X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Dziewczyny dajecie Waszym mężczyznom ;) jakieś witaminki? Zastanakwiam się czy swojemu nie aplikować ;) Tylko tyle tego na rynku... że nie wiem które dobre...
    ja nic swojemu nie daje ;) jedynie dużo zdrowego jedzonka :) mam nadzieję, że to wystarczy :) ale znajoma ostatnio mówiła, ze jak się starała to lekarz zalecił i jej i narzeczonemu brać kwas foliowy, o innych przypadkach nie słyszałam :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ahh zeby moj chcial to lykac ...

    Mój pali... i za Chiny nie udaje się mu rzucić :/ a przez to i zolnierzyki moga byc lipne... wiec musze je jakos ratowac :p

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    to zazdroszczę śluzu i tez mam ogromną nadzieję, że ten cykl zakończy się dla ciebie zafasolkowaniem :)
    a może mój śluz się jeszcze nie obudził...? :P ech nigdy nie miałam tak przed owulką, zawsze było tak jak teraz u Ciebie "jak z rynny" :P no nic, poczekamy, zobaczymy
    To tylko @ U mnie :D zobaczymy co będzie u mnie w tym cyklu po wiesiolku bo biorę go od początku :P
    E no u Ciebie jeszcze się ruszy, na sucho też można zajść więc spoko :p

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Mój pali... i za Chiny nie udaje się mu rzucić :/ a przez to i zolnierzyki moga byc lipne... wiec musze je jakos ratowac :p
    Ratuj się jak tylko możesz :D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nie wiedziałam, że papieroski mogą mieć taki zły wpływ, na szczęście my nie palimy, no i w sumie tylko jedna osoba w całej naszej, dużej rodzinie pali :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ostatecznosci usta usta haha ;D

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    To tylko @ U mnie :D zobaczymy co będzie u mnie w tym cyklu po wiesiolku bo biorę go od początku :P
    E no u Ciebie jeszcze się ruszy, na sucho też można zajść więc spoko :p
    aaa no tak bo Ty jeszcze masz @ :) zapomniałam :) wiesz, śluz bardzo pomaga w przemieszczaniu się plemników więc mam nadzieję, że jednak się pojawi :)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja ogólnie jak czuję fajki to mam dziwne odruchy prawie wymiotne :O nie lubię...no ale za 'młodu' się próbowało ale nie smakowało haha :d

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    aaa no tak bo Ty jeszcze masz @ :) zapomniałam :) wiesz, śluz bardzo pomaga w przemieszczaniu się plemników więc mam nadzieję, że jednak się pojawi :)
    A no małpa, wredna jeszcze kilka dni i teraz zaczynamy :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    nie wiedziałam, że papieroski mogą mieć taki zły wpływ, na szczęście my nie palimy, no i w sumie tylko jedna osoba w całej naszej, dużej rodzinie pali :)

    Ma niestety. Wczoraj byłam u gin ( w końcu normalny ktory nie patrzy co chwile na zegarek, na wiesc o planowanej ciazy nie zbywa kwasem foliowym... ) i odbylam z nia długa i konkretna rozmowe.. pierwszy raz to lekarz pytal a nie ja :p
    No i muszę go trochę powitaminkowac :)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja to samo :P od razu mnie na wymioty bierze :P ale ja w ogóle jestem strasznie czuła na zapachy :P fajki, gaz, benzyna , wiadomo , nie są przyjemne dla nikogo ale ja od razu dostaje migreny i wymiotuje ;P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Ja ogólnie jak czuję fajki to mam dziwne odruchy prawie wymiotne :O nie lubię...no ale za 'młodu' się próbowało ale nie smakowało haha :d

    Ja też nienawidze zapachu fajek... nigdy nie palilam. I wnerwia mnie jak czuje zapach papierosow w aucie czy np w lazience ( pali w oknie )
    Ale wiem że ma bardzo "nerwowa" prace i wiem że nie da rady rzucic póki co... wiec zistaja witaminki

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza to super! chyba wszystkie zazdrościmy takiego lekarza :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2016, 09:23

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza:) wrote:
    Dziewczyny dajecie Waszym mężczyznom ;) jakieś witaminki? Zastanakwiam się czy swojemu nie aplikować ;) Tylko tyle tego na rynku... że nie wiem które dobre...
    Tak. Bierze folik, L-karnityne, Ala z Olimpu, selen bodajze i salfazin. Ale to dopiero od miesiąca. A i androvit. :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zołza no jak się ma taką pracę no to zrozumiałe...
    No lekarz super. Niesamowite ze są jeszcze tacy lekarze na świecie :P ja jestem w trakcie poszukiwań jakiegos normalnego, az chętnie pojechalabym do Twojego :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiesz co... do mnie chyba już pół Gdańska "zajrzalo" ;D ale zaden z tych lekarzy nie sprawił ze u niego zostalam... a to gbur... a to leki "na oko" , olewanie pytań, wizyta na czas... o delikatnosci nie wspomne...
    Jeden kiedyś wykrył mi miesniaki... ja wystraszona pytam " i co teraz????" A on do mnie " a co ma byc? Nic.. " Chciałam z nim pogadac czy jakies leki.. co robimy to uslyszalam ze teraz konczy prace i musi po zone jechac i na nastepnej wizycie spohrzy dokladniej. Wtf ???
    Poszlam do innego i zadnych miesniakow nie było...

    A wczoraj poszlam w ciemno.. po pozytywnych komentarzach.
    Mloda dziewczyna ale mega miła, ludzka, delikatna i poswiecils mi naprawde duzo czasu. Zrobiła wywiad (pierwszy raz w zyciu!) , odpowiadala na pytania i co fajne... bylam prywatnie a ona zapisala mnie do Siebie na nfz na przyszly tydz zeby porobic usg itd na fundusz :)

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No mi jeden chciał dac tabletki anty chociaż wiedział ze staram się o dziecko :O chore..

    I właśnie takich lekarzy się ceni, młoda i energiczna, nie znudzona tyloma latami pracy :P

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja x lat temu jak chciałam właśnie tabletki anty to mi chłop przepisał jakieś... ja że tak bez badań ? Na oko ? A on : wszystkim te same przepisuje i nikt się nie skarżył...
    Skwitowałam że nie chce mieć wąsów albo 20kg nadwagi i podziękowałam :p

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahaha, dlatego mówię ze niektórzy to pajaceeeeeee :D

    Zołza:) lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Także ja się w zoraj "zakochałam" w nowej Pani Doktor :p i chce przy niej zostać :p

‹‹ 54 55 56 57 58 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 zasad dobrego odżywiania podczas starania - co i jak jeść, aby szybciej zajść w ciążę

Odpowiednia dieta płodności może nie tylko polepszyć twoje zdrowie i dobre samopoczucie, ale również wspomóc twoją płodność oraz zapewnić zdrowy rozwój twojego dziecka jak już zajdziesz w ciążę. Co zatem oznacza „odpowiednia dieta”? Znajdziesz tutaj 14 wskazówek, które pomogą Ci lepiej zaplanować posiłki.

CZYTAJ WIĘCEJ