X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja swojego poznalam gdy mialam 16 lat on 20 na obozie harcerskim. Charakter podly i dupek mial dziewczyne i zaliczal wszystkie dookola. Potem mielismy urywany kontakt przez 7 lat tz odzywalismy sie do siebie raz na kilka lat pisalismy 2-3 dni a potem cisza. Rok temu ja bylam w zalamce bo facet mnie zdradzil on sie rozstal ze swoja dziewczyna bo tez go zdradzala i po 7 latwch sie spotkalismy (sila facebooka i zdjec ktore tam zamiescilam z sesji zdjeciowej i przyciagnely jego uwage). Zadne z nas nie chcialo zwiazku tylko oderwac mysli. Ja go traktowalam jak totalnego dupka bo znalam go wczesniej. Milo mnie zaskoczyl zupelnie inny czlowiek, dojrzaly i opiekunczy bez glupot w glowie. Moze dlatego ze niczego nie oczekiwala nam wyszlo.I po niecalym miesiacu juz bylismy para codzinnie sie spotykalismy po 2 zamieszkalam u jego rodzicow ze wzgledu na to ze mialam problemy rodzinne. Po kolejnych dwoch zamieszkalismy razem w wynajwtym mieszkaniu a w maju nam mija roczek i chcemy zeby fasolka juz w brzuszku byla. Rok razem bez zadnej sprzeczki czy klotni.
    Wow, to macie rzeczywiście tempo :D
    Ech, tamte wydarzenia z początków związku wydają mi się jak z innego życia.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo mamy ;) ale zadne z nas nie ma watpliwosci ;) kazde swoje przezylo on mnie wyratowal z depresji i nerwicy. Mamy kota na utrzymaniu i pierwsze jego slowa byly takie jak sie spotkalismy po tych latach "zamieszkaj ze mna bo ja nie chce teraz mieszkac sam" a po tygodniu bylo i "i tak zobaczysz ze we wrzesniu bedziemy razem mieszkac a na wiosne dzieciaczek bedzie" i tak sie stalo we wrzesniu w koncu znalezlismy mieszkanie ktore nam odpowiadalo. Wiec stawiam na maja ze z.dzieckiem tez sie uda ;)

    Ja tez ten rok wspominam dosc dziewnie z jednej strony to tak duzo sie wydarzylo i te wysarzenia twkie odlegle sa z drugiej to tak niedawano bylo ;)

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oglądam wykresy i jaram się, jak któraś dziewczyna miała spadek, a kolejnego dnia pozytywny test. Trochę mnie to uspokaja ;)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mialam to samo tydzien temu ;p robialam to godzinami. Przegladalam te wykresy.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ja mialam to samo tydzien temu ;p robialam to godzinami. Przegladalam te wykresy.
    I w sumie tak naprawdę wiadomo, że o niczym to nie świadczy i jedyny pewnik to test ciążowy albo pojawienie się miesiączki (choć w Twoim wypadku to dyskusyjne ;)), ale i tak się mocno łaknie tej nadziei i pocieszenia.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Miesiaczka dyskusyjna ale niska temperatura juz nie. Wiec sie zastanawiam czy isc na te badania bety.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A to nie poszłaś? Hmmm, nie wiem, co Ci doradzic. Z jednej strony jak lekarz kazal, to idz, ale rzeczywiscie temperatury nie klamia.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ale on nie zajrzal do moich wykresow. Jakby luknal wiedzialby ze temperatura wskazuje ze nie. A na bete panstwowo zapisalam sie na poniedzialek ale to dla mnie marnowanie dwoch dni pracy na ktore nie moge sobie pozwolic.

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    run_away wrote:
    zależy kto ma jaką podstawową i o której mierzy Gianna, dlatego się martwię.. Którego dnia cyklu robiłaś test? i przy jakiej długości cyklu?

    9dpo cykle z reguły mam 28-29 dni ale ten cykl był zupełnie inny owu była około 18-19dc.

    Kasia - tak wyniki mam po 16 ;-)

    a.png
    a.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Dobra, Dziewczyny, to może dla oderwania myśli - jak się poznałyście z Waszymi partnerami? Ile lat jesteście razem? Co w nich lubicie?



    Ja poznałam J., gdy miałam 19 lat, on 22 i był w seminarium duchownym, miał zostać księdzem. Kilka miesięcy później już w seminarium nie był, ale co od tego czasu przeżyliśmy z różnych względów i stron, to nasze.

    A w J. najbardziej lubię jego niesamowitą inteligencję i to, że sprawia, że czuję się przy nim bezpieczna.

    Marta to ty taka kusicielka jestem ;-) oczywiście w pozytywnym słowa tego znaczeniu ;-)
    My jesteśmy razem od prawie 8 lat ..poznaliśmy się przypadkiem przez mojego byłego chłopaka ...

    Co ja w nim lubię hmm...wiele rzeczy ;-)

    a.png
    a.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Ale przynajmniej bedziesz wiedziec co f am sie dzieje. Ja tez bym chciala zeby u mnie zalecili monitoring bo w sumie nie wiem czy po tych tabletkach w ogole dochodzi do owulacji.

    Wiem, pod tym względem mój dr jest kochany. W każdym cyklu widzimy sie pi 3-4razy. Ja po tabletkach miałam długie cykle i mimo skoków tempki owulki nie było. Wiec Zrob sobie monitoring. Najlepiej jak będziesz czuła ze jesteś w okolicy owulki podejść i skonfrontować jak objawy maja sie do obrazu w Usg! :)

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Run, a Ty kiedy powinnas dostać okres? Ale ciesz się, że nie jesteś sama w tym spadeczku, trzymajmy się razem!
    @ powinna przyjść 28.04.. już niedługo i zatestuję, chyba że mnie zaskoczy..

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    run_away wrote:
    @ powinna przyjść 28.04.. już niedługo i zatestuję, chyba że mnie zaskoczy..
    28? Dopiero? Nie pomyliło Ci się coś?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • run_away Znajoma
    Postów: 25 6

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 15:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    oj 24.04 :) , zagalopowałam się, 28 dzień cyklu. Myślami jestem w chmurach.. ;P
    b9ceef172a92b16a5e5b82f3337a88ae.png

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 kwietnia 2015, 15:52

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 16:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja 23. Run, run, niech nam się uda, co?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    uda Wam sie dziwczyny !!:* Giana jak tam beta?

    Ja za niecale 2 godzinki mam wizyte, dzisiaj dokucza mi bol lewego jajnika taki pulsacyjny...

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Daj znać, czy lekarz wypatrzył pęcherzyk :)
    Właśnie, Giana, jak beta?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny... Miałam prawie zawał...otwieram wyniki na telefonie i moim oczom ukazuje się wynik 93...aż mi się w głowie zakrecilo... Po czym przyglądam się a to progesteron poniżej beta 501 hi hi cieszę się jak głupia :-)

    kofeinka, menka lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 16:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    Dziewczyny... Miałam prawie zawał...otwieram wyniki na telefonie i moim oczom ukazuje się wynik 93...aż mi się w głowie zakrecilo... Po czym przyglądam się a to progesteron poniżej beta 501 hi hi cieszę się jak głupia :-)

    PIĘKNIE !!!!!! :) ładny przyrost

    Giannaa lubi tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 22 kwietnia 2015, 16:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny. U nas 3 cykl starań i czuje ze bezowocny :( @ ma przyjść dokładnie za tydzień.. 29.04. Ale żadnych objawów, nic kompletnie..Ehh.

‹‹ 116 117 118 119 120 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ