X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    O dziwo, jak sprawdzałam ten hotel to w sierpniu spokojnie tysiąc mniej!

    Niestety przerwa w zlobku w lipcu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 18:59

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    O dziwo, jak sprawdzałam ten hotel to w sierpniu spokojnie tysiąc mniej!

    Niestety przerwa w zlobku w lipcu ;)

    To jak będę cos planować to się zgłoszę!:)
    U nas albo Polska gdzieś lokalnie albo jak gdzieś dalej to niestety tylko w opcji z all inc.-Mloda je trzy razy więcej i trzy razy częściej niż my i za granicą to ja jej nie wyżywie ;) a chuda jak szczypiorek!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    To jak będę cos planować to się zgłoszę!:)
    U nas albo Polska gdzieś lokalnie albo jak gdzieś dalej to niestety tylko w opcji z all inc.-Mloda je trzy razy więcej i trzy razy częściej niż my i za granicą to ja jej nie wyżywie ;) a chuda jak szczypiorek!
    I o to chodzi, ja wyszłam z założenia, że ma być all, bo nie będę:
    1. gotowala (o zgrozo! To mają być wakacje!)
    2. Zamawiała zbuntowanemu 3 latkowi 10 różnych rzeczy do jedzenia, bo wybredne to moje dziecię
    3. Oczywiście JA, a nie szanowny Mężu szukała knajp

    Bocianiątko, reset lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję gotowość bojową ;)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/5d468ed87805.jpg

    Klamka82, Izape_91, ANkaG, Minie Black, gilmoregirl, Bocianiątko, Morusek, nenusia, Lucia88, Kotowa, Cabrera, Bajkaaa, olik321, blue00, nowa na dzielni, Emiilka, Anaaa90, KateHawke, wisienka94, Karma88, moyeu lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Tydzień w lipcu! Wszystko w cenie :D

    taniej by tobie wyszło gdybyś sama sobie załatwiają wszystko tak jak my. My nie jeździmy przez biuro podróży tylko sami sobie załatwiamy hotel, samolot itp

    A Majorka tez piękna :-)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 19:40

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki, czy ja będę nudna z moja kolejna bluzka ? Tak mam świra. ♥️

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos, niekoniecznie zawsze wyjdzie taniej samemu (zwłaszcza hotele w all inc). Obsługuje prawnie biura podróży i trochę wiem o ich negocjacjach, sama też czasem porównuje i np. rok temu ZEA wychodzily mi samemu identycznie albo drożej jak z TUI.

    Iza, pokazuj!:*

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos, normalnie bym tak zrobiła, ale z dzieckiem mam cykora :D tymbardziej, że to wyjątkowo charakterny egzemplarz!

    Reset, u mnie prawie ten sam zestaw!

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 19:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No to macie ! Zaszalalam z lekka falbanką na dole, bo się w nich zakochałam, a ostatnio są w modzie :) chyba muszę lecieć po kolejny materiał... Tutaj jeszcze bez wykończonej szyjki i rękawków, ale już jest cała, tylko ciemno już się robi, a nie mogę zrobić ładnego zdjęcia.
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c4070145950e.jpg

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 20:01

    nenusia, -Mamunia-, reset, Bocianiątko, Cabrera, olik321, Flowwer, Morusek, Emiilka, KateHawke, wisienka94, Yoselyn82, MaryAnn, Jeżowa, Czrna 81, Kaczorka, Karma88, moyeu lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Kiyka 123 Ekspertka
    Postów: 136 73

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 20:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Kiyka- witam Cię znów! Dziwne, że gin nie dał Ci nic na wywołanie okresu.... Wyniki (trochę na oko, bo bez norm) masz niezłe, bo rozumiem że to jakiś 100 dc, skoro od stycznia bez okresu? Jeśli nie miałaś owulacji to endo ma prawo mieć tak mało, to akurat do czasu pojawienia się @ nie ma znaczenia. Ważne jest stwierdzić, czy brak owulacji i brak @ to tylko wynik stresu i niedowagi czy jakichś zmian hormonalnych.
    A na czerwiec zapraszam tak czy siak - najwyżej będziemy deliberować nad wynikami wspólnie :)

    Dzięki kochana za odpowiedź! Generalnie wszystko w normie, oprócz FSH - tu jest jakoś powyżej 1 norma, a u mnie tylko 0,47.... To będzie jakoś już ponad 100 dni cyklu. Stąd skierowanie do endokrynologa, bo niby przysadka szwankuje. Póki co spróbuję złapać te 3-4kg do wagi prawidłowej i może okres wróci. Chociaż niestety ochoty na ❤ też jakoś nie ma... Spodziewałam się właśnie jakiejś luteiny, czy coś... A nie dał nic.

    22.11.2017 -pierwsza biochem :(
  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 20:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Bociek <3

    Po dzisiejszych smutnych przeciekach co do egzaminu zamierzałam iść do jamy, ale jednak nie mogę Was zostawić <3


    Minie- ta cena to za tydzień czy za dwa?;) Z jaka opcja wyżywienia?
    Reset skończ z tymi przeciekami ! Emilka zdała, ja zdałam (to dopiero cud !) więc Ty też zdasz ! i przestań marudzić. Nigdy nie wierz przeciekom !

    Emiilka lubi tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 20:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I Minie i Yos maja racje :) a to moja branża od jakichś 11 lat :)
    Cena za 2+1 z AI na Majorce w lipcu to bardzo dobra cena :) ja kocham Majorkę, ale ta północna cześć, zatokę alkudyjska :)

    A Yos ma racje, jeśli uda się upolować dobra cenę na tanich liniach. Ale to raczej niewykonalne w lipcu na Majorce :( dla przykładu ostatnio cena za dwa tygodnie w wakacje na Majorce była wyższa niż na Dominikanie !! A tu pora deszczowa o Atej porze to taki mały mit ;)

    Minie Black, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

  • Melevis Autorytet
    Postów: 1316 4760

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć! Sorry, że tak znowu z doskoku piszę, ale przez ostatnie tygodnie mam kocioł - mąż otwiera nową siedzibę firmy i jest na etapie przenosin magazynu i biura fizycznie i w papierach, więc jestem całe dnie sama i czasami zapominam, jak się nazywam :D ale czytam Was codziennie i jestem na bieżąco :) no i musiałam napisać bo się uduszę:

    reset nawet nie wiesz, jak trzymam kciuki, żebyś za 2 tygodnie zobaczyła piękne ciążowe kreski! Piękna owulacja z ovi, no musi być dobrze! Musi!

    Na dobrą resztę wieczoru wstawiam Lele, pulpetyn na maminym cycku się zrobił, ja to chyba wytwarzam śmietankę 30% a nie mleko :D

    d5809e0f310a05b0med.jpg

    reset, olik321, nowa na dzielni, Bocianiątko, Emiilka, Malgonia, Morusek, Cabrera, Flowwer, Minnie89, Anaaa90, blue00, KateHawke, wisienka94, Yoselyn82, MaryAnn, Maja84, Jeżowa, Czrna 81, Kotowa, Karma88, moyeu, Lunaris, JustynaG lubią tę wiadomość

    l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis, Lena jak zawsze czarująca! <3

    Izus, przeciek mam od pani która w OIRP pracuje, dlatego jej posłuchałam. Ale masz rację, płakać będę za tydzień najwyżej:)

    Kiyak- ja nie wiem, czy to wina przysadki... Hmm, nawet jeśli tak to zrób może prywatnie prolaktynę po obciążeniu? Inna sprawa że na prolaktynę to i ginekolog może coś przepisać, więc może najwyżej trzeba zmienić ginekologa?:/

    Ja tu się zaraz tym winem upije, a mąż nadgodziny wyrabia:/

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 20:34

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset właśnie, nie przesądzamy, tylko trzymamy kciuki!! Zdasz napewno, za dużo osób tutaj chucha i dmucha by oceny były pozytywne!

    Co do Twojej owu też mam nadzieję, że pęcherzyk teraz pięknie pęknie i będzie mały bobo <3


    Iza ślicznie szyjesz i jakie masz smukłe uda :)

    Melevis daj mi oczy Twoje i Twoich dzieci, piękna Lenka !

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 20:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i właśnie dlatego latam do Azji bo na Europę mnie nue stać ;)
    Czasem się zastanawiam, czy będziemy tymi terrorystami, ktorzy polroczne dziecko zabiora w 10h lot ;)
    Ale serio to zazdroszcze :) chcialabym europejskie wyspy pozwiedzac. Najbardziej mi sie Madera marzy :)

    A sluchajcie, wezcie mnie tluczkiem przez leb zdzielcie, bo juz zaczynam cycki ogladac, a dopiero 3 dpo :p

    Cabrera, Minie Black lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podsumowanie dnia - dziś wcześniej niż zwykle, bo same wiecie jakie mam plany na wieczór;)

    Karma- podniosła połowie forum poziom kortyzolu i prolaktyny, o ciśnieniu nie wspominając, kiedy dopiero rano pochwaliła się swoją betą. Gratulujemy przyrostów, kciuków nie puszczamy :*
    Melevis wrzuciła jak zawsze czarujące zdjęcie Leny!
    Yos - przebiera nogami w oczekiwaniu na TEN telefon! Na szczęście opanowała też milionowe przeziębienie w tym roku, więc jakby jutro adzwonili to Malucha nie zarazi :)
    Phnappy - miała wizytę i oba bąbelki zdrowe! Podwójnie trzymamy kciuki za dalszy przebieg ciąży! Wizytowała również Malwas i u niej bąbel już całkiem dorodny!
    nenusia - wysikała II kreski, ale wobec niepewnej sytuacji zdrowotnej to i emocje są bardzo sprzeczne.
    olik wrzuciła fit przepis, więc kto nie ma pomysłu na obiad, niech biegnie na fit staraczki. Wszędzie Lewandowska atakuje, a tu rośnie konkurencja w postaci Olik.
    moja skromna osoba - na forum ostatnio zajmuje się głównie jojczeniem, za co przepraszam i jakbym zdała to w ramach przeprosin wysyłam wszystkim chętnym ciacho mojej roboty! Jednocześnie u mnie dziś był zastrzyk i teraz dwa dni intensywnych starań;)
    Malgonia już wkręca sobie objawy ciąży, ale myślę, że szybko do tego dołączę ja i Minie.
    Meska wykopała dziury pod hortensje jako odreagowanie przed scratchingiem endometrium. Jak ktoś ma zapuszczony ogród to wiecie gdzie się zgłaszać...
    nowa na dzielni- przyszła z dobrymi wieściami nt. mamy (jest diagnoza i konkretny, dający nadzieję sposób leczenia) jak i z chęciami powtórzenia amh, bo ciągle nie wie, gdzie podziały się zapasy jej jajeczek ;)
    Minie Black będzie w lipcu smażyć tyłek na Majorce. Wróć, z trzylatkiem jedzie, więc będzie nieco inaczej chyba czas spędzi, ale też będzie pięknie!
    Na ex testerkach są cudne zdjęcia córek Kaczorki i Jadranki. Od tej słodyczy skoczył mi cukier, co przy mojej hipoglikemii wskazane :) Poza tym na ex testerkach chwalą się głównie zakupami - albo spodnie dzień drugi albo Flower pokazuje wyposażenie do pokoju Szymona. Spodnie dziewczyny fajne kupują,ale i tak nie umywają się one do bluzek szytych przez naszą zdolną (i mega zgrabną!) Izę.

    Nie meldują się ani Frelcia ani Nika , ale myślimy o nich ciepło <3 Zginęła nam też KateKum- ostatnio wybierała się do kosmetyczki, ale to było 2 dni temu... No chyba, że tak ją odmłodzili, że jej po jakimś nowym avatarze nie poznałyśmy ;)

    Jeszcze kilka pytań, które mi dziś umknęły, kiedy albo nurzałam się w swoim nieszczęściu albo w swojej ekscytacji (hip hip hurra mój egocentryzm;))

    Czyżby jutro Morusek testował z rana?
    Bociek i Karolina - jak się czujecie po szpitalu? Doszłyście do siebie?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 21:35

    Malgonia, Minie Black, nowa na dzielni, blue00, Anaaa90, Luna1993, Meśka, Cabrera, Lucia88, Rucola, Yoselyn82, summer86, Phnappy, MaryAnn, Kotowa, Maja84, Emiilka, Morusek, Czrna 81, Kaczorka, Karma88, moyeu, Lunaris, bazylkove lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    No i właśnie dlatego latam do Azji bo na Europę mnie nue stać ;)
    Czasem się zastanawiam, czy będziemy tymi terrorystami, ktorzy polroczne dziecko zabiora w 10h lot ;)
    Ale serio to zazdroszcze :) chcialabym europejskie wyspy pozwiedzac. Najbardziej mi sie Madera marzy :)

    A sluchajcie, wezcie mnie tluczkiem przez leb zdzielcie, bo juz zaczynam cycki ogladac, a dopiero 3 dpo :p
    Madera ahhhhhh <3 ja się czaje na Zanzibar od x lat, zawsze kasy brakuje.

    A z tym tłuczkiem to dlaczego? To normalne u nas :D jedni cycki oglądają w 3dpo, inne sikają na co popadnie, a jeszcze inne pewnie śpią pod kaloryferem, żeby tempka wyższa była rano :)

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Piękne podsumowanie :)

    Reseciku dołączaj jak najszybciej. W kupie raźniej :)

    reset lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset piękne podsumowanie dnia :)

    reset lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
‹‹ 256 257 258 259 260 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwas foliowy podczas starania o dziecko, kwas foliowy w ciąży - dlaczego tak ważny?

Kwas foliowy to witamina z grupy B, o której żadna starająca się o ciążę kobieta, nie powinna zapominać! Kwas foliowy ma ogromny wpływ na rozwój płodu, prawidłowy przebieg ciąży, ale i również płodność kobiety! Dodatkowo przeczytaj dlaczego suplementacja kwasu foliowego zalecana jest czasem również dla mężczyzn.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Test owulacyjny. Jak działają testy owulacyjne i czy są skuteczne?

Testy owulacyjne są jednym z najprostszych narzędzi do samodzielnego wykrywania dni płodnych i zbliżającej się owulacji. Przeczytaj jak działają testy owulacyjne, jak je prawidłowo wykonać, ile kosztują i czy można im zaufać w 100%. Podpowiemy Ci również jak skutecznie zwiększyć działanie testów owulacyjnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ