X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kami mam nadzieję, że się uda :)

    Dziewczyny, a ktoś już w kwietniu zobaczył dwie kreski? Bo nie prześledziłam całego wątku. Czy czekamy na pierwszą (z wielu :D) szczęśliwych?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamiii wrote:
    Dziewczyny ,czy mozecie spojrzec na moj wykres ? co sadzicie ? :)

    Jak dla mnie tez wygląda bardzo dobrze...test zrobiony trochę za szybko. Za max 4 dni powinnaś mieć pewność. Dodam,że ja w pierwszej ciąży wykonałam mnóstwo testów które wychodziły negatywnie. Dopiero po 2 dniach od spodziewanej miesiączki wyszedł pozytywnie. A cykle miałam regularne.

    a.png
    a.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Kami mam nadzieję, że się uda :)

    Dziewczyny, a ktoś już w kwietniu zobaczył dwie kreski? Bo nie prześledziłam całego wątku. Czy czekamy na pierwszą (z wielu :D) szczęśliwych?

    Z tego co zauważyłam to chyba 2-3 dziewczyny.

    a.png
    a.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Emilianka wychodzę trochę poza normy napisane na kartce ale nie moge znalezc zadnych rozpisanych norm na ptd. Wyliczyłam sobie wskaznik homa i jedne zrodla podaja ze norma jest do 1, a inne ze do 2. Ja mam 1,78. Jutro ide do lekarza POZ sie podpytac jak to jest i co robic dalej. Bo szczerze to sama do kona nie wiem co robic, a chcialabym juz cos dzialac w dobra strone.

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • kamiii Koleżanka
    Postów: 39 1

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 10:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziekuje Wam kochane , w takim razie czekam z niecierpliwoscia na 2 krechy :D

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anna ja zobaczyłam 2 kreseczki w sobote rano i wczoraj o 18, a jutro po 17 lece na wizyte u gin ;)) Powodzenia wszystkim starajacym :* dam znac po wizycie ;)

    baba_Jagna, AnnaKliwijska, Aska84, Giannaa, marta1987, eSeS lubią tę wiadomość

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To oby tych kwietniowych było jak najwięcej :)

    Czy któraś z Was mogłaby jeszcze się wypowiedzieć mojego pierwszego dnia wyższej temperatury? Czy to 50 dc (zgodnie z moimi metodami interpretacji) czy 49 (zgodnie z ovufriend).

    eSeS lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    dla mnie to 49 dc. Poniewaz po nim mozna wyznaczyc 6 temperatur nizszych.

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Kami mam nadzieję, że się uda :)

    Dziewczyny, a ktoś już w kwietniu zobaczył dwie kreski? Bo nie prześledziłam całego wątku. Czy czekamy na pierwszą (z wielu :D) szczęśliwych?


    Gratuluje ślubu. Ja brałam 31 maja i śmiało mogę stwierdzić ze to szczęśliwy miesiąc;)

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzieki za odpowiedź. Hmmm, od zawsze (obserwuje sie z przerwami juz kilka lat) myslalam,ze wyzsze temperatury sa wtedy, gdy jest wyrazny skok. Cale zycie czlowiek sie uczy :) Czy to w takim razie znaczy, ze faza lutealna zaczela sie w 49 dc?

    7v8rikgni12rlaff.png
  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    faza lutealna to pierwszy dzień skoku ;) w Twoim przypadku AnnaKliwijska to 49 dc :)

    AnnaKliwijska lubi tę wiadomość

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 11:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska ja wychodzę za mąż 20 czerwca:)

    Na rozluźnienie atmosfery jak tam przygotowania?

  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 12:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Baba_Jagna - dzięki za odpowiedź. Serio jestem zaskoczona - co to za wzrost, skoro najwyższa z niższych jest tylko o 0,03 niższa. Ale tak jak mówię - to dobra wiadomość, muszę przeanalizować poprzednie cykle i może się okazać, że przechodzę granicę fazy lutealnej na "bezpieczną" :D



    Marta (swoją drogą jestesmy ten sam rocznik) - bardzo spoko. My jesteśmy ze sobą już 8 lat, znamy się jak łyse konie, wiemy, co chcemy - więc nasze przygotowania odbywają się na zasadzie: decyzja, zaklepanie, załatwienie. Nie robimy wesela, tylko przyjęcie do północy, ślub w USC, w zasadzie wszystkie najważniejsze sprawy są już załatwione, teraz dopinamy szczegóły (które nawet jak nie wypalą, to nie ļedize tragedii - jak np. produkcja przeze mnie miliona papierowych peonii ;)).
    No i życzę nam, żebyśmy obie ślubowały w ciąży :D
    A jak Twoje przygotwania?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 12:07

    marta1987 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • marta1987 Autorytet
    Postów: 499 210

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie trochę większe zamieszanie...ślub kościelny+wesele więc trochę załatwiania jest, ale kwestia organizacji i będzie dobrze :)
    W maju pierwsza przymiarka sukni więc trochę się stresuję efektem.... :p

    I tak jak mówisz trzymam kciuki za nas :) Powinnyśmy testować w tym samym momencie. U mnie 5dpo a faza lutealna 12 dni.

  • baba_Jagna Ekspertka
    Postów: 330 80

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    teoria skoku mówi aby powiedzieć że była owulacja musi być różnica 0,2 temp. Ovu moim zdaniem źle wyznacza owulację bo gdy przerysujesz to na kartkę to zupełnie inaczej wychodzą wykresy. Tu jest zbyt mała skala dlatego te wykresy wychodzą tak a nie inaczej. Mój cykl który rozpoczął się 8 lutego był bezowulacyjny. Ovu zaznaczyło że niby byłam płodna - gucio prawda. Warto zwrócić na to uwagę.

    Mój błąd - źle odczytałam. Pierwszy dzień fazy lutealnej u Ciebie Anno jest dzień 50.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 14 kwietnia 2015, 12:49

    Nie ważne ile razy upadniesz. Ważne jest ile razy się podniesiesz.
  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 12:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane ja dalej czekam na @ i nastawiam się na testowanie w maju. Trzymam kciuki za wszystkie kwietniowe testerki. ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia a Ty juz nie testujesz?

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Gumisia wrote:
    Kochane ja dalej czekam na @ i nastawiam się na testowanie w maju. Trzymam kciuki za wszystkie kwietniowe testerki. ;)

    Dlaczego tak pesymistycznie myślisz? Skoro @ jeszcze nie przyszła to cały czas jest szansa. ;-)

    eSeS lubi tę wiadomość

    a.png
    a.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    baba, dlaczego jednak 50? Już pozmanialam sobie wszystk ona 28dni. Czyli jednak ten skok to początek wyższych?
    Bo ja myślałam,że to działa tak - są wyższa, a że to wyższe można stwierdzić, jak 3 lub 4 są o 0,2 wyższe od najniższej.

    7v8rikgni12rlaff.png
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 14 kwietnia 2015, 13:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tu moj wykres na 28dni (jesli moge wrzucic konkurencyjny wykres ;)) - pozmieniany wg tego,ze skok w 49.
    28dni.pl/Rajstop/wykresy/2015-02-22

    7v8rikgni12rlaff.png
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wysoki testosteron u kobiet - przyczyny, objawy, leczenie

Jakie mogą być przyczyny podwyższonego testosteronu w kobiecym organizmie? Jakie są najczęstsze objawy wysokiego testosteronu u kobiet? Jak wygląda diagnoza i leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

"Nie mogę zajść w ciążę" - moja historia starania o dziecko

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko". Opowieść o kobiecie, która nie traci nadziei... "Nie mogę zajść w ciążę, ale nie tracimy nadziei..." - nieplodna_optymistka opowiada o swoich staraniach, drodze do macierzyństwa, leczeniu niepłodności i niegasnącej wierze w to, że się uda! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ