Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nenusia skoro w moczu też czerwono to może piłaś jakiś soczek z buraków ?

• Izape_91 Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Edit kupiłam gazetę z fajnym wykrojem na koszulę i piżamkę ! No i to by było na tyle. Za to mężu się obkupil. Żeby baba wracał bez zakupów z zakupów...

Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:18

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    To ja tez z tych niefarbujacych, sle cos czuje, ze juz niedlugo :( po poronieniu pocno przyproszylo mi czupryne. Kolezanka ma dryzjerke, ktora farbuje wlosy na naturalbe kolory, moze i mi dobierze.

To ja z kolei musze mego małża dziś pochwalić. Po półtora roku zamontował haczyki na reczniki w lazuence :)
    A myslalam że jak czekam rok na zamontowanie skrzyneczki na klucze to już przesada :p
    Nenusia odpocznij i obserwuj.

• Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    albo zapalenie pęcherza?

laUgp2.png
    2. ICSI (OviKlinika): 22.01.2021 - 13 kumulusów, 10 komórek - 10 zarodków do 3. doby... po 7 dniach jedna blastka 3BC 💕❄💕 waleczny siłacz! 💪💪💪
    CRIO 2.3.3 i M3 - 29.10.2020 :( :(
    02.2020 - diphereline 8 miesięcy (sztuczna menopauza, wyciszenie adeno)
    ET cl9.3 - 01.08.2019 :(
    1.ICSI (nOvum): lipiec 2019 - 10 kumulusów, 6 komórek, 3 zarodki słabej jakości (duża fragmentacja)
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna1993 wrote:
    Nie nie, woda i herbata z cytryna piłam, żadnych soków i tez nic takiego nie jadłam co by ten mocz zabarwiło. Także nie wiem..

Jutro beta i prog i może uda się jutro do gina wcisnąć

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja farbuje włosy odkąd skończyłam liceum. Nigdy nie lubiłam swojego naturalnego koloru, bo jest taki nijaki, "mysi" taki... Byłam już ruda, czerwona i blond, teraz z racji tego, że rzadko mam okazję wyrwać się do fryzjera mam takie https://naforum.zapodaj.net/thumbs/2e8ab39d4aac.png z przodu są ciut ciemniejsze, ale wyglądają dość naturalnie nawet jak mi mega odrost urośnie.

Izape ja ogólnie nie lubię zakupów, nie podoba mi się teraźniejsza moda na te wszystkie falbanki, misie, ptysie, nadruki itd. Także super, że potrafisz szyć, bo tak to był by nie lada problem!

Lunaris, Czrna 81 lubią tę wiadomość

• reset Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, taką linię "biznes" ma np. hm. Oglądałam tam ostatnio garnitury damskie, ale były też zestawy ze spódnicą. Choć przyznaję- posucha straszna. I większość sukienek szyją absurdalnie krótkie...

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Kargo31 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia, Achia "bo jak facet mówi,że coś zrobi - to zrobi. I nie ma sensu przypominać co pół roku" :D

nenusia, Malgonia, Achia, Emiilka lubią tę wiadomość

*50 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 3 :(
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    albo zapalenie pęcherza?
    No właśnie może, ale zaś nic nie piecze. W moczu mi teraz wyszły jakieś bakterie i mam skierowanie na posiew moczu

• reset Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień można by podsumować krótko - relaks wszędzie. Ale że część z dziewczyn na majówkach, to mimo wszystko kilka słów dla nich, by były na bieżąco jak wrócą:

Meśka pokłóciła się z gadem, tj. z własnym M. Jest bliska od uśmiercenia go - widocznie chce wypróbować Emilkę w roli adwokata. To też wyjaśnia, dlaczego wczoraj wypytywała o różnice między radcą prawnym a adwokatem...
    Nika też ma gada, ale zamiast go zabijać, wymyśliła długie i bolesne tortury, więc pół dnia chodzili po sklepach przed remontem.
    Karma dla odmiany ma męża, który ciężarną z obowiązków zwolnił i samodzielnie poogarniał mieszkanie. Fanfar mu jednak nie zagramy, bo jak my ogarniamy nasze chałupy przez większość życia, to nam też ich nie puszczają.
    Iza uprawiała z mężem shopping. Nowa praca zobowiązuje, a jednocześnie utrudnia życie, bo sieciówki nie uwzględniają pracujących w dress codzie.
    Bociek się urlopuje i nie musi robić nic... Choć chyba musiała trochę <3, bo zaraz zaczyna kłucie "na Lamę".
    Nenusia nocami przegryza ogórki lodami, a w dzień robi nam smaka menu komunijnym. Do tego stopnia sugestywnie, że musiałam dziś obiad w domu zrobić, bo mnie naszło na kopytka i buraczki ;)
    Na RODOS wylądowały Yos i Lunaris. (Rodos to oczywiście Rodzinne Ogródki Działkowe Otoczone Siatką ;) )
    Luna zastanawia się, czy farbować się na czerwono czy robić ombre, za to Summer dopóki nie ma siwizny to co najwyżej strzeli sobie grzywkę :)
    Reset ma piękny wykres, który nie przystaje do wczorajszych wyników progesteronu. Burza mózgów nie pomogła, wygląda to na błąd laboratorium!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 20:32

nenusia, Malgonia, frezyjciada, Lunaris, Bocianiątko, Kotowa, Morusek, Cabrera, Klamka82, Karma88, blue00, Emiilka, Meśka, Siwulec, Nadzieja22, Nadzieja22, Nadzieja22 lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:24

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    A myslalam że jak czekam rok na zamontowanie skrzyneczki na klucze to już przesada :p
    Nenusia odpocznij i obserwuj.
    Kochana na poprzednim domu miałam podłogę w kuchni wykafelkowana do połowy, dopiero po 3 latach wykafelkował do końca...

Edit:
    I u niego tak wszystko co dotyczy remontu zawsze jest zaraz, później, niedługo. A najlepsze jest to, że z zawodu murarz-tynkarz i do tego miał przez jakiś czas firmę budowlaną

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 20:31

Malgonia lubi tę wiadomość

• summer86 Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape, jeśli chodzi o biurowe ubrania to w rozsądnej cenie polecam Orsay i Pretty Girl. Tylko warto zwracać uwagę na materiały, ale ty jako szyjąca wiesz to najlepiej :)

Edit: i jeszcze Top Secret daje radę.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 20:27

3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Malgonia Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kargo31 wrote:
    Malgonia, Achia "bo jak facet mówi,że coś zrobi - to zrobi. I nie ma sensu przypominać co pół roku" :D

Tja.. też tak mówi o sprzątaniu skarpetek i odnoszeniu talerzy do zlewu :/

nenusia lubi tę wiadomość

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, ja po tylu latach obecnie koszule kupuje w mohito, w zasadzie to nawet nie koszule, a bluzki z kołnierzykiem. Czyste, białe, krótki rękaw pod marynarkę. Co najlepsze, praktycznie nie wymagają prasowania jak powiesić pi Orange na wieszaku! A prasowanie koszul to moja zmora. Marynarki i spódnice - Reserved w factory. Buty w ccc z quazi (na słupkowym obsesie, klasyczna czarna lakierowana skora).

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Od razu mi lepiej :D

• reset Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na wszelki wypadek przypominam,że jutro upływa termin rozliczenia podatków! Żeby komuś w tej długoweekendowej atmosferze nie umknęło! :*

Kto jutro pracuje poza mną? :)

Malgonia, Bocianiątko, Meśka, Siwulec lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• nick nieaktualny

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:32

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gadzina też jest dobry, mieszkamy już trzy lata tu gdzie teraz a w kuchniojadalni nadal wisi z sufitu kabel na światło kierunkowe (potrzebne na szafki bo stojąc przy blacie ciemno jak w d*** u murzyna). Oczywiście dawno sama bym to zrobiła (tata jest elektrykiem, więc sama potrafię podłączyć kabelki :P) aaaaleeeeee mężu stwierdził, że on te światełka musi kupić, bo musi dobrać żeby było dobrze. A jno i tak jest dobrze, że kabel wisi a jak.mu o tym napomknąć, to odp.że teraz już się nie opłaca,bo zaczęliśmy budować dom to po co wkładać kasę tutaj. Chłopina nie zdaje sobie sprawy ile to się zejdzie jeszcze do wprowadzenia!-na razie mamy wymurowaną piwnicę :D aaaaaaaa w łazience mam wieszaki na ręczniki takie samoprzylepne, bo przecież nie miał czasu kupić normalnych, a że te się trzymają no to co? No to się nie opłaca kupować i wiercić stałych :D

• Malgonia Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku, Ty jak zwykle w wysmienitej formie :)

reset lubi tę wiadomość

age.png

Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Tja.. też tak mówi o sprzątaniu skarpetek i odnoszeniu talerzy do zlewu :/
    O skarpetki... Same pójdą do kosza na pranie, a talerze.... To same zajdą do zmywarki

Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 20:35

• reset Autorytet

Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Reseciku, Ty jak zwykle w wysmienitej formie :)

Właśnie coś bez formy jestem, senność mnie dopadła od 17 straszna... Nie wiem, czy wreszcie aby stres ze mnie nie schodzi. Bo dziś w sumie też mało co spałam - wróciliśmy późno z miasta, a ja o 6, jeszcze przed budzikiem, w gotowości.

relgmg7ymfbmxgyl.png

‹‹ 395 396 397 398 399 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

4 składniki diety wspierające owulację!

Problemy z owulacją są bardzo częstą przyczyną trudności z zajściem w ciążę. Dowiedz się, jak za pomocą diety możesz wesprzeć jajeczkowanie! Poznaj, które składniki diety mogą pozytywnie wpływać na owulację, a które mogą przyczyniać się do niepłodności owulacyjnej. Poznaj propozycje propłodnościowych posiłków od Ani i Zosi z Akademii Płodności! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego