X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zdecydowanie tak bedzie jak nie usmiesz. U mnie to tez jedni to oba chciala dziecko on bardzo nienawet razem nie mieszkaja. Druga para po slubie on chcial a ona nie za bardzo i jeden seks bez zabezpieczenia i pach jest dziecko.. coz ale tak to juz jest. Za to szefowa odstawiala tabletki i od razu ciaza njestety w 3 miesiacu poronie potem 3 misiace czekali 3 miesiace stan i pach znow ciaza tym razem szczesliwie zakonczona ;) nie wiem ja mam wrazenie ze jednak wiek duzo robi. Ze osoby do do 26 27 lat szybko zachodza a potem sie robia schody. Przynajmniej ja takie przypadki walsnie znam.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W maju koncze 28, to mam nadzieje,ze zaliczam sie do szybkozachodzacych 27 ;p

    7v8rikgni12rlaff.png
  • perła ziemi Ekspertka
    Postów: 198 349

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    marta1987 wrote:
    Ja mam jakieś dobre przeczucie, że w maju się uda...:) Jutro jadę zrobić wyniki TSH, FSH, LH, żeby mieć przed wizytą u gina....JEszcze coś powinnam zrobic?

    A do poznania pewnie, że zapraszam :)

    Ja zrobilam jeszcze prolaktyne a pozniej doczytalam ze warto zrobic tez estradiol. Ok 7dpo zrob jeszcze progesteron.

    f2w3j6yxdenijlur.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blahahaha tez mam taka nadzieje. Ja mam jeszcze troche czasu jesli chodzi o wiek ;p bo do 28 to jeszcze 4 lata mam

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pamietam,ze kiedys na wizycie u gina powiedzial cos na kształt, ze wszyscy teraz czekaja z dzieckiem, a to nie za dobrze. I ze on rozumie (bo mu wczesniej mowilam,ze to nie jest dobry czas na dziecko dla nas teraz), ale...
    No, tylko to nie jest takie proste przeciez.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dlatego ja mowie to jest najlepszy czas na dziecko ;p

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój Aleksander jest z pierwszego podejścia :D Wiec jest on żywym przykładem, że można za pierwszym razem ;-) mało tego byłam w tych 5% które rodzą w terminie wyznaczonym przez lekarza ;-)

    Jutro z rana lecę na drugą betę...jeju mam jakieś złe przeczucia...piersi mnie już tak nie bolą :(

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No ciekawe jak ze ma będzie. Maj to wyjątkowy miesiąc wiec może pod tym względem tez ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 20:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Mój Aleksander jest z pierwszego podejścia :D Wiec jest on żywym przykładem, że można za pierwszym razem ;-) mało tego byłam w tych 5% które rodzą w terminie wyznaczonym przez lekarza ;-)

    Jutro z rana lecę na drugą betę...jeju mam jakieś złe przeczucia...piersi mnie już tak nie bolą :(
    Gianna, wiem,ze nie ma co nas porównywać, bo Ty jesteś w ciąży, a ja nie wiem, ale mi też dzisia jwszystko ciszej działa, więc może taki dzień ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 21 kwietnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Być może ;-)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 06:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze jaka kijowa noc, spac mi sie chcialo od godziny 20 a ustelam o 1 ;/ bez sesnu..... a Wy jak tam? ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zaczynam panikować ;/
    Tez zasnelam około 1 - wczesniej co dzieisieć minut latałam siusiu, ale to raczej dlatego,ze przed snem duzo pilam: herbate, inofolic, dopilam wode z butelki.
    Rano oczywiscie pobudka przed budzkiem.
    A temperatura - niby wciąż w wyższych, ale najniższa z dotychczasowych :( 36,64.
    Oczywiście od rana przegladam wykresy zaciazonych i sprawdzam, ktorej spadła temperatura i mimo to byla w ciazy.
    Jutro rano zejde na zawał, serio.

    No, ale ta moja ciut niższa mnie zdołowała :(

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wazne zeby utrzymywala sie nad poziomem owulacyjnym ;p to duzo takich dziewczyn ze spadkiem bylo w ciazy.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz wychodze na egzamin - dwa dni teraz jestem w komisji egzaminu gimnazjalnego, a to polega na tym,ze trzeba siedziec prawie nieruchomo i nic nie mozna robic - wiec jest idealnie duzo czasu do myselnia. Nigdy mi to nie przeszkadzało, ale dzisiaj bede pewnie się zadręczać myślami. W sumie mogłabym to wykrzoystac na to, zeby zaczac myslec, ze nic z tego, ze dostane okres i nastawić się na to, pomyslec, co dalej, jaka obrac strategie z niregularnymi cyklami.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja wiem jak to na egzaminach jest. Choc u mnie na zawodowym to chodzili i podpowiadali ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie, tutaj jest zakaz absolutny. Jak sama zdawalam to jeszcze byly inne zasady, Teraz w kazdej komisji jest ktoś z zewnatrz (sama wlasnie ide jako taki obserwator do innej szkoly), zeby patrzec czy wszystko jest zgodne z regulaminem, milion papierologii, wszystko musi byc jak w zegarku.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 07:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze. U nas, co prawda to mature mialam 6 lat temu ale tez byl ktos z zewnatrz i podpowiadali i sciagac od siebie tez mozna bylo. Co prawda nie na chama ale jak ktos to umiejetnie robil to dalo rade przymykali oko.

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 08:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej dziewczyny :)
    to mój 7 dpo
    moja temp poszła ładnie do góry dziś :) aż się nie spodziewałam, że taki skok będzie :)
    Piersi nadal bolą i ciężkie są, dziś zaobserwowałam wyraźne grube niebieskie żyły przebijające przez skórę na piersiach... jeszcze w żadnym cyklu tak nie miałam... to chyba dobry znak, jak myślicie??
    Testowania się doczekać nie mogę już, a tu jeszcze tyle czasu... :/
    Przyznam się, że wczoraj jak wariatka zrobiłam sikańca w południe - ja wiem doskonale, że tam jeszcze nie będzie nic widać, bo zagnieżdżenia jeszcze pewnie nawet nie było ale taki głupol jestem niecierpliwy, a poza tym w szufladzie leży kilka testów i korcą niestety...

    P.S.patrzę na kwietniową listę i uwierzyć nie mogę, że już tyle bobasków mamy, druga połowa kwietnia jakby szczęśliwsza, oby udało się zaliczyć do grona szczęśliwych kobietek przy nadziei :) <3


    4b64b4996238b7ce316f7810538fe6f1.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 08:25

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 08:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Fajnie by bylo. ;) ja niecierpliwie czekam na owulacje. Cos niestety moj G nie w formie od kilku dni. Dobrze zeby mu wrocila pod koniec tygodnia bo w przyszlym bedzie mi potrzebny ;p a teraz zajmuje sie przygotowaniami do panienskiego kolezanki. :( wymylilam ze mozna zrobic postazanie teatralne ;) a ze ciezarna to tez zbyt wiele imprezowac nie mozemy

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Dziewczyny ;-)

    Byłam z rana na badaniach ...po południu wyniki. Dziś meczą mnie mdłości to chyba dobry znak, że HCG rośnie ale przekonamy się po południu.

    a.png
    a.png
‹‹ 113 114 115 116 117 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS, czyli zespół napięcia przedmiesiączkowego - przyczyny, objawy, leczenie

Zespół napięcia przedmiesiączkowego to ogólne określenie na objawy i dolegliwości, które odczuwają kobiety przed miesiączką. A jakie są najczęstsze objawy PMS? Co jest ich przyczyną? Czy i kiedy napięcie przedmiesiączkowe wymaga leczenia? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Torbiel na jajniku - przyczyny, objawy i leczenie

Torbiel na jajniku od czasu do czasu pojawia się u większości kobiet. Są to cysty lub pęcherzyki, które zazwyczaj wypełnione są płynem i które najczęściej samoistnie znikają. Dowiedz się jakie są objawy torbieli i czy mogą być przeszkodą w zajściu w ciążę? Kiedy należy je leczyć i z jakimi chorobami mogą współwystępować. 

CZYTAJ WIĘCEJ