X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    liliana86 wrote:
    a co generalnie sądzicie o tych testach owulacyjnych? kupujecie na allegro? czyw aptece?
    czytałam że w dniach przewidywalnej płodności nalezy robic 2 razy dziennie
    "Należy pamiętać, że test owulacyjny może pokazać wynik pozytywny mimo braku owulacji, może również pokazywać wynik negatywny, mimo że nastąpił skok hormonu LH. Testy owulacyjne mogą pokazywać zarówno wynik fałszywie pozytywny, jak fałszywie negatywny tak samo jak testy ciążowe."
    Ja nie stosuję więc w sumie nie wiem :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah ja właśnie przed @ miałam ból brzucha, ciągnięcie jajników, mdłości, zgagę i skończyło się i tak okresem :P także ja już nawet nie robię sobie nadziei jak mam tego typu objawy :P jedynym pewnym objawem będą dwie kreseczki na teście :P

    Almanah lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Ja też testuję w maju. :D Najpóźniej 7. Chyba, że owu faktycznie zrobiłą mi figla i już była. :P

    Ja używam teraz owutestów z allegro, tych megacienkich. :P Zaczynam od dzisiaj. Zobaczymy, czy coś pokażą. Wcześniej używałam aptecznych, ale zaczęłam za szybko i nic mi nie pokazały. ;)
    No to będziemy w komplecie majowym :D :D Fajnie, że nas tam więcej na maj :P Bo wszystkie nam niedługo w kwietniu pouciekają :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No to będziemy w komplecie majowym :D :D Fajnie, że nas tam więcej na maj :P Bo wszystkie nam niedługo w kwietniu pouciekają :D
    Tak ja właśnie widze że większość testuje w maju i ja chyba sama będę testować pod koniec kwietnia :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 18:27

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    No to rzeczywiście jeszcze trochę pracy przed Tobą ;) czyli krótkie cykle nie są takie złe ;) ledwo się @ skończyła a tu już owulka i mogę się starać ;) a później też szybko leci do testowania ;)
    No dokładnie przy staraniach zdecydowanie lepsze krótkie cykle, ale nie narzekam teraz przynajmniej mam jak w zegarku a nie jak kiedyś raz 45 dni raz 60. Teraz przynajmniej wiem czego się spodziewać. A to wszystko przez diety. Oczywiście ważyłam mniej i byłam szczuplutka, teraz hm BMI 28 nie zachwyca, ale przynajmniej @ jak w zegarku. Nie chcę już żadnych diet. Staram się teraz jeść zdrowo, ale u mnie to tak, że ja kocham słodycze i one mnie gubią.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymonciowa wrote:
    Cholercia! a ja już nie wiem co myśleć. Po owulacji szyjka była twarda i zamknięta a dziś 20 dc i zmiękła, zamknięta jest dalej ale chyba nic z tego w tym cyklu, choć w podbrzuszu trochę ćmi i dzisiaj dziwnie kręci mi się w głowie a czasami mam mroczki. Jak myślicie, kiedy zrobić test 10 mlu/ml żeby był wiarygodny? nie chce mi się czekać do @.
    Ciężko stwierdzić czasami dopiero po terminie @ wychodzą. Zrobić możesz ale czy będzie wiarygodny to się nie dowiesz. Najwyżej wyjdzie negatywny i poczekasz dalej. Niemniej jak ma Cię to przyłamać to poczekaj.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Almanah ja właśnie przed @ miałam ból brzucha, ciągnięcie jajników, mdłości, zgagę i skończyło się i tak okresem :P także ja już nawet nie robię sobie nadziei jak mam tego typu objawy :P jedynym pewnym objawem będą dwie kreseczki na teście :P
    Wiesz czasami to jest tak że nasza psychika nam figle sprawia, a czasami może to ciąża biochemiczna być, zanim ujrzymy kreski to już czujemy, kto tam wie jak to jest :) Ale lepiej się nie nastawiać żeby później nie było rozczarowania, choć wiem po sobie że to się tak nie da. Ja przynajmniej nie potrafię. Bo i tak mam nadzieję do samego końca.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    Tak ja właśnie widze że większość testuje w maju i ja chyba sama będę testować pod koniec kwietnia :P
    Eeee właśnie większość w kwietniu testuje :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ale się rozpisałam, matko jedyna ;) Idę zaraz sobie jakąś kolację rąbnąć :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obiecany meldunek na dziś:
    Właśnie wyszłam od Pani doktor. Bardzo się przejęła tymi moimi plamieniami. Powiedziała że tak nie może być!
    Dostałam skierowanie na usg dróg rodnych, już umówiłam się na środę, oraz cały komplet hormonów. Niestety jako, że mam 6dc to muszę badania zrobić w następnym.
    3 pobrania mają być - w 3-4dc fsh, androstendion, estradiol i prl w 12-14 dc lh i progrsteron i 21 dc progesteron.
    Później mam koniecznie wrócić.

    Kochać się mamy 3-4 razy w tyg, nie mniej nie więcej. Caly cykl:) to na tyle...:)

    Offca88, Almanah lubią tę wiadomość

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wlasnie tez nie wiem czy stosowac je... Nie zaszkodzą....ale nie wiem czy jest sens robic sobie mętlik w glowie...

  • OlaSto Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    No to faktycznie, a nie brałaś jakiś leków np. ? No cóż kobiecy organizm jest taki zagadkowy :D
    Zadnych lekow, tylko przeciwbolowy w pierwszym dniu @. Chyba nie ma sensu wczesnie testowac, poczekam do dnia spodziewanej @ i zobaczymy :)

    f2w3yx8dumizl59a.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Obiecany meldunek na dziś:
    Właśnie wyszłam od Pani doktor. Bardzo się przejęła tymi moimi plamieniami. Powiedziała że tak nie może być!
    Dostałam skierowanie na usg dróg rodnych, już umówiłam się na środę, oraz cały komplet hormonów. Niestety jako, że mam 6dc to muszę badania zrobić w następnym.
    3 pobrania mają być - w 3-4dc fsh, androstendion, estradiol i prl w 12-14 dc lh i progrsteron i 21 dc progesteron.
    Później mam koniecznie wrócić.

    Kochać się mamy 3-4 razy w tyg, nie mniej nie więcej. Caly cykl:) to na tyle...:)
    No to super wiadomość, że się zainteresowała tematem i w końcu podeszła do tego rzeczowo :) A nie jak inne :/

    Kozisina lubi tę wiadomość

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina to dobrze, ze poszłaś, porobisz potrzebne badania i będzie ok, zobaczysz :* będę trzymać kciuki :)

    Kozisina lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie dziewczyny z tym testowaniem ciążowym to tak różnie jest, zależy od psychiki można wcześniej, oczywiście, czasami i nawet wyjdą 2 kreski, ale musimy się liczyć wtedy też z tym, że i może przyjść @ mimo wszystko. Dopóki jesteśmy przed terminem, to tak ciężko się cieszyć. Ja za testuję 2 dni przed @. Ale też liczę się, że albo wyjdzie negatyw, albo kreseczki, które później mogą zniknąć.

    A co do owulacyjnych, ja na razie próbuję bez, może kiedyś się skuszę, jak mi się nie uda po raz kolejny :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam pytanie babeczki, czy Was też zaczynają boleć jajniki przed owulacją? ja mam do owulki jeszcze jakieś 3 dni a już od wczoraj się bóle zaczęły. w poprzednim cyklu bolały mnie tylko dwa dni przed i zastanawiam się czy owulka mi się czasem nie przesunie troszkę szybciej ;)

    Almanah lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    i śluz też już mam wodnisty a przedtem miałam tak jak bóle , dwa dni przed a nie 4 :P jak to u Was wygląda? :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 11 kwietnia 2016, 18:49

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec, offica od razu kamień z serca... Bo zawsze najbardziej się boję że mi powiedzą że sobie wymyślam problemy...

    Żałuję tylko że trzeba czekać do nast cyklu...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Różnie
    ....czasem owulacja przechodzi bez bólu a czasem zwijam sie na kanapie bo nie mogę sie wyprostować tak nap..rża mnie jajnik wiec to kwestia cyklu...

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niestety... ale przynajmniej porobisz wszystko i będziesz wiedziała dokładnie o co chodzi :* a to najważniejsze :* będę trzymać mocno kciuki !!!

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 44 45 46 47 48 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Grzybica pochwy - przyczyny, objawy leczenie

Grzybica pochwy (drożdżyca pochwy, kandydoza pochwy) jest jedną z najczęstszych infekcji kobiecego układu rozrodczego. Jak i dlaczego dochodzi do infekcji? Jakie są objawy grzybicy pochwy? Kiedy warto zgłosić się do lekarza i jak wygląda leczenie drożdżycy pochwy?

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ