowe dziewczyny :) Super, że z nami jesteście.
    Ja w tym cyklu też wiesiołek biorę. Gdzieś wyczytałam, że facetom też pomaga, więc szprycuje mojego. Na szczęście łyka wszystko co mu powiem. Ten cykl u mnie jakiś dziwny temperatura niby ruszyła w górę ale trochę niemrawo.
    Co do seksu w płodne też tak mam że mnie jajniki bolą i trzeba się kręcić do dobrej pozycji, więc to chyba norma :)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    heh muszę Wam się z czegoś zwierzyć :P wiem, że nic w naturze nie ginie dlatego bardzo mnie zdziwił fakt , że po wczorajszym <3 prawie nic ze mnie nie wyleciało :P pytałam mojego czy może czuł że jakoś malutko tego z niego poszło a on powiedział, że normalnie, jak zawsze :P ...tylko gdzie to się podziało :P coś tam wyleciało ale to malutko :P zastanawiam się, że może to przez pozycję "na jeźdźca" :P może wyleciało od razu a ja myślałam że to ze mnie bo miałam orgazm :P może się moje z jego pomieszało :P

    Haha, wiesz, myślę, że nie ma co panikować z tym "wypływaniem".
    Nawet owu kiedyś napisało w poradzie, że nie należy zwracać uwagi na pozycję- to co ma się dostać, jest wtłaczane pod takim ciśnieniem, że się dostanie gdzie trza, wypływa ejakulat a nie plemniki same w sobie:)
    Mam nadzieję, bo akurat z moim zamiłowaniem do jazdy konnej, to ulubiona pozycja- a mi, też w niej zawsze najlepiej...;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    heh muszę Wam się z czegoś zwierzyć :P wiem, że nic w naturze nie ginie dlatego bardzo mnie zdziwił fakt , że po wczorajszym <3 prawie nic ze mnie nie wyleciało :P pytałam mojego czy może czuł że jakoś malutko tego z niego poszło a on powiedział, że normalnie, jak zawsze :P ...tylko gdzie to się podziało :P coś tam wyleciało ale to malutko :P zastanawiam się, że może to przez pozycję "na jeźdźca" :P może wyleciało od razu a ja myślałam że to ze mnie bo miałam orgazm :P może się moje z jego pomieszało :P


    Mam nadzieję, że wszystko się wciągnęło i właśnie szarżuje w dobrym kierunku :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0c2ee332460b.jpg

    Podobno bardzo dobry :) Będę niebawem zamawiać :)

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez tak czasem miałam. Mysle ze to czasem zależy od ułożenia i siły wytrysku. Tak mi sie zdaje. A czasami tez ze nie zdąży naprodukowac zbyt wiele ;) ale liczy sie jakość a nie ilośc dziewczyny! Haha :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 09:55

  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/0c2ee332460b.jpg

    Podobno bardzo dobry :) Będę niebawem zamawiać :)


    Ja na przyszły cykl jak w tym nie wyjdzie ;)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej reddie :) szalony dziewczyny :P

    Zołza a cóż to ? Nie widziałam tego nigdy

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 09:54

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Ja na przyszły cykl jak w tym nie wyjdzie ;)

    Ja mam kurde jakieś uczucie że dopiero w 3 u mnie pyknie...

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie czyli jest nas więcej z tym bólem, to dobrze bo już się bałam , że to ze mną coś nie tak :P
    ja też ją lubię :) sama ułożę się pod takim kątem jak trzeba ...;) no i ode mnie zależy głębokość penetracji a w przy moich bólach owulacyjnych to ważne :)
    dzięki za odpowiedzi :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję, że do 6 się uda, bo potem muszę zrobić przerwę na 4 miesiące :/

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reddie137 wrote:
    Mam nadzieję, że wszystko się wciągnęło i właśnie szarżuje w dobrym kierunku :)
    hehe ja też mam taka nadzieję ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Hej reddie :) szalony dziewczyny :P

    Zołza a cóż to ? Nie widziałam tego nigdy

    Żel który poprawia jakość nasienia, ułatwia ślizganie się plemnikom no i dobrze "naoliwia" wejście :p

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja mam nadzieję, że mi się uda do czerwca bo przez pracę tez później będę zmuszona zrobić przerwę w staraniach aż do lutego 2017 ;/

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza,ooo moze też to zakupie ;P

    Dziewczyny uda sie wam! Nie krakajcie ze się nie uda, nu nu nie wolno!

    AJA_S lubi tę wiadomość

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no ja czas mam jakieś takie przeczucie że już w tym miesiącu się uda ale wiadomo jak jest :P pewnie wiele z Was tak czuje a później i tak @ wita :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaha no niestety ja tak mam :/ wredota zawsze musi przyjść ehh.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Zołza,ooo moze też to zakupie ;P

    Dziewczyny uda sie wam! Nie krakajcie ze się nie uda, nu nu nie wolno!

    Najlepiej przez neta kupić... pytałam w Aptece razu jednego.. to za małe op 50zl za wieksze 80 :/ a w internetowej aptece małe 27zl , 55zl duze.. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Spoko... ja dopiero skończyłam owulke a juz czuje sie jak na okres ;D

‹‹ 55 56 57 58 59 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak zajść w ciążę? 4 składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w koktajlach.

Jak zajść w ciążę? Jak w naturalny, łatwy, a przy tym smaczny sposób możesz poprawić swoją płodność? Wystarczy, że każdego dnia będziesz przygotowywać super-odżywczy koktajl płodności. Jakie dobroczynne składniki możesz znaleźć w naszych przepisach? Jaką rolę odgrywają one w kontekście płodności? Oto 4 najważniejsze składniki na poprawę płodności, które znajdziesz w smoothies! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ

Problemy z tarczycą - przyczyny, objawy, wpływ na płodność

Problemy z tarczycą są bardzo częstą przyczyną zaburzeń hormonalnych zarówno u kobiet, jak i u mężczyzn. Jakie są najczęstsze zaburzenia w funkcjonowaniu tarczycy? Jakie są typowe objawy problemów z tarczycą? Jak wygląda diagnostyka? Jak zaburzenia tarczycy mogą wpływać na płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ