X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos - być może 2go pójdę zrobić, o ile nie dostanę @ do tej pory. Zapomniałam, że mamy godziny mecenasowe (coś na wzór rektorskich ;)).

    Iza- ja doraźnie, jak mi zależy, żeby mieć ładne, gładkie jak tafla włosy stosuję maskę Kalos z Hebe. U mnie się super sprawdza. I po nauce do egzaminu zauważyłam, że moim włosom służy jak czasami je "przetłuszczę", czyli np. nie myję głowy od piątku do niedzieli.

    Powiem Wam, że mimo beznadziejnego progu i tak mam ochotę jutro na coś siknąć ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 21:20

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    a gdzie na lotnisku i w ktorym, jako kto?
    Na Okęciu warszawskim w biurze przepustek.
    Chciałam kiedyś być psychologiem a wyszło jak wyszło :)

    Reseciku jestem Twoją fanką!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 21:24

    reset, nenusia lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Reset :-*

    Ja dzis znow jednorazowo podplamilam... Raz, potem czysto caly dzien, ale schizowalam. Kolejny dzien z glowy i blizej do piatku.

    Nenusia jak sytuacja?
    Narazie wsadziłam podpaske i obserwuje póki co czysto.. Zjadłam nospe i leżę

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Na Okęciu warszawskim w biurze przepustek.
    Chciałam kiedyś być psychologiem a wyszło jak wyszło :)


    Strajk ma być 1go, może Ci dadzą wolne :P

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Oby tak jednorazowo bylo tylko. Powodzenia, ja co chwile jak sikam to z dusza na ramieniu...takze te nerwy to straszne sa.

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Też używam kallosow.

    Yoselyn trzymam mocno kciuki :) !

    Szczurek przegryzl mi cholerny kabel do światłowodu, a 3 miesiące temu emek zerwał i była naprawa z orange. Teraz na bank będę musiała za to zapłacić :/ nie wiem co mnie podkusiło na swiatlowod, kabel nie do dostania w normalnych sklepach. Ciekawe czy mi to jutro zrobią, bo jakoś nie wyobrażam sobie całej majówki z małym dzieckiem bez ani jednej bajki na dobranoc ;) idę spac, bo a propo emkow to ja teraz muszę się z tym głowic :/

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia, teraz doczytałam, lez i odpoczywaj Kochana

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, sikaj jutro, a co ;)
    Ja sikne, 8dpo ;)

    nenusia lubi tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4684 3467

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czeeeesc :) my z M mieliśmy aktywna niedzielę,caly dzień prawie jeździliśmy rowerami, że siodełko to mi prawie w tylek wlazlo pod koniec :P

    Reset Twoje podsumowania wygrywają wszystko!

    Yosel kciuki zaciskam jak najmocniej się da! :)

    Nenusia jak to zapalenie pęcherza to pij dużo wody z cytryna, takie dostałam polecenie od gina jak swojego czasu walczylam z zapaleniem średnio raz w miesiącu.

    A co pracowania,to ja pracuje jutro i w środę, a w piątek na ciag dalszy badań do szpitala się wybieram :)

    Yoselyn82, nenusia, reset, Bocianiątko lubią tę wiadomość

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris ale masz przystojnego malucha! :)

    Karma88, Nenusia mam nadzieje ze nie powtorza sie juz wam plamienia. Odpoczywajcie i lezcie sobie. Niech wasi mezowie was obsluguja :)

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Oby tak jednorazowo bylo tylko. Powodzenia, ja co chwile jak sikam to z dusza na ramieniu...takze te nerwy to straszne sa.
    Kciuki trzymam.. Będzie dobrze. Nigdy w ciąży nie plamilam pierwszy raz takie coś

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Nenusia, teraz doczytałam, lez i odpoczywaj Kochana
    A mogę zapytać jak ta twoja torbiel wyglądała na usg?

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cabrera wrote:
    Reset, sikaj jutro, a co ;)
    Ja sikne, 8dpo ;)

    Mam takie bobo z listopadowej promocji w Rossmanie. I ten dzieciak się do mnie ciągle śmieje i momentami mnie wkurza, więc chyba jutro go zużyję.

    Minie Black, pilik, Lena21, nenusia, Morusek, Cabrera, Klamka82, Emiilka lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Kingulla Autorytet
    Postów: 2698 2639

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset tylko nie sikaj na tego uśmiechnietego bobasa bo mu kreski na czole nie wyjdą. Wyciągnij test z opakowania :p

    Malgonia, MamaFabianka, Bocianiątko, Emiilka, Lunaris lubią tę wiadomość

    Sebek - 2010 <3 <3
    Starania od I 2016

    18.08.2016 - zaśniad całkowity:(

    V 2019 IVF - 😭

    III 2020 😭

    Czekam na cud..

    HSG - oba jajowody drożne (lewy udrożniony po ponownym podaniu kontrastu)
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kingulla wrote:
    Reset tylko nie sikaj na tego uśmiechnietego bobasa bo mu kreski na czole nie wyjdą. Wyciągnij test z opakowania :p

    Tak rzadko testy robię, że faktycznie mogłabym się pomylić :P

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Mam takie bobo z listopadowej promocji w Rossmanie. I ten dzieciak się do mnie ciągle śmieje i momentami mnie wkurza, więc chyba jutro go zużyję.
    Ja jutro też siknę z Tobą. A dziecku z opakowania wczoraj domalowalam co nie co! :D na pierwszy rzut oka widać, że to chłopiec!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 21:55

    reset, Bajkaaa, nenusia, Cabrera, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, sikaj na zdrowie :)

    Lunaris no synek jak malowany :)

    Klamka moze Ci w piatek pomacham, choc po przepustke nie planuje sie nigdzie zglaszac :)

    Yos no przylazla wczoraj jakos po poludniu. Ale spoko, uronilam tylko kilka lezek, zarezerwowalam pokoj z widokiem z lozka na morze, wiec w newralgicznych momentach nawet nie trzeba dupki z lozka ruszac..
    Swoja droga dzis pol dnia rozkminiam czy wchodzic do morza, czy lepiej unikac kapieli :/ ale jest spora zzansa na brak pogody wiec moze ograniczymy sie do sypialni ;)

    Nenusia i Karma trzymam kciuki zeby Wasze dzidki przestaly Was straszyc w koncu :)

    reset, nenusia, Klamka82, Karma88, Lunaris lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Lena21 Autorytet
    Postów: 2201 6393

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 22:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Właśnie coś bez formy jestem, senność mnie dopadła od 17 straszna... Nie wiem, czy wreszcie aby stres ze mnie nie schodzi. Bo dziś w sumie też mało co spałam - wróciliśmy późno z miasta, a ja o 6, jeszcze przed budzikiem, w gotowości.

    Reseciku nie chcę Cię nakręcać, ale już nie raz pisałam, że to był moj pierwszy objaw ciąży - pojechaliśmy na imprezę urodzinowa mojej siostry do domku w góry i kiedy wszyscy się poszli przebierać z ubrań „z ogniska” na bardziej wyjściowe to ja zasnęłam na 1,5h :)
    A z tym progiem to jakieś jaja

    Iza - ja pracuje jako przedstawicielka i powiem Ci, że najlepsze ciuchy do pracy miałam z małych sklepików, w sieciówkach wielkie G było, jedynie żakiety z mohito, bo jestem drobna a tam małe rozmiary. Z kolei moja ulubiona ołówkowa spódnice do kolan kupiłam kiedyś w lidlu - byłam w szoku, bo i jakość dobra i leżała super :)

    Nenusia trzymaj się, daj znać jutro jaki wynik

    Co do Mkow to każdy z nich czasem się zachowuje jak palant, oby szybko zrozumieli swoje błędy !

    Mojego muszę dziś pochwalić, pierwszy raz w życiu to on namawiał mnie na wycieczkę do Ikei :) kupiliśmy szafę i jestem mega zadowolona, bo remont w końcu ruszył pełna parą

    W związku z tym, że jutro ostatni dzień kwietnia - mojego urodzinowego miesiąca to wysyłam Wam jeszcze tonę wiruskow, żeby poprawić statystyki <3 @@€?,(+%>>$!¥++%{{!¥•=+}{~~,$£*##=‚&)?!,,(&@

    nenusia, Malgonia, Kargo31, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 22:05

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lena- ja już byłam nakręcona jak sprężynka w zegarku jak mi wykres poszedł w górę. Teraz ciąży nie zakładam, ale chciałabym ustalić o co chodzi z tym progiem... Bo mi to spać nie daje. Czytam właśnie o wpływie prolaktyny na ciałko żółte, że obniża progesteron, ale przecież nie do poziomu z 3 dc:/

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 22:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, przypomnij mi swojego proga z 3 dc? Bo tak sobie myślę, może ovi nie zdążyło zadziałać, a zablokowałas owu dupkiem? Bo 0.8 może świadczyć o okresie owulacyjnym?

‹‹ 396 397 398 399 400 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

5 rzeczy, które wesprą Twoje starania o dziecko!

Rozpoczynacie starania o dziecko. Wykonujesz kolejne testy ciążowe i… nic. Zastanawiasz się, dlaczego to tyle trwa, skoro „wszyscy” wokół informują o tym, że spodziewają się dziecka. Tak naprawdę wiele starań kończy się sukcesem dopiero po pewnym czasie, a niepłodność dotyczy już blisko 15-20% par. Sprawdź, co możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na szczęśliwe poczęcie.

CZYTAJ WIĘCEJ

Hiperprolaktynemia: nieoczywista przypadłość mająca wpływ na płodność kobiet

Hiperprolaktynemia to stan charakteryzujący się podwyższonym poziomem prolaktyny we krwi. W niniejszym artykule przyjrzymy się hiperprolaktynemii, jej przyczynom, objawom i możliwościom leczenia.  

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ