Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 11:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nikuś- dzięki, że Ci się chciało :* Jeśli nad morzem macie taką pogodę jak u nas to zmykaj głowę wywietrzyć i naprodukować witaminy D - zarodkowi i świeże powietrze, i witamina się przydadzą, a Tobie odejście od kompa też dobrze zrobi na niemyślenie. My tu będziemy trzymać kciuki!

A zakwas mam od teściowej! Może będzie podwójnie skuteczny, ona też czeka na wnuki ;)
    Taka teściowa to skarb. Moja mi saje tylko powidła śliwkowe, a od czasów hsg nie jestem w stanie ich jeść. Zakwas jest super na morfologię i odkwasza organizm przez co uszczęśliwia i plemniki i zarodki. Trzeba sobie łykać szota co rano na czczo.

Ja tylko czekam aż mąż wstanie i pójdziemy coś zasadzić i przekopać. Już sobie naszykowałam kocyk a dla męża kanapki, bo zgłodnieje jak zrobi wszystko, co mu wymyśliłam.

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • KateKum Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 11:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewczyny :)
    Właśnie wróciłam z tygodniowego prania mózgu. Wnioski...... trzeba szukać pracy lub zachodzić w ciąże.
    Z dobrych wiadomości dzisiaj zawitała do mnie @ po 47 dniach, wiec kosmos.

Ściskam Was mocno i uciekam nadrobić domowe obowiązki.

Izape_91, Czrna 81, moyeu lubią tę wiadomość

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 11:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Taka teściowa to skarb. Moja mi saje tylko powidła śliwkowe, a od czasów hsg nie jestem w stanie ich jeść. Zakwas jest super na morfologię i odkwasza organizm przez co uszczęśliwia i plemniki i zarodki. Trzeba sobie łykać szota co rano na czczo.

Ja tylko czekam aż mąż wstanie i pójdziemy coś zasadzić i przekopać. Już sobie naszykowałam kocyk a dla męża kanapki, bo zgłodnieje jak zrobi wszystko, co mu wymyśliłam.
    'mój mnie zostawił na weekend ale jakoś tak otatnio działa mi na nerwy więc "rozwód na weekend" nam sie przyda :p

• MOJE Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 12:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ej normalnie jaki express. Szybciej niż w tygodniu. Już mam wyniki. Pomożecie. Coś mi się wydaje że tym razem TSH trochę za duże. A co myślicie o reszcie? Np testosteron. Te normy są podane dla kobiet czy ogólnie?

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/778e52e8f553.png

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/66e3868c2fad.png

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 12:11

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 12:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje, moim zdaniem stosunek lh do fsh masz za niski. TSH dramatu nie ma, ale mogłoby być niższe.

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Siwulec Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 12:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje mój lekarz mówi ze TSH dla kobiet w ciąży nie powinien być wyższy niż 2,5 ale Twoje normy widze ze są inne od moich wiec wydaje mi się ze jest w ok, ale rzeczywiście mógłby być trochę niżej ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 12:22

relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 12:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A na co wpływa taki za niski stosunek? Jakoś można to poprawić? Wolę się zapytać zanim pójdę do lekarza.

• reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    MOJE wrote:
    A na co wpływa taki za niski stosunek? Jakoś można to poprawić? Wolę się zapytać zanim pójdę do lekarza.

Może, ale musi (!), mieć związek z nieprawidłowością przysadki (choć u Ciebie prolaktyna w normie) oraz z niedomogą ciałka żółtego. Lepiej jednak za niski stosunek niż za wysoki!

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 12:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melduję się po wizycie u P :) to już druga więc mam nadzieję być uzdrowiona podwójnie :D

NK mam piękne :) a ponieważ cd4/cd8 też mam super to nie musimy się przejmować ANA, a podanie intralipidu też nie ma sensu. Ponieważ jesteśmy po scratchingu to mam wziąć encorton 10 przed owu i dobrze się bawić :) jak wyjdzie (a wyglądał jakby był przekonany że się uda :P) to encorton do 12 tc, ale mamy się konsultować mailowo. Jak jednak się nie uda, to w następnym cyklu laparo. Ponieważ laparo zadziała podobnie jak scratching to powtarzamy cykl z encortonem. I dopiero potem immunosupresja (lipiec). Pierwszy cykl po leczeniu naturalnie, później spróbować z iui (wrzesień). Jak 3 miesiące po immunosupresji się nie uda to powtórzyć ana i imk i napisać. Ale chyba raczej nie przewiduje takiej opcji ;)

Teraz Wrona :) od niego chce ovitrelle 2x :D i może dupka...

Nikuś, dobrze Cię widzieć :* moja adenomioza ma tylko dwa ogniska wiec tragedii nie ma. Ale w laparo trzeba wykluczyć endomendę... A z leczeniem nie jest tak prosto, bo tu zmiany są w mięśniówce macicy więc żadne złuszczanie nic nie da... Na razie o tym nie myślę i nie sądzę żeby to była główna przeszkoda... Czekam co Wrona powie :)

reset, Cabrera, MOJE, lamka, Bajkaaa, Rucola, Anna Stesia, KateHawke, Jeżowa, summer86, Karma88, Emiilka, Czrna 81 lubią tę wiadomość

laUgp2.png
    3. IMSI Gameta długi protokół start 10.10.2021 :) jeanine-->gonapeptyl-->rekovelle
    2. ICSI OviKlinika 2021: krótki protokół z antagonistą: 10 komórek - 1 blastka
    * CRIO 3.2.3 z 7 doby - 01.04.2021 :(
    1. ICSI nOvum 2019 - krótki protokół z antagonistą: 7 komórek - 3 trzydniowce
    * CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    * ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    AMH 2.7 - spadło z 6 po dwóch procedurach... stan zapalny endometrium wyleczony, test Be Ready - endometrium prereceptywne, KIR Bx, alloMLR 33,9%
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, rozsiana zaawansowana adenomioza, mięśniaki, Hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 12:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset raczej ubawilo. Swoja droga to nawet o tym ostatnio myslalam, ze z dziewczyny, ktora muala tyle zainteresowan stalam sie taka, ktora ograniczyla sie do tego czy ciagnue sle sluz kiedy trzeba i czy w tydzien pozniej bola cycki czy nie :/
    Co do seksu na zawolanie mam podobnie. My juz nawet nie staramy sie mnie zadowolic w te dni. Jak sie uda to fajnie, jak nie to trudno, ale ashwagandha bardzo nam pomogla

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i Reseciku probowalas tych ciemnych moreli? Ja za tymi zwyklymi tez nie przepadam, a te bym kilogramami jadla :)

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Patrzę na wyniki sprzed 3 lat
    Tam FSH 4,79. Teraz 6,76
    LH. 8.56. Teraz 4.6
    Tak jakby w drugą stronę. Wtedy gin twierdził że bylo ok.
    Prolaktyna też wcześniej 11 a teraz 16

TSH wcześniej 1.56 a teraz 2.350

Dobrze mi się wydaje że gorsze są te wyniki niż były ?

• reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    A i Reseciku probowalas tych ciemnych moreli? Ja za tymi zwyklymi tez nie przepadam, a te bym kilogramami jadla :)

Ja w ogóle z suszonymi owocami i wszelkimi bakaliami mam problem i smakowy, i często alergiczny. Ale morele to jeszcze jakoś, za to migdały to dla mnie mają smak tektury.
    Nawet wino czerwone, które kochałam, mnie wsteętem napawa.

I powinnam być mega happy, że mogliśmy w tym cyklu się starać i jest szansa, a ja narzekam. Chyba na tą ciążę nie zasługuję, skoro nie chce mi się nawet postarać.

relgmg7ymfbmxgyl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Ja w ogóle z suszonymi owocami i wszelkimi bakaliami mam problem i smakowy, i często alergiczny. Ale morele to jeszcze jakoś, za to migdały to dla mnie mają smak tektury.

I powinnam być mega happy, że mogliśmy w tym cyklu się starać i jest szansa, a ja narzekam. Chyba na tą ciążę nie zasługuję, skoro nie chce mi się nawet postarać.

nawet tak nie mów/ nie pisz/ nie myśl! czapka z głowy przed tą której ZAWSZE sie chce i ZAWSZE się stara na 100%. jestesmy tyko ludźmi, mozemy mieć zwyczajnie czasem dosyć, chcemy przerwy,jakiejś pauzy. starania i walka z niepłodnoscią jest szalenie wyczerpująca psychicznie. nawet nie sądziłam że aż tak.i każda z nas zasługuje na ciąże i zdrowe dziecko.
    głowa do góry :) będzie dobrze :) -wiem,wiem-czasami myśli się zupełnie odwrotnie.

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset sorry, że to powiem, ale weź lek z tej śmiesznej reklamy zwany niepie***l i czekaj, bo nic więcej nie możesz zrobić. Zasługujesz i kropka. Każdy narzeka, ja jestem w ciąży i narzekam, więc już idąc tym tokiem w ogóle powinnam zostać wykleta :-P
    Masz tu wirusy %&%&%&%&%&%&

Bocianiątko lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:40

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:

Nawet tak nie myśl, każda z Was zasługuje!!!

• MOJE Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zastanawiałam się czy dać sobie spokój trochę.juz wyrzuciłam termometr. Ostatnia temperatura była meeega niska i na niej skończyłam.
    Zastanawiam się czy te wyniki nie zwiastują może żeby dać sobie spokój ze stymulacją? Że i tak się nie uda tak jak ostatnio. Od poniedziałku musiałabym włączyć clo. Kurde ciężka sprawa jest w moim przypadku odpuścić skoro wiem że pęcherzyki mi same nie pękają :( i tak muszę łazić na te monitoringi i się nakręcać. Przepraszam że wam truje dzisiaj .

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje ale przecież wyniki nie są złe, już bez przesady. Musisz walczyć dalej, przecież się nie poddasz, a jak nie masz własnych owulacji no to musisz mieć stymulacje.

• MOJE Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję ci lamko. Kiedyś endokrynolog przy emka słabych wynikach mówiła mi żeby nie stymulować się i nie wykończyć sobie rezerwy jajnikowej, przy tak słabych wynikach. Teraz wyniki są zdecydowanie lepsze. Nie idealne ale lepsze. Ale już się przestraszylam że zaś moje teraz dają kolejna barierę. Wizytę mam dopiero w czwartek. Już pod koniec stymulacji, więc dziękuję za pomoc

• reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 13:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bociek- brzmi dobrze! Ja coś czuję, że się uda, wizyty u Paśnika są ciążotwórcze!

MOJE to, że wyniki nie są idealne to nie powód do porzucenia starań. Z idealnymi wynikami to się na to forum nie trafia (albo trafia się tylko po to by napisać jeden post i zniknąć).

Przepraszam Was za chwilowe smęcenie. Chyba stres egzaminacyjny i hormony robią swoje. Sama ze sobą nie daję rady. Ale powiem Wam, że przynajmniej <3 odczarowaliśmy, leżę w łóżku i chwilowo jest mi lepiej...

lamka, Cabrera, nenusia, MOJE, Anna Stesia, Jeżowa, Bocianiątko, Emiilka lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

‹‹ 276 277 278 279 280 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kwasy Omega-3 - ważny składnik w diecie przyszłej mamy

Kwasy omega-3 są bardzo istotnym składnikiem w diecie, o którym warto pomyśleć już na etapie starań o dziecko. Idealnie, aby po konsultacji z lekarzem, suplementować kwasy już od pierwszych dni ciąży. Dlaczego są takie ważne? Jaką pełnią rolę? Jak wybrać odpowiedni suplement? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego