Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzięki Kochane, biorę od poniedziałku!
    Mesia, kusisz ciastem strasznie :)

Ja za chwilkę wybywam na zakupy, poza spożywczymi, muszę kupić zbiorczy prezent dla szefa na poniedziałek oraz może coś dla siebie, na poprawę humoru. Buty by mi się przydały... I lody :P

Minie Black, Meśka, Emiilka lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 16:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka, za jednomyslnosc
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/d09b2c2902b2.jpg

reset, Bocianiątko, lamka, Angelika83 lubią tę wiadomość

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    I reset z jakiej okazji prezent dla szefa?

Ja bym swojemu nic nie dała, ale wylosowałam go na mikołajki.

Meśka ja chcę spróbować tej rolady! Mogę zapewnić kawę :D

Apropos kawy to właśnie popijam z mamą. Z emkiem się pogodziliśmy. Skubany wysprzatal całe mieszkanie aż błyszczy :p
    Ciesze się że jest ok, bo nienawidzę się z nim kłócić i milczeć.

Poza tym kupiłam sobie dzisiaj dwie pary butów- tenisówki z fajnym haftem do śmigania na codzienne i adidasy do biegania. Dzisiaj je przetestuje :) może znowu walne 7 km!

Olik a co z Twoją praca?? Matko gdyby to było takie proste to ja też bym poszła na zwolnienie ciazowe, ale czekam na rozwój sytuacji.

lamka, Meśka lubią tę wiadomość

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • Izape_91 Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 16:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie jak Twoje 3 deski i plac zabaw? :d

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 16:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza zazdroszczę kawy, ja bym się napiła takiej pysznej mrożonej i zjadła jakąś pyszną sałatkę z kurczakiem jak za dawnych czasów, a tu kiszka. :-D

Izape_91 lubi tę wiadomość

• olik321 Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 16:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape no narazie chyba nic. Zaakceptowali ze w ciąży i l4 mam w sumie od konca stycznia. Mam nadzieję ze bede miała gdzie wracać, w sumie mam umowe na czas nieokreślony więc zobaczymy.
    Lamka ja właśnie wcinam lody i pije kawusiee
    P.S. zastanawiam sie czy sobie nie dołożyć...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 16:55

<3 synek 18.08.18

f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 16:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Idę do jamy jak mnie chłop wkur***...

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 17:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jadłam placuszka do kawy :) u mamy zawsze kawa smakuje najlepiej!

Katekum a z Twoją praca co jest nie tak?

Olik jakby mi się udało, to by mnie już nie zobaczyli długo w pracy:p żadnego zawahania !

S3YWp2.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 17:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Powiedział mi,to nie możliwe, że dwie kreski. Tyle czasu nic a teraz nagle. Masakra myśli, że go zdradziłam.. Qurwa odechciało mi się wszystkiego

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 17:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia może musi się oswoić? Dopiero co spadła na Was bomba z tą 15cm torbielą o której w sumie jeszcze nic nie wiecie a teraz to.. może to taka pierwsza reakcja. Racja że pojechał dość ostro że zdradą ale faceci w ogóle dziwnie reagują i myślą..

• reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 17:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izus, szef ma imieniny i się składamy na prezent, bo taki zwyczaj wprowadzili byli pracownicy, którzy zresztą raz do roku przychodzą właśnie na imieniny z sentymentu. U nas i szef,i atmosfera w pracy jest fajna (a szef np. ma prezent dla aplikantów na koniec aplikacji itp., w poniedziałek koleżanka, której był patronem też ma przyjść i wiem, że szef kupił jej książkę i długopis, bo wszyscy podpisywali dedykacje).

P.S. Olik, dołożyć! Ja zjadłam dziś jedne, teraz w galerii kupię drugie... Moja urojona ciąża się właśnie zaczyna :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 17:07

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 17:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Minie jak Twoje 3 deski i plac zabaw? :d
    .... W polu, ale za to jaki pyszny kurczak grilla!

• nick nieaktualny

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 17:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Nenusia może musi się oswoić? Dopiero co spadła na Was bomba z tą 15cm torbielą o której w sumie jeszcze nic nie wiecie a teraz to.. może to taka pierwsza reakcja. Racja że pojechał dość ostro że zdradą ale faceci w ogóle dziwnie reagują i myślą..
    Ja wszystko rozumie, ale przynajmniej mógłby jakoś wspierać, a nie wyjeżdżać z takimi tekstami.... Ja tu sram w majty czy to rak, czy to złośliwe. Czy to jednak ciąża, czy kropek przeżyje nosz normalnie masakra

Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 kwietnia 2018, 17:19

• Madlen_:) Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 18:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć dziewczyny, chciałam dołączyć do grona kwietniowych testerem, zrobiłam dzisiaj rano test ..... po 7 cyklach starań i pokazały się II kreseczki !!!! Jak to możliwe ? Żadnych objawów a tu taka niespodzianka ! 3mam kciuki za kwietniowe które jeszcze nie testowały !!

p19ucsqv2v28lj5j.png
  • reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 18:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen_:) wrote:
    Cześć dziewczyny, chciałam dołączyć do grona kwietniowych testerem, zrobiłam dzisiaj rano test ..... po 7 cyklach starań i pokazały się II kreseczki !!!! Jak to możliwe ? Żadnych objawów a tu taka niespodzianka ! 3mam kciuki za kwietniowe które jeszcze nie testowały !!

Jak to możliwe?!? A może seks uprawiałas? ;)

Achia, Luna1993, Bocianiątko, Karma88, lamka, MamaFabianka, nenusia, KateHawke, Isaura81, Morusek, Meśka, Maja84, Emiilka lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• Madlen_:) Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 18:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset dzięki za wsparcie .....

Napisałam jak to możliwe - mając na myśli to że żadne objawy o tym nie świadczyły, więc raczej nie miałam nadzieje na II kreski

p19ucsqv2v28lj5j.png
  • reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 19:00

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madlen_:) wrote:
    Reset dzięki za wsparcie .....

Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość ;)

Nat90, Karma88, MamaFabianka, nenusia, KateHawke, Isaura81, Morusek, Meśka, Emiilka lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• Bajkaaa Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 19:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Nie ma sprawy, polecam się na przyszłość ;)
    Podobaja mi się twoje odpowiedzi :) jakiś zły humor mam a ty mi go właśnie poprawilas :)

reset, Nat90 lubią tę wiadomość

bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • reset Autorytet

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 19:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Podobaja mi się twoje odpowiedzi :) jakiś zły humor mam a ty mi go właśnie poprawilas :)

Bajka, Tobie również polecam się na przyszłość :*

Bajkaaa lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• Nat90 Ekspertka

Wysłany: 21 kwietnia 2018, 19:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset - mistrz ;)

ja też już zaczęłąm sobie wmawiać objawy (jak leżę spokojnie czy to przed snem, czy z laptopem na brzuchu, to czuje takie wypełnienie dziwne w podbrzuszu i takie jakby rozciaganie i kłucie), ale dziś już 4dpo wyskoczyła mi przedokresowa opryszczka ;(

reset lubi tę wiadomość

34bwvkcbc86rh45f.png
‹‹ 278 279 280 281 282 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Plamienie i krwawienie międzymiesiączkowe - najczęstsze przyczyny

Czym najczęściej jest spowodowane plamienie lub krwawienie międzymiesiączkowe? Jak odróżnić plamienie od krwawienia z pochwy? Czy brązowe plamienie przed okresem to niepokojący objaw? Kiedy warto skonsultować się z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Czy jestem w ciąży? - ciąża urojona a widoczne objawy ciąży

Zdarzyło Ci się usłyszeć coś, co bardzo chciałaś usłyszeć lub czego usłyszeć za wszelką cenę nie chciałaś, mimo panującej wokół ciszy? Czasem nasz mózg płata nam figle. Jeśli bardzo czegoś pragniemy, jesteśmy skłonni dostrzegać przejawy tego pragnienia, mimo ich braku. Wiele kobiet starających się o dziecko, co miesiąc zasatanawia się: "Czy jestem w ciąży?", dostrzega u siebie pierwsze objawy ciąży, po czym po wykonaniu testu ciążowego widzi jedną kreskę. Ciąża urojona czy "urojenie ciążowe" - jak je rozpoznać? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego