X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe staraczki :)
Odpowiedz

Kwietniowe staraczki :)

Oceń ten wątek:
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No niestety nie jest tak łatwo jak mi się kiedyś wydawało... ale w końcu nam się uda :) :*

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj uda uda, byleby nie na starość :P

    Rudzielec91 lubi tę wiadomość

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój poprzedni gin mówił że lepiej dopochwowo bo temp stabilniejsza... Ja mierze tylko dopochwowo, ale jak widać po tym cyklu i tu zdarzają się wariacje... Ale na pewno lepiej ta metoda mierzenia ;)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja też słyszałam, że dopochwowo najlepiej :) także próbuj ;)

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dobra, czyli trzymacie tylko do piknięcia, tak? Bo w ustach to wiem że dobrze dłużej potrzymać nawet w ulotce miałam że trzeba z 5 min. potrzymać.

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reddie, no jak pika to wyciągam :P

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mierze o 5rano i ostatnio wywiązała się dyskusja:
    'Która?
    '5...
    'To nastaw 10po i zmierz temperaturę.- zatkało mnie bo wszystko mówił przez sen...
    Nawet on się wdrożył w mierzenie temp :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2016, 09:33

    17.11.17-poronienie całkowite
  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Te owulacyjne termometry są szybsze i dokładniejsze :)

    17.11.17-poronienie całkowite
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ok spróbuję, ale to dopiero po tym cyklu ;) Także jeszcze z 15 dni mam na pewno na oswojenie się z tym :p

  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczynki :)

    To mój pierwszy wpis na forum. Postanowiłam, że do Was dołączę, bo sama już wariuję czekając na testowanie. Staramy się z Mężem już 6 miesiąc i na razie bez rezultatów. Myślałam, że zajście w ciążę będzie łatwe, proste i przyjemne, a tu się okazuje, że to wcale nie tak... :(
    Na początku mierzyłam temperatury, tydzień przed miesiączką 2 razy dziennie się testowałam, a potem popadałam w minidepresję i histerię, gdy @ jednak przychodziła. Od tego cyklu przestałam prowadzić wykres, opieram się tylko na obserwacji śluzu i testach ovu. 3 kwietnia miałam piękną owulację i liczę, że w końcu się udało.
    We wtorek, 19 kwietnia, powinnam dostać @, ale oczywiście łudzę się, że jej nie będzie :) I oczywiście mam kilka objawów, które mogłyby wskazywać na ciążę np. senność, takie dziwne ciągnięcie w podbrzuszu, lekki ból piersi (Mąż twierdzi, że się powiększyły, ale ja tego nie widzę). A na dodatek przedwczoraj zobaczyłam na bieliźnie 2 małe jasnoróżowe plamki krwi.
    Aaaaa! Nie wiem czy wytrzymam jeszcze całe 6 dni z testowaniem. Najchętniej spróbowałabym już dzisiaj, ale z drugiej strony, szkoda mi marnować kolejny test ciążowy :P
    Mam nadzieję, że z Wami jakoś dotrwał do testowania :D

    9 cykl starań
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ja sobie właśnie taki kupiłam. Kiedyś mierzylam zwykłym ale stwierdziłam że tamten będzie dokladniejszy :)

  • Kozisina Autorytet
    Postów: 1060 450

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rudzielec91 wrote:
    ja na 99 % owulka jutro także jeszcze dziś i jutro <3 ;) a później dam trochę swojemu odpocząć ;) zasłużył ;)

    Haha, Ty Szaleńcu^^ My na razie co 2gi dzień sobie <3, jak Pani doktor nakazała- no chyba że owulacyjny wyjdzie "+" to wtedy po<3 tego dnia również:)

    Dziś USG, ciekawe co mi wyjdzie, albo raczej nie wyjdzie;)

    PCOS, niedoczynność, problem męski
    2 x IUI, 2017 próba IVF, ICSI + PICSI
    4.12 start / 15.12 pick up 4 jaj/ 20.12 podany 1 5d orzeszek/ 7dpt beta 55.5/10dpt beta 284
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Cześć dziewczynki :)

    To mój pierwszy wpis na forum. Postanowiłam, że do Was dołączę, bo sama już wariuję czekając na testowanie. Staramy się z Mężem już 6 miesiąc i na razie bez rezultatów. Myślałam, że zajście w ciążę będzie łatwe, proste i przyjemne, a tu się okazuje, że to wcale nie tak... :(
    Na początku mierzyłam temperatury, tydzień przed miesiączką 2 razy dziennie się testowałam, a potem popadałam w minidepresję i histerię, gdy @ jednak przychodziła. Od tego cyklu przestałam prowadzić wykres, opieram się tylko na obserwacji śluzu i testach ovu. 3 kwietnia miałam piękną owulację i liczę, że w końcu się udało.
    We wtorek, 19 kwietnia, powinnam dostać @, ale oczywiście łudzę się, że jej nie będzie :) I oczywiście mam kilka objawów, które mogłyby wskazywać na ciążę np. senność, takie dziwne ciągnięcie w podbrzuszu, lekki ból piersi (Mąż twierdzi, że się powiększyły, ale ja tego nie widzę). A na dodatek przedwczoraj zobaczyłam na bieliźnie 2 małe jasnoróżowe plamki krwi.
    Aaaaa! Nie wiem czy wytrzymam jeszcze całe 6 dni z testowaniem. Najchętniej spróbowałabym już dzisiaj, ale z drugiej strony, szkoda mi marnować kolejny test ciążowy :P
    Mam nadzieję, że z Wami jakoś dotrwał do testowania :D
    Hej! Każda z nas myślała ze zajście w ciążę jest proste i wystarczy jeden stosunek, a tu psikus :) ale trzymam kciuki żeby się udało. Z tym testowaniem poczekaj do dnia @ :)

  • AJA_S Autorytet
    Postów: 2707 656

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lecę ćwiczyć... głupa :D

    17.11.17-poronienie całkowite
  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny...powiedzcie mi, dlaczego mój mąż ma zawsze jakiś popęd seksualny jak ja mam @ ? Hahaha. Zastanawiam się zawsze nad tym, bo za każdym razem tak jest :P

  • Olinek Przyjaciółka
    Postów: 105 35

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta95 wrote:
    Dziewczyny...powiedzcie mi, dlaczego mój mąż ma zawsze jakiś popęd seksualny jak ja mam @ ? Hahaha. Zastanawiam się zawsze nad tym, bo za każdym razem tak jest :P

    Myślałam, że tylko mój tak ma :D Może chodzi o to, że wtedy jesteśmy takie niedostępne ^^
    Dzięki za wsparcie marta95, czekam do dnia @, ale to meeeega trudne :P

    9 cykl starań
  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Cześć dziewczynki :)

    To mój pierwszy wpis na forum. Postanowiłam, że do Was dołączę, bo sama już wariuję czekając na testowanie. Staramy się z Mężem już 6 miesiąc i na razie bez rezultatów. Myślałam, że zajście w ciążę będzie łatwe, proste i przyjemne, a tu się okazuje, że to wcale nie tak... :(
    Na początku mierzyłam temperatury, tydzień przed miesiączką 2 razy dziennie się testowałam, a potem popadałam w minidepresję i histerię, gdy @ jednak przychodziła. Od tego cyklu przestałam prowadzić wykres, opieram się tylko na obserwacji śluzu i testach ovu. 3 kwietnia miałam piękną owulację i liczę, że w końcu się udało.
    We wtorek, 19 kwietnia, powinnam dostać @, ale oczywiście łudzę się, że jej nie będzie :) I oczywiście mam kilka objawów, które mogłyby wskazywać na ciążę np. senność, takie dziwne ciągnięcie w podbrzuszu, lekki ból piersi (Mąż twierdzi, że się powiększyły, ale ja tego nie widzę). A na dodatek przedwczoraj zobaczyłam na bieliźnie 2 małe jasnoróżowe plamki krwi.
    Aaaaa! Nie wiem czy wytrzymam jeszcze całe 6 dni z testowaniem. Najchętniej spróbowałabym już dzisiaj, ale z drugiej strony, szkoda mi marnować kolejny test ciążowy :P
    Mam nadzieję, że z Wami jakoś dotrwał do testowania :D
    witamy :) heh no niestety to czekanie najgorsze :) wszystkie mamy nadzieje, że tym razem sie uda :) trzymam kciuki :) nie ma co marnować testów ;) zrób dzień po spodziewanej @...:) albo leć na betę ok 12 dni po owulce, szybciej się dowiesz ;) senność, ciągnięcie w podbrzuszu, dobrze to wszystko wygląda :)

    Olinek lubi tę wiadomość

    ckai9n73i3etzh5b.png
  • reddie137 Ekspertka
    Postów: 282 74

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Cześć dziewczynki :)

    To mój pierwszy wpis na forum. Postanowiłam, że do Was dołączę, bo sama już wariuję czekając na testowanie. Staramy się z Mężem już 6 miesiąc i na razie bez rezultatów. Myślałam, że zajście w ciążę będzie łatwe, proste i przyjemne, a tu się okazuje, że to wcale nie tak... :(
    Na początku mierzyłam temperatury, tydzień przed miesiączką 2 razy dziennie się testowałam, a potem popadałam w minidepresję i histerię, gdy @ jednak przychodziła. Od tego cyklu przestałam prowadzić wykres, opieram się tylko na obserwacji śluzu i testach ovu. 3 kwietnia miałam piękną owulację i liczę, że w końcu się udało.
    We wtorek, 19 kwietnia, powinnam dostać @, ale oczywiście łudzę się, że jej nie będzie :) I oczywiście mam kilka objawów, które mogłyby wskazywać na ciążę np. senność, takie dziwne ciągnięcie w podbrzuszu, lekki ból piersi (Mąż twierdzi, że się powiększyły, ale ja tego nie widzę). A na dodatek przedwczoraj zobaczyłam na bieliźnie 2 małe jasnoróżowe plamki krwi.
    Aaaaa! Nie wiem czy wytrzymam jeszcze całe 6 dni z testowaniem. Najchętniej spróbowałabym już dzisiaj, ale z drugiej strony, szkoda mi marnować kolejny test ciążowy :P
    Mam nadzieję, że z Wami jakoś dotrwał do testowania :D


    Trzymaj się warto poczekać dłużej, bo to mniejsza huśtawka nastrojów :)

    Olinek lubi tę wiadomość

  • marta95 Autorytet
    Postów: 1905 489

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olinek wrote:
    Myślałam, że tylko mój tak ma :D Może chodzi o to, że wtedy jesteśmy takie niedostępne ^^
    Dzięki za wsparcie marta95, czekam do dnia @, ale to meeeega trudne :P
    Nie wiem o co im chodzi ..:D A ja wtedy czuje się taka zkrepowana, bo ja nie mogę a on chce i co robić :D wiadomo ze czekanie jest gorsze, ale może warto :)

  • Rudzielec91 Autorytet
    Postów: 1060 205

    Wysłany: 13 kwietnia 2016, 09:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kozisina wrote:
    Haha, Ty Szaleńcu^^ My na razie co 2gi dzień sobie <3, jak Pani doktor nakazała- no chyba że owulacyjny wyjdzie "+" to wtedy po<3 tego dnia również:)

    Dziś USG, ciekawe co mi wyjdzie, albo raczej nie wyjdzie;)

    hehe ;D ja w tamtym cyklu <3 co drugi dzień a przy dodatnich wynikach testu owu 3 dni pod rząd, owulka była piękna ale niestety nie udało się, tym razem stawiam na większą ilość <3 :P oby to coś dało ;D hehe
    Dawaj znać koniecznie po USG co tam !!!;D

    ckai9n73i3etzh5b.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ