Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • marta95 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to jest trochę różnica z tymi cenami :/ ale jak ze wszystkim niestety..W Internecie taniej ;)

• Rudzielec91 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    ale kto wie :P trzy zafasolkowane dziewczyny już mi wysłały zarazki, Ty Marta ciągle kraczesz :D także może z tego coś będzie ;D hehe

ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I będę krakac! Kra kraaaa :P :P

Rudzielec91 lubi tę wiadomość

• Rudzielec91 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha, kracz kracz!! najlepiej na nasz wszystkie :D i na siebie też :D

ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A pewnie ze na wszystkie będę krakac!
    Na siebie...ktoś musiałby na mnie, sama na siebie już tyle krakam i nic z tego nie wychodzi...chyba ze sama na siebie nie mogę hahaha :D

• reddie137 Ekspertka

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    A pewnie ze na wszystkie będę krakac!
    Na siebie...ktoś musiałby na mnie, sama na siebie już tyle krakam i nic z tego nie wychodzi...chyba ze sama na siebie nie mogę hahaha :D

Kraa Kraaa Kraaa !
    Jesteś okrakana i nie masz wyboru ;)

• marta95 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki reddie, teraz na pewno się uda :)!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 10:10

• Rudzielec91 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kra, kra, kra ;D i ja kracze na Ciebie hehe ;D no to już Martuśka nie masz innego wyjścia jak tylko fasolkować ;D
    dziewczyny czy któraś jest z Bieszczad?:) czy tylko ja :P bo tak ciągle ktoś pisze skąd jest ale zawsze jest to drugi koniec Polski :P

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 10:12

ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ajajaj żeby tylko mi trojaczki z tego nie wyszły :P
    Ja to łódzkie...trochę daleko do Ciebie :( a fajnie by było iść na kawkę z wami :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 10:13

• Rudzielec91 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no właśnie tak pomyślałam, ze może okaże się , że sąsiadka pisze i można by się na kawkę wybrać :D hehe ale chyba zostanie tylko OF :P

ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja Częstochowa, więc też daleko od Was :(

• Rudzielec91 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    no to fest :P ale i tak zapraszam w Bieszczady ;D

ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ruda,wpadniemy na libacje haha :D

• Asia2016 Debiutantka

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie Dziewczyny! My z Mężem staramy się już tak naprawdę od 4 m-cy (2,5 roku po ślubie) ale to wszystko u nas zależy od dni czy nam się w ogóle zachce seksu, oboje mamy problemy życiowe. Mój obecny Mąż nie ma żadnego dziecka (jedno było ale zmarło...) a ja mam 3 z pierwszego małżeństwa... Przez wiele miesięcy był seks ale tylko z prezerwatywą a teraz jedziemy na maksa - oczekując czy @ się pojawi. Domyślam się, że niejedna z Was mnie opiep..., bo mam już 3 a chce 4... - tak z Tym mężczyzną tak... Więc pytanie jedno - czy moge dołączyć do staraczków kwietniowych?

• Rudzielec91 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta zapraszam :) to miejsce w którym mieszkam :) mała wioseczka nad jeziorem ale mamy bary, basen, spa, kręgle ;) jest co robić
    4qq1l3.jpg

ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    łosz kurde! Przeprowadzam się do Ciebie, teraz już natychmiast :P

Rudzielec91, AJA_S lubią tę wiadomość

• Rudzielec91 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Asia2016 wrote:
    Witajcie Dziewczyny! My z Mężem staramy się już tak naprawdę od 4 m-cy (2,5 roku po ślubie) ale to wszystko u nas zależy od dni czy nam się w ogóle zachce seksu, oboje mamy problemy życiowe. Mój obecny Mąż nie ma żadnego dziecka (jedno było ale zmarło...) a ja mam 3 z pierwszego małżeństwa... Przez wiele miesięcy był seks ale tylko z prezerwatywą a teraz jedziemy na maksa - oczekując czy @ się pojawi. Domyślam się, że niejedna z Was mnie opiep..., bo mam już 3 a chce 4... - tak z Tym mężczyzną tak... Więc pytanie jedno - czy moge dołączyć do staraczków kwietniowych?
    no pewnie!!!!! nawet nie pytaj! ;D ja co prawda staram sie o pierwsze ale też chciałabym 4 ;D gromadka dzieci to szczęscie a nie wstyd :) :* fajnie , że do nas dołączysz :0

ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    łosz kurde! Przeprowadzam się do Ciebie, teraz już natychmiast :P
    hehe wpadaj kiedy chcesz ;D

ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec ja teraz co prawda we Wrocławiu od długiego czasu ale pochodzę z Przemyśla :) wiec Bieszczady ;) Asia- tyłek Ci spiore ;) żadna z nas cie nie opierdzieli tylko bedzie wspierać ;) ja mam w domu 10latka. Syn mojego męża ale mieszka z nami a do matki jezdzi raz na 2tyg.....teraz chcemy dla niego rodzeństwo bo marzy o nim a my o naszym wspólnym dziecku ;) bardzo bym chciała byc taka prawdziwa Mama dla kogos ;)

• marta95 Autorytet

Wysłany: 12 kwietnia 2016, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witaj Asia, czuj się jak u siebie :D

Ruda,ok. Niedługo będę...tylko muszę męża nastawić na ta myśl ze nie będzie mnie kilka miesięcy hahaha :P

‹‹ 56 57 58 59 60 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Śluz płodny a owulacja i dni płodne - jak prowadzić obserwacje?

Na rynku dostępnych jest wiele pomocy w wyznaczaniu dni płodnych. Większość z nich działa na podobnej zasadzie – rozpoznaje zmianę hormonów w ciele kobiety i na tej podstawie wskazuje dni płodne. Czy wiesz, że jedno z takich „narzędzi” masz już w sobie? Twój śluz płodny, który pojawia się w czasie dni płodnych, czyli przed wystąpieniem owulacji!

CZYTAJ WIĘCEJ

Inseminacja (IUI) koszt i wskazania. Jaka jest skuteczność inseminacji?

Inseminacja domaciczna jest zabiegiem mającym na celu, ułatwienie zapłodnienia, poprzez skrócenie drogi, jaką mają do pokonania plemniki do komórki jajowej. Czy warto ją wykonać, jaki jest koszt i przy jakich schorzeniach odnotowuje się najlepsze rezultaty? Przeczytaj również jakie badania należy wykonać przed inseminacją i jak się do niej przygotować. 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego