X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Poczytałam wszystko i nie zapamiętałam nic poza wiadomością Niki, kurde chyba coś na pamięć muszę łykać :P
    Nika super!!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 21:21

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nenusia wrote:
    Więc tak, lekarka chce mnie położyć do szpitala po następnej wizycie, aby zrobiono mi więcej badań i aby mnie więcej lekarzy zobaczyło i oceniono mój stan wspólnie i będzie decyzja.
    Opcji jest kilka, ale w najgorszej wersji operacja od razu, wycięcie wszystkiego. Ale jeśli wyniki będą ok, a kropek da radę do 12 tygodnia ciąży to dopiero wtedy operacja. Ciąża nie będzie teraz sztucznie podtrzymywana także różnie może się skończyć. Teraz czekam na wynik ROMY bo dalej go nie ma, a on w dużej części będzie decydował o moim losie. Ale tak jak pisałam torbiel wygląda na endometrialna (może być a nie musi)
    Dała mi też skierowanie na krzywa cukrową, bo sie okazuje, że jednak mój cukier na czczo 97 nie jest w normie jak twierdził rodzinny..

    Tak czy siak operacja będzie tylko nie wiadomo kiedy. Oczywiście mam się też przygotować psychicznie w razie "w", że mogę stracić ciążę i może też być chemioterapia.


    Dziękuję z całego serducha za Wasze kciuki!! ❤️

    Idę teraz nadrobić Was
    Nenusia, mo wiadomo, że lekarze to nie pocieszają jak nie muszą, za to muszą wymalować wszystkie najgorsze scenariusze.
    Plan jest sensowny, chociaż pewnie trudno się pogodzić, że nie możesz zawalczyć o tego malucha. Jestem pewna że to silny mały cwaniak - udowadnia to od początku, więc dalej będzie dawać radę. Kiedy wyniki ROMA? A kiedy kolejna wizyta?

    nenusia lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza gratulejszyn! :)

    Nenusia najważniejsze że jest plan i będzie dobrze :) dobrze ze dr ogarnięta :)

    Malgonia nic ci nie zrobią sąsiedzi :) ja miałam 8 miesięcy remont i do mnie nic nie mówili ale wiem że naokoło ludzie innym opowiadali jak mają nas dość hehe :)
    Trudno było minęło u was też minie :)

    nenusia lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika ROMA powinna już być, a ja dalej czekam. Wizyta 9 maja.
    Już przepłakałam to i wiem, że mogę stracić ciążę. Jestem nastawiona pesymistyczne, lepiej w razie co później się ucieszyć

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i jeszcze dzisiejsze wymiary 15cm x 8 cm, także co usg to inne

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczynki moje kochane, jesteście takie dzielne, każda beta i każde 2 kreski to miód na moje serce.
    Ja od kilku dni, dzisiaj 11dc obsikałam już 25 owulaków. Uwielbiam ten moment oczekiwania i jestem uzależniona. Czy są jakieś grupy wsparcia dla takich, typu AA?
    Spokojnych snów kochane!

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajkaaa wrote:
    Iza gratulejszyn! :)

    Nenusia najważniejsze że jest plan i będzie dobrze :) dobrze ze dr ogarnięta :)

    Malgonia nic ci nie zrobią sąsiedzi :) ja miałam 8 miesięcy remont i do mnie nic nie mówili ale wiem że naokoło ludzie innym opowiadali jak mają nas dość hehe :)
    Trudno było minęło u was też minie :)

    U nas są osobniki co sie na grupie fejsbokowej skarza, ze ktos rybe smarzy.. no nic, cale szczescie ide do pracy i gromy spadna na meza i tescia ;)

    Minie Black, Karma88 lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    U nas są osobniki co sie na grupie fejsbokowej skarza, ze ktos rybe smarzy.. no nic, cale szczescie ide do pracy i gromy spadna na meza i tescia ;)
    Współczuję... Mi jedna sąsiadka ostatnio powiedziała że wszyscy się bardzo cieszą moja ciążą :) mega miło mi się zrobiło :)
    Jednak mieszkanie w starym bloku ma właśnie takie plusy że nikt mi dupy na fb nie obrobi :) tylko na ławce pod blokiem przy słoneczniku i papierosie hehe

    Karma88, Malgonia, blue00 lubią tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia my robiliśmy remont pół roku (taki wiesz, z wyburzaniem ścian :D) normalnie to do dzisiaj nas nie lubią za to, ale jesteśmy juz na 2 miejscu, bo cała nienawiść spłynela na Bułgarow, którzy się wprowadzili - polecam, Musisz sobie załatwić :D jak chcesz oddam Ci swoich :D

    Iza,
    gratuluję decyzji! Mam nadzieję, że to będzie praca, która będzie sprawiała Ci satysfakcję i da możliwości rozwoju.

    Nenusia
    czytałam juz wcześniej też Twoje posty, ale na prawdę nie wiem co Ci napisać... Potwornie ciężka sytuacja i podziwiam Cię na każdym kroku, bo "jakos" to znosisz. Myślę o was ciągle ciepło!

    Reset olej podsumowanie i idź to opic w miasto! chętnie bym poszła z Tobą, ale nie wiem czy razem byśmy opanowały taką radość i karuzele śmiechu! :)
    Pochwalę Ci się jeszcze, że dzisiaj zjadłam poprawnie wszystkie leki!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 21:48

    nenusia, reset, Rucola, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i Iza, aby ta praca dała Ci satysfakcję i spełnienie!!

    Izape_91 lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam Was, ale tym razem zacznę od siebie, bo może jak powtórzę to po raz kolejny, to kiedyś uwierzę... a zatem:
    Reset została radcą prawnym!* Kiedy te lody dziewczyny? :) Ewentualnie proszę o adresy na priv od tych, którym mam wysłać ciacho (okrzepnę, uspokoję drżenie rąk i będę piec :)).

    Już mi się zaczyna mylić, co było stricte z dzisiaj, a co z wczorajszego wieczora, ale wybaczcie... w głowie mam pustkę! Ręcę to mi się nadal tak trzęsą, że ledwo trafiam w klawiaturę.

    Vivanilka niestety straciła ciążę, ale rokowania są pomyślne. Ma córkę, faceta i fajnego kota, więc ma wsparcie, które pozwoli się podnieść i walczyć dalej.
    Malgonia bety nie zdążyła zrobić, ale dzielnie będzie sikać w weekend. W końcu każdy sport należy uprawiać regularnie!;)
    Minie najpierw wrzuciła kolejny piękny test, a potem przybiegła z wynikami bety. Kolejne kwietniowe <3 do postawienia! Skacze z radości, a my razem z nią!
    Klamka chciała kiedyś doczekać się miejsca w podsumowaniu, a zatem <fanfary> oznajmiam, że sika na owulaki i lada dzień zacznie starania.
    wisienka ma dwie kreski. Gratulujemy!
    nenusia miała wizytę. Lekarka wygląda na godną zaufania, więc ufamy, że podejmie najlepsze dla Nenusi decyzje.
    Cabrera odebrała wyniki, są dobre. Walczy tylko z endomendą, ale to znany i rozpracowany przez nią wróg, więc takich to pożera na śniadanie ;)
    Lamka otrzymuje honorowy tytuł Koksika Ovufriend! Zdradziła, że była kiedyś prawdziwym siłownianym koksem, co w
    Phnappy wczoraj miała trudne chwile, zaczęła krwawić, ale wizyta w szpitalu pokazała, że jest ok. Groszki na swoich miejscach, co potwierdził dziś jej gin.
    Agniechaaa urodziła. Trzymajmy kciuki za Zające, które teraz są już Radkiem i Czarkiem.
    malka zdała egzamin specjalizujący. Gratuluję!
    Nika z Bockiem zawstydzają swoją wiedzą. Za to my z niej pokornie czerpiemy... Nika powinna być wirtualną matką chrzestną połowy forumowych ciąż! Póki co jej własna rozwija się prawidłowo, co cieszy wszystkich!
    Karma miała wizytę u swojego gina i wygląda na to, że sytuacja opanowana. Pęcherzyk sobie rośnie, więc teraz spokój matki mu potrzebny.
    Bajkaa ma 590 gram szczęścia pod sercem.
    nowa wrzuciła swoją fotę. Jak chcecie wyglądać tak jak ona, to niestety wtedy zapraszam nie na lody, a wyłącznie na mineralną ;)
    Iza podpisała wypowiedziała umowę i podpisała nową w banku.

    Same rozumiecie brak polotu, ale ja wciąż jestem jak pijana. Nawet M. się śmieje, że obłęd w oczach, wzrok rozbiegany, włos zmierzwiony.

    * ten niebieski to nie przypadek - togę w takim kolorze będę nosić! Juhuuu! :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 21:51

    frezyjciada, nenusia, Bajkaaa, Klamka82, Luna1993, Cabrera, Lunaris, Siwulec, Rucola, olik321, Jeżowa, Nat90, Izape_91, Flowwer, Bocianiątko, Simons_cat, Malgonia, Morusek, blue00 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie w miasto idę jutro! M. mnie zaprosił na świętowanie, dziś jestem tak labilna emocjonalnie, że nie nadaję się na wyjście do ludzi. Wciąż jeszcze popłakuję ;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 21:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku idź świętuj! Jakieś seksy bez opamiętania i te sprawy! Jesteśmy z Ciebie mega DUMNE! Świętuj Skrabie! To Twój wieczór!

    reset lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Przepraszam Was, ale tym razem zacznę od siebie, bo może jak powtórzę to po raz kolejny, to kiedyś uwierzę... a zatem:
    Reset została radcą prawnym!* Kiedy te lody dziewczyny? :) Ewentualnie proszę o adresy na priv od tych, którym mam wysłać ciacho (okrzepnę, uspokoję drżenie rąk i będę piec :)).

    Już mi się zaczyna mylić, co było stricte z dzisiaj, a co z wczorajszego wieczora, ale wybaczcie... w głowie mam pustkę! Ręcę to mi się nadal tak trzęsą, że ledwo trafiam w klawiaturę.

    Vivanilka niestety straciła ciążę, ale rokowania są pomyślne. Ma córkę, faceta i fajnego kota, więc ma wsparcie, które pozwoli się podnieść i walczyć dalej.
    Malgonia bety nie zdążyła zrobić, ale dzielnie będzie sikać w weekend. W końcu każdy sport należy uprawiać regularnie!;)
    Minie najpierw wrzuciła kolejny piękny test, a potem przybiegła z wynikami bety. Kolejne kwietniowe <3 do postawienia! Skacze z radości, a my razem z nią!
    Klamka chciała kiedyś doczekać się miejsca w podsumowaniu, a zatem <fanfary> oznajmiam, że sika na owulaki i lada dzień zacznie starania.
    wisienka ma dwie kreski. Gratulujemy!
    nenusia miała wizytę. Lekarka wygląda na godną zaufania, więc ufamy, że podejmie najlepsze dla Nenusi decyzje.
    Cabrera odebrała wyniki, są dobre. Walczy tylko z endomendą, ale to znany i rozpracowany przez nią wróg, więc takich to pożera na śniadanie ;)
    Lamka otrzymuje honorowy tytuł Koksika Ovufriend! Zdradziła, że była kiedyś prawdziwym siłownianym koksem, co w
    Phnappy wczoraj miała trudne chwile, zaczęła krwawić, ale wizyta w szpitalu pokazała, że jest ok. Groszki na swoich miejscach, co potwierdził dziś jej gin.
    Agniechaaa urodziła. Trzymajmy kciuki za Zające, które teraz są już Radkiem i Czarkiem.
    malka zdała egzamin specjalizujący. Gratuluję!
    Nika z Bockiem zawstydzają swoją wiedzą. Za to my z niej pokornie czerpiemy... Nika powinna być wirtualną matką chrzestną połowy forumowych ciąż! Póki co jej własna rozwija się prawidłowo, co cieszy wszystkich!
    Karma miała wizytę u swojego gina i wygląda na to, że sytuacja opanowana. Pęcherzyk sobie rośnie, więc teraz spokój matki mu potrzebny.
    Bajkaa ma 590 gram szczęścia pod sercem.
    nowa wrzuciła swoją fotę. Jak chcecie wyglądać tak jak ona, to niestety wtedy zapraszam nie na lody, a wyłącznie na mineralną ;)
    Iza podpisała wypowiedziała umowę i podpisała nową w banku.

    Same rozumiecie brak polotu, ale ja wciąż jestem jak pijana. Nawet M. się śmieje, że obłęd w oczach, wzrok rozbiegany, włos zmierzwiony.

    * ten niebieski to nie przypadek - togę w takim kolorze będę nosić! Juhuuu! :)
    Aaaaaa owulaki przyniosły mi szczęście! Czuję się jakbym na Pudelku wylądowała :)
    Reseciku dziękuję nasza Ty Pani OvuMecenas :))

    nowa na dzielni lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 22:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    frezyjciada wrote:
    Reseciku idź świętuj! Jakieś seksy bez opamiętania i te sprawy! Jesteśmy z Ciebie mega DUMNE! Świętuj Skrabie! To Twój wieczór!

    Seksy były, teraz M. przyniósł mi ananasa do łóżka. I chipsy :P I warkę radler ;)
    A że nikt nie wierzył tak jak Wy, to czuję wewnętrzną potrzebę być tu z Wami choć przez chwilę jeszcze...
    Ja i tak dziś nie zasnę :)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 27 kwietnia 2018, 22:04

    frezyjciada, Klamka82, nenusia, Czrna 81, Luna1993, Meśka, Bajkaaa, Cabrera, Lena21, nowa na dzielni, Rucola, Jeżowa, Morusek, lamka, blue00 lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Bajkaaa Autorytet
    Postów: 4691 6053

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset podsumowanie dzisiejszego dnia wystarczyło by jakbyś napisała że zdalas :) hehe

    A tak swoją drogą piękne podsumowanie jak codzień zresztą :)

    reset lubi tę wiadomość

    bhywdf9hizoki5ai.png
    Córeczka <3 Zosieńka <3
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bajka, a czy Ty aby nie musisz zmienić imienia w stopce?;)

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Anaaa90 Autorytet
    Postów: 1476 1121

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 22:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset to zdrówko bo ja właśnie pije to samo :)

    reset lubi tę wiadomość


    2nn33e3kuc9837dy.png
    Aniołek - 7 mcż [*]
    MTHFR 1298A-C - homo, PAI - 1 4G - Homo
    Pozytywna beta 30.11 - 198
    18.12 - mamy <3
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 22:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja wiedziałam, ze tak będzie ;) mówiłam ze jestem dziwnie spokojna o dzisiejszy dzień ;) teraz jeszcze Malgonia zakończy w poniedziałek miesiąc z przytupem i wchodzimy w piękny i obiecujący maj <3

    Ciesze się dziewczyny wraz z Wami <3 tylko już mnie plecy bolą, kończę piec ostatnia turę babeczek na jutrzejsza olimpiadę mlodzierzy w sportach halowych i lecę spać - upiekłam 80szt. i obawiam się ze i tak będzie mało :/

    reset lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 27 kwietnia 2018, 22:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Bajka, a czy Ty aby nie musisz zmienić imienia w stopce?;)

    Ominęło Cię na extesterkach :D

‹‹ 378 379 380 381 382 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

11 najczęstszych pytań o IUI, czyli inseminacja w pigułce

Czym jest inseminacja? Kiedy warto skorzystać z tej metody? Dla kogo jest szczególnie polecana? Jaki jest koszt inseminacji? Jakie są szanse na zajście w ciążę po zabiegu inseminacji? Odpowiedzi na 11 najczęstszych pytań o inseminację. 

CZYTAJ WIĘCEJ

3 kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności

Za problemy z płodnością w równym stopniu odpowiadają czynniki żeńskie, jak męskie. Jednak problemy z płodnością u mężczyzn w dalszym ciągu są większym tabu. Czas to zmienić! Jakie są najważniejsze i kluczowe płaszczyzny wsparcia męskiej płodności? Co w sytuacji, gdy wyniki nasienia nie napawają optymizmem? Które składniki są istotne w kontekście męskiej płodności? Wszystko wyjaśnia diagnosta laboratoryjny, seminolog - mgr anal. med. Piotr Nazarek. 

CZYTAJ WIĘCEJ