X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    NO ja oczywiście nie mówię o becie ;-) już jej robić nie zamierzam zbyt bardzo jest to stresujące. Chodzi własnie o takie podstawy krew mocz... HIV jest teraz obowiązkowe ? bo 6 lat temu nie było ;-)

    a.png
    a.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    mam wizyte prywatnie dzisiaj po 18...chyba oszaleje, jeszcze tak mnie glowa boli :(

    Trzymam kciuki ;-) daj znać ja już będziesz po ... ;-)

    a.png
    a.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    no tak mi lekarz dzisiaj powiedzial, ze teraz hiv jest obowiazkowe, tez bylam zdziwiona bo 7 lat temu nic takiego nie trzeba bylo robic

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dziekuje,dam znac... a Ty daj znac jak wyniki bety. Po 16 bedziesz je miala?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam robione teraz jak powiedzialam ze sie staram o dziecko, wczesniej raz na zabieg i raz do szkoly wymagali.podstwy powinnas dostac bez problemu od lekarza pierwszego kontaktu.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na hiv dostalam skierowanie mimo ze jestem honorowym dawca krwi i na bierzaco to mam kontrolowane.

  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    I tam masz dużo wyższa temperatura niż ja ;-) Moja tempka 36,9 C to jest najwyższa ;-)
    zależy kto ma jaką podstawową i o której mierzy Gianna, dlatego się martwię.. Którego dnia cyklu robiłaś test? i przy jakiej długości cyklu?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Pamiętaj, że implantacja może wystąpić do 12dpo a z tego co wiem, prawdopodobnie owu u Ciebie było później niż pokazuje program ;-) Nie załamuj się ja tez mam spadki i wzrosty temperatur ;-)
    Tak, owu pewnie była w sobotę ,a nie piątek, jeden dzień różnicy. Dlatego ja liczę dni fazy lutealnej nie jak na OF tylko jeden dzień później (ovu pokazuje 12 dzień fazy lutealnej, a tak naprawdę jest 11). Mam 11 dniową fazę lutealną, więc jutro powinnam dostać okres, stąd moja załamka spadeczkiem tuż przed dniem zero ;).
    Dzisiejszy dzień będzie mi się chyba dłużyć bardziej niż cały zeszły tydzień. Pójdę spać o 21:30, żeby zaliczyć 2 godzinne kręcenie się w łóżku i potem normalne spanie, a nie jak dziś przewracanie się w nieskończoność.

    W ogóle to niesamowite jakie są nastroje ludzkie - jak wszystko mogło się jeszcze zdarzyć, każdy znak interpretowałam pozytywnie, że to na pewno na ciążę. Wystarczy jeden mniej pomyślny znak tuż przed okresem i teraz jestem pewna, że odstane okres i w ogóle wszystko mnie boli i czuje się jak w pierwszy dzień okresu, ale bez okresu ;) Ech, co też ludzie mają w baniach ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    run_away wrote:
    zależy kto ma jaką podstawową i o której mierzy Gianna, dlatego się martwię.. Którego dnia cyklu robiłaś test? i przy jakiej długości cyklu?
    Run, a Ty kiedy powinnas dostać okres? Ale ciesz się, że nie jesteś sama w tym spadeczku, trzymajmy się razem!

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo wlasnie wczesniej patrzylam na Twoj wykre i tak mi sie wydawalo ze owulacja u Ciebie byla jeden dzien pozniej ale i tak bedzie dobrze ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Noo wlasnie wczesniej patrzylam na Twoj wykre i tak mi sie wydawalo ze owulacja u Ciebie byla jeden dzien pozniej ale i tak bedzie dobrze ;)
    No, to aż tak ważne w sumie nie jest, udało się wycelować w weekend jak się widzieliśmy, to było ultra ważne dla mnie ;p bo wystarczy, że byłaby kilka dni później i dupa, musiałabym liczyć, że plemniki przetrwały w śluzie, a to już ekhm. To przynajmniej takie pocieszenie mam.


    W ogóle tak zastanawiam się cały czas, jak interpretować częstomocz. Bo rzeczywiście ostatnio dużo siusiam, wcozraj w nocy to było aż wkurzające, bo co 10 minut musiałam iść, ale też w sumie ja zawsze często siusiam, staram się nie tak mało pić. WIec pewnie nadinterpretuje fakty ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem. Ja caly czas duzo siusialam az do spadku hormonow w drugi dzien krwawienia wedy wszystkie objawy minely. Kolezanka sie ze mnie smiala bo raz na pol godziny biegalam siusi a dosc malo pije.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dol gigant sie do mnie przywlukl. Caly czas czyms sie denerwuje... i mam mysli zajete problemami zamiast sie wyluzowac... aaaa co zrobic co zrobic o?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie pomogę ;p
    Choć mi się humor poprawił, odebrałam sukienkę ślubną i sobie wisi przede mną. Dobrze, że mam ten ślub dla oderwania myśli.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobra, Dziewczyny, to może dla oderwania myśli - jak się poznałyście z Waszymi partnerami? Ile lat jesteście razem? Co w nich lubicie?



    Ja poznałam J., gdy miałam 19 lat, on 22 i był w seminarium duchownym, miał zostać księdzem. Kilka miesięcy później już w seminarium nie był, ale co od tego czasu przeżyliśmy z różnych względów i stron, to nasze.

    A w J. najbardziej lubię jego niesamowitą inteligencję i to, że sprawia, że czuję się przy nim bezpieczna.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja swojego poznalam gdy mialam 16 lat on 20 na obozie harcerskim. Charakter podly i dupek mial dziewczyne i zaliczal wszystkie dookola. Potem mielismy urywany kontakt przez 7 lat tz odzywalismy sie do siebie raz na kilka lat pisalismy 2-3 dni a potem cisza. Rok temu ja bylam w zalamce bo facet mnie zdradzil on sie rozstal ze swoja dziewczyna bo tez go zdradzala i po 7 latwch sie spotkalismy (sila facebooka i zdjec ktore tam zamiescilam z sesji zdjeciowej i przyciagnely jego uwage). Zadne z nas nie chcialo zwiazku tylko oderwac mysli. Ja go traktowalam jak totalnego dupka bo znalam go wczesniej. Milo mnie zaskoczyl zupelnie inny czlowiek, dojrzaly i opiekunczy bez glupot w glowie. Moze dlatego ze niczego nie oczekiwala nam wyszlo.I po niecalym miesiacu juz bylismy para codzinnie sie spotykalismy po 2 zamieszkalam u jego rodzicow ze wzgledu na to ze mialam problemy rodzinne. Po kolejnych dwoch zamieszkalismy razem w wynajwtym mieszkaniu a w maju nam mija roczek i chcemy zeby fasolka juz w brzuszku byla. Rok razem bez zadnej sprzeczki czy klotni.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poderwac prawie duchownego? No ladnie ;p niegrzeczna dziewczynka ;p

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja dzis 3dzien z clo. Tak mnie pobolewa lewy jajnik ze aż sie martwię czy nie wyhoduje torbieli zamiast pęcherzyka owulacyjnego w Pt pierwszy monitoring w 8dc...boje sie cholernie

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale przynajmniej bedziesz wiedziec co f am sie dzieje. Ja tez bym chciala zeby u mnie zalecili monitoring bo w sumie nie wiem czy po tych tabletkach w ogole dochodzi do owulacji.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    Marta ja przed spodziewana @ sluzu mialam praktycznie o , z tym, ze zawsze mialam troche bialego ... nie wiem jak u Ciebie przed @ czy zawsze masz brak sluzu przed @ czy nie...

    Mnie od rana glowa boli, generalnie ostatnioi mam takie humory, ze sama mnie to wku*wia...:((


    bylam u lkeraa rano ale tak na nfz zobaczyc co mi powie, z tym, ze l;ekarz fatalny usg tylko zwykle stare to, ktoro bylo jak bylam w poprzedniej ciazy...
    no ale... pokazalam mu wyniki bety, zrobil mi zwykle usg powiedzial, ze cos widac, ale bardzo slabo, ze prawdopodobnie troszke mlodsza ciaza, a nie jak z wyliczen @ czyli 7 tydz mi mowil a to zgadzalo by sie z tymi testami, ktore dopiero po 6 dniach od spodziewanej @ wyszy pozytywne. Zaraz dzwonie do mojego doktorka prywatnie sie zapytac czy mam przyjsc czy nie.

    Aha ten na nfz dal mi skierowanie na badania juz, krew grupa, mocz, cukier mofrfologia. Jak myslicie moge je zrobic a isc z nimi do lekarza moejgo prywatnie??? bo jesli da mi moj lekarz to za wszystko bede placila sama

    ja po konsultacje chodze prywatnie a dodatkowopo badania na luxmed aby nie płacić a nie - ale tam jakoś tym lekarzom już nie wierze :)

‹‹ 115 116 117 118 119 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Diagnostyka problemów z płodnością - krok po kroku

Niepłodności nikt się nie spodziewa, a jednak dotyka ona około 1,5 miliona polskich par rocznie. To bardzo dużo! Jakie są najczęstsze przyczyny niepłodności? Kiedy warto rozpocząć diagnostykę i jakie badania zrobić na początek?

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ