X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To ja jak lameczka, glownie kawa z przelewu. Swoją drogą, to ostatnimi czasy jest to glowny cel przeznaczania nadprogramowej gotowki ;)

    No dobra, kiece wlozylam i zbieram sie na wizyte z moim segregatorkiem.. myslalam, ze to ja taka przebiegla jestem ;)

    Siwulec, Czrna 81, nenusia lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tylko ja bym właśnie naprawdę chciała wyjaśnień co i dlaczego się nie udało w tym podejściu. No bo ewidentnie się coś nie udało skoro wszystkie maluchy się nie chciały rozwijać. Nie chodzi o pretensje do lekarza, tylko upewnienie się, że nie lecą trochę na oślep

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nowa zdjęcie koniecznie jak skończysz! Zawsze marzyłam o trasie! ...póki co mam bałagan na balkonie :P


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 09:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia ja wierzę, że następna procedura będzie ta ostatnia :* z niecierpliwością czekam co Ci dzisiaj lekarz powie.

    Armirałka kciuki <3

    Kargo mi też zwierzaki poniszczyly kwiaty, z tym że je po prostu zżerają :/ psu ewidentnie nie leży roślinność na parapetach, w końcu to JEJ parapety, na których spędza pół dnia. Prawie jak kot

    Frelcia, Kargo31 lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Nowa zdjęcie koniecznie jak skończysz! Zawsze marzyłam o trasie! ...póki co mam bałagan na balkonie :P

    Ja też mam na razie za duży bałagan żeby zrobić foto :D, hahaha. Musimy tam zrobić generalne porządki po poprzednich właścicielach (np. wywalić 2 wielkie skrzynki 10-letniego piwa z takiego rogu-skrytki na graty ;))

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szukam jakiegoś fajnego pomysłu na sałatki z makaronem. A nie lubie: kukurydzy,pieczarek i papryki :D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia wrote:
    Szukam jakiegoś fajnego pomysłu na sałatki z makaronem. A nie lubie: kukurydzy,pieczarek i papryki :D
    Wprawdzie nie zwykły makaron, ale ja robię tortellini z pomidorem i ogórkiem świeżym w kostkę (dużo), jogurt, czosnek, natka pietruszki i łyżka majonezu. Niektórzy też dodają szynkę w kostkę.

    A i ze zwykłego makaronu: kurczak gotowany w kostkę, seler konserwowy, ogórek, ananas, jogurt, łyżka majonezu. Oj to bym zjadła tylko bez kurczaka :-D

    A i jeszcze jedna opcja, która lubię: makaron, kurczak, pomidory suszone, brokuły al dente, feta, pestki słonecznika, olej z pomidorów.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 10:14

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelciu to moze cos z pomidorkami koktajlowymi i serem (jakims) i orzechy lub pestki :)

    Nowa tez licze na fotki :)


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia

    przytulas żebyś dzień przetrwała <3 nieważne co się dzisiaj stanie - jesteś silna babka i zaraz otrzepiesz dupkę i korona na głowę i do boju <3

    107455-Hug-Me-Im-Trying.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 10 kwietnia 2018, 10:12

    Frelcia, KateHawke, Jeżowa lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris wrote:
    Nowa zdjęcie koniecznie jak skończysz! Zawsze marzyłam o trasie! ...póki co mam bałagan na balkonie :P
    Ja akurat mam podwórko,ale mój szwagier fajnie urządził sobie balkon. Podłogę wyłożył sztuczną trawą,więc dzieciaki się tam bawią i przebywają na świeżym powietrzu. Krzesełka,stolik, popołudnia tam spędzają zamiast w pokoju.

    Lunaris, Emiilka, nenusia, nowa na dzielni lubią tę wiadomość

    Czarna81
    22 cs.
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:

    Bliźniaki siedzą w łonie matki i grają w pokera. Nagle jeden się wkurzył i mówi:
    - pie*dzielę, nie gram więcej!
    - Ale dlaczego?
    - Bo mi jakiś k*tas co chwile w karty zagląda!


    hue hue... ;) ja mam blokadę i od testu tylko 1 raz się kochaliśmy no może 2... mamy inne sposoby of course :D ale trochę boję się samego seksu. A mój siedzi i czyta w necie czy można :D


    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dziś testujące: powodzenia i kciuki :)

    Frelcia, nic nie powiem, bo sama bardzo nie lubię jak mnie ktoś pociesza (a ty prosiłaś, żeby tego nie robić), więc powiem tylko: trzymaj się :)

    Reset i Nika: podziwiam za teczki i segregatory. Ja mam na razie teczkę, do której w ogóle nie zaglądam i się jej boję ;) leży pod stołem. Ale będę musiała tam zajrzeć do końca kwietnia, bo są tam też Pity ;)

    A ja się ostatnio obraziłam na termometr, owulaki i w ogóle, a teraz się zastanawiam, czy się nie od-brazić...ja chyba wolę wiedzieć co się dzieje i kiedy....Tylko muszę nowy termometr kupić, bo w tej obrazie zostawiłam go na ostatnim wyjeździe:)

    Nowa, koniecznie dawaj fotę, ja też jak tylko słońce świeci uciekam na taras, tylko aktualnie mam na nim stary ratanowy fotel bujany, który zimował dworze, więc ledwo stoi ;)

  • Czrna 81 Autorytet
    Postów: 2898 3333

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia to o której wizyta?

    Czarna81
    22 cs.
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry wszystkim!

    Wy o kawie, a mnie skręca bo postanowiłam rzucić kawę i przestawić się na zdrowsze napoje. A może nie muszę? Widzę, że opinie są podzielone.
    Dajcie mnie kawyyyyyy! :D

    Frelcia! nie tracimy nadziei do samego końca.

    Dla całej reszty testujacych i wizytujacych kciuki i tona pozytywnych myśli!

    KateHawke lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czrna 81 wrote:
    Frelcia to o której wizyta?

    O 18.

    Zaczyna mnie brać spanie po encortonie. Jeszcze nie odstawiłam bo nie wiem jak.

    Nie wiem co mi się ten makaron ubzdural.. na pierwszy ogień chyba pójdzie szpinak z łososiem ale sery i pestki też mnie kuszą.

    lamka, Malgonia, Czrna 81 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie, nie musisz, kawa jest zdrowa.
    Podsyłam artykuł napisany przez jednego z czołowych polskich dietetyków i przy okazji mojego znajomego: https://potreningu.pl/articles/4991/czy-kawa-jest-zdrowa

    Luna1993, Minnie89, Flowwer, Czrna 81, Czrna 81, Jeżowa, nenusia, Rucola lubią tę wiadomość

  • Mala90 Przyjaciółka
    Postów: 91 115

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    Mala wierzba biel zawsze zepsuje humor

    Wiecie co jest najlepsze? Ze wcale nie jest tak zle :) jest piekne sloneczko, mamy w koncu czysto na forum a poza tym to byl dopiero 11dpo, moze troche sie podpalilam widzac jak wczesnie u Was udalo sie wykryc :) przy pierwszej ciazy zobaczylam dwie kreski dopiero w 14dpo wiec nie skreslam jeszcze tego zajaczkowego cyklu :)
    Milego dnia :*

    Malgonia, Siwulec, KateHawke, Dip88, nenusia, MOJE lubią tę wiadomość

    7 cs,
    Grudzien 2017 - poronienie 6tc
    Euthyrox 50
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja własnie uzupełniam swój segregator wizytowy o wydruki badań(negatywna beta) i szykuje się na wizytę- na kartce spisuję pytania które mam zadać bo gdy siadam w gabinecie nie pamiętam nic.

    Odnośnie balkonu czy tarasu to też szykujemy już sie powoli na sezon ale dopiero wytargałam meble i latarenki więc jak już będą kwiatki posadzone w czerwcu to Wam pokażę końcowy efekt :)

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka a jak to jest z pomidorami i ogórkami (świeżymi) w jednej sałatce? Ja tak bardzo lubię latem jeść ale wiele razy słyszałam że to jest niezdrowe. Prawda to czy znowu jakieś wyssane z palca teorie?

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 10 kwietnia 2018, 10:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Minie, nie musisz, kawa jest zdrowa.
    Podsyłam artykuł napisany przez jednego z czołowych polskich dietetyków i przy okazji mojego znajomego: https://potreningu.pl/articles/4991/czy-kawa-jest-zdrowa

    Lamka <3

    dqprhdge2q9dik3m.png
‹‹ 149 150 151 152 153 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Koronawirus a starania o dziecko i ciąża

Czy kobiety w ciąży mają większe ryzyko zarażenia się koronawirusem? Czy są w grupie ryzyka? Z jakim zagrożeniem wiąże się dla matki i dla rozwijającego się dziecka, zakażenie koronawirusem? Czy matka może przekazać swojemu nienarodzonemu dziecku wirusa? Czy dziecko może być zagrożone wadami rozwojowymi?

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Testy hormonalne w leczeniu niepłodności

Problemy hormonalne są jedną z najczęstszych przyczyn trudności z zajściem w ciążę. Jakie testy hormonalne warto wykonać podczas diagnostyki i leczenia problemów z płodnością?

CZYTAJ WIĘCEJ