X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca może Ty zajdziesz w ciążę i nas będziesz dopingowac ;) Moze to "kwietniowe testowanie" trzeba zamienić na "testowanie aż zzielenieję" hahaha :P

    Offca88, Rudzielec91, Almanah lubią tę wiadomość

  • luciola Znajoma
    Postów: 30 6

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    offca88 co tak mało wiary w siebie ? Zobaczysz ani się obejrzysz i będziesz w ciąży. Ja tam ze swojej strony będę z Tobą aż do porodówki hi hi

    Offca88 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    jej chwilę mnie nie było a tu takie tłumy! :) Offca też mam dlugie cykle-31dni :/ Rudzielec- ja też jestem mała....ważę w porywach do 48 o mam jakies 160cm wzrostu :P
    Ojej ale z Was kochane chudzinki, aż Wam zazdroszczę :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca- ja bym chciała przytyć.....ale tylko od pasa w górę :P haha ale nie umiem ;)

    Rudzielec91, Agula82 lubią tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Mam dokładnie to samo. I zawsze się zastanawiałam jak ja tego dzieciaka mam zrobić jak mnie tak boli. Żebyś Ty mnie zobaczyła jakie ja wtedy kombinacje robię podczas serduszkowania byle by nie bolało :):):)
    Ja też kombinuję jak koń pod górę :D Jednocześnie chcę tak głęboko żeby niewiele wypadło, a się nie da :D Taka nasza uroda widocznie. Z drugiej strony jak już będziemy miały maluszka to będzie łatwiej unikać dni płodnych hihi
    Ja po każdym stosunku robię świecę, czy pomaga nie wiem, ale na pewno nie zaszkodzi :D

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mnie też zawsze boli w płodne przez co też seks w te dni nie jest dla mnie jakąś rewelacją :/ Ja dopiero w tym cyklu podnoszę nóżki do góry. Tak na 10minut na wszelki wypadek :P Na pewno nie zaszkodzi ;) a może pomóc.

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliana86 wrote:
    faza lutealna nie jest stała. może się wachać i nie zawsze jest równo w połowie cyklu. Ja np mam cykle 28-29 dni wiec powinnam mieć ok 14 dnia cyklu.. 4 lata temu jak mierzyłam tempke to wykazywała mi owulacje czasem 17 dnia cyklu a czasem 10... czasem też miała cykle 31dni wiec owulacja tez wtedy się przesuwa...
    także tutaj tylko mierzenie temperatury, sprawdzanie sluzu i ewentualne testy owulacyjne mogą pokazac czy owulacja sie opóźniła czy była szybciej...
    Jak miałam nauki przedmałzeńskie - to nasz nauczyciel a mój dawny nauczyciel biologii z gimnazjum- zanim wystawił nam zaświadczenie potrzebne dla ksiedza powiedział że zdarza się że kobieta zachodzi w ciaze niedługo po okresie np 4-5 dni, a wynika to własnie gdy owulacja będzie szybciej np zamiast 12 dc owulacja bedzie ok 8 dnia...
    a plemniki są w stanie przeżyć od 2-5 dni,w sprzyjających warunkach 7 dni...
    zawsze trzeba zrobic +/- 2-3 dni rozbieżności... nasz organizm to nie maszyna ktora musi byc bezbłędna...
    To że owulka jest różnie to tak wiem, ale myślałam,że faza lutealna jest stała, tak czytałam hm. Ja sugeruję się tylko bólem no i śluzem. Ja po @ mam suchiznę, więc tam owulki raczej nie ma prawa być. Ale wiadomo przesunąć się może. Dlatego właśnie współżyję już teraz. Bo kto tam wie. Niemniej no myślałam, że jest to stała wartość, u każdej kobiety inna ale stała. Najwidoczniej jeszcze za mało wiem w tym temacie :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Offca może Ty zajdziesz w ciążę i nas będziesz dopingowac ;) Moze to "kwietniowe testowanie" trzeba zamienić na "testowanie aż zzielenieję" hahaha :P
    Aaaa to byłby dobry pomysł :D Jak ja bym zaszła to na pewno bym tutaj została :D Nie ma bata :D
    Ale to pewnie potrwa :D Niemniej zachęcam Was do zostania :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Mam dokładnie to samo. I zawsze się zastanawiałam jak ja tego dzieciaka mam zrobić jak mnie tak boli. Żebyś Ty mnie zobaczyła jakie ja wtedy kombinacje robię podczas serduszkowania byle by nie bolało :):):)
    ha ha ha skądś to znam injest tylko" misiu nie tak, teraz boli, inaczej, dobra teraz ok :P" cuda czasem trzeba wymyślać :D wcześniej po prostu przestawalismy ale że teraz się staramy to tez robimy takie kombinacje :D ha ha jeszcze chyba tylko stania na głowie nie było :P

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luciola wrote:
    offca88 co tak mało wiary w siebie ? Zobaczysz ani się obejrzysz i będziesz w ciąży. Ja tam ze swojej strony będę z Tobą aż do porodówki hi hi
    O i to jest dobre podejście :D
    Trzymam za słowo :D
    Wiesz co patrzę realnie , chęci są , ale wiadomo to nie tak szybko zachodzi się w ciążę. :D Wolę zostać mile zaskoczona niż zszokowana niemile :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też tu zostanę :) tak mi tu dobrze ;)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Offca- ja bym chciała przytyć.....ale tylko od pasa w górę :P haha ale nie umiem ;)
    Hihi...no tak :D Każdy coś by w sobie zmienił :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja się nigdzie nie wybieram ;) haha Zostajemy aż zzieleniejemy! Rudzielec doskonale Cie rozumiem :P

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Mnie też zawsze boli w płodne przez co też seks w te dni nie jest dla mnie jakąś rewelacją :/ Ja dopiero w tym cyklu podnoszę nóżki do góry. Tak na 10minut na wszelki wypadek :P Na pewno nie zaszkodzi ;) a może pomóc.
    Ja w tym zeszłym cyklu tak nie zrobiłam i żałuję, teraz się poprawiam właśnie. :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ha ha ha skądś to znam injest tylko" misiu nie tak, teraz boli, inaczej, dobra teraz ok :P" cuda czasem trzeba wymyślać :D wcześniej po prostu przestawalismy ale że teraz się staramy to tez robimy takie kombinacje :D ha ha jeszcze chyba tylko stania na głowie nie było :P
    Hahah może warto ? :D

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Ja też tu zostanę :) tak mi tu dobrze ;)
    No i to jest dobra odpowiedź :D Najwyżej zmienimy po prostu nazwę , da się ?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja nóg nie podnoszę itp ale zawsze poleze sobie chwilkę po przytulaniu ;)

    Almanah lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Offca- ja bym chciała przytyć.....ale tylko od pasa w górę :P haha ale nie umiem ;)

    Mi w takim przytyciu pomogły pigułki. :P Ale to wiadomo, nie na wszystkie tak samo działa i nie u wszystkich zostaje, nawet jak zadziała. Poza tym podobno ciąża też pomaga. :D

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem ;) ale tak czy siak zostaje :D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja teraz jak to któraś tutaj nazwała "wysłanników" trzymam aż do rana haha Jak wieczorem działamy to jak już swoje z nóżkami do góry poleżę to zakładam wkładkę i do spania. Zabraniam mężowi mnie rozśmieszać wtedy bo wszystko ze mnie wylatuje hahaha.

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

‹‹ 47 48 49 50 51 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Nowości i innowacyjne algorytmy sztucznej inteligencji wdrożone w aplikacji OvuFriend

Przeczytaj o nowościach, które właśnie wdrożyliśmy w aplikacji OvuFriend! Są to wyniki naszych ponad dwuletnich prac badawczo-rozwojowych, w które byli zaangażowani najlepsi eksperci medyczni i naukowcy od analizy danych i algorytmów sztucznej inteligencji w Polsce. Projekt otrzymał również wsparcie od Narodowego Centrum Badań i Rozwoju oraz Google for Startups. Co to oznacza dla użytkowniczek OvuFriend? Przeczytaj więcej. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ