X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No dzisiaj pewnie nie bo to za szybko. ;) Ale myślę że niestety tak. Za kilka dni. To się już okaże. Obyś to ty miała rację. ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 11:46

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Ale mnie ciągnie, jakbym miała dostać @ jeszcze dziś. ;)


    A może zagnieżdżenie?

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj tak tak! Oby oby! ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam KCIUKI :)

    to byś miała wyjaśnienie czemu negatywne testy masz :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 11:49

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak się intensywnie staraliśmy jak nigdy więc nagroda się należy hahaha. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To teraz Ci przesyłam siły i cierpliwość żebyś do dnia spodziewanej @ poczekała testami :)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri a ty tak pięknie cykl 8 marca na Dzień Kobiet zaczęłaś więc w prezencie też Ci się należy. ;)

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nie mogę właśnie bo muszę od razu po luteinę lub duphaston biec.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No tak tak, zapomniałam... :(

    A no dzień kobiet miałam nadzieje ze jak teraz nic to może majówka będzie szczęśliwym czasem na testowanie a tu mi się termin trochę teraz przesuwa :P

    Gumisia lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to miałam nadzieję że zrobię mężowi niespodziankę po jego powrocie z delegacji (wraca na weekend), ale chyba jednak nie.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 11:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja tez ja tez zaczelam nowy cykl w dzien kobiet ! :P

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu masz długie cykle czy coś? Już testowałaś?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 12:09

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    zawsze mialam cykle 28-29 ale ostatnio spozniala mi sie @ i dostalam luteine bop na usg nic nie bylo widac i dostałam w 38 dniu dopiero @, dlatego sie pogubilam w obliczeniach

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    aaaaaa, a po luteine w którym dniu cyklu poszłaś?

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    33 dniu, poszlam bo myslalam, ze sie udało, ale zrobil usg powiedzial, ze nic tu nie widac dal luteine powiedzial, ze jak po odstawieniu do 7 dni nie dostane to mam przyjsc i zrobimy usg znowu, ale po odstawieniu dostałam @ po 2 dniach... tylko wtedy tez macalam szyjke i byla otwarta i nisko

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki za info :) To może ja też pójdę przed weekendem. Ja macam szyjkę i od kilku dni nie czuje zmiany, nie wiem kiedy pierwszy dzień zaczęłam sprawdzać ale jakoś chyba w czwartek to była nisko, zamknięta i twarda, na za dwa dni się zmieniła bo jest trochę wyżej,jakby lekko otwarta i taka mięsista i od tamtej pory się nie zmienia. W pochwie od tego czasu jest wilgotno ale nie cieknie ze mnie no i okresu nie ma.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ja wtedy miałam własnie tak srednio wysoko, ale wyczuwałam otwarta no i tez miałam wilotno, a teraz jest tak wysoko, ze nie moge jej siegnac zamknieta twarda i podejrzanie sucho, tam jak domacam dziubka to biale kremowe mi zostaje na palcu, ale tak pozatym to nie wycieka mi praktycznie nic, wedlug moich obliczen ja powinnam @ dostac jakos miedzy niedziela a dzisiejszym dniem,wiec zobaczymy co to bedzie. Podobno szyjak moze sie otworzyc nawet kilka godzin przed @ wiec wszystko mozliwe. a testowałas sie juz ciri?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 12:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    testowałam tylko w niedziele, zdecydowanie negatyw i od mniej więcej soboty/niedzieli ma taka szyjkę, ale po uciśnięciu nic z nie bezpośrednio nie wycieka na palcu nic więcej nie ma. poza tym co w pochwie zostało.

    Kasiu, myślę że u Ciebie może być pozytywnie :)

    Ja to się nastrajam na to że dziś bądź jutro @ przyjdzie, bo apetyt mi wrócił :D po prawie tygodniu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 kwietnia 2015, 12:56

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 13:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wiecie co dziewczyny, jak tak sobie czasem w wolnej chwili przeglądam wykresy to wydaje mi się, że ovu bardzo często jakoś dziwnie zaznacza owulację. Ostatnio z narzeczonym byliśmy w poradni rodzinnej na kursie przed ślubem i był kurs z naturalnego planowania dzieci i wykresów. I od skoku temp musi być 6 razy niższa temp niż skok, żeby wykres był prawidłowy.

  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 8 kwietnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Życzę powodzenia wszystkim testującym. Ja muszę jeszcze trochę zaczekać...:)

‹‹ 45 46 47 48 49 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ

Trudne rozmowy w związku - jak rozmawiać z partnerem o problemach z płodnością i zachęcić do pierwszej wspólnej wizyty w klinice.

Bezskuteczne starania o dziecko i problemy z płodnością są dużym wyzwaniem w życiu każdej pary. Nie jest to regułą, ale bardzo często to kobiety wcześniej uświadamiają sobie problem, czują, że "coś jest nie tak", chcą rozpocząć diagnostykę... Jak rozmawiać o problemach z płodnością w związku? Kiedy warto zdecydować się na pierwszą wizytę i jak zachęcić do niej partnera? 

CZYTAJ WIĘCEJ