X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6061 6542

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Przepraszam że tak dopytuje dziś ale zastanawiam się nad wizytą u ginekologa- czy równo tydz po terminie @ będzie ok? Czy może jeszcze za wcześnie? Oczywiście serduszka się nie spodziewam ale te kłucia dzisiaj tak mnie do myślenia zmusiły :p

    Mi lekarz powiedzial ze na pierwsza wizyte przyjsc w 5+0, zeby potwierdzic ciaze wewnatrzmaciczna. Kolejna w 7+0, zeby potwierdzic bicie serduszka.

    Dziewczyny zmartwilam sie tym krwiaczkiem. Jeszcze oczywiscie poczytalam na necie, ech, stara i glupia ;)

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    ... To nie jest dobry pomysł, ale ja bym wzięła. Wiem, niepoprawna jestem!

    No kurde... nie kuś!
    Laski, niech któraś mi powie stanowcze: NIE BIERZ! :P

    p.s. Łudzę się jednak, że mi gin jutro przyklaśnie ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jak znam siebie to pewnie też bym wzięła, choć nie miałam nigdy do czynienia z tymi specyfikami i w ogóle moich rad nie słuchaj. Ale patrząc na ilość tabletek które łykam, to pewnie bym się nie powstrzymała. Aż sama sobie się dziwię, że nie brałam luteiny w zeszłym miesiącu. Ale ja już mam taki popaprany niecierpliwy charakter.

    Achnia jeśli nie daje Ci to spokoju to czasem lepiej jest iść, żeby się uspokoić. Kłucia są normalne. Przyzwyczaisz się do nich i jak znikną to zaczniesz się martwić, ze nie kuje.

    Agulineczka, a jesteś na zwolnieniu?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 14:58


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Ptysia Autorytet
    Postów: 1057 469

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, wow, ale ekstra kolor! a wogóle jaka Ty jesteś śliczna i te oczy!:)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przyznam się Wam, co pomyślałam jak mi zostały dwie tabletki duphastonu po wywoływaniu:

    "Fajnie, że są... przydadzą się na kiedyś, bo jak będę mieć podejrzenie, że jestem w
    ciąży to sobie proga podkoksuje na zaś".

    No nie jestem normalna :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 14:59

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie nie wiedziałam, albo nie doczytałam jeśli kiedyś pisałaś o swojej pracy, wiesz, jestem tu nowa;) :D nie zazdroszczę, byłoby mi ciężko bez moich włosów i dziwnych butów. Już i tak cierpię, że w wysoka temp muszę ręce zakrywac jak idę ma praktyki. Czas na zakupy i jakieś dobre przewiewne koszule ;)

    Lamka ja też czekam z zakupami na brzuszek, bo myślę, że teraz się nie opłaca, choć ledwo już spodnie dopinam. Tzn dopne , ale nie sądzę żeby maluchowi było wygodnie :)

    Dziękuję za komplementy, aż się czerwienie <3

    Ps.Reset ja też jestem taka nienormalna, więc Ci nic nie powiem ;) nie wiem co się może złego stać po tych lekach

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 15:03

  • patka19 Koleżanka
    Postów: 34 1

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A1LWlN.jpg

    pdek0Z.jpg

    dziewczyny to jest pozytyw czy poprostu wada fabryczna :/ ?

    Jeśli szczęście jeszcze do ciebie nie przyszło znaczy że jest duże i idzie małymi kroczkami ;)
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1023 wrote:
    Dziewczyny wyszlo mi beta hcg 7.78! Ja to interpretowac? Mega wczesna ciaza?


    a może jakieś Dzień dobry?
    Zadziwiające się, że przy pozytywnej becie pierwsze co robi nowa osoba to szuka info na forum, a nie u lekarza...

    Bocianiątko, frezyjciada lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Minie nie wiedziałam, albo nie doczytałam jeśli kiedyś pisałaś o swojej pracy, wiesz, jestem tu nowa;) :D nie zazdroszczę, byłoby mi ciężko bez moich włosów i dziwnych butów. Już i tak cierpię, że w wysoka temp muszę ręce zakrywac jak idę ma praktyki. Czas na zakupy i jakieś dobre przewiewne koszule ;)

    Lamka ja też czekam z zakupami na brzuszek, bo myślę, że teraz się nie opłaca, choć ledwo już spodnie dopinam. Tzn dopne , ale nie sądzę żeby maluchowi było wygodnie :)

    Dziękuję za komplementy, aż się czerwienie <3
    Lunaris, kiedyś pisałam, ale sama nie jestem długo na ovu, bo chyba od września? Z tatuaż ami w pracy też mam problem, więc znam ból :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    patka19 wrote:
    A1LWlN.jpg

    pdek0Z.jpg

    dziewczyny to jest pozytyw czy poprostu wada fabryczna :/ ?
    Przykro mi, nie patrzy się na testy po czasie

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

  • Anulka1023 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Wybaczcie, że się nie przedstawiłam, ale jestem w szoku i poprostu chcialam się dopytać. Przepraszam za kłopot.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 15:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki dziewczyny :) zobaczę jak się będę czuła-umowilan się na dwa terminy, jak coś to jeden zwolnie :) znając mojego męża każe pójść na ten wcześniej- niby tylko o dwa ale zawsze.
    Agulineczka - gdyby ten krwiaczek był groźny to mimo wszystko lekarz by coś zalecił chyba. Spokojnie. Będzie dobrze:)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka Ciebie też miło poznać.

    Patka po czasie na teście się pojawiają takie kreski niestety

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Ps.Reset ja też jestem taka nienormalna, więc Ci nic nie powiem ;) nie wiem co się może złego stać po tych lekach

    No właśnie zakładam, że wiele nie ryzykuję. Bo co? Estrofem podkoksuje mi endo, a Clo może pomóc pęcherzykom. Jedyne co, to pytanie, czy nie brać Ovi na pęknięcie, ale wtedy jak wziąc Ovi bez zdradzania się co do stymulacji... Żeby nie było, że wyhoduję jajka na Clo i potem z tego się torbiel zrobi?
    Choć jeśli już miałam własne owulacje to jednak pękało jajko zawsze samo.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, Luna zakupy spokojnie możecie robić oprócz spodni :)
    bo z nimi różnie bywa, każdej w innym tempie brzuszek rośnie.

    Ale ja np kupowałam sukienkę na święta w literę A. Cały czas pasuje.
    też muszę się wybrać na zakupy a od dziś do 15 kwietnia hm ma -20% :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 15:49

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1023 wrote:
    Wybaczcie, że się nie przedstawiłam, ale jestem w szoku i poprostu chcialam się dopytać. Przepraszam za kłopot.

    Więc to może być wczesna ciąża, powtórz bete za 48 h

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset ja bym pewnie sama z siebie nie wzięła lekarstwa, ale to tylko dlatego, że jakby potem w cyklu działo się coś "dziwnego" to bym cały czas zwalała na to i na swoją głupotę i pewnie plułabym sobie w brodę, że to był błąd bla bla bla... ale to mówi osoba, która przełożyła sobie leczenie infekcji intymnej na "po owulacji", żeby nie stracić cyklu... no i w sumie z sukcesem, bo w tym cyklu zaszłam, no ale głupie to było.

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anulka1023 wrote:
    Wybaczcie, że się nie przedstawiłam, ale jestem w szoku i poprostu chcialam się dopytać. Przepraszam za kłopot.

    Może być ciąża, może nie. Masz pewnie normy przy wyniku, trudno wyrokować. Są laby, gdzie do 25 to wynik mieszczacy się w granicach błędu.

    Mnie ciekawi co innego - jesteś nowa, logujesz się na OF i akurat trafiasz na nasz wątek. Jakbym była nowa to pewnie bym szukała takiego dotyczącego HCG, a nie wpadłabym z tym pytaniem w sam środek dyskusji o butach, meblach i hybrydach.

    Jeżowa wrote:
    Reset ja bym pewnie sama z siebie nie wzięła lekarstwa, ale to tylko dlatego, że jakby potem w cyklu działo się coś "dziwnego" to bym cały czas zwalała na to i na swoją głupotę i pewnie plułabym sobie w brodę, że to był błąd bla bla bla... ale to mówi osoba, która przełożyła sobie leczenie infekcji intymnej na "po owulacji", żeby nie stracić cyklu... no i w sumie z sukcesem, bo w tym cyklu zaszłam, no ale głupie to było.

    No mnie właśnie żal tych cykli... I jeszcze mam takie poczucie, że gorzej niż 99 dniowy cykl bez owulacji to być nie może :P


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 15:09

    olik321, nenusia, Karolina90 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    No właśnie zakładam, że wiele nie ryzykuję. Bo co? Estrofem podkoksuje mi endo, a Clo może pomóc pęcherzykom. Jedyne co, to pytanie, czy nie brać Ovi na pęknięcie, ale wtedy jak wziąc Ovi bez zdradzania się co do stymulacji... Żeby nie było, że wyhoduję jajka na Clo i potem z tego się torbiel zrobi?
    Choć jeśli już miałam własne owulacje to jednak pękało jajko zawsze samo.
    Powiedz mu, że byłaś u konkurencji, bo on się obija i zgubilas receptę na ovi :D

    nenusia, reset lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Powiedz mu, że byłaś u konkurencji, bo on się obija i zgubilas receptę na ovi :D

    Mam też wizję, że wbiję się w najlepsze ciuchy, na tyłek naciągnę seksi majtki i go oczaruję i wtedy zrobi dla mnie wszystko - łącznie ze zgodą na stymulację :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 15:11

    Yoselyn82, nenusia, Luna1993, Malgonia, Minie Black, lamka, Mala90, Emiilka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
‹‹ 133 134 135 136 137 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Cykl miesiączkowy a wygląd kobiety - wpływ na skórę i włosy

Cykl miesiączkowy i przemiany hormonalne, które w nim zachodzą mają wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Cykl miesiączkowy a wygląd - jak hormony mogą wpływać na Twoją skórę i włosy? W których fazach cyklu Twoja cera może być w lepszej kondycji, a kiedy mogą pojawiać się problemy? Hormony a trądzik - kiedy problemy z wypryskami mogą się nasilać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ