X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis cudna Lenka <3 słodziak <3
    Reset owocnych seksów :)
    Dziewczyny miłego wieczorku dla Was wszystkich :P

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 21:28

    reset lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Kilka pytań nowicjuszki w cyklach stymulowanych?
    1. Czy będę mieć klasyczne objawy owulacji jak np rozciągliwy śluz?
    2. Czy normalna jest potwornie duża ilość białego śluzu mlecznego teraz, przed owulacją? Zawsze taki śluz mam przed okresem, nigdy na początku.
    3. Czy jest szansa że będę czuć, że pęcherzyk pęka? Oraz czy mimo Ovi on może nie pęknąć?
    4. Czy jeszcze macie do mnie cierpliwość? Bo mam wrażenie, że ja ciągle o sobie- albo jęki co do egzaminu albo podnieta każda informacja od gina...

    Ja na cyklu z clo i ovi miałam rozciągliwy śluz, pobolewaly mnie jajniki a około 24h po podaniu ovi czułam mocniejszy bol niż wcześniej i trwający kilka godzin wiec podejrzewam ze to była owulacja. Niestety się nie udało

    Ja nie mam Cię dość :) a Twoje streszczenia są extra ❤️

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zaraz Was nadrobię Dziubaski, tylko tak na szybko- nie udało się zrobić prenatalnego, bo Dziedzic nie chciał współpracować :/ nawet buzi pokazać nie chciał, ani co tam kryje między nogami, bo w 17tc było coś podobne do siusiaka, ale moja gin zawsze powtarza, że lepiej sprawdzić raz jeszcze. Morfologia git(jak nigdy!), wątroba w normie(oby już tak zostało, ale na wszelki wypadek nadal nie będę jeść smażonego itp.). Mam przyjść na usg we wtorek, więc jeszcze trochę pożyje sobie w stresie...
    Wiruski oczywko wysyłam razem z jedynym zdjęciem jakie udało się cyknąć :D proszę państwa oto ręka :D https://naforum.zapodaj.net/thumbs/f5d09a788541.jpg wyobraźcie sobie, że do Was macha i wysyła silne ciążowe wirusy!❤
    A teraz biorę się za nadrabianie ;)

    Anaaa90, blue00, KateHawke, wisienka94, Malgonia, Sanka, MaryAnn, Emiilka, Jeżowa, Czrna 81, Morusek, moyeu, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny miała któraś z was holter ekg? No kurcze nie wiem czy będzie dobry odczyt bo jedna z tych diod mi się odczepia i już nawet zakleilam ja plastrem i mam nadzieję że wytrzyma do jutra ale myślicie że jak 24h działały dobrze tylko dwie diody tak jest szansa na dobry odczyt? Bo ostatnio jakoś mam pod górkę ze wszystkim :/

    Aha i przepraszam że się tak wcinam poprostu :(

    Ja wam kibicuje codziennie i czytam was w miarę na bieżąco :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka,ja miałam holter kilka razy, ale Ci nie podpowiem,bo mnie diody się trzymały :/ Mam nadzieję, że jednak zapis będzie wiarygodny mimo przygód.
    Jak Twoja szyjka? Leżysz?

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frez,on nie macha,on chwali się bicepsem hehe <3

    frezyjciada lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Bajka,ja miałam holter kilka razy, ale Ci nie podpowiem,bo mnie diody się trzymały :/ Mam nadzieję, że jednak zapis będzie wiarygodny mimo przygód.
    Jak Twoja szyjka? Leżysz?
    Ja mam pessar założony i ginekolog powiedział że mam normalnie funkcjonować więc chodzę jeżdżę trochę autem ale nie noszę nic, narazie boję się tylko o wymaz bo nie mam jeszcze wyniku a to oznacza że mam jakieś bakterie, a na dodatek dziś endokrynolog nie miała dobrych wiadomości, także jak nie urok to sraczka w tej ciąży hehe :)
    Najważniejsze że młoda zdrowa tylko to się liczy:)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset może się powtórzę ale I love You!❤ Twoje streszczenia są na wypasie! Trzymam kciuki za udane seksy! Skup się na przyjemności a nie "zaciążeniu" ;) także pij dziewczyno to wino do dna! :D
    Malgonia obserwuj te cycki, obserwuj! Może siłą autosugestii sobie zagnieździsz tego zimorodka ;)
    Bajka ja miałam w ciąży holtera i mi się ta dioda ciągle odklejała, ale jeśli była sprawna jakiś tam procent czasu to badanie jest miarodajne

    Malgonia lubi tę wiadomość

  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Reset może się powtórzę ale I love You!❤ Twoje streszczenia są na wypasie! Trzymam kciuki za udane seksy! Skup się na przyjemności a nie "zaciążeniu" ;) także pij dziewczyno to wino do dna! :D
    Malgonia obserwuj te cycki, obserwuj! Może siłą autosugestii sobie zagnieździsz tego zimorodka ;)
    Bajka ja miałam w ciąży holtera i mi się ta dioda ciągle odklejała, ale jeśli była sprawna jakiś tam procent czasu to badanie jest miarodajne
    Dziękuję to mnie trochę uspokaja :)

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 21:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset jak zdasz to ja Cie nawiedze w krk na to ciacho :) blisko mam :)
    A tak poważnie to wybieramy sie z siostra i dzieciakami w sobotę do krk bo pogoda ma byc piekna ale tylko na rynek i na Wawel zeby sie dzieciaki wybiegaly :) gdzie sa te dobre lody ktore polecalas ?

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Bocianiątko Autorytet
    Postów: 11030 13100

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 22:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku! <3 jak zawsze bomba! :D
    nieśmiało przypominam też o moim dzisiejszym pierwszym dniu ciąży :P wiem, że dla większości z nas nie jest to powód do radości ale dla mnie tym razem stanowczo TAK :) szczególnie po cyklu z zakazem starań ;) a teraz czuję się normalnie jakbym do ivf miała zaraz podchodzić a nie tylko nowych leków próbować :P

    a odpowiadając na Twoje pytanie.... nie wiem czy mogę mówić też za Karolinę, ale obie jesteśmy troszkę rozwalone psychicznie wynikami i postawionymi diagnozami, czekamy an konsultacje i będziemy się jakoś zbierać do kupy... Karolinę teraz czeka cykl bezstraraniowy (tak jak mnie poprzednio) więc za 3 tygodnie to ona tak samo jak ja dziś się będzie cieszyłą że @ już przyszła i można ruszyć z miejsca :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 kwietnia 2018, 22:11

    nowa na dzielni, Izape_91, Karma88, reset lubią tę wiadomość

    event.png

    🍍FET 09.04.2022 ⛄4.1.1 💙
    6 dpt beta 35.4
    10 dpt beta 192
    12 dpt beta 412
    14 dpt beta 994
    18 dpt (5+1) GS 9x5mm; YS 2mm
    7+1 CRL 1 cm FHR 136
    8+3 CRL 1.99 cm FHR 166
    10+1 CRL 3.36 cm FHR 158
    15+4 130g
    17+3 200g
    20+2 337g 💕córeczka
    23+2 583g
    26+4 925g
    28+4 1125g
    31+4 1764g
    34+2 2200g
    35+4 2350g
    36+4 2475g
    37+4 2840g
    38+4 16.12.2022 Zosia 2815g, 51 cm miłości ❤️ 🥰👶🏻👨‍👩‍👧😍

    3️⃣ IMSI 11.2021: zostało ❄❄❄❄❄ na zimowisku 🥰
    2️⃣ ICSI 01.2021: ❄ 3.2.3 FET ❌
    1️⃣ IVF+ICSI 2019-2020: ET 8c ❌ ❄ bl2+M3 FET ❌
    🧪2x IUI 2018 ❌
    ⏰starania od 2016 ❌
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, silne skurcze macicy, Hashimoto, niedoczynność tarczycy
  • wisienka94 Autorytet
    Postów: 536 558

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 22:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/e19f67023967.jpg
    Zawsze robiłam klasycznie tylko kolorek hybrydowy. Dzisiejszy wieczór ćwiczyłam wzorki dostępne na necie :)

    Bocianiątko, nowa na dzielni, KateHawke, Phnappy, Koteczka82, Emiilka, Izape_91, Morusek, Anaaa90, blue00, moyeu lubią tę wiadomość

    ex2be6ydx4ywz9g3.png
    gg64qtkf6j6uj0vc.png
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4713 3472

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 22:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Bociek :) dokładnie tak, mam ochotę się zakopać pod ziemią. Mija insulina wyleciała w kosmos, przy takich wynikach to strach w ciążę zachodzić i nawet pobzykac sobie nie mogę, żeby się odstresowac :/ w sobotę idę do doktorka, zdam relacje :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 22:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka ja mialam holtera zakładanego 2 razy. U mnie jest tachykardia i lekarz chciał zobaczyć jak moje serce pracuje w dzień jak cos robię i w nocy jak śpię. Ja musialam brać leki na obniżenie akcji serca a tym samym spadało mi ciśnienie.


    Reset kochana pięknie podsumowalas dzień, lepiej tego zrobić nie moglas :-)


    malgonia mi tez sie marzy Madera tylko ona jest trochę droga. A zanzibar tez piekny, moze kiedyś sie wybierzemy tam :-)


    reset, Bajkaaa lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    I Minie i Yos maja racje :) a to moja branża od jakichś 11 lat :)
    Cena za 2+1 z AI na Majorce w lipcu to bardzo dobra cena :) ja kocham Majorkę, ale ta północna cześć, zatokę alkudyjska :)

    A Yos ma racje, jeśli uda się upolować dobra cenę na tanich liniach. Ale to raczej niewykonalne w lipcu na Majorce :( dla przykładu ostatnio cena za dwa tygodnie w wakacje na Majorce była wyższa niż na Dominikanie !! A tu pora deszczowa o Atej porze to taki mały mit ;)

    a co możesz polecić jeszcze zeby bylo w miarę tanio, pięknie i super hotel? :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 22:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis jaka śliczna gwiazda i jaka juz duza :-)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Mala90 Przyjaciółka
    Postów: 91 115

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 22:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny Zanzibar to raj na ziemi :) Bylismy na poczatku roku i ja do tej pory jak ogladam zdjecia to nie moge uwierzyc ze widzialam to wszystko na zywo. Nieziemskie kolory, cudowna pogoda i naprawde fajni ludzie.

    Polecam jak tylko bedziecie mialy mozliwosc :)

    Bocianiątko, Yoselyn82, sAnsa_28, Malgonia, Minie Black lubią tę wiadomość

    7 cs,
    Grudzien 2017 - poronienie 6tc
    Euthyrox 50
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 22:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina prócz insuliny coś jeszcze wyszło ? Sory może pisałaś ale niedoczytałam.


    Reset you are the best !!! Powalasz na kolana jak Kolonko ;)

    reset lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Phnappy Autorytet
    Postów: 956 2036

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 23:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    podwójne wiruski <3 <3

    $!@%&!*@$!!!(!@$(!)@*%!&@$

    łapcie śmiało!!

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1e30a7a003a5.jpg

    Yoselyn82, Bocianiątko, wisienka94, Koteczka82, Emiilka, Izape_91, Vivanillka, nowa na dzielni, gilmoregirl, Czrna 81, Morusek, lamka, Malgonia, Minie Black, Anaaa90, blue00, Cabrera, Karma88, Mala90, KateHawke, Lucia88, moyeu, Lunaris lubią tę wiadomość

    ckai43r8zmly7il4.png

    staramy się już ponad 2 lata :( - udało się!!
    aktualnie 2 cykl z CLO (pierwszy bez owu) - szczęśliwy podwójnie <3
    Maj 2017 - 13tc (8tc) poronienie zatrzymane :(
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 kwietnia 2018, 23:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    nenusia, bardzo nie chciałabym sprowadzać Cię na ziemię, jednak czytałam (choć nie mam absolutnie wykształcenia medycznego), że Beta HCG obecna jest we krwi w ciąży i/lub w przypadku chorób nowotworowych (u kobiet rak jajnika, u mężczyzn rak jądra)...

    trzymam jednak kciuki, żeby pozytywny test oznaczał upragnioną ciążę :)
    Dziekuje za wskazówkę, poczytałam internety i się chyba załamałam.. Ide do jamy jak będą wyniki to dam znać..

‹‹ 257 258 259 260 261 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych podczas starania o dziecko

Przeczytaj dlaczego coraz więcej lekarzy zaleca kobietom starającym się o dziecko prowadzenie aplikacji miesiączkoweji i obserwację własnego ciała. Kalendarz owulacji - czym jest, na czym to polega i dlaczego podczas starania o dziecko warto wiedzieć coś więcej o swoim cyklu niż czas jego trwania. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mikroelementy dające makro-poprawę męskiej płodności

Dowiedz się, które mikroelementy odgrywają kluczową rolę w kontekście męskiej płodności. Na co zwracać uwagę i których składników nie powinno zabraknąć w diecie przyszłego taty? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ