X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • AnnaKliwijska Autorytet
    Postów: 1145 320

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    No ja mam podobnie. Jiestwty moj czas sie ogranicza do 2-3 miesiecy a potem na dlugo bede musiala sobie dac spokoj... ;(
    Ja mialam lekko kryzys w ten piatek, ze jak mamy w ogole probowac zajsc w ciaze i pogodzic to z sytuacja w pracy prY tak beznadziejnych cyklach, ale okazalo sie, ze to dobry weekend, wiec mi przeszlo.
    Uch, w idealnym swiecie nie musialybysmy w ogole sie martwic praca.

    ciri22 lubi tę wiadomość

    7v8rikgni12rlaff.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 20:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz i tak jest lepiej ze przeforsowali ustawe o maciezynskim dla uczacych sie i bez umowy ozusowanej oraz bezrobotnch (choc przez to moze sie szerzyc patologia.)

  • alicjaaaa Autorytet
    Postów: 943 589

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    AnnaKliwijska wrote:
    Cześć Dziewczyny,
    witam się serdecznie i od samego początku trzymam mocno kciuki za wszystkie tu piszące, ale też zaglądające po cichu (tak jak ja do tej pory).
    Jestesmy w trakcie pierwszego cyklu starań, ale z racji mojego pco, jest to bardzo długi cykl,bo trwa od 22 lutego. Każda z Was, która ma PCO wie, jakie to frustrujące: ciągle czekać - kiedyś na okres, a teraz na oznaki płodności. Wszystko wskazuje na to (prowadzę samoobserwację), że wreszcie pojawiła się owulacja jakoś w ten weekend (nie monitoruję cyklu, więc opieram się na śluzie i temperaturze). Oczywiście uprawialiśmy seks, temperatura skoczyła, więc teraz pełna nadziei czekam, a raczej czekamy. Moja faza lutealna trwa 11 dni, więc jeśli w 12 dniu nie będę miała okresu i wyższa temepratura będzie się utrzymywać będę testować 24-25 kwietnia. Trzymajcie, proszę, kciuki, żeby tak się stało.
    Prywatnie o mnie: mam 28lat, jestem nauczycielką, 30 maja wychodzę za mąż i niestety do końca czerwca musimy być z narzeczonym w dwóch różnych miastach (co znacznie utrudnia starania, ale jesteśmy dobrej myśli - w końcu ta owulacja wypadła idealnie w weekend).

    Buziaki dla tych, które tak jak ja są na początku drogi (obyśmy jak najszybciej ją zakończyły i weszły na nową) i życzenia mnóstwa sił i nadziei dla tych, które wędrują w tych staraniach dłuższy czas.

    Witaj Anna! POwodzenia :)

    eSeS lubi tę wiadomość

    n59yhdgewtde5zot.png
    2fwacsqvfijbsbkh.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    przed @ nisko twarda i nie jest tak szczelnie zamknieta tylko czuc ze lekko otwarta...ja mialam podejrzenia, ze sie udalo wlasnie po szyjce na poczatku bo kilka dni przed @ juz mialam nisko i otwarta lekko a teraz bardzo wysoko ze nie mogl;am dobrze wymaca czy otwarta czy zamknieta

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamii ja bym zrobila test za kilka dni na Twoim miejscu bo po impantacji chyba po 48h rosnie hcg. tak mi sie cos wydaje bynajmniej ;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie no ja swoja moge wymaacac ale wczesniej byla o wiele nozej tak nisko ze czulam dluuuga szyjke.

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri ale pamietasz jak moja tez byla jakos nizej? co pisalam, ze pewnie sie @ zbliza, a chwile pozniej znowu byla bardzo wysoko, wiec to w sumie nie regula, ale wazne, ze zamknieta ;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • kamiii Koleżanka
    Postów: 39 1

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bede musiala uzbroic sie w cierpliwosc i przeczekac te kilka dni i zrobic test lub moze uda mi sie przeczekac do dnia @ ...to czekanie jest okropne jedna nadzieja sa te 'plamienia' . ktore pojawily sie u mnie pierwszy raz ( a z M byly przytulanka codziennie w dni plodne) moze to i to :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    ciri ale pamietasz jak moja tez byla jakos nizej? co pisalam, ze pewnie sie @ zbliza, a chwile pozniej znowu byla bardzo wysoko, wiec to w sumie nie regula, ale wazne, ze zamknieta ;)

    Zobaczymy jak zatestuje :p

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kamii a kiedy masz termin @?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • kamiii Koleżanka
    Postów: 39 1

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kasiu 18.04

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    to masz jeszcze troche czasu, albo konce,m tygodnia isc na bete;)

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Poz!omka. Autorytet
    Postów: 975 571

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Juz i tak jest lepiej ze przeforsowali ustawe o maciezynskim dla uczacych sie i bez umowy ozusowanej oraz bezrobotnch (choc przez to moze sie szerzyc patologia.)
    Można dostać macierzyńskie (płatne) jeśli posiada sie umowe nieozusowana ? Jeszcze o tym nie słyszałam :P ale chetnie dowiem się wiecej bo jestem własnie w takiej sytuacji :P

    alicjaaaa lubi tę wiadomość

    Alicja <3. <3 ''..Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym...'' <3
    atdcmg7y5xqxk96s.png
  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej, u mnie dziś temu po przebudzeniu 36.93. Termin @mam na 17/18 kwietnia. Tylko dziś ciągle czuje brzuch jak na okres...

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 22:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witajcie dziewczyny,

    Przyłączam się do testujących w kwietniu. Jako, że w zeszłym m-cu byłam w ciąży biochemicznej w tym cyklu wszystko mi się przesunęło. Jeśli doszło do owu a tempka i testy na to wskazywały to @ powinnam mieć 22-23 kwiecień.

    a.png
    a.png
  • eSeS Debiutantka
    Postów: 7 2

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry wieczor. Dolaczam do testujacych w Kwietniu :). Nie wiem kiedy mialam owulacje. I nie wiem, kiedy moglabym zrobic test. To nasze "drugie podejscie":). 19.04 powinna przyjsc @. Chcialabym juz sparwdzic ;). Musze czekac do 18.04.? Jak uwazacie?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 22:20

  • Giannaa Autorytet
    Postów: 2223 789

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 22:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie musisz czekać jeśli owu była 14 dni przed terminie spodziewanej @ to dzień wcześniej test mógłby być pozytywy. Ale Ty tego nie wiesz ponieważ nie znasz dnia owulacji.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 22:19

    a.png
    a.png
  • kamisiakass Przyjaciółka
    Postów: 77 22

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 22:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KASIAG24 wrote:
    przed @ nisko twarda i nie jest tak szczelnie zamknieta tylko czuc ze lekko otwarta...ja mialam podejrzenia, ze sie udalo wlasnie po szyjce na poczatku bo kilka dni przed @ juz mialam nisko i otwarta lekko a teraz bardzo wysoko ze nie mogl;am dobrze wymaca czy otwarta czy zamknieta
    ja tez wlasnie mam wysoko ze ledwo siegam i jest rozpulchniona to na bank

  • kamisiakass Przyjaciółka
    Postów: 77 22

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Martka89 wrote:
    Hej, u mnie dziś temu po przebudzeniu 36.93. Termin @mam na 17/18 kwietnia. Tylko dziś ciągle czuje brzuch jak na okres...
    caly dzien tak czujesz?

  • Martka89 Autorytet
    Postów: 1286 865

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 22:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Raz boli, potem przechodzi, teraz wieczorem znów czuje

    w4sqyx8dc6bykj5r.png
‹‹ 69 70 71 72 73 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Odstawienie tabletek antykoncepcyjnych a zajście w ciążę

Bierzesz tabletki antykoncepcyjne i czujesz, że przyszedł czas na odstawienie tabeletek, bo chciałabyś już zajść w ciążę? Podobnie jak w przypadku przyjmowania tabletek, odstawienie ich także musi być świadomym działaniem. Zanim podejmiesz taką decyzję, warto dowiedzieć się, jakie mogą być ewentualne objawy odstawienia tabletek antykoncepcyjnych. Jak cały proces wpływa na organizm kobiety? Czy przyczynia się ona do komplikacji związanych z zajściem w ciążę? Odpowiadamy!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ