Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Rucola Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:44

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Dziewczyny czy któraś mądra głowa mi powie co w tej sytuacji, jeżeli jestem faktycznie w ciąży to co z tą torbiela.. Poprostu się martwię, a do poniedziałku z nerwów nie wytrzymam
    Nenusia to wszystko zalezy. Po pierwsze czy to jest faktycznie torbiel, to pytanie jaka jest duża, bo duza to pojecie wzgledne i przede w szystkim czy rosnie a jak tak to w jakim tempie. Mam nadzieje, ze wizyta u lekarza rozwieje wszelkie watpliwosci i postepowanie bedzie jak najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny. Kochana nie chce zebys zrozumiala mnie zle, ale pamietaj ze masz już troje wspanialych dzieci i o nich teraz musisz myslec przede wszystkim :*

#wegemama#wegerodzinawkomplecie
    Synek 💚 31.08.2018r.
    Córeczka i Synek 💜💙 7.01.2021
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 09:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Rucola wrote:
    Nenusia to wszystko zalezy. Po pierwsze czy to jest faktycznie torbiel, to pytanie jaka jest duża, bo duza to pojecie wzgledne i przede w szystkim czy rosnie a jak tak to w jakim tempie. Mam nadzieje, ze wizyta u lekarza rozwieje wszelkie watpliwosci i postepowanie bedzie jak najlepsze dla Ciebie i Twojej rodziny. Kochana nie chce zebys zrozumiala mnie zle, ale pamietaj ze masz już troje wspanialych dzieci i o nich teraz musisz myslec przede wszystkim :*
    15 cm ma.. I teraz mam wizję przed oczami, że będzie operacja usunięcie torbieli i ciąży

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 09:50

• _Hope_ Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Dziewczyny czy któraś mądra głowa mi powie co w tej sytuacji, jeżeli jestem faktycznie w ciąży to co z tą torbiela.. Poprostu się martwię, a do poniedziałku z nerwów nie wytrzymam
    To wszystko zależy. Cześć ginow jest za usunięciem torbieli w 2 trym. Cześć uważa że lepiej wyjąć dziecko przez cc i dopiero po jakimś czasie usunąć torbiel.
    Zależy jak się będzie zachowywać i jak bardzo wg ginow będzie niebezpieczna.
    A może być tak że ciąża ją wyleczy.
    Edit. Moja miała 7cm wiec połowę mniejsza.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 10:05

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    No nic pozostaje czekać do poniedziałku.. Szkoda że ta ginka prywatnie to dopiero 10 maja..

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 10:18

• Karma88 Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka fajnie, ze P sie odezwal. Ciesze sie, ze nic nie musisz juz z tym robic naprawde. ;-)

Czyli pierwsza wizyta u P "uzdrawia"?

Bocianiątko lubi tę wiadomość

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika dobrze, ze jesteś :)
    Wszystkie tu mocno wierzymy w Ciebie i kropka :)

Dziewczyny z alergiami, czy sam kaszel moze byc alergiczny? Nic mi poza tym nie dolega, ale juz ponad miesiac pokasluje i zaczynam szukac przyczyny, bo troszke to upierdliwe jest.

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia-u mnie kaszel jest alergiczny lub poinfekcyjny. Także jest to możliwe :( (i p.s. mam nadzieję, że tekst o amebie Cię nie uraził, ja miewam czasem barwne porównania i to stąd się bierze, ale miałam nic złego na myśli - pamiętam jak sama sobie w październiku ciążę wkręcałam i smęciłam dziewczynom).

Nikuś - ciągle o Tobie myślimy i wierzymy, że teraz musi być dobrze! Los nie może być tak okrutny. Jak chcesz nadrobić to na stronie 271, 259, 250 są podsumowania dnia :)Przeszukałam dla Ciebie, możesz sobie skrótowo odświeżyć co u nas dla zabicia czasu :*

Sanka - powinnam zacząć od Ciebie: gratuluję! Będzie bambino! <3

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 10:38

Sanka, StaraczkaNika lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A teraz moje smęcenie i pytania:

Czy jak zastrzyk był w czwartek o 15, a <3 w czwartek i piątek ok.23 to jest sens dziś jeszcze próbować?

Pytanie jest o tyle istotne, że skutecznie nam ten seks na zawołanie obrzydł. Nie chce mi się na razie opisywać wszystkiego, ale dość powiedzieć, że już po się popłakałam.

Oraz czy koksowanie endo ma dalej sens? (Domniemuję, że tak, skoro do zagnieżdżenia dochodzi po jakimś tam czasie, ale na widok migdałów i moreli mam odczucia identyczne jak do <3)

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka: gratulacje :)

Nenusia, ja bym nie wytrzymała na Twoim miejscu i pewnie nawet gdybym miała jechać do innego miasta to byłabym już po dwóch betach ;) My tu oczywiście wszystkie trzymamy kciuki i stąd nasze namowy na szybka wizytę!

Reset, jak ja Cię rozumiem...też zastanawiamy się kiedy najlepiej (bo przy słabym nasieniu to przecież nie za często). W tej sytuacji przypominają mi się jednak historie na zasadzie, że seksy były przed owu na szybko rano i ciąża była. Więc jeśli ma się to negatywnie odbić na Was, to ja bym przy dotychczasowych seksach pozostała. No chyba, że Was ochota najdzie ;)

Tosia2323, Sanka lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset koksuj endo, a z seksem dajcie sobie już spokój. :-*

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A ja chciałam Wam wkleić zdjęcie mojego dzisiejszego pięknego pozytywnego owulaka, jednak po zrobieniu kawy zmieniłam pomysł na zdjęcie ;)

Też to widzicie ;)?

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c2fc03d91410.jpg

KateHawke, Bocianiątko, nowa na dzielni, MamaFabianka, moyeu lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Sanka: gratulacje :)

Nenusia, ja bym nie wytrzymała na Twoim miejscu i pewnie nawet gdybym miała jechać do innego miasta to byłabym już po dwóch betach ;) My tu oczywiście wszystkie trzymamy kciuki i stąd nasze namowy na szybka wizytę!

Reset, jak ja Cię rozumiem...też zastanawiamy się kiedy najlepiej (bo przy słabym nasieniu to przecież nie za często). W tej sytuacji przypominają mi się jednak historie na zasadzie, że seksy były przed owu na szybko rano i ciąża była. Więc jeśli ma się to negatywnie odbić na Was, to ja bym przy dotychczasowych seksach pozostała. No chyba, że Was ochota najdzie ;)
    Kwestia tego, że jestem z dziećmi sama także poczekam, najwyżej zawału lub wrzodów z nerwów dostane

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    A ja chciałam Wam wkleić zdjęcie mojego dzisiejszego pięknego pozytywnego owulaka, jednak po zrobieniu kawy zmieniłam pomysł na zdjęcie ;)

Też to widzicie ;)?

https://naforum.zapodaj.net/thumbs/c2fc03d91410.jpg
    Faktycznie dużo lepsza przepowiednia niż owulak :) kciukam

• summer86 Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:56

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset endo jest jeszcze sens koksować, ale wydaje mi się, że pewnie od USG i tak już trochę podrosło :) A co do seksu na zawołanie.. pamiętam to niestety, kilka razy też płakałam. W szczęśliwym cyklu w owulację nie było starań, a i tak się udało.
    Trzymam mocno kciuki!

Nika jestem myślami z Tobą i trzymam kciuki za USG w poniedziałek.

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 10:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Kwestia tego, że jestem z dziećmi sama także poczekam, najwyżej zawału lub wrzodów z nerwów dostane
    W poniedziałek jak się uda masz wizytę tak? to pewnie i tak powie więcej niż gdybyś dziś pojechała na betę- bo i tak trzebaby sprawdzić przyrost. ja kciuków nie puszczam :) ale przy takej wesołej gromadce to może uda Ci się uciec myślami ;)

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 11:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka gratuluje wysikania dwoch kreseczek :)

Vivanillka ja dalej uwazam ze bete masz za niska i przyrost za niski jak na 4 dni. Trzymam kciuki zeby beta ruszyla z kopyta :)

Nika trzymam mocno kciuki! :)

Sanka lubi tę wiadomość

preg.png

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - Czekamy na ciebie 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 11:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    W poniedziałek jak się uda masz wizytę tak? to pewnie i tak powie więcej niż gdybyś dziś pojechała na betę- bo i tak trzebaby sprawdzić przyrost. ja kciuków nie puszczam :) ale przy takej wesołej gromadce to może uda Ci się uciec myślami ;)
    Tak w poniedziałek lub wtorek więc wytrzymam, a betę zrobię w poniedziałek, wtorek i środę. Dzieciaki idą na podwórko, a ja biorę się za sprzątanie chałupy także do wieczora mi zejdzie

• reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 11:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, jak ja się cieszę, że Wy mnie rozumiecie! <3

O ile nie wróci nam ochota, to chyba dziś odpuścimy. Jak się miało udać, to się udało, jak nie to trudno - będziemy próbować za miesiąc.

relgmg7ymfbmxgyl.png

• StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 11:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    A teraz moje smęcenie i pytania:

Czy jak zastrzyk był w czwartek o 15, a <3 w czwartek i piątek ok.23 to jest sens dziś jeszcze próbować?

Pytanie jest o tyle istotne, że skutecznie nam ten seks na zawołanie obrzydł. Nie chce mi się na razie opisywać wszystkiego, ale dość powiedzieć, że już po się popłakałam.

Oraz czy koksowanie endo ma dalej sens? (Domniemuję, że tak, skoro do zagnieżdżenia dochodzi po jakimś tam czasie, ale na widok migdałów i moreli mam odczucia identyczne jak do <3)
    Dziękuję za streszczenia - dużo się tu ostatnio dzieje, rany, już nie pamiętam co kto i kiedy. Oby ten cykl Ci wynagrodził ten czas, który poświęcasz dla innych na podsumowania - tak w ramach sprawiedliwości dziejowej.
    Myślę że owu jest ok 36 h po zastrzyku, komóra zdatna jeszcze z 6h czyli u Ciebie do ok 11. Plemniki muszą czatować w drogach rodnych ok 6 godzin, wcześniej nie są zdolne zapłodnić komórę, czyli ostatnie sensowne sexy były nad ranem. Tylko że owu może być czasem później czasem wcześniej - plus jest taki, że po zastrzykach jest na tyle bolesna, że wiesz kiedy była i możesz dopasować obliczenia. U mnie w tym cyklu przyszła nie 34-37 h po zastrzyku jak zawsze, tylko z 44 h! Ale wiedziałam że to owu, bo aż mnie kilka razy zgięło wpół.
    Migdały można dalej, a koniecznie ananas i coś na odkwaszenie - ocet jabłkowy albo zakwas buraczkowy.

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 11:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikuś- dzięki, że Ci się chciało :* Jeśli nad morzem macie taką pogodę jak u nas to zmykaj głowę wywietrzyć i naprodukować witaminy D - zarodkowi i świeże powietrze, i witamina się przydadzą, a Tobie odejście od kompa też dobrze zrobi na niemyślenie. My tu będziemy trzymać kciuki!

A zakwas mam od teściowej! Może będzie podwójnie skuteczny, ona też czeka na wnuki ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 11:26

relgmg7ymfbmxgyl.png

‹‹ 275 276 277 278 279 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego