Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Siwulec wrote:
    Ja mam Zuzę <3 wszyscy mi mówili że Zuzie są charakterne - nie mylili się ;) od początku ma swoje zdanie i stara się postawić na swoim przy czym jest bardzo wrażliwa i kocha zwierzęta :) Polecam to imię :)

Oj prawda, moje 3 koleżanki z Poznania mają Zuze (w sensie każda z nich ma córę :p) i każda z tych małych dziewczyn jest mocno charakterna;)

Luna1993, Siwulec lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sanka ten gatunek tak ma, mój robi podobne akcje i nauczyłam się już tym nie przejmować, bo człowiek by zwariował ;) niestety faceci nie są zbyt domyślni. Szkoda tylko, że nasze gadanie nic nie zmieni, bo jak jednego się nauczą, to o drugim zapominają. Taka ich uroda :D

Siwulec to tak jak moja Tosia :p charakterna bestyjka. Nie wiem, czy dam radę z drugą taką w domu :D

Siwulec lubi tę wiadomość

• MOJE Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Meśka wrote:
    Czarna zabieraj się za chłopa dziś ! może jeszcze nie wszystko stracone, nie takie cuda się tu działy :)

Moje a masz wyniki tej bety , czycoś przegapiłam ?

Frelciu trzymam mocno kciuki :*

Jeszcze nie. Czaję cały czas. Ale mam nadzieję że tam nic nie będzie. No i w zasadzie jestem na 90% pewna

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:21

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry :)

Kciukam kobitki za Was :) Nie udzielam się za bardzo, ale jestem :*

Czrna 81, Lunaris, Rucola lubią tę wiadomość

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • wisienka94 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:22

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyS ja też jestem nowa, narazie staram się więcej wczytywać w posty dziewczyn i dowiadywać co u kogo :)

Trzymam kciuki za wizyty, bety, testy!

Co do okien to u mnie też jeszcze nie umyte :)

Też w tym cyklu zaczynam z Dongiem, a może pomoże na ten mój estradiol :)

Jeśli chodzi o zagnieżdzenie to ja objawy mam w każdym cyklu :) niestety ani razu nie byłam w ciąży, więc tak tylko sobie wkręcam.

MOJE, Siwulec, Achia lubią tę wiadomość

o148qtkffioabai4.png
    rfxgqqmzy991np25.png
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A mi się Zuzia bardzo podoba. Też myślałam o tym imieniu. Ale od kiedy wiedziałam że dam na imię Hania albo Tomek i nam się nie udało zajść. W tym samym momencie zaciazyla siostra i szwagierka i dały na imię Hania i Tomek. Od tej pory nie przywiązuje się do żadnego imienia. Bo żal był straszny. Podwójny bo ani nie byłam w ciąży ani nie mogłam już dać na imię tak jak marzyłam.

• ANkaG Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:31

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć wszystkim!Ja dzisiaj mam wizytę więc juz przebieram nogami bo jestem zestresowana Ale mam w domu trochę do ogarnięcia i siebie muszę ogarnąć także yeoche czasu zleci a jadę na 14.40! Dzięki za kciuki i odezwę sie po wizycie a co do Zuzi ... Mam córeczkę Zuzanke i to prawda że mają charakterek Ale Siwulec ma racje bo nasza też kocha zwierzęta ma w sierpnii 3 lata a juz chce mieć psa a mamy 2 koty ;) no i jest wrażliwa i jak mamusia trochę obrażalska ;) hehe
    Trzymam za Was kciuki a szczególnie za betę Frelci która pewnie jest jeszcze bardziej niż ja zestresowana Ale ale całe forum jest z Nami ;) Dobrze czas sie dac bo z rana juz mnie przy kawie łapie taki kaszel który wywołuje wymioty Ale walcze jak mogę żeby nie wymiotować! Raz mi sie wieczorem zdążyło juz jak otworzyłam lodówkę i ten zapach we mnie buchnal!
    Miłego Dnia

Siwulec, Malgonia, Lunaris lubią tę wiadomość

xnw43e3klkl3jh24.png
    l22ne6ydne4fhkhd.png
    ANka
    Zuzanka 19.08.2015
    16.01.17 - 03.04.17 Bezzarodkowa ciąża
    19.03 pierwsze || na testach 21.03 beta 27.9 23.03 beta 112 <3 i na usg kropeczka ;)
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:33

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje przykro mi, też się bardzo przywiązuję do imion. Domyślam się, co mogłaś czuć.

Yoselyn czekam na dobrą nowinę, to jest oczywiste!

Frelcia kciuki <3

Lunaris oby udało się zrobić usg!

U mnie mąż obudził się o 3:30 z nagłym bólem oka, już nie wiedziałam, co mam z nim zrobić, po 4 pojechał do apteki, dostał maść i jakoś zasnął. Chyba gradówka albo jęczmień wewnętrzny. Wczoraj się rozryczałam wieczorem z nerwów i strachu.

P.s. Też nie myłam okien na święta.

Yoselyn82, Lunaris lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja zawsze chciałam Laurę ale moja przyjaciółka pierwsza w zasadzie wpadła i ma Laurę.i mimo że kocham je obie to Laura jest tak rozpieszczona że ojezu. Masakra
    Tosia mi się też b.podoba :) no ale na razie to mogłam wybrać imię dla psa.. tzn pies już miał imię bo to ze schroniska ale można zmienić. była Rajla a jest Bajla (Rajla-swoja drogą nie wiem jak ktoś to wymyślil bo mi sie plącze R z L ) ;)

• Kaczorka Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja to nie wiem jakie imię nadam kolejnemu dziecku.. musi być na A. I pasować do pospolitego nazwiska.
    Aczkolwiek chętnie córkę nazwałabym Basia ;) wszystkie Baśki są takie ogarnięte życiowo i nie dają sobie w kaszę dmuchać. Tylko jak męża przekonać?

Siwulec - hmm, może i masz rację z tym, żeby poczekać aż zrobią mi te moskitiery. Ale z drugiej strony ciężko będzie umyć ramę na zewnątrz ;)

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka i Lunaris, Anka mocne kciuki za wizyty :)

Frelcia trzymam mocno kciuki za wysoka bete! :)

Trzymam kciuki za siebie tez :P

lamka, Luna1993, Malgonia, blue00, Lunaris, Czrna 81, ANkaG, Rucola lubią tę wiadomość

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka Basie są super :-)

Kaczorka, Lunaris lubią tę wiadomość

• Minnie89 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:43

Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ - ja też nowa, na razie mniej się udzielam, ale czytam codziennie i uczę sie więcej niż przez całe życie :)

Wg testów jestem już po owu, ale temp mierzę pierwszy raz w tym cyklu. Więc kciuki i wiruski zostawiam dla reszty, a ja nastawiam się na maj.

dqprhdge2q9dik3m.png
  • nick nieaktualny

Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaczorka przyjaciółka mojej siostry to Baśka i właśnie otworzyła z mężem biznes-mają dom w Bieszczadach i go wynajmują. Może to go przekona apropo ogarniętych Barbar ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 08:44

Kaczorka lubi tę wiadomość

• reset Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za badania i wizyty! Z jednej strony zazdroszczę, że czekacie na wizyty albo z nadzieją patrzycie na betę, a z drugiej strony- współczuję tego stresu i tych nerwów! Ale myślę, że będzie dobrze, tyle kciuków nie może pójść na marne.

Ja właśnie siedzę w laboratorium i modlę się, by nie zwymiotować. Robię krzywa cukrowa i glukoza ledwo weszła. Jest mi potwornie niedobrze... Z ciekawostek, do pielęgniarki czeka dziewczyna na zastrzyk z Ovi- nie my jedne walczymy o dzidziusia!

A, no i Yos- za Twoje dobre wieści też kciuki!:*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 08:48

Yoselyn82 lubi tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf jest beta. Poniżej 0.2 ;)
    Zastrzyk był wczoraj wieczorem. Dziś rano staranka. Oby pękł choć jeden. A jak dwa to będę w niebie.

Meśka, blue00, Malgonia, Achia, Bocianiątko, lamka, Siwulec, nenusia, KateHawke, by7mistake, Bajkaaa, Morusek, Barbarka1984, MaryAnn, Czrna 81, Rucola lubią tę wiadomość

• Meśka Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:49

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje polubiłam za seksy :) trzymam kciuki za dwa bąble za dwa tygodnie :)

MOJE lubi tę wiadomość

19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset powodzenia na badaniu, oby szybko zleciało i nie smak szybko minął <3

reset lubi tę wiadomość

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • Kargo31 Autorytet

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, Yoselyn, Lamka, Lunaris, Anka kciuki za bety, wizyty, telefony i wgl żeby ten dzień był dla Was miły :D

Reset nie oddawaj tego, bo będzie trzeba powtórzyć :P A tak serio, to współczuję... Ja nie wspominam dobrze tego badania... zasypiałam na siedząco, a przy 2 pobraniu krwi prawie zemdlałam.

Mnie znowu ścięło... boli gardło, mam katar i najgorsze, że zaczęło mnie bolec ucho.. jakieś 4 dpo, a ja pewnie wyląduje na jakiś lekach... cudownie... :(

Yoselyn82, Lunaris lubią tę wiadomość

*44 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 1
  • Yoselyn82 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:55

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mnie pogonilo kilka razy do wc, tak reaguje na stres, cisnienie tez mam wieksze..

Mój kochany Michałek ❤️❤️❤️

Starania o drugiego maluszka 💕🥰

Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Śluz szyjkowy, śluz z podniecenia, wydzielina z pochwy, upławy - jak odróżniać?

Śluz szyjkowy to bardzo ważny wskaźnik kobiecej płodności. Jak odróżniać poszczególne rodzaje śluzu? Czym różni się naturalny śluz szyjkowy od śluzu wynikającego z podniecenia? Czym są upławy i kiedy warto zgłosić się do lekarza? Jak zapisywać poszczególne rodzaje śluzu w aplikacji OvuFriend? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Ciąża pozamaciczna - czym jest i jakie są objawy ciąży pozamacicznej?

Ciąża pozamaciczna (ektopowa) zdarza się raz na 90-100 przypadków ciąży. Jest to ciąża, która zamiast w macicy rozwija się poza nią. Objawy ciąży pozamacicznej nie są jednoznaczne. Trudno ją czasem rozpoznać, bo na początku objawy są podobne do ciąży o prawidłowym przebiegu. Na późniejszym etapie pojawia się ból podbrzusza, krwawienie oraz brak prawidłowego przyrostu hormonu hCG. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Choroby endometrium - jakie są najczęstsze?

Czym jest endometrium, a czym endometrioza? Jakie mogą być inne choroby endometrium i jak się objawiają? Jaka grubość endometrium jest optymalna podczas starań o dziecko? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego