X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Haha mi się zawsze po seksie chce siku :D A Wam nie? :P Mi i tak dużo wypływa trzymam ale no i tak sporo wyleci :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah no widzisz, o tym nie wiedziałam, więc wycofuje to co napisałam wcześniej:D Kozisina sikaj do woli :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 20:45

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    I bardzo dobrze, bo po powinno się chodzić siusiu, żeby do zapalenia cewki moczowej nie doszło. ;) Teraz mi się przypomniało, ginekolożka mi kiedyś mówiła.
    Oooo no proszę :D Tego bym nie wiedziała :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Właśnie szukam potwierdzenia w internecie, ale cholercia znaleźć nie mogę, więc może jakieś przedawnione teorie spiskowe wam tu sprzedaję. :D

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Faza jest stała - owulacja jak pisałam zazwyczaj występuje w połowie cyklu ale trzeba brak 2-3dniowe opóźnienie lub przyspieszenie owulacji.
    .

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Właśnie szukam potwierdzenia w internecie, ale cholercia znaleźć nie mogę, więc może jakieś przedawnione teorie spiskowe wam tu sprzedaję. :D
    Almanah pierwszy raz o tym słyszę ale ma to sens ;) więc myślę że to nie teorie spiskowe:D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    Ja również czytałam, że faza lutealna jest stała i nie ma czegoś takiego jak spóźniająca się miesiączka tylko owulacja się przesunęła w danym cyklu...ja np mam zawsze 14 dniową fazę lutealną.
    No właśnie mi też się tak wydaje, no ale nie jestem ekspertem. Wydaje mi się, że mam fazę około 15 dni właśnie. Ale może ktoś jeszcze się wypowie jak to jest.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliana86 wrote:
    Faza jest stała - owulacja jak pisałam zazwyczaj występuje w połowie cyklu ale trzeba brak 2-3dniowe opóźnienie lub przyspieszenie owulacji.
    .
    A no to ja zrozumiałam, że faza lutealna nie jest stała. Bo to że owulacja różnie wychodzi to tak :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Oooo no proszę :D Tego bym nie wiedziała :D
    też kiedyś o tym słyszałam, że siusianie jest po to żeby bakterii się pozbyć ;-) jakie to mądre, wszystko jest jednak po coś

    Almanah lubi tę wiadomość

  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliana86 wrote:
    Faza jest stała - owulacja jak pisałam zazwyczaj występuje w połowie cyklu ale trzeba brak 2-3dniowe opóźnienie lub przyspieszenie owulacji.
    .

    Bzdura, żadne w połowie cyklu. Owulację liczy się około 14 dni od ostatniego dnia cyklu. Więc dla kobiety, która ma 36 dniowe cykle, czy jakiekolwiek inne niż 28 dniowe, już nie będzie to połowa cyklu. A nawet jak ktoś ma 28 dniowe cykle, to moje mieć 12 dniową fazę lutealną i też już nie ma owulacji w środku cyklu. ;)

    Co do stałości fl, to nie wiem, sama stałej nie mam, ale może jestem dziwadło. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja jak mogę to trzymam sikanie do rana ;) Staram się nie pić zbyt wiele i wysikać przed "zabawą" ;)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Właśnie szukam potwierdzenia w internecie, ale cholercia znaleźć nie mogę, więc może jakieś przedawnione teorie spiskowe wam tu sprzedaję. :D

    Też to słyszałam :) zwłaszcza, że często je miewam.
    U nas to taki standard, <3, potem małż nakłada mi majtki i lecę siusiu... Na palcach jednej ręki policzę ile razy zasnęłam ;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mogę napisać tyle że nawet dzisiaj rano czytałam na ten temat i też było napisane że faza lutealna jest stała ale cholera go wie :P

    Seraya, Offca88 lubią tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co do bólu podczas stosunku w dni płodne to też ostatnio to zauważyłam...że jakoś w każdej pozycji jest nie tak ;-) także może coś w tym jest

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mąż mi właśnie przyniósł pomelo może któraś chce? :D Uwielbiam ten owoc :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam nadzieję, że jutro rano będę mieć wyższą temperaturę jak mam teraz :/ Aż się boję mierzyć.

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pomelo <3 kocham!
    Ale marze już o arbuzie!
    Mój ciągle zajęty...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Mąż mi właśnie przyniósł pomelo może któraś chce? :D Uwielbiam ten owoc :D

    Uwielbiam!!! Ja chce!!! Ja przed momentem zjadłam kiełki...mniam :)

  • Seraya Ekspertka
    Postów: 167 54

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Ja mogę napisać tyle że nawet dzisiaj rano czytałam na ten temat i też było napisane że faza lutealna jest stała ale cholera go wie :P
    i wyczytałam również, że trwa od 10 do 16 dni także każda z nas sama musi sobie "wybadać" ile trwa u niej.

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Bzdura, żadne w połowie cyklu. Owulację liczy się około 14 dni od ostatniego dnia cyklu. Więc dla kobiety, która ma 36 dniowe cykle, czy jakiekolwiek inne niż 28 dniowe, już nie będzie to połowa cyklu. A nawet jak ktoś ma 28 dniowe cykle, to moje mieć 12 dniową fazę lutealną i też już nie ma owulacji w środku cyklu. ;)

    Co do stałości fl, to nie wiem, sama stałej nie mam, ale może jestem dziwadło. :D
    Ja w sumie tego nie sprawdzam ale tak z tego co obserwuję to tak mi się wydaje, że właśnie mam mniej więcej te 15 dni fazy lutealnej i tak mniej więcej sobie liczę owu. Pokrywa mi się to tak w sumie jakby. Bo bóle mam jakby dzień wcześniej. Ale nie mam monitoringu ani temperatury więc kto tam wie, to tylko przypuszczenia :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 49 50 51 52 53 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ