X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Właśnie był u mnie Pan Kurier i zabrał przesyłkę na testDNA. Ale się cieszę :) Oby mi uśmiech nie zniknął jak wyniki będą :/
    Takie szybkie pytanko, czy któraś z Was miała wynik szybciej niż po tych 14 dniach roboczych?

    ja miałam w 10 dniu ;)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie z taką buźką to w każdym kolorze będzie Ci pięknie <3

    Lamko współczuję mdłości, ogarnęłaś to L4 ? może to znak że teraz czas dla Ciebie tzn. leniuchowanie i marudzenie do grudnia :*

    Malgonia trzymam kciuki za szybkie wyniki DNA :) będzie dobrze <3

    Anaa proszę nie przejmuj się, ta osoba nie jest tego warta :*

    Anaaa90 lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Phnappy gartulacje kochana :) rozbilas bank :D

    Phnappy lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A jeszcze egocentrycznie Wam powiem, że właśnie rozważam, czy aby jutro jakoś nie namówić mojego gina do spróbowania z Clo (dla wyjaśnienia - on nie chciał zaczynać od Letrozolu). Jutro będzie 4 dc, więc teoretycznie na stymulację jeszcze nie za późno, zwłaszcza przy moich długich cyklach.
    Z jednej strony wiem, że może prolaktyna i cukier po unormowaniu by tą owulację odblokowały, ale z drugiej strony tak tylko siedzieć i czekać?

    (p.s. w sumie jak będę siedzieć i czekać, bez robienia badań i stymulacji, to mi zostanie kasa na przehulanie... hybrydy, ciuszki :D)

    lamka, Siwulec, nenusia, Emiilka, Czrna 81, KateHawke lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset co tam hybrydy, weź zaszalej i zacznij dom budować, ot, taki kaprysik ;-)
    A co do Twojej strategii to jestem za.

    Siwulec jestem na zwolnieniu cały czas i myślę, że jest trochę tak jak mówisz. Tamten rok był dla mnie bardzo pracowity, nawet w pewnym momencie miałam somatyczne objawy stresu i przepracowania, więc może muszę dać sobie na wstrzymanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 14:40

    Siwulec, reset lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój mąż też jeździł za granicę przez 10 lat!! Dopiero od roku pracuje na miejscu, na kopalni. Ale szczerze to czułam się lepiej jak jeździł. Teraz to tylko ciągły stres czy wyjedzie z dołu

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, jeszcze wakacje są niedługo :D
    A tak na serio, osobiście nie lubię czekać i chce wszystko na teraz, więc ja bym szła w clo!.... Chociaż ta hybryda jednak kusząca.....

    Siwulec, reset, Emiilka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie to zobacz moje czerwone włosy :D
    Emek zachwycony :p

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 15:45

    nenusia, Minie Black, Achia, Meśka, Siwulec, Jeżowa, Malgonia, Morusek, Yoselyn82, Karma88, blue00, Anaaa90, Phnappy, lamka, KateKum, Sanka, Kargo31, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję, za odpowiedzi. W końcu ja na koniec miesiąca planuję być w ciąży, więc same wiedzie :P

    Reseciku wiem, ze przypadek przypadkowi nierówny, ale moja przyjaciółka ma policystyczne jajniki. Za każdym razem jak zabierała się za ciążę, to z wyprzedzeniem, bo wiadomo, ze starania będą długo trwały. I w obu przypadkach zaskoczyła za pierwszym razem. Ja wierzę, ze jak już lekarz będzie wiedział z czym walczy, to na pewno sobie z tym poradzi :)

    reset lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 cudny kolor!!!

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Reset, jeszcze wakacje są niedługo :D
    A tak na serio, osobiście nie lubię czekać i chce wszystko na teraz, więc ja bym szła w clo!.... Chociaż ta hybryda jednak kusząca.....

    Kurde, też bym szła, ale jak go tu przekonać?

    Jeszcze mam jedną opcję, która jest absolutnie nierozsądna, ale... mam w domu estrofem i Clo. Miałam brać od 2 dc. estrofem, a Clo od 3 dc. Pytanie, czy nie zacząć tego brać w tym cyklu niejako na własną rękę, gdyby jutro się gin nie przychylił do mojego konceptu... Weźcie mnie okrzyczcie, że to nie jest dobry pomysł :(

    p.s. leki do stymulacji już mam, kasa wydana, więc na nową hybrydę starczy i tak :D

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 9 kwietnia 2018, 14:48

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia dziękuję :) niestety szybko się zmywa do rudego.

    Reset ja zawsze byłam zdania, że jak nie ma się lekarza który w 100 procentach spełnia nasze oczekiwania to nigdy nie zaszkodzi konsultacja z innym. A nawet z kilkoma ;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, cudowne są, ale aż taka odważna nie jestem... I musiałabym się przebranżowić albo rzucić pracę, ale wtedy to na hybrydy by nie wystarczyło ;)

    Luna1993 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Luna, cudowne są, ale aż taka odważna nie jestem... I musiałabym się przebranżowić albo rzucić pracę, ale wtedy to na hybrydy by nie wystarczyło ;)
    Kochana ja tak do sądów latam! :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam że tak dopytuje dziś ale zastanawiam się nad wizytą u ginekologa- czy równo tydz po terminie @ będzie ok? Czy może jeszcze za wcześnie? Oczywiście serduszka się nie spodziewam ale te kłucia dzisiaj tak mnie do myślenia zmusiły :p

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja miałam ostatnio pasemka czerwone ale z tym zmywaniem to masz rację. Taki kolor mi też się długo nie trzymał

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Kurde, też bym szła, ale jak go tu przekonać?

    Jeszcze mam jedną opcję, która jest absolutnie nierozsądna, ale... mam w domu estrofem i Clo. Miałam brać od 2 dc. estrofem, a Clo od 3 dc. Pytanie, czy nie zacząć tego brać w tym cyklu niejako na własną rękę, gdyby jutro się gin nie przychylił do mojego konceptu... Weźcie mnie okrzyczcie, że to nie jest dobry pomysł :(

    p.s. leki do stymulacji już mam, kasa wydana, więc na nową hybrydę starczy i tak :D
    ... To nie jest dobry pomysł, ale ja bym wzięła. Wiem, niepoprawna jestem!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Kochana ja tak do sądów latam! :D
    Oj moja droga. Ja w bankowości, w tym kiedyś jeszcze państwowym banku. Kodeks ubioru u nas nie przewiduje nawet takiego koloru na paznokciach :D

  • Anulka1023 Nowa
    Postów: 4 0

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny wyszlo mi beta hcg 7.78! Ja to interpretowac? Mega wczesna ciaza?

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3181 8800

    Wysłany: 9 kwietnia 2018, 14:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna ekstra kolor!!! i jaka Ty w ogóle śliczniutka jesteś <3

    Achia ja byłam równo tydzień po terminie na pierwszym USG i widok pęcherzyka ciążowego a w nim pęcherzyka żółtkowego w macicy uspokoił moją paranoję o ciąży pozamacicznej, którą swoją drogą sobie wymyśliłam po kłuciach w boku :D

    Luna1993, Achia lubią tę wiadomość

    córeczka 2018 <3
    synek 2020 <3
‹‹ 132 133 134 135 136 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Naprotechnologia - naturalna metoda podczas starania o dziecko i nie tylko.

Naprotechnologia (Natural Procreatice Technology, w skrócie: NPT lub NaPro) to metoda naturalnego wsparcia prokreacji. Ma wiele zwolenników, jak i całkiem sporo przeciwników, zanim wypowiesz swoją opinię, przeczytaj informacje jakie dla Ciebie zebraliśmy. Przeczytaj, na czym dokładnie polega naprotechnologia, czy jest przeznaczona tylko dla kobiet, czy również wspiera mężczyzn, w jakich przypadkach okazuje się najskuteczniejsza, a w jakich raczej się nie sprawdzi. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ