Słaba jakość komórek jajowych? To nie wyrok.

Poznaj autorski program poprawy jakości komórek dla pacjentek przed leczeniem in vitro, z niską rezerwą jajnikową i słabą odpowiedzią na stymulację hormonalną.
X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Blue cudny fasolek :) niech rośnie!!

    Ja wcianm kiełki słonecznika i postanowiłam ruszyć zeswoja hodowla kiełków. Może wtedy fasola ruszy ??
    Tak poza tym to z banku nie dzwonili. W pracy atakują mnie mrówki. Szef coś gadał o podwyżce i rzucił coś w stylu " że jak będę chciała to zostanę" czyli pewnie du** nie urwie ta podwyżka. No nic czekam na uchwałę.

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika - robię przyczajkę zza ściany, bo tak tłoczno, że się z moim szerokim dupskiem nie zmieściłam! ;)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka ja też mam od początku takie zawroty glowy/ robi mi się słabo. Ale to chyba normalne ? Na która godzinę Nika ma wizytę?

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunka raczej normalne.
    Nika ma na 14.40 czyli czekamy na wieści :-)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    14:40 :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1240 1135

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika czekamy ;)

    Czekamy na Oliwcie
    Termin 23.01.2026

    11 lat starań o dzieciątko.

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(

    👰 39 LAT

    🧑40 LAT

    Rośnij maluszku 😍
    preg.png
  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3637 10029

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    To współczuję takich zawrotów głowy... :( akurat to mi nie dolega (jeszcze)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    hej
    moje wyniki z dzisiaj: robiłam po 2 dniach
    estriadiol 943,60pg/ml
    BETA 355,10
    progesteron 138,70 ng/ml

    powolutku mogę CHYBA odetchnąć z ulgą co?:)
    NIKA CZEKAMY <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2018, 15:25

    nick nieaktualny, Siwulec, Bajkaaa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Jeżowa, Izape_91, Malgonia, KateHawke, Bocianiątko, Flowwer, MaryAnn, nick nieaktualny, Yoselyn82, StaraczkaNika, Kargo31, Anna Stesia, Emiilka, by7mistake, nick nieaktualny, Morusek, Nat90, wisienka94, Lunaris, Rucola, moyeu, Czrna 81, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Ja to bym o takim marzyła :) generalnie powiedział mi lekarz, ze jeśli z beta prog będzie powyżej 10 to mogę go nie suplementować.

    Kochana to trzymam bardzo mocno kciuki żebyś już nie musiała marzyć!

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3637 10029

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia przyrost super :) gratulacje :)

    nick nieaktualny lubi tę wiadomość

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    age.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    My tak rośniemy :) jutro zaczynamy 15 tydzień już
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/fa960a8158d7.jpg

    Ps. Przepraszam za tło, ale jesteśmy w trakcie remontu

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2018, 15:26

    Malgonia, Kaczorka, KateHawke, nick nieaktualny, Bocianiątko, Bajkaaa, Jeżowa, nick nieaktualny, Flowwer, nick nieaktualny, Siwulec, MaryAnn, Yoselyn82, Izape_91, Kargo31, Anna Stesia, Emiilka, bazylkove, nick nieaktualny, Morusek, Nat90, nowa na dzielni, MOJE, Lunaris, moyeu, Czrna 81, nick nieaktualny, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, gdzie Ty chowasz tego swojego fasola?

    Achia super przyrościk :) czekamy teraz na usg :)

    Klameczko dziękuję :) Oby :) już tyle żrem tych wszystkich tabletek, ze musi choć ciut ciut podskoczyć. Inaczej foszka strzelę :P

    Te ciążowe wizyty to zawsze długaśne, ale mam nadzieję, że już za chwilkę będziemy oglądać małego Nikusia :)

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest pęcherzyk 2.3 cm i zółtko 6mm. Nie za małe jak na 5+0?

    Jeżowa, nick nieaktualny, nick nieaktualny, nick nieaktualny, Angelika83, Flowwer, nick nieaktualny, Siwulec, MaryAnn, Kotowa, Kaczorka, Bocianiątko, Bajkaaa, nick nieaktualny, Izape_91, Kargo31, Anna Stesia, nick nieaktualny, Emiilka, bazylkove, golonat, KateHawke, nick nieaktualny, summer86, JuicyB, 91Ewela09, Morusek, Nat90, wisienka94, Lunaris, moyeu, Maja84, nowa na dzielni, Czrna 81, nick nieaktualny, Lena21, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika a co mówił lekarz? ja niestety na rozmiarach się nie znam, niech ktoś mądrzjeszy się wypowie ;)

  • Jeżowa Autorytet
    Postów: 3637 10029

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika jest dobrze! Ja miałam taki pęcherzyk żółtkowy w 8+2 :) bardzo się cieszę Kochana!

    A dodam jeszcze, że w 5+0 miałam pęcherzyk chyba 2,5mm? Jakiś malutki, naprawdę.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 12 kwietnia 2018, 15:41

    nick nieaktualny, nick nieaktualny lubią tę wiadomość

    👧córeczka 2018
    👦synek 2020

    age.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ja 5+0 miałam pęcherzyk 8 mm i plame jasną i lekarz na podstawie obrazu oszacował to na 5+0 +/- 1 dzień.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikuś mi się wydaje, że wszystko jest dobrze :) bardzo bardzo bardzo się cieszę <3

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika super jest dobrze!!!

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I przepraszam, ze tak późno, ale siedzielismy 40 minut bo musiałam wymaglować doktora a potem siadłam na korytarzu i porównywałam z usg z pierwszej ciąży. Ten pęcherzyk jest trochę dorodniejszy

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • agulineczka Autorytet
    Postów: 6063 6543

    Wysłany: 12 kwietnia 2018, 15:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Jest pęcherzyk 2.3 cm i zółtko 6mm. Nie za małe jak na 5+0?

    Nika jest dobrze :)

    Ja teraz w 5+6 mialam pecherzyk ciazowy 19mm, pecherzyk zoltkowy 4mm i zarodek 2,5mm

    Synek 2016 💚
    Córka 2018 💖
    Synek 2021 💚
‹‹ 185 186 187 188 189 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Pierwsza wizyta w klinice leczenia niepłodności – jak się przygotować?

Nadszedł ten czas - przed Wami pierwsza wizyta w kierunku diagnostyki problemów z płodnością. Jak wygląda? Na co się przygotować? Czy przed wizytą warto wykonać wstępne badania? Jakie znaczenie mają obserwacje cyklu miesiączkowego podczas diagnostyki? Jak wygląda wywiad medyczny? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ranking aplikacji ciążowych dla kobiet w ciąży

Jak wybrać najlepszą aplikację ciążową? Zapytałyśmy o to tysiące kobiet w ciąży i po porodzie odwiedzających nasz portal. Najlepsza aplikacja ciążowa to taka, która spełnia szereg wymagań – śledzi wagę z indywidualnymi normami, oferuje codzienne porady tworzone przez lekarzy, ma tryb połogu i naprawdę towarzyszy kobiecie przez całe 9 miesięcy. Wyniki rankingu w kilku aspektach nawet nas zaskoczyły.

CZYTAJ WIĘCEJ