X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na pewno bedzie dobrze. ;) inaczej byc nie moze ;p

  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Ja zaczynam panikować ;/
    Tez zasnelam około 1 - wczesniej co dzieisieć minut latałam siusiu, ale to raczej dlatego,ze przed snem duzo pilam: herbate, inofolic, dopilam wode z butelki.
    Rano oczywiscie pobudka przed budzkiem.
    A temperatura - niby wciąż w wyższych, ale najniższa z dotychczasowych :( 36,64.
    Oczywiście od rana przegladam wykresy zaciazonych i sprawdzam, ktorej spadła temperatura i mimo to byla w ciazy.
    Jutro rano zejde na zawał, serio.

    No, ale ta moja ciut niższa mnie zdołowała :(
    Kochane staraczki, Martuś, u mnie to samo... spójrzcie...tragedii nie ma, ale jednak trochę w dół... ehhh pozostaje czekać.
    b9ceef172a92b16a5e5b82f3337a88ae.png

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    run_away wrote:
    Kochane staraczki, Martuś, u mnie to samo... spójrzcie...tragedii nie ma, ale jednak trochę w dół... ehhh pozostaje czekać.
    b9ceef172a92b16a5e5b82f3337a88ae.png

    I tam masz dużo wyższa temperatura niż ja ;-) Moja tempka 36,9 C to jest najwyższa ;-)

    a.png
    a.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja siiw tym jakos podlamalam. Teraz ciagniecie i bole w jajnikach interpretuje jako okres a jie ciaze. Do tego zaczal mnie bolec kregoslup, sluzu mniej. Ech, dupa, dupa.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chyba wszystkie mamy dzis chujowy za przeproszeniem dzien... jakas taka kicha jest u mnie tez.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Ja siiw tym jakos podlamalam. Teraz ciagniecie i bole w jajnikach interpretuje jako okres a jie ciaze. Do tego zaczal mnie bolec kregoslup, sluzu mniej. Ech, dupa, dupa.

    Pamiętaj, że implantacja może wystąpić do 12dpo a z tego co wiem, prawdopodobnie owu u Ciebie było później niż pokazuje program ;-) Nie załamuj się ja tez mam spadki i wzrosty temperatur ;-)

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh... a ja dzis sie mega czyms denerwuje. Jeszcze nie wiem czym. W pracy jak zwykle nic sie nie dzieje wiec nie mm jak nie myslec o wszystkim i o niczym. Aaaaaaaaaa..... musze wam tu dzis pomarudzic...

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 10:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a marudź...jeszcze ja zacznę marudzić i zrobimy sobie kółko wzajemnej adoracji :P

    Ja to wczoraj miałam taki dzień, że aż chciało mi się płakać...ale u mnie duże zmiany się szykują wiec jestem ostatnio bardziej nerwowa...

    a.png
    a.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Marta ja przed spodziewana @ sluzu mialam praktycznie o , z tym, ze zawsze mialam troche bialego ... nie wiem jak u Ciebie przed @ czy zawsze masz brak sluzu przed @ czy nie...

    Mnie od rana glowa boli, generalnie ostatnioi mam takie humory, ze sama mnie to wku*wia...:((


    bylam u lkeraa rano ale tak na nfz zobaczyc co mi powie, z tym, ze l;ekarz fatalny usg tylko zwykle stare to, ktoro bylo jak bylam w poprzedniej ciazy...
    no ale... pokazalam mu wyniki bety, zrobil mi zwykle usg powiedzial, ze cos widac, ale bardzo slabo, ze prawdopodobnie troszke mlodsza ciaza, a nie jak z wyliczen @ czyli 7 tydz mi mowil a to zgadzalo by sie z tymi testami, ktore dopiero po 6 dniach od spodziewanej @ wyszy pozytywne. Zaraz dzwonie do mojego doktorka prywatnie sie zapytac czy mam przyjsc czy nie.

    Aha ten na nfz dal mi skierowanie na badania juz, krew grupa, mocz, cukier mofrfologia. Jak myslicie moge je zrobic a isc z nimi do lekarza moejgo prywatnie??? bo jesli da mi moj lekarz to za wszystko bede placila sama

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogolnie idz panstwowo na badania oni maja obowiazek ci je potem wydac nawr po konsultacji z lekarzem na nfz.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bo moj lekarz prywatnie kasuje 150zl 100 jak sie stale chodzi... no ale wiecie, kurcze tydzien temu dalam mu 150 dzisiaj znowu mam isc a gdzie beta i te inne co robilam... a teraz nam sie szykuje przeprowadzka, wiec pieniadze przydaly by sie zdecydowanie

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mowie rob panstwowo tak jak dostalas skierowanie. Jako ciezarna powinnas miec na cito czyli w przeciagu tygodnia date pobrania a nie w przeciagu miesiaca. Nie wiem jak jest u Ciebie u mnie niestety odbior jest z rak lekarza kierujacego. Ale jak bedziesz miala wynik zadzwon do swojego prywaciaza i zapytaj czy spoko sa i czy jest potrzeba przychodzic.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i pamietaj ze wyniki badan to twoja wlasnosc. Czasem nie chca wydawac zeby miec je w karcie. Ale maja obowiazek spisac wyniki do karty a potem Ci oryginal oddac.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Marta ja przed spodziewana @ sluzu mialam praktycznie o , z tym, ze zawsze mialam troche bialego ... nie wiem jak u Ciebie przed @ czy zawsze masz brak sluzu przed @ czy nie...

    Mnie od rana glowa boli, generalnie ostatnioi mam takie humory, ze sama mnie to wku*wia...:((


    bylam u lkeraa rano ale tak na nfz zobaczyc co mi powie, z tym, ze l;ekarz fatalny usg tylko zwykle stare to, ktoro bylo jak bylam w poprzedniej ciazy...
    no ale... pokazalam mu wyniki bety, zrobil mi zwykle usg powiedzial, ze cos widac, ale bardzo slabo, ze prawdopodobnie troszke mlodsza ciaza, a nie jak z wyliczen @ czyli 7 tydz mi mowil a to zgadzalo by sie z tymi testami, ktore dopiero po 6 dniach od spodziewanej @ wyszy pozytywne. Zaraz dzwonie do mojego doktorka prywatnie sie zapytac czy mam przyjsc czy nie.

    Aha ten na nfz dal mi skierowanie na badania juz, krew grupa, mocz, cukier mofrfologia. Jak myslicie moge je zrobic a isc z nimi do lekarza moejgo prywatnie??? bo jesli da mi moj lekarz to za wszystko bede placila sama

    Oczywiście, że możesz sobie zrobić badania ze skierowaniem i zanieść wyniki prywatnemu. Ja zastanawiam się, czy nie będę brała skierowania na badania od internisty. Musze się zorientować czy tak można.

    a.png
    a.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giana nie mozna chyba, bo chcialam tez wlasnie 3 tyg temu od mojej internistki na bete hcg powiedziala, ze tylko od lekarza ginekologa, ale krew mocz chyba mozna bylo by

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mozna ;p tylko jeszcze zalezy jakie chcesz robic badania. Jesli to co Kasia to Ci da. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jak mialam zabieg ginekologiczny to musialam miec multum badan wlasnie moroligia grupa krwi i jakies tam ginekologiczne hormony i mocz to dostalam od internisty

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tylko sie cos tam pozmienialo pdoobno ciri... teraz nawet na hiv podobno sa obowizkowe w ciazy:O

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mam wizyte prywatnie dzisiaj po 18...chyba oszaleje, jeszcze tak mnie glowa boli :(

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Na hiv tez dostawalam od internisty. Mowie ja mialam multum do zrobienia przed zabiegiem i to wszystko dostalam. A mialam 3 razy robione i kazde z innego powodu. Wiec nie wiem jak jest u was bo mnie to bez problemu wystawiali.

‹‹ 114 115 116 117 118 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Endometrioza - najnowsze odkrycia nauki i perspektywy leczenia

W miesiącu świadomości endometriozy, dzielimy się z Wami nowymi odkryciami, które stają się źródłem nadziei. Badania nad genami i mikrobiomem oferują potencjalne klucze do lepszych terapii. Zobacz, jak nauka prowadzi nas ku lepszemu zrozumieniu i leczeniu tej trudnej choroby.  

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ