X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej dobrze że mam cZas nadrobić bo tu tyle super wieści! Same piękne bety Nenusia dalej wierzymy w fasolkę żeby gada wykopała i zeby bylo dobrze! Reset noi oczywistość juz Cię uspokoiła na dobre więc teraz czas na fasolkę! Żebym nie pominęła nikogo to wszystkim gratuluję Minie itd Ale Izy chyba nie było, prawda ?

    reset, nenusia lubią tę wiadomość

  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia- beta torpeda :) Kochana, wierzę, że będzie dobrze. Musi być.

    Reset, gratuluję jeszcze raz, na pewno czujesz się dziś wspaniale :)

    Nika, pięknie. A cukrzyca jest do okiełznania, towarzyszyła mi w dwóch ciazach i zapewne i w tej mi nie odpuści. Juz pilnuje cukrów.

    reset, nenusia lubią tę wiadomość

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Daniela Autorytet
    Postów: 1759 2311

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A co z Iza? Przegapiłam wieści? Fatalnie się dziś czuję, może nie zauważyłam.

    ❤️2013
    ❤️2015
    ❤️2018
    ❤️2020
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia ale beta wysoka, pieknie rośnie :-) gratuluje

    nenusia lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ja wiedziałam że ten piątek będzie dla Was magiczny GRATULUJĘ!!! <3 <3 <3

    Iza wywołuję Ciebie! :D

    Minie Black lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Mam betę
    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/abc12ecab9d1.png

    Później napiszę co i jak
    Nenusia pięknie! Bardzo mocno wierzę w to, że wszystko się pięknie ułoży.
    Ty i Twoja fasola pokonacie tego obcego i będziesz miała piękną i nudną ciążę :)

    nenusia lubi tę wiadomość

  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia a ja trochę z innej beczki. Beta tak szybko rośnie, oczywiście mam nadzieję, że to dzidziulek. Jednak z własnego doświadczenia wiem, że mi tak beta leciała przy tyum zaśniadzie. Słyszałam, że w jajnikach mogą się wtedy robić torbiele ogromnych rozmiarów. Tak oczywiście tylko podpowiadam ewentualną opcję, co nie zmienia faktu, że mocno kibicuję aby te najgorsze scenaiusze się nie sprawdziły.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 20:51

    nenusia lubi tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Podsumowanie będzie dziś trochę później niż zwykle, ale będzie :*

    Bocianiątko lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jestem debilem. Zgubiłam kod do ALABu i nie mogę sprawdzić wyników. Brawo ja.

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Podsumowanie będzie dziś trochę później niż zwykle, ale będzie :*
    Zrób sobie prezent w nagrodę za zdany egzamin i idź to opić (piwem bezalkoholowym!). Podsumowaniem dnia się nie martw, dzisiaj nastukałyśmy ledwie 16 stron - odrobina poświęcenia i każda nadrobi jakoś przez weekend ;)

    reset lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Jestem debilem. Zgubiłam kod do ALABu i nie mogę sprawdzić wyników. Brawo ja.
    A nie masz karty?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Simons_cat Autorytet
    Postów: 8134 9937

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka, zadzwoń jutro do nich, może będą w stanie Ci podać. W końcu dla siebie też zostawiają :)

    Czarek już z nami 🥳 24.11.2021 3270/56

    age.png

    Rozalka już z nami 🥳 24.11.2023 3480/54

    age.png
    👩‍❤️‍💋‍👨Starania od września 2017r. z przerwą na cały 2019r.

    💔Poronienie zatrzymane - 11.2017, 09.2018
    💔Ciąża biochemiczna - 05.2018, 06.2018, 12.2018, 07.2020, 11.2020, 12.2020, 02.2023

    😷PCOS, IO, niedoczynność tarczycy, brak ochrony zarodka
    💉Szczepienia limfocytami męża -> alloMLR 0% -> szczepienia pullowane -> alloMLR obcy 84,6%/ mąż 60,6%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam konto na ALAB, ale tam muszę i tak wpisać ten kod.

    Podjadę jutro bo jest czynne od 8.00

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 21:07

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane podpisałam umowę. Obsikałam bobo i nic nie wyszlo. Potem evap po kilku godzinach. Czemu ja mam wyrzuty sumienia?! Czy rzucenie pierwszej pracy zawsze tak działa na człowieka?:p

    Reset gratuluję:) a nie mowilam??!!!!!!

    blue00, Czrna 81, reset, olik321, Daniela, by7mistake, Morusek, nenusia lubią tę wiadomość

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Mam konto na ALAB, ale tam muszę i tak wpisać ten kod.

    Podjadę jutro bo jest czynne od 8.00
    A może kiedyś wpisywałaś na telefonie albo innym komputerze i kod się zapamiętał? Ja tak mam w telefonie. Jakbyś nie miała karty tk gorzej, bo wtedy trzeba podać jednorazowy kod z białej karteczki, którą dają przy opłacaniu badania. A może chociaż ta kartecxka Ci się ostała?

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Więc tak, lekarka chce mnie położyć do szpitala po następnej wizycie, aby zrobiono mi więcej badań i aby mnie więcej lekarzy zobaczyło i oceniono mój stan wspólnie i będzie decyzja.
    Opcji jest kilka, ale w najgorszej wersji operacja od razu, wycięcie wszystkiego. Ale jeśli wyniki będą ok, a kropek da radę do 12 tygodnia ciąży to dopiero wtedy operacja. Ciąża nie będzie teraz sztucznie podtrzymywana także różnie może się skończyć. Teraz czekam na wynik ROMY bo dalej go nie ma, a on w dużej części będzie decydował o moim losie. Ale tak jak pisałam torbiel wygląda na endometrialna (może być a nie musi)
    Dała mi też skierowanie na krzywa cukrową, bo sie okazuje, że jednak mój cukier na czczo 97 nie jest w normie jak twierdził rodzinny..

    Tak czy siak operacja będzie tylko nie wiadomo kiedy. Oczywiście mam się też przygotować psychicznie w razie "w", że mogę stracić ciążę i może też być chemioterapia.


    Dziękuję z całego serducha za Wasze kciuki!! ❤️

    Idę teraz nadrobić Was

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka a nie dostałaś zlecenia?ja zawsze dostaję taką dużą kartkę co tam było zlecone do badania i tam u góry jest ten kod

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez jestem za tym by Resecik poswietowala, hednak jej podsumowania sa dobrem samym w sobie i nawet bedac na biezaco wyczekuje ich kazdego dnia :)

    Tobie Niko gratuluje pieknie rosnacego maluszka. Nie bralam w ogole pod uwage by moglo byc inaczej. Ciesze sie bardzo i mam nadzieje te i z cukrem jakos sobie poradzisz.

    Nenusia wynik piekny :)

    U mnie akcji balkon ciag dalszy. Zalatwilismy wieksze auto zeby zawiezc desli do castoramy zeby nam docieli, a tu dupa nie tna desek tarasowych... pewnie narazimy sie wszystkim sasiadom ale bedziemy musieli ciac je recznie na parkingu.

    nenusia lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    HCG całkowite 139,00 mIU/ml

    Progesteron 23,76 ng/ml
    Polubiłam wcześniej, ale muszę napisać:
    CZUŁAM, ŻE BĘDZIE CIĄŻA!!!!!
    GRATULUJĘ :)

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape_91 wrote:
    Kochane podpisałam umowę. Obsikałam bobo i nic nie wyszlo. Potem evap po kilku godzinach. Czemu ja mam wyrzuty sumienia?! Czy rzucenie pierwszej pracy zawsze tak działa na człowieka?:p

    Przestań z tymi wyrzutami! Myśl o tym jak będzie fajnie, ile się nauczysz i... co założysz na 1 dzień pracy ;)

    Przykro mi że musiałaś oglądać mroczną biel. A jak poczujesz się zadomowiona w nowej pracy i życie bęxzie piękne, to wtedy się uda!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 21:14

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
‹‹ 377 378 379 380 381 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Poronienie - stres, obniżony nastrój i depresja po poronieniu.

Poronienie - bolesna strata, często przeżywana w ukryciu, samotności, niezaopiekowana i nienazwana. Dlaczego jest taka trudna? Czy kobieta, która straciła swoje dziecko jeszcze przed przyjściem jego na świat, ma prawo do żałoby? W jaki sposób sobie z nią poradzić? Jak przetrwać? Co zrobić, kiedy pojawi się depresja po poronieniu? Dowiedz się dlaczego warto pozwolić sobie na przeżycie żałoby i gdzie szukać pomocy. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Przyczyny niepowodzenia in vitro - jakie?

Procedura in vitro to niekiedy jedyna szansa dla par bezskutecznie starających się o dziecko i walczących z niepłodnością. Choć skuteczność metody jest wysoka, niestety nie zawsze kończy się sukcesem... Jakie są najczęstsze przyczyny niepowodzeń przy IVF?

CZYTAJ WIĘCEJ