X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Wydaje mi się, że nie - ewentualmnei w pierwszy dzień. Już po raz kolejny żałuję, że nie prowadziłam tak wnikliwej obserwacji wcześniej. W sumie temeraturę mierzę z przerwami od 2010, a teraz mam rozkminy, jakby to naprawdę był moj pierwszy cykl jakichkolweik obserwacji ;/ No, ale mądrym się jest po fakcie.


    Tak, wolne w mojej pracy to bardzo duży plus. A Ty Gianna, co robisz?

    Pracuje w biurze...wiecznie wiszę na telefonach, ostatnio mam tyle pracy, że nie wiem w co ręce włożyć ... i to nie papierkowa robota ;-) moja firma sprzedaje maszyny przemysłowe do metalu ;-)

    Co do lotów...uwierz, że ja też chyba je coraz gorzej znoszę... start i lądowanie z dusza na ramieniu. Chociaż może mi się wydaje bo ostatnio jak latałam to jeszcze ciemno było i za dużo nie byłam wstanie zobaczyć ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 11:25

    a.png
    a.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja tam wogole nie latam, bo sie boje :P

    ciri pewnie, swietny pomysl :D a tak serio, to myslalam po szkole nad tym, ale mialam duzo obaw i zrezygnowałam

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Po szkole kicha. Ja zaczynam najpierw od stazu i urzedu pracy jednak w tym zawodzie bez nowinek i dobrych rak i minimum rocznego doswiadczenia nie ma co otwierac swojego. Niestety. A ze za staz malo placa moge sie zdecydowac na niego dopiero po porodzie. A tak na razie twie w obecnej pracy i zygam nia ale przybajmniej mam ubezpieczenie... szkoda ze nie umowe o prace..

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    jak Cie pocieszy, to ja nie mam ani umowy ani ubezpieczenia. Pracuje, a jestem zarejestrowana w Urzedzie jako bezrobotna... mialam miec staz u mojej szefowej, ale dostalam decyzje odmowna bo w tamtym roku juz bylam 6 miesiecy na stazu

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh. No ja wlasnie musze Ci powiedziec ze tak jak sie mowi ze nigdy nie ma odpowiedbiego czasu na dziecko to ja widze w u siebie same plusy tego jakbym teraz zaszla. Jedyny minus to brak mieszkania i zero szans na kredyt. Ale tak to same plusy. Uwolnie sie od obecnej robity. Czuje ze to jest ten momen i ze teraz wlasnie chce a za pol roku nie wiadomo jak moja sytuacja bedzie sie przedstawiac i czy nie bedziw trzeba na kilka lat starania odlozyc.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Eh. No ja wlasnie musze Ci powiedziec ze tak jak sie mowi ze nigdy nie ma odpowiedbiego czasu na dziecko to ja widze w u siebie same plusy tego jakbym teraz zaszla. Jedyny minus to brak mieszkania i zero szans na kredyt. Ale tak to same plusy. Uwolnie sie od obecnej robity. Czuje ze to jest ten momen i ze teraz wlasnie chce a za pol roku nie wiadomo jak moja sytuacja bedzie sie przedstawiac i czy nie bedziw trzeba na kilka lat starania odlozyc.

    Jakbym widziała siebie...ja też z decydowałam się na pierwszą ciąże bo miałam dość pracy... stwierdziłam, że to najlepszy moment. Do tego M wyjechał za granice pieniądze były wiec nie było już lepszego czasu...

    a.png
    a.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    my mieszkanie wynajmujemy, kolorowo tez nie jest, ale cora w tym roku 7 kionczy, wiec pora na rodzenstwo pozniej bedzie coraz wieksza roznica wieku

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo u mnie pieniadze tez sa w miare. Faceta na szczecie mam blisko i sam chce bardzo dziecka wiec czemu nie skorzystac i nie sprobowac. A w robocie coraz gorzej dlatego teraz najlepszy moment bo jak to walnie to priorytety beda inne...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    giana Ciebie tez tak piersi bola jak dotykasz przez ubranie??

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    my mieszkanie wynajmujemy, kolorowo tez nie jest, ale cora w tym roku 7 kionczy, wiec pora na rodzenstwo pozniej bedzie coraz wieksza roznica wieku

    7 lat to i tak duzo. Miedzy mna a moja siostra jest 4 to do 20 roku zycia to jednak byla mega przepasc. Miedzy mna a bratem 7 to do tej pory jest przepasc. Mimo ze on skonczyl wlasnie 18 lat. Zaczyna dziewczyny miec i w ogole to dla mnie to nadal maly braciszek jest...

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no i wlasnie dlatego mimo, ze latwo nie bedzie chcielismy dziecko, corke mam z poprzedniego malzenstwa, dlatego tez wczesniej sie nie decydowałam na kolejne dziecko, a ze teraz od roku jestem z odpowiednim parnerem postanowilismy spelnic jej marzenie o braciszku lub siostrzyczce ;) troche mnie przeraza wizja ponownego nieprzesypiania calych nocy, no ale cos za cos :)

    kurcze stresuje sie tym jutrzejszym badaniem u gin...:(

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    giana Ciebie tez tak piersi bola jak dotykasz przez ubranie??

    Tak... W pierwszej ciąży to mnie tak bolały, że dotknąć się nie mogłam teraz nie jest tak źle...

    Ja mam młodszą siostrę o 9 lat i zero tematów do rozmów niestety. Pewnie też to jest wina wychowania bo rodzice częstą robią błędy przez co rodzeństwo zamiast się kochać zaczyna się nienawidzić u mojego męża jest to samo. Ja chce tego uniknąć.

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie stresuj sie bedzie dobrze ;) to widze ze Ty tez w mlodym zwiazku ;)

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja wlasnie w 1 ciazy tak nie mialam az, bolaly mnie, ale nie tak "piekaco", pozatym wtedy myslalam, ze poprostu mi rosna, bo byłam w liceum ;)

    Ciri , staram sie nie stresowac, ale boje sie, ze nie bedzie dalej nic widac :(

    planuujemy wziasc slub, ale to moze w przyszlym roku, taki tradycyjny koscielny, bo poprzedni mialam tylko cywilny, na cale szczescie!

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo my slubu nie planujemy na razie i nie wiem czy kiedys bedzie. Nie jestesmy tradycjonalistami. Ja tatuaze kolczyki on podobnie. Jesli slub to tylko cywilny. Ale dziecko chcemy. On jak tylko (dokladnie rok temu ppierwszy raz sie spotkalismy) sie spotkalismy powiedzial ze to ze mna chce dziecko. I zamieszkalismy po 4 miesiacach razem i teraz chcemy dziecko szczegolnie ze wlasnie wsrod znajomych sie sypia wiec dzieciaki beda mialy z kim sie bawic ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ależ pięknie się rozpisałyście.
    Tak, tak, dla nas wszystkich to idealny czas na dziecko, więc wszystkie się doskonale rozumiemy. Choć pewnie dla nas wszystkich tak naprawdę nadrzędne jest pragnienie macierzyństwa czy ponownego macierzyństwa.



    Nie odebrałam sukeinki, zpaomnieli przyszyć jednej haftki, jutro będzie. Za to przyszla sukienka dla mojej mamy, zamawialam jej z ASOS, mialam lekkiego stracha, bo pierwszy raz z tej firmy cos bralam,ale bardzo szybko przyszla, zgodne wszystko z opisem i jest piekna ta sukienka. Całe szczescie,ze mamy z mama taki sam rozmiar, to sobie w razie czego pozycze na inne okazje ;p (jest miejsce na brzuch ;p).

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze Asos ma piekne sukienki ale tez w odpowiedniej cenie. A zwykle takie sukienki tylko raz sie zaklada. Ja czesto kupuje uzywane z vinted od innych dziewczyn kilka perelek za smieszna cene znalazlam. ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To prawda, ze ceny zabójcze, no ale to byla sukienka na slub corki, to heloł ;);) Zwłaszcza, że my sami wszystko organizujemy, więc mama mogła zaszaleć finansowo w kwestii sukienki :)
    O, nie znam tej strony, już patrze.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zobacz. Mozna od dziewczyn ktore maja kupe kasy albo zaloza cos raz kupic prawie nie uzywane ciuchy w przystepnej cenie. Ja teraz na wesele ide to sukienke ktora w.sklepie kosztuje prawie 200zl kupilam za 30 ;) zrobilam tam wiele udanych zakupow.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No, ja jestem fanką używanej odzieży - choć trzeba przyznac,ze teraz, keidy lumpeksy staly sie tak popularne już mniej. ALe pamietam, ze jeszcze w liceum czy nawet wczesniej byly swietne ciuchy. Sukienke na studniówkę miałam od... Caroliny Herrery (przerobionej delikatnie na bardziej współczesną).

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 110 111 112 113 114 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ