X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Marta to mam nadzieje ze w czerwcu czy w lipcu sie spotkamy z brzuszkami :)
    Byloby super :D:D:D

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja mysle ;) fajnie by bylo sie spotkac jak nam sie wszystkim uda ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zlot ciężarówek. Choć w sumie w lipcu, to my (A przynajmniej ja) mozemy mieć jedynie brzuch spozywczy,a nie ciążowy (w sensie,ze jeszcze nie wybije ciąża).

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wazne czy widac wazne ze jest ;p

    marta1987, AnnaKliwijska lubią tę wiadomość

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giana a kiedy idziesz do lekarza???

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a nam sie szykuje przeproqwadzka ;) od 1 maja bedziemy wynajmowac wieksze bardziej komfortowe mieszkanko :-) w sumie dobrze, ze mam tyle na glowie mniej czasu na rozmyslanie czy wszystko wporzadku...

    marta1987 lubi tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Giana a kiedy idziesz do lekarza???

    Jutro idę zrobić drugą betę i progesteron i wtedy pomyśle nad umówieniem się do lekarza ;-)

    a.png
    a.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja robilam jedna bete w czwartek i tak sie obawiam czy bedzie cos widac jutro... czy beta juz jest na tyle wysoka i dobrze przyrasta...wrrr. a Ty wyniki bety masz tego samego dnia?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dowiedziałam się, że lekarz może na USG coś zobaczyć dopiero przy wartościach bety 1000 bądź 1500 wiec nie ma po co się spieszyć... Ja to chyba bym doła załapała jakby lekarka powiedziała mi, że nic nie widzi... wole chyba chwile poczekać.

    a.png
    a.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    ja robilam jedna bete w czwartek i tak sie obawiam czy bedzie cos widac jutro... czy beta juz jest na tyle wysoka i dobrze przyrasta...wrrr. a Ty wyniki bety masz tego samego dnia?

    Tak tego samego dnia...ide o 8 na badanie i o 16 wyniki przez neta odbieram ;-) Ty nie masz jeszcze wyników z czwartku ?
    Myślę, że do lekarza pójdę za tydzień ;-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 15:34

    a.png
    a.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no niby przed beta na wizycie lekarz mowil, ze moze byc jeszcze nic nie widac, ale naprawde idzie sie zalamac... wiec nastpengo dnia mnie wyslal na bete tez odebralam tego samego dnia, w sumie kolezanka mi odebrala bo ja uziemiona w pracy i 317,4 byla w czwartek.., i tak mysle czy urosla juz na tyle zeby jutro cos bylo widac... bo na kolejna juz nie mam jak isc...

    a pytam czy tego samego dnia odbierasz bo ja w tamtym cyklu robilam w przychodni to dopiero wyniki kolejnego dnia po 14 byly do odbioru

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    cholera mnie strzela już... a to dopiero 6dpo :/ ja chcę szybciej!! ja chcę już!
    Cały czas tylko myślę i macam się po piersiach czy aby nie przestały boleć...
    A jeszcze mąż wyjeżdża i zostawia mnie na dwa dni samą - zwariuję chyba, non stop mam w głowie tylko to czy może coś tam się zagnieździ czy nie.
    Dziś przestał mnie boleć brzuch i jajnik :( tylko śluzu mega dużo białego... się martwić zaczynam... :( :( :( :( buuu....

    4b64b4996238b7ce316f7810538fe6f1.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2015, 16:08

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    cholera mnie strzela już... a to dopiero 6dpo :/ ja chcę szybciej!! ja chcę już!
    Cały czas tylko myślę i macam się po piersiach czy aby nie przestały boleć...
    A jeszcze mąż wyjeżdża i zostawia mnie na dwa dni samą - zwariuję chyba, non stop mam w głowie tylko to czy może coś tam się zagnieździ czy nie.
    Dziś przestał mnie boleć brzuch i jajnik :( tylko śluzu mega dużo białego... się martwić zaczynam... :( :( :( :( buuu....

    4b64b4996238b7ce316f7810538fe6f1.png

    Oj wiem wiem, ja na razie czekam na owulacje... mam nadzieje ze za tydzien bedzie :P A potem sprobuje dac na luz i poczekac na spokojnie :) Ale tez chce juz szybciej. JUZ JUZ JUZ :)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    no niby przed beta na wizycie lekarz mowil, ze moze byc jeszcze nic nie widac, ale naprawde idzie sie zalamac... wiec nastpengo dnia mnie wyslal na bete tez odebralam tego samego dnia, w sumie kolezanka mi odebrala bo ja uziemiona w pracy i 317,4 byla w czwartek.., i tak mysle czy urosla juz na tyle zeby jutro cos bylo widac... bo na kolejna juz nie mam jak isc...

    a pytam czy tego samego dnia odbierasz bo ja w tamtym cyklu robilam w przychodni to dopiero wyniki kolejnego dnia po 14 byly do odbioru
    Ty te bete mialas w zeszlym tygodniu? No to w sumie powinna urosnąć tak, ze lekarz coś zobaczy - skoro po dwóch dniach jest 66%. To jeśli byłaś np. w czwartek to minęło już sporo dni, więc chyba powinno byc coś widać, ale może gdzieś w moim myśleniu jest błąd.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    cholera mnie strzela już... a to dopiero 6dpo :/ ja chcę szybciej!! ja chcę już!
    Cały czas tylko myślę i macam się po piersiach czy aby nie przestały boleć...
    A jeszcze mąż wyjeżdża i zostawia mnie na dwa dni samą - zwariuję chyba, non stop mam w głowie tylko to czy może coś tam się zagnieździ czy nie.
    Dziś przestał mnie boleć brzuch i jajnik :( tylko śluzu mega dużo białego... się martwić zaczynam... :( :( :( :( buuu....

    4b64b4996238b7ce316f7810538fe6f1.png

    Tak, ja sama się dziwie jak ja cały zeszły tydzień wytrzymałam...

    7v8rikgni12rlaff.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22
    AnnaKliwijska

    ech... okropne jest to czekanie... a obiecywałam sobie, że tym razem nie będę sobie wkręcać... a tu taką korbę mam...

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 17:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak juz mowilam wczesniej. Staraczki chca teraz juz natychmiast a ten czas tak wooooolnoooo leci ;p

    kofeinka lubi tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A u mnie dziś nastrój, że sama nie wiem. I mam takie myśli, że w sumie czemu miałoby nam się udać za pierwszym razem.
    Pierwsi ciągną tak w okolicach sutkach, coś tam na dole się dzieje, ale w sumie trudno mi stiwerdzić jaki to rodziaj bólu - miesiączkowy, czy bardziej kłucie w jajnikach. Wyobraziłabym sobie, że ten ból powinien być nie w samych jajnikach chyba? Akcja powinna się stamtad przenieść jakoś bardziej w podbrzusze? Czy się mylę?. Poza tym to w ogole nie jest ból jakoś super mocny, ciągnięcie takie.
    Dzisaij w rossmanie patrzyłam sobie na testy ciążowe, nawet nie wiedziałam ile ich jest ;p Nie kupiłam żadnego, ale zaplanowałam, że jeśli nie dostanę do soboty okresu, to kupimy z J po jednym z kazdego ;p;p;p

    kofeinka lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj majatek Wydasz ;p ja mam nadzieje ze w tym cyklu tylko niecierpliwie bede czekac owulacji a potem wezme na luz az do dnia spodziewanej. I tak co mialo sie stac juz sie stalo wiec wiecj nic nie zrobie.
    A ostatnio rozmawialam z dziewynami to wielu sie udalo w moim towarzystwie za pierwszym razem. Mnie niestety nie...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Oj majatek Wydasz ;p ja mam nadzieje ze w tym cyklu tylko niecierpliwie bede czekac owulacji a potem wezme na luz az do dnia spodziewanej. I tak co mialo sie stac juz sie stalo wiec wiecj nic nie zrobie.
    A ostatnio rozmawialam z dziewynami to wielu sie udalo w moim towarzystwie za pierwszym razem. Mnie niestety nie...
    Ja też znam dwie pary, którym się udało od razu, w sumie to chyba wszyscy dzieciaci ktorych znam - u mnie raczej towarzystwo, które nie spieszy sie ani do ożenku, ani dzieci, mimo że trzydziecha na karku. Jedni znajomi, troche starsi zmagają się z kolei z niepłodnością i to mnie bardzo przeraża.
    Jak już pisałam - to na pewno byłaby dla nas wspaniała nagroda, gdyby udało się za pierwszym razem. W nocy z jutra na czwartek chyba nie zasnez emocji czy spadnie temperatura czy nie i potem przez to bedzie zaburzona i nic nie będę wiedzieć ;p

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 112 113 114 115 116 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ