Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka zobacz mój post wyżej przez co są różnice, a zapamiętałam to z ostatniej mojej ciąży

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:05

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam i ja :) .Dziś też oddałam z 6 fiolek krwi (pierwsze badania),wizytę u gin mam dopiero 4 maja.Mam nadzieję,że wszystko w porządku z kropkiem.Powodzenia dziewczyny na betach i testach oraz wizytujące,U nas w Lublinie ma być cały dzień słonecznie :)

Malgonia lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma na szczęście nie mam dzisiaj krzywej :-D

Nenusia to trochę na moje życzenie, bo w luxmedzie przez kolejne 3 tygodnie nie mają żadnych porannych terminów, a chciałam szybko zrobić te badania :-P

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanillka wrote:
    Widzę jak wszystkie chcecie jak najlepiej pisząc "a ty w macicy nie masz nic" no naprawdę....
    Dziękuję wszystkim którzy trzymają kciuki i już na to forum napewno nie zajrzę. Pisać takie coś! Bezczelność.
    Pozdrawiam i życzę dwóch kresek dziewczyny i żeby wszystko się ułoży po waszej myśli. Mam nadzieję że za tydzień zobaczę mojego okruszka... Pa...

Jak lekarka moze stwierdzic co masz w macicy jak badala cie tylko ginekologiczne? robila tobie usg czy kazala przyjsc dopiero za tydzien?

Przy becie jaka mialas czyli ok 100 nie bedzie nic w macicy widac, jedynie powiekszona macica moze byc. Wiec pewnie to 5tc dopiero sie zaczal.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 10:09

frezyjciada, Flowwer lubią tę wiadomość

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Melevis Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Melevis, z głowy. Rodzice zapisali mnie lata temu do szkoły szybkiego czytania i treningu pamięci, ja znam pewne triki, które ułatwiają życie ;) Inna sprawa, że trochę mi kuku z tym szybkim czytaniem zrobili, bo książki lekkie (czyli nie prawnicze:P) czytam w tempie ok 100 - 120 stron na godzinę. Wiesz, ile ja książek z biblioteki przynosiłam dawniej tygodniowo? A na urlop ile trzeba było tego brać?
    Czytnik i chomikuj.pl stały się wybawieniem :)

Spoko, podeślij numer na priv, będę Ci kopię wysyłać smsem w zamian za mmsy z Twoimi dzieciakami :D

Podziwiam za tą pamięć! Tez w wieku 13 lat byłam na kursie szybkiego czytania (teraz potrafię przeczytać konkretną książkę w ciągu jednak drzemki Leny, co chwilę na Kundla zrzucam nowe pozycje), ale z pamięcią to jestem chyba poniżej przeciętnej :D

Łooo jesteś przenajukochańsza! Zaprosiłam do przyjaciółek <3 mmsy będę puszczać jak tylko, chociaż na chwilę, złapię kontakt z siecią :)

l22nj48ay1qfqnoi.png
    klz9jw4z9e5d3ouc.png
    qb3cg7rfn0fbukfn.png
    02.2017 [*] 6tc
    01.2019 [*] 10tc
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Karma na szczęście nie mam dzisiaj krzywej :-D

Nenusia to trochę na moje życzenie, bo w luxmedzie przez kolejne 3 tygodnie nie mają żadnych porannych terminów, a chciałam szybko zrobić te badania :-P
    No to w takim razie po badaniach zapraszam na ciacho jeszcze trochę zostało!!!

• Lucia88 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Lekarze liczą od 1 dnia ostatniej miesiączki, a nie od daty owulacji przez to jest taka różnica. Wg lekarza 7 tydz, wg usg by był 5 tydz

No racja, ale to by musiał być minimum 43dc.

PRZERWA W STARANIACH

29.05- neurolog
    31.05- psychiatra
  • reset Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Melevis- na tą moją pamięć to dla odmiany narzeka mój M. Potrafię - wraz z datą dzienną - wypomnieć mu zdarzenia z początku związku ;)
    Jako ciekawostka - po nauce historii w LO jak patrzę na zegar elektroniczny to ój mózg nie rejestruje godziny, tylko np. jak widzę godz. 18:07 to myślę "o, pokój w Tylży" :D

Ale w pracy pamięć mi się przydaje, klienci też doceniają, że po latach pamiętam każdą drobną sprawę w ich spółce :D

Minie Black, Kargo31, Klamka82, Meśka, MaryAnn, Emiilka lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • KateHawke Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:14

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia z Tychów to daleko będę miała na to ciacho? Bo właśnie smaka ciężarnej zrobiłaś :P :D

Sanka no i Nenusia trzymam kciuki u nóg za wasze bety <3
    A kciuki u rąk obie mam zarezerwowane dla Niki <3 będzie dobrze, zobaczysz! <3

Yos coś czuję że za chwilę za momencik zadzwoni TEN telefon :)

nenusia, Yoselyn82 lubią tę wiadomość

08.05.2020 - II na teście 💕
    f2wl2n0auw5gzezn.png
    9f7jtv73nku3ge5t.png
    27 Styczeń 2018 - 18cs - ET
  • reset Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:15

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Vivanilka- nie obrażaj się, dziewczyny piszą z troską. Bo znają życie, bo znają podobne sytuacje i stąd ich umiarkowany optymizm. Zwróć jednak uwagę, że każdy trzyma kciuki za Ciebie, tylko też dziewczyny wiedzą - niestety z własnego doświadczenia - jak, w razie niepowodzenia na tym etapie, boli pożegnanie się z marzeniami.

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Karma88 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    blue00 wrote:
    Witam i ja :) .Dziś też oddałam z 6 fiolek krwi (pierwsze badania),wizytę u gin mam dopiero 4 maja.Mam nadzieję,że wszystko w porządku z kropkiem.Powodzenia dziewczyny na betach i testach oraz wizytujące,U nas w Lublinie ma być cały dzień słonecznie :)

Blue o której masz wizytę? Ja też wtedy lecę na kontrolę.

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lucia88 wrote:
    No racja, ale to by musiał być minimum 43dc.
    No fakt... Zobaczymy jak się sytuacja rozwinie, ja tylko napisałam jak mi to lekarz kiedyś tłumaczył

• Anaaa90 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dziewczyny ja mam pytanie. Z wiadomych przyczyn tym razem odpuściłam stymulowany cykl o teraz się zastanawiam czy mogę spokojnie wrócić do Clo po @. Pasuje mi umówić wizytę tuż przed wyjazdem bo będziemy działać. Sorki za głupie pytania ale wolę zapytać niż walnąć głupotę

2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke wrote:
    Nenusia z Tychów to daleko będę miała na to ciacho? Bo właśnie smaka ciężarnej zrobiłaś :P :D

Sanka no i Nenusia trzymam kciuki u nóg za wasze bety <3
    A kciuki u rąk obie mam zarezerwowane dla Niki <3 będzie dobrze, zobaczysz! <3

Yos coś czuję że za chwilę za momencik zadzwoni TEN telefon :)
    No jakąś godzinkę autem także nie ma aż tak daleko :) dzięki za kciuki

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 10:17

KateHawke lubi tę wiadomość

• Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KateHawke tak bym chciala zeby to byla prawda, ze lada moment zadzwoni telefon. Nawet nie wiesz jak na niego czekam! ale tez musze ostudzic swoj optymizm siebie ze to moze jednak troche potrwac!!

Vivanilka nie obrazaj sie, bo to nie ma sensu. Tak jak napisalam trzymam kciuki mocno i nikomu zle nie zycze! bo to nie moja intencja, napisalam tak bo widze ze nie idzie tak jak trzeba. Powiem tak ze "nauczyly" mnie dziewczyny z ivf myslec inaczej, zeby potem nie bylo wielkiego rozczarowania ze jednak nic. Lepiej sie milo zaskoczyc niz potem plakac ze jest inaczej a dziewczyny mowily ze bedzie dobrze.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 23 kwietnia 2018, 10:22

Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • reset Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Anaaa90 wrote:
    Hej dziewczyny ja mam pytanie. Z wiadomych przyczyn tym razem odpuściłam stymulowany cykl o teraz się zastanawiam czy mogę spokojnie wrócić do Clo po @. Pasuje mi umówić wizytę tuż przed wyjazdem bo będziemy działać. Sorki za głupie pytania ale wolę zapytać niż walnąć głupotę

Jako, że od kilku dni się doktoryzuję z Clo, to mogę Ci powiedzieć, że wg wiedzy internetowej możesz do Clo wrócić, ale warto byłoby sprawdzić przed wyjazdem, czy aby nie masz np. 5 pęcherzyków, bo pięcioraczki to chyba za dużo nawet jak na nasze pragnienie potomstwa ;)

relgmg7ymfbmxgyl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:23

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Blue o której masz wizytę? Ja też wtedy lecę na kontrolę.
    koło 15-stej

• Karma88 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O to ja o 14. To będę trzymać kciuki za Was!!!

blue00 lubi tę wiadomość

Emilka <3

gg649vvjtg0z1oj0.png

Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Anaaa90 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Jako, że od kilku dni się doktoryzuję z Clo, to mogę Ci powiedzieć, że wg wiedzy internetowej możesz do Clo wrócić, ale warto byłoby sprawdzić przed wyjazdem, czy aby nie masz np. 5 pęcherzyków, bo pięcioraczki to chyba za dużo nawet jak na nasze pragnienie potomstwa ;)
    Reset uwielbiam Twoje posty. Tak tak właśnie dzień przed wyjazdem idę na podgląd. Tylko pójdę do nas w Sączu, bo przez nawał pracy nie dam rady skoczyć do mojego gina w Krk. Ale ważne że będę wiedzieć co i jak. Dzięki za odp

2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    18.12 - mamy <3
  • Anaaa90 Autorytet

Wysłany: 23 kwietnia 2018, 10:28

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ale bliźniaki już super sprawa ;) czego sobie i Tobie życzę ;)

2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    18.12 - mamy <3
‹‹ 293 294 295 296 297 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Gadżety elektroniczne dla kobiet część 1 - opaski fitnessowe wesprą Twoje zdrowie, ale też płodność

To pierwszy artykuł z serii gadżetów elektronicznych dla kobiet. Dziś przyjrzymy się opaskom fitnessowym - w czym mogą nam pomóc, na co warto zwrócić uwagę wybierając opaskę i co ciekawe w jaki sposób opaski fitnessowe mogą dodatkowo wesprzeć naszą płodność i polepszyć analizę cykli miesiączkowych. Podpowiemy również dlaczego warto skonfigurować opaskę z aplikacją miesiączkową i czy zawsze jest to możliwe.

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego