X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    No wiem właśnie - i tak już przeczytałam prawie wszystko i po polsku i po angielsku. Jeśli to faktycznie jest za duży YS to praktycznie nie ma szans. Tylko jeszcze mogę sobie dawać maleńką nadzieję, że to bylo usg w 5tyg.0dniu i ten YS naprawdę był słabo widoczny - ja raczej go nie widziałam, no ewentualnie jakieś szarości wewnątrz GS, a nie takie kółeczko jak miałam na usg z grudnia, więc doktor mógł go chyba źle pomierzyć np razem z zarodkiem. Poniedziałkowe usg wyjaśni sprawę i jakoś muszę do tego czasu nie wariować.

    Z góry dziękuję za wszystkie kciuki za moje zdrowie psychiczne.

    Nenusia, gratuluję

    I ja tez mam taka nadzieje, ze to byl błędny pomiar :* a jak się czujesz fizycznie ? Ciąża dokucza choć trochę ?

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Siwulec wyniki spoko.


    Dziękuje <3

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć Dziewczyny! Ale tu się dzieje, opuścić Was na jeden dzień i świat staje na głowie.

    Reset - jesteś mistrzem podsumowań. Powinnaś to kiedyś opublikować jako zbiór anegdot z OF;)

    Minie - nowy awatar, piękny :)

    Nika, dobrze Cię widzieć, choć na chwilę.

    Sanka, gratulacje! W końcu nam ktos wysikał 2 kreski, bo ostatnio nam statystyki spadły.

    Testujace, wizytujace po weekendzie - zrelaksujcie sie porządnie. Mi taki day-off bez myślenia trochę poprawił nastrój. Podnoszę się już po @ i wyczekuje ovu, dokładnie na majówkę <3

    reset lubi tę wiadomość

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    I ja tez mam taka nadzieje, ze to byl błędny pomiar :* a jak się czujesz fizycznie ? Ciąża dokucza choć trochę ?
    Do przedwczoraj miałam chociaż zgagę i zaparcia, od wczoraj nic :( Widzę, że już mi trochę brzuch wysadziło tak nisko, pewnie dlatego że mam tam wszystko rozluźnione po ostatnim. No i cały czas mi się odbija i cyce bolą od proga, chociaż nic nie biorę. Pozostaje czekać na rozwój sytuacji. Moja mamuś w ciąży ze mną nie miała mdłości, więc nie uważam, że to konieczność.

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję bardzo dziewczyny za wszystkie ciepłe słowa! Mąż jeszcze chrapie więc wykorzystuję ten czas i uczę córeczkę pokazywać gdzie jest dzidzia ;) jak się obudzi to urządzimy mu małe przedstawienie :D

    lamka, nenusia, Czrna 81, Cabrera, Minie Black, reset, Emiilka, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odbijanie to też objaw, Nika wierzę, że dr Cię uspokoi w poniedziałek. Trzymam mocno kciuki razem z Tarzaniątkiem.

    Rucola lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Do przedwczoraj miałam chociaż zgagę i zaparcia, od wczoraj nic :( Widzę, że już mi trochę brzuch wysadziło tak nisko, pewnie dlatego że mam tam wszystko rozluźnione po ostatnim. No i cały czas mi się odbija i cyce bolą od proga, chociaż nic nie biorę. Pozostaje czekać na rozwój sytuacji. Moja mamuś w ciąży ze mną nie miała mdłości, więc nie uważam, że to konieczność.

    Patrząc na moją siostrę która w 5mcu dowiedziala się o ciąży (miała coś a'la okres), zero objawów, oczywiście nie mierzyła bety ani nic takiego- brak objawów to nie oznacza że ciąża nie jest zdrowa. Młody miał może małą niedowagę ale urodził się zdrowy, ma zaraz 7 lat i jest absolutnie genialny, ma dwie ręce,dwie nogi, wszystko na miejscu ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 09:27

  • Sanka Autorytet
    Postów: 973 1507

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Do przedwczoraj miałam chociaż zgagę i zaparcia, od wczoraj nic :( Widzę, że już mi trochę brzuch wysadziło tak nisko, pewnie dlatego że mam tam wszystko rozluźnione po ostatnim. No i cały czas mi się odbija i cyce bolą od proga, chociaż nic nie biorę. Pozostaje czekać na rozwój sytuacji. Moja mamuś w ciąży ze mną nie miała mdłości, więc nie uważam, że to konieczność.
    Dokładnie, ja w pierwszej ciąży może dwa razy wymiotowałam ale to też było tak na zasadzie „dobra, trochę mnie męczy, może coś się uda zwrócić i mi się poprawi”. A nudności to lekkie tylko jak za późno sniadanie zjadłam. Trzymam kciuki aby w poniedziałek okazało się że wszystko jest dobrze!

    16udrjjgntojuwbl.png
    7cs - szczęśliwy! 14dpo-202,3 16dpo-607,4
    25.11.2017 - 6tc [*]
    Córeczka - 08.2016
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny czy któraś mądra głowa mi powie co w tej sytuacji, jeżeli jestem faktycznie w ciąży to co z tą torbiela.. Poprostu się martwię, a do poniedziałku z nerwów nie wytrzymam

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moja koleżanka jest też w ósmym tygodniu i ja się zawracam niemal (zawroty głowy) i mdli mnie cały dzień, a ona spoko, je wszystko, ma pełno energii, zero objawów. Tylko biust jej urósł. :-P

  • Rucola Autorytet
    Postów: 9480 12469

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Dziewczyny czy któraś mądra głowa mi powie co w tej sytuacji, jeżeli jestem faktycznie w ciąży to co z tą torbiela.. Poprostu się martwię, a do poniedziałku z nerwów nie wytrzymam
    Nenusia to wszystko zalezy. Po pierwsze czy to jest faktycznie torbiel, to pytanie jaka jest duża, bo duza to pojecie wzgledne i przede w szystkim czy rosnie a jak tak to w jakim tempie. Mam nadzieje, ze wizyta u lekarza rozwieje wszelkie watpliwosci i postepowanie bedzie jak najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny. Kochana nie chce zebys zrozumiala mnie zle, ale pamietaj ze masz już troje wspanialych dzieci i o nich teraz musisz myslec przede wszystkim :*

    #wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Nenusia to wszystko zalezy. Po pierwsze czy to jest faktycznie torbiel, to pytanie jaka jest duża, bo duza to pojecie wzgledne i przede w szystkim czy rosnie a jak tak to w jakim tempie. Mam nadzieje, ze wizyta u lekarza rozwieje wszelkie watpliwosci i postepowanie bedzie jak najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny. Kochana nie chce zebys zrozumiala mnie zle, ale pamietaj ze masz już troje wspanialych dzieci i o nich teraz musisz myslec przede wszystkim :*
    15 cm ma.. I teraz mam wizję przed oczami, że będzie operacja usunięcie torbieli i ciąży

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 09:50

  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Dziewczyny czy któraś mądra głowa mi powie co w tej sytuacji, jeżeli jestem faktycznie w ciąży to co z tą torbiela.. Poprostu się martwię, a do poniedziałku z nerwów nie wytrzymam
    To wszystko zależy. Cześć ginow jest za usunięciem torbieli w 2 trym. Cześć uważa że lepiej wyjąć dziecko przez cc i dopiero po jakimś czasie usunąć torbiel.
    Zależy jak się będzie zachowywać i jak bardzo wg ginow będzie niebezpieczna.
    A może być tak że ciąża ją wyleczy.
    Edit. Moja miała 7cm wiec połowę mniejsza.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 10:05

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic pozostaje czekać do poniedziałku.. Szkoda że ta ginka prywatnie to dopiero 10 maja..

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 10:18

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka fajnie, ze P sie odezwal. Ciesze sie, ze nic nie musisz juz z tym robic naprawde. ;-)

    Czyli pierwsza wizyta u P "uzdrawia"?

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika dobrze, ze jesteś :)
    Wszystkie tu mocno wierzymy w Ciebie i kropka :)

    Dziewczyny z alergiami, czy sam kaszel moze byc alergiczny? Nic mi poza tym nie dolega, ale juz ponad miesiac pokasluje i zaczynam szukac przyczyny, bo troszke to upierdliwe jest.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia-u mnie kaszel jest alergiczny lub poinfekcyjny. Także jest to możliwe :( (i p.s. mam nadzieję, że tekst o amebie Cię nie uraził, ja miewam czasem barwne porównania i to stąd się bierze, ale miałam nic złego na myśli - pamiętam jak sama sobie w październiku ciążę wkręcałam i smęciłam dziewczynom).

    Nikuś - ciągle o Tobie myślimy i wierzymy, że teraz musi być dobrze! Los nie może być tak okrutny. Jak chcesz nadrobić to na stronie 271, 259, 250 są podsumowania dnia :)Przeszukałam dla Ciebie, możesz sobie skrótowo odświeżyć co u nas dla zabicia czasu :*

    Sanka - powinnam zacząć od Ciebie: gratuluję! Będzie bambino! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 10:38

    Sanka, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz moje smęcenie i pytania:

    Czy jak zastrzyk był w czwartek o 15, a <3 w czwartek i piątek ok.23 to jest sens dziś jeszcze próbować?

    Pytanie jest o tyle istotne, że skutecznie nam ten seks na zawołanie obrzydł. Nie chce mi się na razie opisywać wszystkiego, ale dość powiedzieć, że już po się popłakałam.

    Oraz czy koksowanie endo ma dalej sens? (Domniemuję, że tak, skoro do zagnieżdżenia dochodzi po jakimś tam czasie, ale na widok migdałów i moreli mam odczucia identyczne jak do <3)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka: gratulacje :)

    Nenusia, ja bym nie wytrzymała na Twoim miejscu i pewnie nawet gdybym miała jechać do innego miasta to byłabym już po dwóch betach ;) My tu oczywiście wszystkie trzymamy kciuki i stąd nasze namowy na szybka wizytę!

    Reset, jak ja Cię rozumiem...też zastanawiamy się kiedy najlepiej (bo przy słabym nasieniu to przecież nie za często). W tej sytuacji przypominają mi się jednak historie na zasadzie, że seksy były przed owu na szybko rano i ciąża była. Więc jeśli ma się to negatywnie odbić na Was, to ja bym przy dotychczasowych seksach pozostała. No chyba, że Was ochota najdzie ;)

    Tosia2323, Sanka lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset koksuj endo, a z seksem dajcie sobie już spokój. :-*

‹‹ 274 275 276 277 278 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ