X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A, kojarze, bratanicy kupowalam. Dzieki Ciri, popatrze w drogeriach, bo moje balsami nie dają rady niestety i mam te nogi zadrapane ;/

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To w aptece mozna kupic. A masło do ciała chyba w rossmanie jest. I ja jeszcze jak mialam takie oroblemy skorne to mydlo Dave uzywalam ale to w kostce. Bo jest najlepsze. Od balsamow mam wysupke straszna... ;( ja mialam straszne zapalnia na rekach taka mega sucha skora i pekajaca na jesien i wiosne. Jednego sezony tak zadbalam o cialo i przeszlo a kosmetyczka mowila ze to jakies zapalenie skorne.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tak, tak, wiem,ze w aptece.
    Dzieki, zaczne robić sobie takie kapiele od czasu do czasu, akurat lato idzie. No i przede wszystkim muszę się nauczyć systematycznie stoswac te preparaty, bo też przyznam, że smaruję jak mi się przypomni ciało, Tylko o twarz dbam baaaaardzo regularnie.
    Ale dziś w nocy to był hardcore ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 09:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś

    Dziewczyny kochane, mam pytanie ;) jestem na 3vyklu z clo 1 tabl 4-8dc. 2 maja wylatujemy na wczasy, z jednej strony super bo starania na pełnym luzie. Ale oczywiście mogą głowa juz sie zamartwia. Ze lot nie pozwoli na zagnieżdżenie itp. Myślicie ze to ma jakieś znaczenie? :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89 wrote:
    Dziewczyny kochane, mam pytanie ;) jestem na 3vyklu z clo 1 tabl 4-8dc. 2 maja wylatujemy na wczasy, z jednej strony super bo starania na pełnym luzie. Ale oczywiście mogą głowa juz sie zamartwia. Ze lot nie pozwoli na zagnieżdżenie itp. Myślicie ze to ma jakieś znaczenie? :)

    Raczej nie ma ...ja latałam i problemu nie było ;-)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bardziej twoja glowa i myslenie ma znaczenie niz lot. Moja ciotka zaszla na poczatku wyjazdu a zagniezdzenie musiala miec jakos podczas lotu powrotnego i po 5 latach staran zaszla ;p

    Co do balsamow i kremow ja nienawidze dbac o swoje cialo. Nie chce mi sie przy sobie nic robic. Jakbym miala kase to do kosmetyczki bym chodzila ale zeby sama... nogdy w zyciu ;p a kosmetyczka i charakteryzatorka z zawodu jestem i masazysta wiec w sumie wszystko ze zdrowiem zwiazane a jak to mowi przyslowie szewc bez butow chodzi ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa leciała jakoś chwilkę temu i betę po locie miała piękną. Moja dobra znajoma latała w ogóle całą ciążę i też spoko luz.
    Ale absolutnie rozumiem Twoje rozkminy, mam bardzo podobne. A co mówi internet na ten temat?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ania Marta ;-) Piersi mogą boleć Ciebie tylko przy dotknięciu...mnie nie bolą cały czas...bolą jak dotykam bądź jak ściągam stanik... zdarza się czasami takie ciągniecie od sutka prawie do pachy ale to jest naprawdę sporadyczne i nie koniecznie może to zwrócić nasza uwagę ;-)

    a.png
    a.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję , jestem w takim razie spokojna :) w internecie piszą ze raczej nie ma p/wskazań. Civic, masz rację, moja głowa płata mi takie figle ze najprędzej przez nią nie dojdzie do ciąży :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Ania Marta ;-) Piersi mogą boleć Ciebie tylko przy dotknięciu...mnie nie bolą cały czas...bolą jak dotykam bądź jak ściągam stanik... zdarza się czasami takie ciągniecie od sutka prawie do pachy ale to jest naprawdę sporadyczne i nie koniecznie może to zwrócić nasza uwagę ;-)

    Ok, będę to miała na uwadzę. Dziś od rana, tak jak wczoraj - delikatne ćmienie w jajnikach/obok, delikatna wrażliwość piersi. Zobaczymy jak się rozkręci dzień.

    Ja mam dzisiaj wolne - egzamin gimnazjalny i nie mogę być w komisji, bo to moje przemdioty, więc niedługo ruszam na zakupy i odebrać swoją sukienkę ślubną :D

    kofeinka lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gdzies ostatnio wyczytalam ze do 3 miesiaca ciazy mozna latac poten juz nie. Kolezanka ktora wlasnie zaszla w ciaze musiala odwolac wyjazd.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Ok, będę to miała na uwadzę. Dziś od rana, tak jak wczoraj - delikatne ćmienie w jajnikach/obok, delikatna wrażliwość piersi. Zobaczymy jak się rozkręci dzień.

    Ja mam dzisiaj wolne - egzamin gimnazjalny i nie mogę być w komisji, bo to moje przemdioty, więc niedługo ruszam na zakupy i odebrać swoją sukienkę ślubną :D

    Zazdroszczę ;-) Też chciałabym mieć wolne.
    A wcześniej przed miesiączką zauważyłaś, że bolały Ciebie piersi ? Ja nie mam wrażliwych piersi przed @.

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze czemu ten czas tak wolno mija? Juz bym chciala owulacje a potem oczekiwania co bedzie dalej ;p

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiem, ze na pewno nie można na samym finale i nawet nie wpuszczają tkaich ciężarnych do samolotów.

    Ja mam potencjalne loty przed sobą i zastanawiam się, co robić. Przyznam, że z jednego wyjazdu już zrezygnowałam (jakby się udało) - ale również dlatego, że coraz gorzej znoszę latanie. Kiedyś spoko-luz, nic mnie nie ruszało, a teraz z każdnym lotem jest coraz gorzej. Bardzo się denerwuję. Ostatnio lecieliśmy zaraz po tej katastrofie w Alpach, to myslalam,ze padne. Więc stwierdziłam,ze jesli się uda, to lepiej tak na początku nie lecieć, jakbym miala sie tak mocno denerwowac. A wyjazd nie był jakoś mocno ważny.
    Więc to bym też rozważała - jak taka kobieta znosi latanie.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Zazdroszczę ;-) Też chciałabym mieć wolne.
    A wcześniej przed miesiączką zauważyłaś, że bolały Ciebie piersi ? Ja nie mam wrażliwych piersi przed @.
    Wydaje mi się, że nie - ewentualmnei w pierwszy dzień. Już po raz kolejny żałuję, że nie prowadziłam tak wnikliwej obserwacji wcześniej. W sumie temeraturę mierzę z przerwami od 2010, a teraz mam rozkminy, jakby to naprawdę był moj pierwszy cykl jakichkolweik obserwacji ;/ No, ale mądrym się jest po fakcie.


    Tak, wolne w mojej pracy to bardzo duży plus. A Ty Gianna, co robisz?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jakie badania należy wykonać w pierwszej połowie cyklu? 2-3 dzień FSH, LH, estradiol czy coś jeszcze?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Kurcze czemu ten czas tak wolno mija? Juz bym chciala owulacje a potem oczekiwania co bedzie dalej ;p
    Pocieszaj się, że to tylko około dwóch tygodni. A nie np. miesiąc ;p
    Ciri, a pracujesz w zawodzie?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niestety nie pracuje. Nie mam doswiadczenia dlatego stawiam na ciaze a potem urzad pracy i staz bo teraz z obecnej pracy nie oplaca mi sie rezygnowac.
    A wiesz nie wiadomo czy dwa tygodnie moze i miesiac... i to najgorsze... ale chyba od dzis zaczne testy owulacyjne. I starac sie trzeba bo teraz moze byc tak ze juz za chwile albo i o wiele pozniej.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    gianna i Marta ja tez nie mialam tak bolesnych piersi przed @, dlatego w tym cyklu mnie to zastanowiło... na dodatek na otoczce o spodu widac mi bylo zylke ktorej wczesniej nie bylo, a teraz juz widac mi coraz wiecej zylek, mimo, ze mam cale piersi w rozsepach po poprzedniej ciazy...:/

    ciri ja tez jestem kosmetyczka z zawodu, nie pracujaca w swoim fachu, bo brakn doswiadczenia ;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo i pieknie. To co otwieamy cos razem? ;p

‹‹ 109 110 111 112 113 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Prolaktyna a zajście w ciążę. Jak regulować poziom tego hormonu?

Prolaktyna to bardzo ważny hormon zarówno na etapie starań o dziecko, w ciąży, jak i po porodzie. Jakie są normy stężenia prolaktyny? Kiedy jej poziom może utrudniać zajście w ciążę i co robić w takiej sytuacji? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Najwygodniejsze sukienki ciążowe. Te modele sprawdzą się na co dzień i od święta

Wybierając ciążową garderobę, niewątpliwie jednym z najwygodniejszych i najbardziej komfortowych rozwiązań są sukienki ciążowe. Co więcej mogą one z powodzeniem zostać wykorzystane w okresie karmienia piersią. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jaki krój wybrać? Przeczytaj nasze podpowiedzi!

CZYTAJ WIĘCEJ