X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wg mnie to jednak nadal zastrzyk, nie chcę Ci rozbudzać nadziei, lepiej się pozytywnie zaskoczyć.

    Iza w jasnej wyglądasz zajebiście, ale osobiście bym nie założyła na ślub, pannie młodej może być przykro. Ciemniejsza też pięknie leży i podkreśla biodra (sexy). Kolega debil, mam nadzieję, że odejdziesz od tego z***anego szefa.

    Frelcia <3

    Moje kiedy wynik?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 19:11

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza biała zajeb... do karmienia ;P a pierwsza bomba !!

    Aicha beta za szybko poczekaj z 3 dni

    Siwulec, Izape_91 lubią tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza mi ta biala sie mega podoba i Ty w niej tez, no ale to tak dziwnie. Pamietam, ze sama bylam w szoku gdy moja kolezanka przyszla na bialo na moj slub, choc ja nie z tych co sie obrazaja.
    A donga bierze sie po @ bo intensyfikuje krwawienie wiec trzeba poczekac az sie skonczy. Nie powinno byc nawet plamien.
    Wspomaga endometrium i owulacje. Mam nadzieje ze moze na sama komorke jajowa tez wplynie i ze w koncu foczekam sie proga powyzej 10 :)
    Ja to lubie soboe dorzucic jakis suplemencik, bo mam choc poczucie, ze cos robie :)

    Diamond92 lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza teraz te flaszki powinnyście z koleżankami wspólnie wypić - w końcu to wspólna wygrana ;)
    Kiecke białą przefarbuj na czerwony :D tez bardziej mi się ten krój podoba niż tej ciemnej ;)

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • olik321 Autorytet
    Postów: 3102 4064

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape dla mnie biała bomba

    a co do szefa " człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy" :)

    Flowwer, nenusia, Czrna 81, Izape_91 lubią tę wiadomość

    <3 synek 18.08.18

    f2w3xzkrtbku6fy9.png
  • Siwulec Autorytet
    Postów: 3166 5686

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia wrote:
    Izape, też mi bardziej się podoba biała, ale generalnei trzymam się zasady, że na weselu na biało tylko panna młoda.
    Ale figurkę to Ty masz nie od parady :P

    Achia, mam nadzieję, ze ten 9dpo to wgryzanie. nie zostaje Ci nić innego jak mieć taką nadzieję i czekać. 9dpo to naprawdę bardzo wcześnie.

    Kingulla ja tez mam mega obfite @ zwłaszcza teraz po poronieniu, ale tak jak pisze Hope, czekam aż się skończy i zacznę łykać. Mam tylko nadzieję, ze tym razem zamknie się z plamieniami w 7 dniach :P

    Frelcia, aż mi się łezka zakręciła.


    Ja Cię proszę, nie strasz mnie taka długa @ ;)

    relgwn15fhhth20g.png
    30.05 - 9dpo HCG 2,24; 04.06 - 14dpo HCG 268,80; 06.06 - 16doo HCG 496,00; 13.06 - 24dpo HCG 8619,00
    20.06 zarodek 3,4mm z czynnością serca
    02.2018 - 12tc [*] ♥️
    Siła jest kobietą <3
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulcu Ty mialas zabieg to na pewno nie bedzie tak zle. Ja juz widze roznice miedzy ta a poprzednia. Tam jeszcze sporo musialo sie wyczyscic. No ale jest dalen intensywniejsza niz taka moja przecietna. Ale nic nie poradze. Grzecznie czekam, az minie. W sumie @ to taki fajny okres kiedy czlowiek nie czeka jeszcze na owulacje, albo na 10 dzien po owulacji, albo 12, 14 czy na druga bete ;) szukajmy pozytywow :)

    Kingulla, Siwulec lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • viki129 Nowa
    Postów: 2 4

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:45

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Hej. Moge dolaczyc ? Ovu mialam prawdopodobnie w niedziele 01.04, testowac bede 15.04 o ile wczesniej nie przyjdzie @ cykle mam raczej regularne 28-29dni. To moj pierwszy cykl staran....

    Czrna 81, Dip88, KateHawke lubią tę wiadomość

    viki
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, ja jestem za pierwszą :) do tego mocne oko i bordowa szminka. Później masz gwałt męża gwarantowany! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 19:55

    lamka, Koteczka82, Izape_91 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec, @ poronna to był dla mnie dramat. Za to teraz ta 1 "moja" 5 dni! Rozumiesz? 5! A nie 8 jak zawsze

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 19:57

    Siwulec lubi tę wiadomość

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 19:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Zastrzyk był w zeszły poniedziałek. Czyli to jakoś 9dpo zasstrzyku.Termin @ na wtorek
    To na dwoje babka wróżyła - albo to pozostałość po ovi, albo to mega wczesna ciąża, skoro to owu jest ok 36 po zastrzyku, czyli to dopero 7dpo. Trzeba dalej wytrwale sikać!

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nie. Tez mam obfite. Przy dongu musisz zaczekać aż najmniejsze plamienie po @ się skończy i możesz brać. Ja bralam 3 dziennie.
    Ja dokładnie tak samo. Dong nie robi żadnych skutków ubocznych - mozna śmiało brać więcej niż 1

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Iza, w obu kieckach Ci ślicznie, masz bardzo dużo klasy <3
    Ja bym wybrała tę pierwszą, bo biel jest jednak dla młodej. Ale wiesz - na chrzciny to już będzie idealna <3

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika kochana trzymam kciuki za serduszko! Beta rośnie i to jest super. Teraz niech to małe będzie idealnie duże do tygodni ciąży. Mocno trzymam kciuki!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • _Hope_ Autorytet
    Postów: 3381 4990

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Iza, w obu kieckach Ci ślicznie, masz bardzo dużo klasy <3
    Ja bym wybrała tę pierwszą, bo biel jest jednak dla młodej. Ale wiesz - na chrzciny to już będzie idealna <3
    Podpisuje się wszystkimi konczynami!

    Córka kwiecień 2015 <3 <3 <3
    4 Aniołki <3
    tb73upjyd8dymf6b.png
    "You know that place between sleep and awake, that place where you still remember dreaming? That’s where I’ll always love you. That’s where I’ll be waiting."
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:11

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    To na dwoje babka wróżyła - albo to pozostałość po ovi, albo to mega wczesna ciąża, skoro to owu jest ok 36 po zastrzyku, czyli to dopero 7dpo. Trzeba dalej wytrwale sikać!
    Najgorzej właśnie jak nadal nic nie wiadomo.we wtorek sikalam żrby sprawdźic czy zastrzyk się wypłukał i nic nie było więc dziś pomyślałam że ten bladzioch to nie zastrzyk ale mogłam się mylić. Sikne w ndz.tak jak jestem zapisana

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    _Hope_ wrote:
    Nika kochana trzymam kciuki za serduszko! Beta rośnie i to jest super. Teraz niech to małe będzie idealnie duże do tygodni ciąży. Mocno trzymam kciuki!
    Dzięki. Staram sobie tak mówić, że tamto wcale nie musi się powtórzyć, no ale sama wiesz jak jest i mogę się starać, jak na Staraczkę przystało, a strachy robią swoje.

    Powiedziałam mężowi. Zaproponował spacer, więc skorzystałam, że będziemy sami-sami (bo w domu jest tv, konsolam komputer - zawsze coś odwraca uwagę). Kupiłam w lidlu takie metalowe jajo z cuksami i włożyłam do środka wydruki z badań. Miało być że taki spóźniony prezent od wielkanocnego zajączka. Skubaniec chyba myślał, że to ulotka, odłożył i już się dobierać do czekolady. Facet. Potem zauwaźył że na wydruku jest moje nazwisko i chyba zajrzył, bo mu brwi podjechały prawie do linii włosów. No ogólnie to niby mówił, że się cieszy, ale wyglądał jakby srał w majty ze strachu tak jak ja. Odkąd wróciliśmy w ogóle się nie odzywa.

    MOJE lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nika chyba wiele z nas rozumie Twoje emocje i obawy :-( nie pozostaje nic innego jak czekać. My wszystkie trzymamy kciuki za Was.

  • StaraczkaNika Autorytet
    Postów: 6968 12673

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Achia wrote:
    Najgorzej właśnie jak nadal nic nie wiadomo.we wtorek sikalam żrby sprawdźic czy zastrzyk się wypłukał i nic nie było więc dziś pomyślałam że ten bladzioch to nie zastrzyk ale mogłam się mylić. Sikne w ndz.tak jak jestem zapisana
    Starania uczą cierpliwości. Aż chce się krzyknąć, że starczy, już zaliczyłam tę lekcję... a zycie na to "ooo, znowu się niecierpliwisz? To masz!" I tak w kółko

    Izape_91 lubi tę wiadomość

    4 lata starań (PCOS, IO, mutacje - lekka trombofilia, hiperprolaktynemia, ANA++, leniwy mąż);
    [*] 01.2018 - córeczka
    uM80p1.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2018, 20:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    StaraczkaNika wrote:
    Starania uczą cierpliwości. Aż chce się krzyknąć, że starczy, już zaliczyłam tę lekcję... a zycie na to "ooo, znowu się niecierpliwisz? To masz!" I tak w kółko
    Oj masz rację :/
    Nie wiem czy mam szukać innego lekarza...jutro jadę na kliniczną zapisać się na hsg. Może tym razem zrobią porządnie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2018, 20:39

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Kalendarz dni płodnych - aplikacja - starania o dziecko

Postanowione - rozpoczynacie starania o dziecko. Mija pierwszy, drugi, trzeci miesiąc, a ciąży nie ma. Pojawia się lekki niepokój - co się dzieje? Tak rozpoczyna się historia wielu kobiet z OvuFriend, które używają aplikacji podczas starania o dziecko. Inteligentny kalendarz dni płodnych nie tylko szybko nauczy się Twojej płodności ale również wcześnie wykryje nieprawidłowości. Przeczytaj jak aplikacja pomoże Ci zajść w ciążę!  

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ