X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    haha:):) czyścić kominek wyciorkiem.... dobre:):) heh ja mam inaczej... mnie mój musi zdenerwować aby przyszła @, zawsze jak się spóźniała @ to podnosił mi niespodziewanie ciśnienie np że autop doi naprawy lub coś innego... i czasem sie zdarzało ze to skutkuje i @ przychodzxi nastepnego dnia po stresiorze...
    alez sexem fakt... ja kiedyś dostałam godzine po stosunku wioec coś w tym jest:)

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Deneira wrote:
    Ja tam jestem nowa i niewiele mam tu do gadania :P hahaha ale ja przygarniam ;) :*
    Każda z nas jest nowa, bo to nowy wątek :D Czuj się jak u siebie w domu :D:D:D
    Bez Was wszystkich już nie byłby taki sam :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Witamy, każdy miło widziany.. chyba mówię za wszystkie;)

    20dc- ooo :-) to do testowania masz bliziutko ^^
    Ja tak ciut bezprawnie tu siedzę, bo testowanko w maju chyba.
    Ja tak samo, ale no takie doborowe towarzystwo tutaj jak stąd odejść?

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tymonciowa wrote:
    ja dopiero drugi cykl starań, mamy już dwuletniego synka. Mam w domu test o czułości 10 mlu ale poczeka jeszcze kilka dni na jakieś objawy bo dziś to o wiele za wcześnie
    Ja tez teraz mam 2 cykl starań i też mam już 2 letniego chłopca. No niedawno skończył 2 lata i 3 miesiące :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luciola wrote:
    Dziewczyny. Czy jest możliwe?! ostatni okres 28 marca a 10 kwietnia kurze białko ze mnie wypłynęło. Czy to był dzień płodny ? I jeśli kochałam się dzień prze 9 kwietnia to są jakieś szanse?
    To zależy jakie masz długie cykle. Ale jak śluz był płodny to zawsze jest szansa :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luciola wrote:
    Tymonciowa, to będę miała z kim testować ;) Powiem szczerze to jestem przerażona, bo to będzie wpadka.
    Czasami wpadka ma swoje plusy:)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • OlaSto Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Hm jak na tak długi cykl to troszkę za wcześnie mi na owu w 13 dniu. Sama mam cykle 32 dni...ale ja znawcą nie jestem , zresztą każda kobieta jest inna.
    No wlasnie tez sie zdziwilam, ze tak wczesnie. A sluz wodnisty pojawil sie praktycznie tuz po @, wiec wyobraz sobie moje zdziwko ;)

    f2w3yx8dumizl59a.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 17:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zw wrote:
    Ja mam w środę termin @ ciekawe co przyniesie los na razie testy negatywne w środę znów testuje .w maju ubiegłego roku też straciłam ciążę w 9 tyg już prawie rok od straty a 8 CS staran ale cieszę się że mam już syna 9 lat teraz pragnę mieć 2 dziecko
    Kochana czasami po stracie blokujemy się psychicznie, choć wcale o tym nie wiemy. Trzeba wierzyć że się uda, masz cudownego syna to i kolejnego dzidziusia będziesz miała :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • OlaSto Znajoma
    Postów: 30 8

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Z kolei test owu robiony pol godziny temu wyszedl negatywny wiec raczej juz po owu

    f2w3yx8dumizl59a.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zyzia wrote:
    To i ja się przyłączę, witam wszystkich. :)

    To mój drugi cykl starań, termin @ wypada za tydzień we wtorek. Bardziej niż ja na ewentualne testowanie czeka mój mąż.
    WItaj i powodzenia :) Oczywiście czekamy na wyniki :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a co generalnie sądzicie o tych testach owulacyjnych? kupujecie na allegro? czyw aptece?
    czytałam że w dniach przewidywalnej płodności nalezy robic 2 razy dziennie
    "Należy pamiętać, że test owulacyjny może pokazać wynik pozytywny mimo braku owulacji, może również pokazywać wynik negatywny, mimo że nastąpił skok hormonu LH. Testy owulacyjne mogą pokazywać zarówno wynik fałszywie pozytywny, jak fałszywie negatywny tak samo jak testy ciążowe."

  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    luciola wrote:
    Rudzielec91, sama dokładnie wiem, jak ciężko o ciążę. w 3cim miesiącu poroniłam (wrzesień2015r) i od tam,tej pory starałam się. W lutym odpuściłam, a teraz kwiecień i znowu nadzieja powróciła. Co miesiąc praktycznie wydawało mi się, że jestem w ciąży testy itede itepe. Odpuszczam, co ma być to będzie.
    Przykro mi że tak Cię los doświadczył stratą. Ale pamiętaj dzieciątka nie odchodzą od nas , one tylko zmieniają termin swojego przyjścia :)

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane... Dziwna sprawa...

    Teraz jakoś zrobilo mi się tak mokro. Poszlam do wc a tam śluzu dużo. Taki śliski, ciągnący sie może tak na ok 1cm ale nie przejrzysty a lekko bialawy... Myślicie ze to płodny? Nigdy takiego nie miałam... A może to jeszcze nasienie? Choć kochałam się w sobotę...

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agula82 wrote:
    Kozisina widzę,że będziemy testować jakoś tak podobnie z początkiem maja?ale fajnie tu w tych kwietniowych ,może się zarazimy jakimiś zielonymi kropkami...
    Ja też ja też !! 1 maja testuję a mam mieć @ 3 maja wieczorem ;P

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Almanah Autorytet
    Postów: 711 221

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też testuję w maju. :D Najpóźniej 7. Chyba, że owu faktycznie zrobiłą mi figla i już była. :P

    Ja używam teraz owutestów z allegro, tych megacienkich. :P Zaczynam od dzisiaj. Zobaczymy, czy coś pokażą. Wcześniej używałam aptecznych, ale zaczęłam za szybko i nic mi nie pokazały. ;)

    Alicja | 24 l | 11 cs
    I will try to find a little more good in me to give to you.
    9tZNp1.pnghftpp2.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Almanah wrote:
    Moim najnowszym okresowym objawem są zgaga i mdłości, więc wiecie. :D I jak przeczytałam, że ból miesiączkowy to też objaw ciąży, to już zwątpiłam, że można to jakoś wcześniej przewidzieć.
    Ooo no to super wiadomości, ja właśnie zgagę miałam w pierwszej ciąży jeszcze zanim ujrzałam 2 kreski. Nikt mi nie wierzył a jednak :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Offca88 wrote:
    Ja mam dzisiaj 10 dc a już od wczoraj zaczęliśmy i że ja mam późno owu około 19 kwietnia to muszę jeszcze popracować przynajmniej do 22 :P
    No to rzeczywiście jeszcze trochę pracy przed Tobą ;) czyli krótkie cykle nie są takie złe ;) ledwo się @ skończyła a tu już owulka i mogę się starać ;) a później też szybko leci do testowania ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OlaSto wrote:
    No wlasnie tez sie zdziwilam, ze tak wczesnie. A sluz wodnisty pojawil sie praktycznie tuz po @, wiec wyobraz sobie moje zdziwko ;)
    No to faktycznie, a nie brałaś jakiś leków np. ? No cóż kobiecy organizm jest taki zagadkowy :D

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
  • Tymonciowa Debiutantka
    Postów: 12 0

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cholercia! a ja już nie wiem co myśleć. Po owulacji szyjka była twarda i zamknięta a dziś 20 dc i zmiękła, zamknięta jest dalej ale chyba nic z tego w tym cyklu, choć w podbrzuszu trochę ćmi i dzisiaj dziwnie kręci mi się w głowie a czasami mam mroczki. Jak myślicie, kiedy zrobić test 10 mlu/ml żeby był wiarygodny? nie chce mi się czekać do @.

    f2wl2n0ajmxmc3ji.png
  • Offca88 Autorytet
    Postów: 2116 345

    Wysłany: 11 kwietnia 2016, 18:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Kochane... Dziwna sprawa...

    Teraz jakoś zrobilo mi się tak mokro. Poszlam do wc a tam śluzu dużo. Taki śliski, ciągnący sie może tak na ok 1cm ale nie przejrzysty a lekko bialawy... Myślicie ze to płodny? Nigdy takiego nie miałam... A może to jeszcze nasienie? Choć kochałam się w sobotę...
    Hm to trochę chyba niemożliwe aby to było nasienie? Sama nie wiem, ja kochałam się wczoraj późnym wieczorem i dzisiaj cały dzień ze mnie jeszcze cosik wylatywało, ale już wieczorem tylko śluz. Białawy śluz też może być, ja taki miewam nie raz. A czy to płodny, no jak rozciągliwy to takowy mógłby być :) Ty masz krótkie cykle teraz to tym bardziej możliwe.

    relgh371o1ycy1mg.png

    relgh371v6aoitp9.png
‹‹ 43 44 45 46 47 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroba Hashimoto a ciąża - co musisz wiedzieć?

Hashimoto co to za choroba i jak się objawia? Przede wszystkim charakteryzuje się przewlekłym stanem zapalnym tarczycy (tzw. limfocytowym zapaleniem tarczycy). Jak ją rozpoznać i jak leczyć? Hashimoto a ciąża - jaki wpływ może mieć choroba Hashimoto na płodność kobiet oraz przebieg ciąży?

CZYTAJ WIĘCEJ