X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    U mnie chyba w porzadku. Skierowanie na beta.
    Ale uspokoiła Cię ta wizyta?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczerze? nie. Nie powiedzial mi nic co bym nie wiedziala. Zbadal mnie tylko palpacyjnie i zajrzal. Powiedzial ze usg dopiero jak cos sie dalel bedzie dzialo.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Szczerze? nie. Nie powiedzial mi nic co bym nie wiedziala. Zbadal mnie tylko palpacyjnie i zajrzal. Powiedzial ze usg dopiero jak cos sie dalel bedzie dzialo.
    Nie zrobil Ci USG? A to prywatna wizyta była czy państwowa?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Panstwowa. Powiedzial ze na usg i tak nic nie bedzie widac jeszcze jesli to ciaza kazal beta zrobic i wejsc miedzy pacjentkami jak bede miala wyniki. I zobaczymy co dalej.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uch, niecierpię państwowych wizyt ginekologicznych (wiem, średnio pomaga taki komentarz). Ech, no to rzeczywiście pozostaje Ci tylko czekać. Zrobilas te bete?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie. Bo dzia juz laboratorium nie pracuje. Ale ten lekarz jest dobry uratowal mojej mamie zycie gdzie trzech czy 4 prywatnych zawiodlo...

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ach, no to jeśli masz do niego zaufanie, to to najważniejsze w przypadku lekarza. I wtedy to nawet plus, że przyjmuje państwowo :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Noo ja to mowie ciazy raczej nie ma. Stawiam ze jednak wina pigulek. A bol wytlumacYl tym ze po prostu nadrabiaja zaleglosci hormonalne i tym ze ostatnie op tabletek przerwalalam po 14 dniach a nie skonczylam calego blistra.

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i logiczne są te wytłumaczenia. Cierpliwoś i Ciri.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Pytanie kiedy teraz owulacja. Mysle ze od jutra zaczne robic testy. Mam ich 30 to jakis moze pokarze owulacje i trzeba zaczac strania ;p

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 16:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A obserwujesz śluz? Mnie on pomaga w wyznaczeniu się zbliżającej owulacji.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja mam bardzo rozciagliwyvpodczas owulacji. Baaaardzo ;p nie musze go obserwowac

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwierzcie mi, że nigdy z takim takim bijącym sercem nie odbierałam wyników ;-)
    Mam moją betę 172.7mIU/m ;-) I gdzie tu logika bo testy wykrywają 25mIU/m a u mnie były ledwo widoczne... przyglądam się temu wynikowi i zastanawiam się czy moja owulacja nie była dużo szybciej ? Taka beta może wyjść w 12dpo?

    AnnaKliwijska, Smużka, perła ziemi lubią tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 17:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mysle ze moze. Pasuje do 4 tyg ciazy.

    Giannaa lubi tę wiadomość

  • Smużka Ekspertka
    Postów: 125 136

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 18:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa gratuluję :)

    Giannaa lubi tę wiadomość

    3jgx3e3kaave89k5.png
    klz9krhmenj9pn50.png
    Aniołek 7 tc. - 30.12.2014
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gianna, ja się kompletnie nie znam. Wiem tylko, z tego, co wyczytałam, że to piękna beta :) A kiedy idziesz do gina?


    Mnie zaczęły boleć piersi i znowu czuje delikatnie podbrzusze. Choć może boleć, to za dużo powiedziane, ale są na pewno wrażliwsze. Ciekawe, na którą to stronę.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 19:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Gianna, ja się kompletnie nie znam. Wiem tylko, z tego, co wyczytałam, że to piękna beta :) A kiedy idziesz do gina?


    Mnie zaczęły boleć piersi i znowu czuje delikatnie podbrzusze. Choć może boleć, to za dużo powiedziane, ale są na pewno wrażliwsze. Ciekawe, na którą to stronę.

    W środę pójdę na drugą betę i zrobię progesteron ... i myślę, że z tymi wynikami się pokarzę u gina ... wiem, że to wcześnie ale nie znam się na wynikach progesteronu wolałabym, żeby lekarz spojrzał na to a przy okazji mnie zbadał może chociaż pęcherzyk zobaczy ... boje się tego oczekiwania w zeszłym miesiącu stwierdziłam, ze czekam do 7 tc żeby zobaczyć serduszko....yhym zobaczyłam okres...

    a.png
    a.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 19:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Giannaa wrote:
    W środę pójdę na drugą betę i zrobię progesteron ... i myślę, że z tymi wynikami się pokarzę u gina ... wiem, że to wcześnie ale nie znam się na wynikach progesteronu wolałabym, żeby lekarz spojrzał na to a przy okazji mnie zbadał może chociaż pęcherzyk zobaczy ... boje się tego oczekiwania w zeszłym miesiącu stwierdziłam, ze czekam do 7 tc żeby zobaczyć serduszko....yhym zobaczyłam okres...
    No, to mi się wydaje rozsądne - będziesz miała bete, jesteś po ciąży biochemicznej, rzeczywiście idź się pokazać jak najszybciej :)

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurde, rano pisalam,ze nic nie czuje, a teraz ciągną mnie i pachwiny i podbrzusze czuje, robi się wręcz śrendio przyjemnie, ech, takie średniorpzyjemne uczucie kojarzy się tylko z jednym ;/

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 20 kwietnia 2015, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kojarzy się z @ ? To nie koniecznie musi być to ?

    Aniu nie korci Ciebie, żeby iść na betę?

    a.png
    a.png
‹‹ 107 108 109 110 111 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Smog - czy smog w Polsce może obniżać płodność?

Polska jest jednym z najbardziej zanieczyszczonych krajów na świecie. To niestety przykry fakt. Jesteśmy świadomi, że smog negatywnie wpływa na nasz organizm - płuca, serce. Ale czy może również upośledzać naszą płodność? Czy może dodatkowo obniżać parametry nasienia? Czy możemy mądrze się przed tym zabezpieczać, czy to już histeria? Zadaliśmy to pytanie ekspertom, przeczytaj co usłyszeliśmy!  

CZYTAJ WIĘCEJ