X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny, na wszelki wypadek przypominam,że jutro upływa termin rozliczenia podatków! Żeby komuś w tej długoweekendowej atmosferze nie umknęło! :*

    Kto jutro pracuje poza mną? :)

    Malgonia, Bocianiątko, Meśka, Siwulec lubią tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mój gadzina też jest dobry, mieszkamy już trzy lata tu gdzie teraz a w kuchniojadalni nadal wisi z sufitu kabel na światło kierunkowe (potrzebne na szafki bo stojąc przy blacie ciemno jak w d*** u murzyna). Oczywiście dawno sama bym to zrobiła (tata jest elektrykiem, więc sama potrafię podłączyć kabelki :P) aaaaleeeeee mężu stwierdził, że on te światełka musi kupić, bo musi dobrać żeby było dobrze. A jno i tak jest dobrze, że kabel wisi a jak.mu o tym napomknąć, to odp.że teraz już się nie opłaca,bo zaczęliśmy budować dom to po co wkładać kasę tutaj. Chłopina nie zdaje sobie sprawy ile to się zejdzie jeszcze do wprowadzenia!-na razie mamy wymurowaną piwnicę :D aaaaaaaa w łazience mam wieszaki na ręczniki takie samoprzylepne, bo przecież nie miał czasu kupić normalnych, a że te się trzymają no to co? No to się nie opłaca kupować i wiercić stałych :D

  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku, Ty jak zwykle w wysmienitej formie :)

    reset lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Tja.. też tak mówi o sprzątaniu skarpetek i odnoszeniu talerzy do zlewu :/
    O skarpetki... Same pójdą do kosza na pranie, a talerze.... To same zajdą do zmywarki

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 20:35

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Reseciku, Ty jak zwykle w wysmienitej formie :)

    Właśnie coś bez formy jestem, senność mnie dopadła od 17 straszna... Nie wiem, czy wreszcie aby stres ze mnie nie schodzi. Bo dziś w sumie też mało co spałam - wróciliśmy późno z miasta, a ja o 6, jeszcze przed budzikiem, w gotowości.

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset jak zawsze rewelacyjne podsumowanie :)

    Ja dziś już mówię dobranoc -syn padł jak mucha więc mamy wieczór dla siebie z Ciastkiem, będziemy nadrabiać zaległości z połowy roku chyba, niech żyje długi weekend!


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Takie kwiatuszki mam na dzialeczce :-)

    https://naforum.zapodaj.net/thumbs/1e901ad89041.jpg

    nenusia, Malgonia, Luna1993, Bocianiątko, Cabrera, Achia, Izape_91, Bajkaaa, Emiilka, Czrna 81, KateHawke, nowa na dzielni, Siwulec lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reseciku bede dotrzymywac Ci towarzystwa w pracy. I podatki dzis rozliczylam. Musze tylko ponoc wyslac jakis pit ilestam o zmianie adresu.

    Frezylcjada ja mam kupiona lampe poltora roku i czeka.. no ale nie bede narzekac. My baaaardzo duzo robilismy sami zeby troche zaoszczedzic i navawilusmy sie wstretu do robot budowlanych wszelakich.

    Alez mi sie @ we znaki daje :(

    A tak jeszcze w temacie malzow i tem podobnych. Moj z takim smutkuem w oczach mnie zapytal, czy ja mam jakis pomysl, czemu sie ten dzidek nie zagniezdzil? On chyba nawet nie dopuszcza mysli, ze nie bylo ciazy. Przeciez seks byl wtefy kiefy trzeba. No i on jest juz tym taki zmeczony... serio martwie sie co bedzie jak wrocimy z wakacji we dwojke.


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset zamawiam sobie podsumowania u ciebie jak mnie nie bedzie :)
    p.s jakis dziwny ten prg u ciebie, szkoda ze nie mozesz go powtorzyc :)

    Nenusia mam nadzieje ze to nic powaznego, lez, odpoczywaj sobie :)

    Luna ciezki wybor, wszystkie kolory mi sie podobaja :P

    Malgonia tule mocno :( czyli dostalas @? czy zbliza sie?


    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 20:58

    reset lubi tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset, ja też pracuje cała majowke :(

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dobry, wracam powoli do żywych...
    Co do Emkow, to ja tez w milczącym nastroju, u nas bez alkoholu, za to winę zwalam na słońce, które mu chyba za mocno przygrzalo :(

    Śledziłam Was na bieżąco, zazdraszczam najbardziej tym ma dzialeczkach, choć ja ze względu na alergie nawet z ogródka nie korzystam aktualnie :(

    No i Reset, nie mam pomysłu o co może chodzić z tym progiem u Ciebie...serio...jakaś zagadka...spróbuj koniecznie gdzieś na usg się wbić!!!

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 20:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Co do szybkości działania naszych małżonków, mój od roku! Przykręca do szafki uchwyt na papier toaletowy. Jakby to jeszcze w płytkach było, byłby się czy co. Nie, w szafce z mdfu.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 20:57

  • Izape_91 Autorytet
    Postów: 5024 11636

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    I ja i ja! Też pracuje w majówkę z wyjątkiem piątku bo przyjeżdża brat z Poznania i będziemy opijac moje małe sukcesy, bardzo się cieszę bo rzadko się widujemy!!

    Przerąbane z tymi ciuchami mówię wam. Hm, mohito i orsaya obskoczylam raz dwa. Nic nie znalazłam. Szyję teraz spódnice ołówkowa w granacie w kolano. Brrr. Ale nuda :D

    Frezycjiada ale masz piękne włosy ♥️ dbas o nie jakoś szczególnie? Wogole to napiszcie mi jak dbacie o swoje włosy, może macie jakieś niezawodne sposoby żeby były ładne? Ja tylko oleje - macadamia i kokosowy, do tego od czasu do czasu maska z biovaxu. Moje włosy są strasznie wymagające... Nie cierpię ich! Dobrze że nie siwieją bo to by była już masakra.

    Starania od 08.2016 r. - 37cs szczęśliwy ♥️

    S3YWp2.png
    Ona: hiperinsulinemia, hiperprolaktynemiia czynnościowa, lekka niedoczynność tarczycy, endometrioza I st., APS, mutacje MTHFR i PAI hetero, genotyp KIR BX - brak kir odp. za implantację, allo mlr 24,5%, 2 cb
    Leki: euthyrox, neoparin, acard, accofil do 8t2d, meta do 14 t 4 d

    On: HDS 21%, DFI 17%, morfologia 0%-2%
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Dziewczyny, na wszelki wypadek przypominam,że jutro upływa termin rozliczenia podatków! Żeby komuś w tej długoweekendowej atmosferze nie umknęło! :*

    Kto jutro pracuje poza mną? :)
    Ja pracuję, lotnisko nie ma majówki :( ale siknę sobie jutro w pracy na owulaka :)) poza tym myśl że każdy dzień pracujący w tym tygodniu będzie " piątkiem " jakoś mnie weselej nastraja.

    reset, Minie Black lubią tę wiadomość

  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Proszę jutro o mocne kciuki, mam wizytę u gina, jak będzie wszystko ok i endo odpowiednie to.. :) to wiadomo co :D

    nenusia, Bajkaaa, Luna1993, Emiilka, Malgonia, pilik, KateHawke, wisienka94, Kargo31, lamka, Jeżowa, Siwulec, Mala90 lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:14

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klamka82 wrote:
    Ja pracuję, lotnisko nie ma majówki :( ale siknę sobie jutro w pracy na owulaka :)) poza tym myśl że każdy dzień pracujący w tym tygodniu będzie " piątkiem " jakoś mnie weselej nastraja.

    a gdzie na lotnisku i w ktorym, jako kto?

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos, mocne kciuki :)

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yoselyn82 wrote:
    Proszę jutro o mocne kciuki, mam wizytę u gina, jak będzie wszystko ok i endo odpowiednie to.. :) to wiadomo co :D
    Kciukam mocno :*

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset :-*

    Ja dzis znow jednorazowo podplamilam... Raz, potem czysto caly dzien, ale schizowalam. Kolejny dzien z glowy i blizej do piatku.

    Nenusia jak sytuacja?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2018, 21:16

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2018, 21:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape ja jakoś szczególnie nie dbam, raz w tygodniu peeling skóry głowy z czarnego mydła, szampony bez sls i moja ukochana, używana od trzech lat, mega tania maska bananowa z Kallos <3 zawsze ją trzymam jakieś 10minut i spłukuję chłodną wodą. Ogólnie to wypadają mi okropnie a nie mam cierpliwości do ulubionej wcierki z nacomi-polecam ogólnie wszystkie ich produkty, bo składy mają mega mega mega wypasione. No i ja rzadko używam prostownicy, lokówki czy suszarki...

‹‹ 395 396 397 398 399 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak szybko zajść  w ciążę? Unikaj tych 7 rzeczy!

Na pierwszy rzut oka poczęcie dziecka wydaje się proste – wystarczy kochać się i potem tylko czekać na brak miesiączki. Dla potwierdzenia zrobić test ciążowy i załatwione! W rzeczywistości często wygląda to nieco inaczej. Dla wielu par podjęcie decyzji o powiększeniu rodziny i pojawienie się pozytywnego testu ciążowego nie następuje w tym samym miesiącu, kwartale bądź roku. Dlaczego? Przeczytaj, co może utrudniać zajście w ciążę i czego unikać, aby szybko zajść w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Płodność i zdrowie w posiłkach - co jeść w okresie przesilenia zimowego?

Wiadomo nie od dziś, że to co jemy ma ogromny wpływ na nasze zdrowie i płodność. Co jednak zrobić, kiedy dostępność świeżych i sezonowych produktów jest ograniczona? Po jakie produkty sięgać zimą, aby dostarczać organizmowi kluczowych składników dla zdrowia i płodności? 

CZYTAJ WIĘCEJ