Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • StaraczkaNika Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:58

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Zastrzyk był w zeszły poniedziałek. Czyli to jakoś 9dpo zasstrzyku.Termin @ na wtorek
    To na dwoje babka wróżyła - albo to pozostałość po ovi, albo to mega wczesna ciąża, skoro to owu jest ok 36 po zastrzyku, czyli to dopero 7dpo. Trzeba dalej wytrwale sikać!

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:03

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nie. Tez mam obfite. Przy dongu musisz zaczekać aż najmniejsze plamienie po @ się skończy i możesz brać. Ja bralam 3 dziennie.
    Ja dokładnie tak samo. Dong nie robi żadnych skutków ubocznych - mozna śmiało brać więcej niż 1

4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, w obu kieckach Ci ślicznie, masz bardzo dużo klasy <3
    Ja bym wybrała tę pierwszą, bo biel jest jednak dla młodej. Ale wiesz - na chrzciny to już będzie idealna <3

Izape_91 lubi tę wiadomość

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika kochana trzymam kciuki za serduszko! Beta rośnie i to jest super. Teraz niech to małe będzie idealnie duże do tygodni ciąży. Mocno trzymam kciuki!

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:10

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Iza, w obu kieckach Ci ślicznie, masz bardzo dużo klasy <3
    Ja bym wybrała tę pierwszą, bo biel jest jednak dla młodej. Ale wiesz - na chrzciny to już będzie idealna <3
    Podpisuje się wszystkimi konczynami!

Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:11

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    To na dwoje babka wróżyła - albo to pozostałość po ovi, albo to mega wczesna ciąża, skoro to owu jest ok 36 po zastrzyku, czyli to dopero 7dpo. Trzeba dalej wytrwale sikać!
    Najgorzej właśnie jak nadal nic nie wiadomo.we wtorek sikalam żrby sprawdźic czy zastrzyk się wypłukał i nic nie było więc dziś pomyślałam że ten bladzioch to nie zastrzyk ale mogłam się mylić. Sikne w ndz.tak jak jestem zapisana

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:26

Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nika kochana trzymam kciuki za serduszko! Beta rośnie i to jest super. Teraz niech to małe będzie idealnie duże do tygodni ciąży. Mocno trzymam kciuki!
    Dzięki. Staram sobie tak mówić, że tamto wcale nie musi się powtórzyć, no ale sama wiesz jak jest i mogę się starać, jak na Staraczkę przystało, a strachy robią swoje.

Powiedziałam mężowi. Zaproponował spacer, więc skorzystałam, że będziemy sami-sami (bo w domu jest tv, konsolam komputer - zawsze coś odwraca uwagę). Kupiłam w lidlu takie metalowe jajo z cuksami i włożyłam do środka wydruki z badań. Miało być że taki spóźniony prezent od wielkanocnego zajączka. Skubaniec chyba myślał, że to ulotka, odłożył i już się dobierać do czekolady. Facet. Potem zauwaźył że na wydruku jest moje nazwisko i chyba zajrzył, bo mu brwi podjechały prawie do linii włosów. No ogólnie to niby mówił, że się cieszy, ale wyglądał jakby srał w majty ze strachu tak jak ja. Odkąd wróciliśmy w ogóle się nie odzywa.

MOJE lubi tę wiadomość

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika chyba wiele z nas rozumie Twoje emocje i obawy :-( nie pozostaje nic innego jak czekać. My wszystkie trzymamy kciuki za Was.

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Najgorzej właśnie jak nadal nic nie wiadomo.we wtorek sikalam żrby sprawdźic czy zastrzyk się wypłukał i nic nie było więc dziś pomyślałam że ten bladzioch to nie zastrzyk ale mogłam się mylić. Sikne w ndz.tak jak jestem zapisana
    Starania uczą cierpliwości. Aż chce się krzyknąć, że starczy, już zaliczyłam tę lekcję... a zycie na to "ooo, znowu się niecierpliwisz? To masz!" I tak w kółko

Izape_91 lubi tę wiadomość

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Starania uczą cierpliwości. Aż chce się krzyknąć, że starczy, już zaliczyłam tę lekcję... a zycie na to "ooo, znowu się niecierpliwisz? To masz!" I tak w kółko
    Oj masz rację :/
    Nie wiem czy mam szukać innego lekarza...jutro jadę na kliniczną zapisać się na hsg. Może tym razem zrobią porządnie.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 20:39

• Lunaris Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej Dziewczyny,
    Wróciłam z ostatniego dyżuru.. to była masakra i naprawdę się cieszę że już od jutra L4. Jak by się ktoś specjalnie zebrał żeby mnie wykończyć do reszty na tym dyżurze :/ Ale to już KONIEC!

Nika -gratulacje przyrostu :) będzie dobrze- musi być! <3

Amal- pięniusi maluszek, marzę o tym żeby jutro dr zrobił USG ale nie wiem czy NFZ to przewidział na tym etapie :P

Muszę zjeść jakiś obiad.... i kolację.... a potem jeszcze coś dziś nawet na kawę nie było czasu :/

MOJE lubi tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Oj masz rację :/
    Nie wiem czy mam szukać innego lekarza...jutro jadę na kliniczną zapisać się na hsg. Może tym razem zrobią porządnie.
    Moja koleżanka chciała się zapisać wczoraj na przyszły tydzień właśnie na klinicznej, ale nie mieli terminu. Teraz jest ciężko bo Redłowo w remoncie. W kazdym razie trafiła na super lekarkę, co do razu podzwoniła tam i siam i wcisnęła ją do szpitala w Kartuzach. Tam robią z usg zamiast rtg, więc super

[*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba mam serio nierówno pod sufitem. Jestem 6 dc i od rana mam ochotę obsikac jakiś test, a mam niezły zapas w domu. Tylko nie wiem, Co by mi tam miało się pokazać, ale jakby testy mogły mówić to mój na pewno by zapytał czy mnie już serio całkiem pogrzało.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 20:51

StaraczkaNika, nenusia, Siwulec, Koteczka82, Dip88, MOJE lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie zapal jointa a później siknij na test do wykrywania narkotyków :-P to będą dopiero emocje.

Lunaris o której trzymać kciuki? Użyj siły przekonywania, żeby Ci zrobili usg ;-)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 20:48

Czrna 81 lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hahahh, nieźle, nieźle :D to może ja sobie drinka zrobię i chociaż w alkomat
    dmuchne :D bo dzisiaj to nawet owulak by mnie okrzyczal

Kaczorka lubi tę wiadomość

• frezyjciada Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:57

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika cieszę się, że jednak mężowi powiedziałaś, łatwiej W będzie przeżywać to we dwoje ;) daj mężulkowi czas na oswojenie się z tą sytuacją. Strach będzie towarzyszył Wam na każdym etapie ciąży. Na początku no to wiadomo, potem niby mówią, że jest spokojniej jak już czujesz ruchy ale każde ich osłabienie będzie wywoływało palpitacje serca, później każde zakłócie, że poród przedwczesny a potem strach żeby poród przebiegł pomyślnie. Ale poradzisz sobie ze wszystkim! Już dawno udowodniłaś jaką fajterką jesteś.

• Lunaris Autorytet

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    lamka wrote:
    Minie zapal jointa a później siknij na test do wykrywania narkotyków :-P to będą dopiero emocje.

Lunaris o której trzymać kciuki? Użyj siły przekonywania, żeby Ci zrobili usg ;-)

Jadę na 10 -tam jest wg kolejki to wezmę książkę :] jak mi nie zrobi usg to pójdę prywatnie! nie wytrzymam bez wiedzy co tak się z kurczakiem dzieje! tym bardziej że objawów poza brakiem @ i wciąganiem wszystkiego jak odkurzacz (poza słodkim) dalej brak!

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Moja koleżanka chciała się zapisać wczoraj na przyszły tydzień właśnie na klinicznej, ale nie mieli terminu. Teraz jest ciężko bo Redłowo w remoncie. W kazdym razie trafiła na super lekarkę, co do razu podzwoniła tam i siam i wcisnęła ją do szpitala w Kartuzach. Tam robią z usg zamiast rtg, więc super
    Jak dzwoniłam to mówili że na czerwiec...może też mnie gdzieś wcisną

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:06

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris dzisiaj też mam syndrom odkurzacza :-P mi przesuneli wizytę na 10.20. Chyba nie zasnę dzisiaj, jestem przerażona.

• nick nieaktualny

Wysłany: 5 kwietnia 2018, 21:12

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lunaris, Lamka - trzymam jutro kciuki za dobre informacje!

Edit. Lamka jeśli idziesz do dr S to weź mu szepnij, że mi też ma zrobić dziecko :D

Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 21:14

lamka, Lunaris, Rucola, Bajkaaa lubią tę wiadomość

‹‹ 66 67 68 69 70 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Jak radzić sobie z trudnymi pytaniami, gdy cierpisz na niepłodność i masz problemy z zajściem w ciążę?

Tylko osoby, które doświadczyły przedłużających się starań o dziecko, wiedzą jak trudne mogą być pytania ze strony innych... "A Wy kiedy będziecie mieli dziecko?" jest jednym z najczęstszych. Jak odpowiadać na trudne pytania? Jak radzić sobie z emocjami podczas przedłużających się starań o dziecko? I dlaczego problemy z płodnością są tak trudnym emocjonalnie doświadczeniem? Przeczytaj artykuł doświadczonego psychologa - Justyny Kuczmierowskiej, która na codzień pracuje z parami borykającymi się z niepłodnością! 

CZYTAJ WIĘCEJ

7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz owulacji OvuFriend

Wydaje Ci się, że działanie kalendarza owulacji sprowadza się tylko do wyznaczania dni płodnych i terminu owulacji? Nic bardziej mylnego! Podczas prowadzenia obserwacji w kalendarzu OvuFriend możesz dowiedzieć się o rzeczach, które wspomogą Twoje starania o dziecko. Poznaj 7 zaskakujących rzeczy, o których możesz się dowiedzieć prowadząc kalendarz dni płodnych! 

CZYTAJ WIĘCEJ

Zespół Policystycznych Jajników (PCOS) – dieta dla płodności

Zespół policystycznych jajników (PCOS, Policystyczne Jajniki) to jedno z najczęściej występujących zaburzeń endokrynologicznych u kobiet. Dotyczy 5-10% kobiet w wieku rozrodczym i jest najczęstszą przyczyną zaburzeń owulacji i problemów z zajściem w ciążę. Przeczytaj jakie są objawy PCOS, jak wpływa ono na starania o dziecko oraz w jaki sposób możesz pomóc sobie dietą.   

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego