X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • inaa Autorytet
    Postów: 2044 1239

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 18:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj skąd ja to znam kochana... za każdym razem mówie sobie ... nie bede sie nakrecała.. nie wyszukuje niczego ... i zawsze spoko jest do 5 dpo od tego dnia przeważnie zaczynam świrować... ehhh te czekanie jest o kro pne !

    thgf9n73strbq9ak.png

    thgfyx8d9lmvw97c.png
    Aniołek (8tc)-3.2016 :* Kocham Cię !
    Aniołek (7tc)-12.2016 :* Kocham Cię !

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam to samo w tym cyklu - tak się nakręciłam, że 3 noce POD RZĄD śniło mi się coś z tym związanego - a to, że okres dostałam, a to test ciążowy pozytywny, aż w końcu dziś śniło mi się, że miałam dziecko.
    Moja psychika w tym miesiącu zwariowała, staramy się o dziecko od 5 m-cy, ale teraz przeżywam to wszystko ze zwiększoną intensywnością. Do tej pory, jak dostawałam okres, to specjalnie nie przejmowałam się tym. W tym cyklu jakoś nie umiem sobie z tym poradzić. Może dlatego, że w tym miesiącu intensywniej odczułam owulację (śluz etc.) i miałam pewność, że ona wystąpiła, a mimo to nie wyszło.
    Muszę odpocząć, chyba zrobię sobie przerwę od wszystkiego - od wykresu, od tego forum, od kalendarza... nic nie będę liczyć, co ma być, to będzie :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie wiem, czemu zdublował mi się post. Więc ten edytuję :PP

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 19:16

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Boze to ja mam to samo... okres mial byc wczoraj do dzia nie ma do tego test wczoraj negatywny ale moze u mnie za wczesnie bo wg koich obserwacji to dopiero 10dpo. Jak do jutra wieczorem nie przyjdzie w srode rano testuje.

  • Memka Autorytet
    Postów: 327 209

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Do mnie niestety przyszła @... Załamałam się i poryczalam..

    "Nie ma pośpiechu. Jeśli coś jest nam przeznaczone, wydarzy się, tylko we właściwym czasie."

    26.10.2015 - 1IUI :-(
    17.12.2015 - laparoskopia :-(
    I Procedura- IVF- protokół długi (od 10.03 anty)
    Punkcja- 20.04.2016
    Transfer- 23.04.2016 :(
    II Procedura- walczymy dalej

    Czekamy na Ciebie Skarbie. ..
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też miałam takie fazy, że jak wiedziałam że rano będę robić test to mi się śniło że pozytywny... Jejku jaki człowiek pokrecony jest

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Memka wrote:
    Do mnie niestety przyszła @... Załamałam się i poryczalam..
    Nie łam się... Ja już kilka razy przez to przechodziłam. Teraz też jestem na etapie @ na szczęście już końcówka

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Chellsy Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane pamietajmy ze kolejny cykl to nowa nadzieja! W koncu sie uda!!:)

    kofeinka lubi tę wiadomość

    Staramy sie <3 <3 <3 <3 <3 miesiac
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chellsy wrote:
    Kochane pamietajmy ze kolejny cykl to nowa nadzieja! W koncu sie uda!!:)
    Dokładnie tak :-) tylko jak tu aż tak bardzo się nie przejmować z cyklu na cykl...

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Zuz_anna Autorytet
    Postów: 572 113

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ściskam Was dziewczyny:*

    to tak chyba jest,że starając się o dziecko bardziej obserwujemy swoje ciało, wsłuchujemy się w nie i wszystkie sygnały potencjalnej ciąży bierzemy za pewniki. A ja jestem pewna,że w połowie przypadków po prostu zauważamy to,czego nie zauważałyśmy wcześniej, a w połowie same je nakręcamy;)

    Ja w tym cyklu własnie nie miałam typowych bóli, ale też właśnie dlatego się nie nakręcałam tak jak wcześniej.

    Chellsy lubi tę wiadomość

  • Chellsy Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Ściskam Was dziewczyny:*

    to tak chyba jest,że starając się o dziecko bardziej obserwujemy swoje ciało, wsłuchujemy się w nie i wszystkie sygnały potencjalnej ciąży bierzemy za pewniki. A ja jestem pewna,że w połowie przypadków po prostu zauważamy to,czego nie zauważałyśmy wcześniej, a w połowie same je nakręcamy;)

    Amen!

    Staramy sie <3 <3 <3 <3 <3 miesiac
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zuz_anna wrote:
    Ściskam Was dziewczyny:*

    to tak chyba jest,że starając się o dziecko bardziej obserwujemy swoje ciało, wsłuchujemy się w nie i wszystkie sygnały potencjalnej ciąży bierzemy za pewniki. A ja jestem pewna,że w połowie przypadków po prostu zauważamy to,czego nie zauważałyśmy wcześniej, a w połowie same je nakręcamy;)

    Ja w tym cyklu własnie nie miałam typowych bóli, ale też właśnie dlatego się nie nakręcałam tak jak wcześniej.
    Masz rację... Nakrecamy się i byle lekki ból którego wcześniej nawet nie zauważyliśmy juz jest przypisywany jako objaw ciąży. Doszukujemy się na siłę

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Chellsy Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kofeinka wrote:
    Dokładnie tak :-) tylko jak tu aż tak bardzo się nie przejmować z cyklu na cykl...

    Ja sie ostatnio labo degaduje z mezem wiec mi sie odechcialo troche dziecka... jak mi sie CALKIEModechce to pewnie wpadne bo nie bede chciala ;) (oczywiscie tak czy siak bym sie bardzo cieszyla...w sumie wpadki sa super w pewnym wieku bo ograniczaja to nasze przeklete myslenie!!)

    Staramy sie <3 <3 <3 <3 <3 miesiac
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    tak, w końcu wybiorę się na badania. Mam je zrobić między 2 a 5 dc. Ciekawe co pokażą ...

    My z M ostatnio też słabo się dogadywaliśmy. Ale w święta wydarzył się jakiś cud że było nam razem naprawdę dobrze. Pomimo że fatalnie się czułam z powodu okresu ... Ale za to pozytyw - biust skoczył mi o rozmiar :P szkoda ze schudnąć tak szybko nie da rady :P

    Gratuluję tym którym się udało :)

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • kofeinka Autorytet
    Postów: 1454 1191

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Chellsy wrote:
    Ja sie ostatnio labo degaduje z mezem wiec mi sie odechcialo troche dziecka... jak mi sie CALKIEModechce to pewnie wpadne bo nie bede chciala ;) (oczywiscie tak czy siak bym sie bardzo cieszyla...w sumie wpadki sa super w pewnym wieku bo ograniczaja to nasze przeklete myslenie!!)
    Masz rację. Ale czy którakolwiek z nas jest w stanie sobie odpuścić?? Wątpię... Za bardzo nam zależy. I nawet jak mówimy, że dajemy na luz, to i tak prędzej czy później zaczynamy znów obserwować siebie, bo podświadomie bardzo pragniemy dziecka

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2015, 20:45

    Chellsy, natalia__ lubią tę wiadomość

    wac4wpq.png
    4791b234bfe23548b1b3609c7dad346b.png

  • Chellsy Koleżanka
    Postów: 58 9

    Wysłany: 6 kwietnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Obawiam sie Kofeinka, ze masz racje... ale tym razem sprobuje jednak odpuscic.

    kofeinka lubi tę wiadomość

    Staramy sie <3 <3 <3 <3 <3 miesiac
  • Ann.naa Przyjaciółka
    Postów: 96 26

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 07:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Widze ze nie tylko ja mialam wczoraj gorszy dzien. Dzis termin @ wczoraj zrobilam test i negatyw. Bylam pewna ze sie udalo w tym miesiacu wiec zalamka

  • Biaziczka Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 07:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    28 dc


    noc ciężka ...z dużym bólem piersi i ciągłym sprawdzaniem czy @ nie przyszła.....teraz wynajduję u siebie jej oznaki.....ciągle nie mam odwagi zrobić testu .. nie jestem przygotowana na jedną kreskę....już wolę wcześniej @.

    Rozumiem was wszystkie doskonale....mimo tego że czuję że nadchodzi @..to i tak będzie załamanie i płacz....nie umiem się na to przygotować i przed tym ochronić.....

    Biaziczka
  • ciasteczkowy potwór Przyjaciółka
    Postów: 101 40

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 08:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba Jagna jakie wyniki bedziesz robic? ja Tez ide od 3 do 5dc na wyniki i tak czekam i czekam na ten @ dzisiaj juz 48 dzien cyklu a @ jak nie bylo tak nie ma. Testu nie robilam. Dzisiaj bylam pewna ze @ dostalam bo rano bol brzucha i wiedzialam, ze jak wstane to się poleje :) sucho.. temperatura wyzsza niz wczoraj. Idzie zdurniec.

    " Nigdy nie mów nigdy"
    f2w3dqk3ff0nea4g.png
  • Biaziczka Koleżanka
    Postów: 38 3

    Wysłany: 7 kwietnia 2015, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciasteczkowy potwór...a czemu nie robisz testu??? dość długi już ten cykl

    Biaziczka
‹‹ 34 35 36 37 38 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Foliany - niezbędny składnik dla kobiet starających się o dziecko i kobiet w ciąży

Niewątpliwie kwas foliowy jest jednym z najważniejszych składników dla przyszłej Mamy. Dlaczego suplementacja kwasem foliowym, a właściwie jego aktywnymi formami (folianami) jest tak istotna? Jaką rolę odgrywa kwas foliowy? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ