X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Kwietniowe testowanie ;)
Odpowiedz

Kwietniowe testowanie ;)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 12:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To bedzie kicha jak u mnie sie okaze wielkie nic. Bo tak sie mecze z tym ze nie moge jesc ze az przykro....

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 13:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja już psychicznie nastawiona na @ więc mi już lżej. Głowa do góry Kochana! :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tam dzien w dzien oczekuje spadku temperatury i @. I nic. Moj organizm sobie ze mna w jakas glupia gre gra.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 13:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A może nic bo ciąża? :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 13:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Eh. Ja dalej obstawiam ze gdyby to bylo toto test by cos juz pokazal.

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mojej koleżance do 7 czy 8 tygodnia testy wychodziły negatywne. ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • Gumisia Autorytet
    Postów: 2036 816

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A dziś ma 3 miesięcznego synka. ;)

    ciri22 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jaka niespodzianka ;D fajnie w sumie tak miec. Choc ten stres z brakiem @ jest straszny. Kazda wizyta w toalecie to sprawdzanie czy nie przyszla bo mam wrazenie ze jest mokro. No i nie moglam schudnac i teraz moze wreszcie sie uda bo to juz poltora tygodnia jak prawie nic nie jem.

    Gumisia lubi tę wiadomość

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ciri22 a ile już Ci się spóźnia okres?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzis jest 37dc. Ile dokladnie nie wiem. Bo po odstawieniu tabletek jestem trzeci cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    ciri22 wrote:
    Dzis jest 37dc. Ile dokladnie nie wiem. Bo po odstawieniu tabletek jestem trzeci cykl.

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oj cos sie popsulo mialo byc tabletek antykoncempcyjnych.

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja mam w ogóle dziwną sytuację bo mam 86 dzień cyklu miałam duphaston na wywołanie dziś 8 dzień od ostawienia i dalej nic.. ginekolog mi powiedziała że nie wyklucza ciąży ale nic wtedy jeszcze jak u niej byłam nie widziała. Testy przed odstawieniem duphastonu wychodziły negatywne a bety nie mam możliwości teraz zrobić ale na szczeście już za tydzień mam wizytę u ginekologa jeśli do tej pory okres nie przyjdzie ;) Ale ciekawe jest to co gumisia napisała że tak długo testy nie wychodziły jej koleżance

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czytalam Twoja historie w innym poscie. A mam pytanie za nim dostalas cos na wywolanie tp jak sie czulas? Cos Ci dolegalo? I kiedy poszlas po te leki? W ktorym dniu cyklu?

  • KASIAG24 Autorytet
    Postów: 1424 902

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    po 8 dniach po odtsawieniu juz chyba powinnas dostac @ jak by to nie byla ciaza... a teraz robilas test po odstawieniu?

    km5szbmhj06ctvox.png

    gwn9018.png
  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ok 58 dnia tylko zazwyczaj mam cykl 36-38 i miałam poczekać tydzień z duphastonem i dopiero potem wziąć i tak zrobiłam. Ale myślę że w tym cyklu mi się owulacja dużo przesunęła. Jeśli chodzi o to czy coś mi dolegała to brzuch mnie bolał jak na okres, teraz dopiero zaczęły mnie piersi boleć i takie dziwne uczucie mam w podbrzuszu ale nie wiem czym może to być spowodowane..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 13 kwietnia 2015, 14:33

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Robiłam zanim odstawiłam i narazie stwierdziłam że nie ma sensu bo już tyle tych testów robiłam i negatywne wychodziły.. stwierdziłam że poczekam ale cały czas sie dziwnie czuję a poza tym boli mnie brzuch codziennie rano jak na okres ale jego dalej nie ma.. a miałyście może taką sytuację żeby po odstawieniu duphastonu okres nie przyszedł i były to takiej zaburzenia hormonalne?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze ja to za nim zaczelam brac tabletki to mialam zawsze regularne cykle a mialam 18 lat jak zaczelam je brac. A teraz...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja czytalam taka historie tu u jakiejs dziewczyny w pamietniku ze wlasnie w 80 ktoreyms dniu dopiero wykryli u niej ciaze tez nie dostala okresy po wywolaniu.

  • Aleksandra0000 Koleżanka
    Postów: 152 11

    Wysłany: 13 kwietnia 2015, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja też miałam regularnie zawsze.. czasem tylko przy większym stresie zdarzało się max 45 dni a teraz to nie wiem co się stało tyle dni.. ooo w 80? To ja tyle teraz mam :) i po odstawieniu 8 dni ale duphaston brałam pierwszy raz bo nigdy nie trzeba było wywoływać okresu

‹‹ 67 68 69 70 71 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

10 ważnych rzeczy dotyczących Twoich piersi, które warto wiedzieć

Piersi - symbol kobiecości, płodności i namiętności. Mężczyźni je uwielbiają, a kobiety często zbyt surowo je oceniają. Przeczytaj jak dbać o piersi, co wynaleźli ostatnio polscy naukowcy, jakie objawy powinny Cię zaniepokoić i w jaki sposób piersi mogą wesprzeć Twoje starania o ciążę.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o ciążę a badanie AMH - 6 rzeczy, o których warto wiedzieć

Badanie AMH może bardzo dużo powiedzieć o kobiecej płodności... Kiedy warto je wykonać? Jakich informacji może dostarczyć? Jakie są normy AMH i jak przebiega badanie? Poznaj 6 faktów o badaniu AMH!

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ