X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Kozisina jeździsz konno? ale zazdroszcze!!! kocham konie, zaczęłam kiedyś jeździć ale niestety teraz brak czasu ;/ ale jeszcze kiedys musze do tego wrócić :)
    To bardzo aktywny tryb życia prowadzisz, aż dziwne, że piszesz, że masz brzuszek ;)

    Tak:) kocham to! Mojego też wciągnęłam, teraz razem jeździmy :)
    Brzuszek, udzisko i kawał dorodnego tyłka. Haha. Wy slodycze- ja kocham "konkreciki" jak pizza;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hehe :) oj tak, fastfoodziki potrafią zrobić piękne krągłości ;) ja mojego próbowałam zarazić końmi ale nie ma szans :P jego miłością jest motorek :P hehe

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ooo właśnie zauważyłam, że zostałam "ekspertką" ;) do ekspertki mi daleko hehe ale cóż ;D

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Never- spękałaś ;) nie udało się bez nas wytrwać ;)

    Hej :) wracam ze zdwojoną siłą do Was ;) Dziś 5dc a 3ds bo lecę na letrozolu.

    U Ciebie widzę też są postępy, lekarz zaliczony i nowy cykl rozpoczęty. Oby ten był tym ostatnim :)

    Seraya lubi tę wiadomość

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Offca88 jak dla mnie to Twoje objawy są typowe dla bóli okołoowulacyjnych.
    Ja jestem klasycznym przykładem bolesnych owulacji (czasem nie do zniesienia, nawet przez 3 dni) . Ból potrafi skutecznie "podszyć się" pod różne dolegliwości stąd wiele młodych dziewczyn mylnie ląduje na pogotowiu :). W większości przypadków to po prostu taka uroda, nic nienormalnego.Mam dokładnie tak samo jak Ty. Poniżej opis pewnych objawów które mogą występować. U mnie wiele z nich pasuje. Poczytaj i zobacz czy u Ciebie też.

    http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/choroby-kobiece/bol-owulacyjny-jak-rozpoznac-i-zlagodzic-bole-jajnikow_41781.html
    Dzięki kochana, uspokoiłaś mnie, fakt, mam bolesne owulacje, nie raz zakłuje, ale w większości mocno boli , zaraz poczytam, ale od razu mi lepiej wiedząc że to nie jest jakieś nienormalne :) Bo już myślałam, że mam coś nie tak :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Hej :) wracam ze zdwojoną siłą do Was ;) Dziś 5dc a 3ds bo lecę na letrozolu.

    U Ciebie widzę też są postępy, lekarz zaliczony i nowy cykl rozpoczęty. Oby ten był tym ostatnim :)
    Dokładnie, oby nie trzeba było robić badań ;)
    Dobrze, że zdwojona siła:)

    Na cześć eksperta Rudzielca- hip hop hurrra, haha

    kukumo lubi tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kika77 wrote:
    Hehe :) ok tylko od jutra najwcześniej, bo ja już dziś ciasteczek pojadłam ;) patrzyły tak na mnie.. :D
    Ja już zaczęłam , ale czekam na Ciebie jutro :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Never poczytałam i faktycznie by się zgadzało, ból zazwyczaj u mnie trwa kilka godzin, takie kłucie jednego jajnika, faktycznie w każdym cyklu różnie raz prawy raz lewy, nie raz plamię ale to jeden dzień troszeczkę. Ale nie zawsze. A dyskomfort seksu to tak około ja wiem, 2-3 dni też.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Dzięki kochana, uspokoiłaś mnie, fakt, mam bolesne owulacje, nie raz zakłuje, ale w większości mocno boli , zaraz poczytam, ale od razu mi lepiej wiedząc że to nie jest jakieś nienormalne :) Bo już myślałam, że mam coś nie tak :)

    Nie ma za co :) Po to tu jesteśmy. Pomagamy jak możemy :)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    relghdgenv7rm5nv.png
  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Dokładnie, oby nie trzeba było robić badań ;)
    Dobrze, że zdwojona siła:)

    Na cześć eksperta Rudzielca- hip hop hurrra, haha

    Hip hip, huraaaa, hip hip huraaa :)

    relghdgenv7rm5nv.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jej chwilę mnie nie było a tu takie tłumy! :) Offca też mam dlugie cykle-31dni :/ Rudzielec- ja też jestem mała....ważę w porywach do 48 o mam jakies 160cm wzrostu :P

  • never give up Autorytet
    Postów: 455 232

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Never poczytałam i faktycznie by się zgadzało, ból zazwyczaj u mnie trwa kilka godzin, takie kłucie jednego jajnika, faktycznie w każdym cyklu różnie raz prawy raz lewy, nie raz plamię ale to jeden dzień troszeczkę. Ale nie zawsze. A dyskomfort seksu to tak około ja wiem, 2-3 dni też.

    Mam dokładnie to samo. I zawsze się zastanawiałam jak ja tego dzieciaka mam zrobić jak mnie tak boli. Żebyś Ty mnie zobaczyła jakie ja wtedy kombinacje robię podczas serduszkowania byle by nie bolało :):):)

    Offca88 lubi tę wiadomość

    relghdgenv7rm5nv.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faza lutealna nie jest stała. może się wachać i nie zawsze jest równo w połowie cyklu. Ja np mam cykle 28-29 dni wiec powinnam mieć ok 14 dnia cyklu.. 4 lata temu jak mierzyłam tempke to wykazywała mi owulacje czasem 17 dnia cyklu a czasem 10... czasem też miała cykle 31dni wiec owulacja tez wtedy się przesuwa...
    także tutaj tylko mierzenie temperatury, sprawdzanie sluzu i ewentualne testy owulacyjne mogą pokazac czy owulacja sie opóźniła czy była szybciej...
    Jak miałam nauki przedmałzeńskie - to nasz nauczyciel a mój dawny nauczyciel biologii z gimnazjum- zanim wystawił nam zaświadczenie potrzebne dla ksiedza powiedział że zdarza się że kobieta zachodzi w ciaze niedługo po okresie np 4-5 dni, a wynika to własnie gdy owulacja będzie szybciej np zamiast 12 dc owulacja bedzie ok 8 dnia...
    a plemniki są w stanie przeżyć od 2-5 dni,w sprzyjających warunkach 7 dni...
    zawsze trzeba zrobic +/- 2-3 dni rozbieżności... nasz organizm to nie maszyna ktora musi byc bezbłędna...

  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Któraś z Was pytała sie o bóle jajników przed owulacja- chyba Rudzielec. Mnie zawsze bolą w okolicach owulacji ;)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    hehe Offca ja mam aż 154cm więc ja to już całkiem pchełka :P waga waha się od 45 do 47 :P
    i mam to samo z tymi bólami podczas przytulania, ale jakoś nigdy nie zwróciłam uwagi na to czy to w dni płodne czy nie... ale znam ten ból, i tak jak mówisz, przy głębszej penetracji , mówiłam kiedyś o tym mojej gin ale powiedziała, że może to wynikać z "hardcorowego" kochania :P albo pozycji nieodpowiedniej, czyli np jak nie idzie prosto pisiorek tylko w bok :P
    A to Ty kruszynka ale nie tylko wzrostem, ale i wagą. Ważyłam kiedyś 48 kilo, ale ja akurat wyglądałam troszkę za chudo :D Znaczy ja się sobie podobam tak jak mam maks 55 kilo :) Ale na razie to nie o chudnięciu marzę :D
    No wiesz ja się jakoś hm hardcorowo nie kocham, no zależy ale u mnie to właśnie nie to a po prostu pozycja . Bo w inne dni jakoś mi to nie przeszkadza :D Więc ewidentnie coś jest na rzeczy. Ja to wiem w które dni, bo akurat w płodne był też wyskok na wszelki wypadek, plus guma :D Ja na szczęście nie mam tak ochoty w dni płodne, ale jak chce się dzieciątka to wiadomo :D Śmieję się do mojego że nie mogłabym być (i nie chciała oczywiście) prostytutką haha :D Bo by mnie wsio bolało , za dużo strat by na mnie mieli :D Teraz ciotka , teraz boli hihi:) Pożartowałam sobie nooo..:D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Ooo. To nie tylko ja z ciąża spożywcza :) ja 165cm i też 72kg.
    Ruszam się, jeżdżę konno, oh jak to rzucić przy ciąży?! I ćwiczę pole dance. Do tego z małżem towarzyski raz w tyg, i siatkówka ze znajomymi... Ale brzuszka pozbyć się nie mogę....

    Offica też tak mam. Po @ budzi się we mnie zwierzę, a im bliżej owulki tym większy leniwiec... Cóż- też zwierze:)
    Oj kochana jesteś w miarę wysoka rozejdzie się po kościach na pewno tych kilosków nie widać, a dwa na pewno to są też mięśnie. Nie patrz na wagę skoro jesteś taka aktywna, ja to zwykły kanapowiec :D Więc wiesz u mnie mięśni nie uraczysz :D Fajnie, ze masz takie zainteresowania :D U mnie ostatnio zainteresowanie jest plac zabaw dla malucha . Ale jak tylko będzie ciepło to nie ma, basenik się przyda, wyjazdy na działkę, badminton, nooo...mało ale jak na mnie to i tak już wysiłek :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Seraya wrote:
    a mąż jak tylko wróci z treningu to kolejny maraton go czeka...no ale chce potomka to musi dać radę :D
    Koniecznie musi wypełnić obowiązek małżeński :D:D:D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    never give up wrote:
    Hej :) wracam ze zdwojoną siłą do Was ;) Dziś 5dc a 3ds bo lecę na letrozolu.

    U Ciebie widzę też są postępy, lekarz zaliczony i nowy cykl rozpoczęty. Oby ten był tym ostatnim :)
    Fajnie, że wróciłaś, kiedy będziesz testować? :) Zobacz jak mamy tutaj gwarno w kupie raźniej :)

    Wiecie co ja Was stąd nie wypuszczę , będziecie w ciąży i tutaj będziecie mnie dopingować aż w końcu mi się uda :D Jak uciekniecie to i ja chyba zrezygnuję :D A nie chcecie mnie mieć chyba na sumieniu prawda?:D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Deneira Autorytet
    Postów: 588 112

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahaa ja ze swojego po treningu dużego pożytku nie mam hahaha Ja ganiam regularnie na fitnes na salsation (wcześniej na zumbe).

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ooo właśnie zauważyłam, że zostałam "ekspertką" ;) do ekspertki mi daleko hehe ale cóż ;D
    Eeee no to wielkie graty :D:D:D:D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 46 47 48 49 50 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zagnieżdżenie zarodka - ile dni po stosunku? Jakie mogą być objawy zagnieżdżenia?

Czym jest i kiedy następuje zagnieżdżenie zarodka w macicy, ile dni po stosunku dochodzi do implantacji? Czy zagnieżdżenie zarodka można zaobserwować? Jakie objawy mogą towarzyszyć implantacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ