X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Lamka i Lunaris, Anka mocne kciuki za wizyty :)

    Frelcia trzymam mocno kciuki za wysoka bete! :)



    Trzymam kciuki za siebie tez :P

    lamka, Luna1993, Malgonia, blue00, Lunaris, Czrna 81, ANkaG, Rucola lubią tę wiadomość

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka Basie są super :-)

    Kaczorka, Lunaris lubią tę wiadomość

  • Minnie89 Autorytet
    Postów: 791 1680

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    KlaudyŚ - ja też nowa, na razie mniej się udzielam, ale czytam codziennie i uczę sie więcej niż przez całe życie :)

    Wg testów jestem już po owu, ale temp mierzę pierwszy raz w tym cyklu. Więc kciuki i wiruski zostawiam dla reszty, a ja nastawiam się na maj.

    dqprhdge2q9dik3m.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    kaczorka przyjaciółka mojej siostry to Baśka i właśnie otworzyła z mężem biznes-mają dom w Bieszczadach i go wynajmują. Może to go przekona apropo ogarniętych Barbar ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 08:44

    Kaczorka lubi tę wiadomość

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:43

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za badania i wizyty! Z jednej strony zazdroszczę, że czekacie na wizyty albo z nadzieją patrzycie na betę, a z drugiej strony- współczuję tego stresu i tych nerwów! Ale myślę, że będzie dobrze, tyle kciuków nie może pójść na marne.

    Ja właśnie siedzę w laboratorium i modlę się, by nie zwymiotować. Robię krzywa cukrowa i glukoza ledwo weszła. Jest mi potwornie niedobrze... Z ciekawostek, do pielęgniarki czeka dziewczyna na zastrzyk z Ovi- nie my jedne walczymy o dzidziusia!

    A, no i Yos- za Twoje dobre wieści też kciuki!:*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 08:48

    Yoselyn82 lubi tę wiadomość

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uf jest beta. Poniżej 0.2 ;)
    Zastrzyk był wczoraj wieczorem. Dziś rano staranka. Oby pękł choć jeden. A jak dwa to będę w niebie.

    Meśka, blue00, Malgonia, Achia, Bocianiątko, lamka, Siwulec, nenusia, KateHawke, by7mistake, Bajkaaa, Morusek, Barbarka1984, MaryAnn, Czrna 81, Rucola lubią tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • Meśka Autorytet
    Postów: 1542 1918

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje polubiłam za seksy :) trzymam kciuki za dwa bąble za dwa tygodnie :)

    MOJE lubi tę wiadomość

    19.11.2018 laparo - jajowody przedmuchane, bez endomendy
    Starania od lipca 2016 r.
    Synuś ❤️ 11.2014 r.
  • Jedna_z_Wielu Autorytet
    Postów: 2528 1814

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset powodzenia na badaniu, oby szybko zleciało i nie smak szybko minął <3

    reset lubi tę wiadomość

    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    79eac3f8ef.png
    Starania o drugie- od: Grudzień 2014r. (5cb.)
    Od końca wakacji 2021 klinika - zalecone badania -> z wyników póki co - wysokie tsh, wysoka prolaktyna, obniżone białko "s", nieprawidłowe: czynnik v(leiden)hetero, mthfr(c677t)hetero, pai-1 hetero 😪➡️Letrox, dostinex, glucophage, acard, od pozytywu heparyna,( cukrzyca ciążowa- insulina)
    Glukoza: Insulina
    na czczo 5,10 mmol/l 7,87uU/ml
    godzina po 8,57 mmol/ 71,5 uU/ml
    dwie godziny po 5,54 mmol/l 33,6 uU/ml
    wallbash.gifdown.gif
  • Kargo31 Autorytet
    Postów: 1738 1275

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Frelcia, Yoselyn, Lamka, Lunaris, Anka kciuki za bety, wizyty, telefony i wgl żeby ten dzień był dla Was miły :D

    Reset nie oddawaj tego, bo będzie trzeba powtórzyć :P A tak serio, to współczuję... Ja nie wspominam dobrze tego badania... zasypiałam na siedząco, a przy 2 pobraniu krwi prawie zemdlałam.

    Mnie znowu ścięło... boli gardło, mam katar i najgorsze, że zaczęło mnie bolec ucho.. jakieś 4 dpo, a ja pewnie wyląduje na jakiś lekach... cudownie... :(

    Yoselyn82, Lunaris lubią tę wiadomość

    *starania od marca 2017

    *iui x 3 - nieudane
    - I - 17.07.2020: 1 pęcherzyk,
    - II - 10.09.2020: 2 pęcherzyki,
    - III - 9.12.2020: 2 pęcherzyki.

    *I ivf - krótki protokół, 15 pecherzyków - 3 komórki - 2 zarodki:
    - I FET 27.08.2021 (57cs) - 3 dniowy Maluch
    11dpt- beta88,9, prog16,1
    13dpt- beta218,9, prog14,3
    19dpt -beta 2541, prog 16,6
    26dpt- ❤
    28.10.2021 poronienie zatrzymane (Aniołek 8tc-11tc)
    - II FET 13.01.2022 (59cs)- 6-dniowy Maluch 4ba
    6dpt- beta 0, prog 12,5
    11dpt -beta 0, prog 40,33

    *II ivf - dlugi protokół (7 komórek, 2 zarodki)
    - I FET - 3 Dniowy Maluch - beta 0
    - II FET 23.012023 - zarodek 4BB
    5dpt bladzioch
    7dpt negatyw
    10dpt beta 0
  • Yoselyn82 Autorytet
    Postów: 14990 18897

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 08:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Juz mnie pogonilo kilka razy do wc, tak reaguje na stres, cisnienie tez mam wieksze..

    Mój pierwszy cud - kochany Michałek ❤️❤️❤️

    Mój drugi cud - kochany Juluś♥️♥️♥️

    Nigdy się nie poddawaj chociaż byłoby to trudne! - Kiedy śmieje się dziecko - śmieje się cały świat
    ❤️❤️❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos będzie dobrze! Wszystkie tu kciuki mocno trzymamy!:)

    Yoselyn82, Melevis lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos,a wiadomo o której tel?

  • KateKum Autorytet
    Postów: 1451 1706

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu zamiast pracować to siedzę i czytam.....
    Motywacja do pracy dzisiaj ogromna.

    Czarna pewnie jak dorwalabys innego to wpadka murowana ;) .... los lubi płatać figle :)

    Czrna 81 lubi tę wiadomość

    xnw4lbete8c7uekt.png

    10.2017 [*] 8tc
  • Lunaris Autorytet
    Postów: 5660 9943

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:16

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane!

    Dziecko w przedszkolu ja już po śniadaniu a teraz idę nogi oskrobać bo lekarz ucieknie :P

    Kciukam strasznie mocno: Yos, Frelcia, Lamka !!!

    Czrna daj spokój- w święta śnieg padał szkoda by było okna wcześniej myć ;) jeszcze zdążysz przed wakacjami-a ja z Tobą, moje też brudne :P

    Reset współczuję -krzywa cukrowa obleeee pamiętam jeszcze z poprzedniej ciąży i już mnie wzdryga jak pomyślę o aktualnej... Życzę Ci wspaniałego wyniku!

    Yoselyn82, Czrna 81 lubią tę wiadomość


    age.png

    [/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • MOJE Autorytet
    Postów: 1101 671

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg rodzice wpadają na weekend w odwiedziny !!! A u nas taaaaki burdel. Ja muszę wyjść i nie zdążę posprzątać .... Mogłam jednak wyszorować wszystko na święta
    Panika !!!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 09:22

    by7mistake, nenusia, blue00 lubią tę wiadomość

    7.02.2019 NASZE dwa Aniołki odeszły w 11 tygodniu :(
    👰 36 LAT
    AMH 17.11 (1.05-55)
    AMH (2021 rok) 25.2
    ANGELIUS- zabieg jajniki i reszta u mnie ok.

    🧑37 LAT
    Nasienie słabe 09.2021
    Liczba plemników 12 mln :( ( norma od 39 mln)
    Morfologia 2%
    Lepkość za duża
    Starania o dzieciątko od 9 lat 😔😔😔

    Nasienie 03.2022 😰😰😰
    Liczba 6,9
    Morfologia 2%
    09.2023
    Za mała ilość żeby zrobić morfologię 😭
    07.12.2023 zabieg żylaków powrózka nasiennego 🙏
    CZEKAMY NA CIEBIE MALUSZKU ❤️❤️
  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krzywa w ciąży to inaczej jednak musi smakować ;)
    Głowa mnie od tego cukru rozbolała. Jest mi niedobrze, a do tego mam wrażenie że zdretwialy mi ręce (możliwe to od cukru?!) Mam książkę i nie wiem nawet, co czytam,a jak tylko skoncze to muszę biec do sądu i do pracy. To będzie koszmarny dzień!

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje tak to zwykle bywa :p
    Moja mama(mieszka w Poznaniu) chce nas pierwszy raz odwiedzć na nowym mieszkaniu w maju,a u mnie okna nie pomyte (w gdansku tuz przed wielkanocą śnieg spadł) , myslalam że wykręcę się ciąża a a tu chyba trzeba będzie brać się do pracy :)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Krzywa w ciąży to inaczej jednak musi smakować ;)
    Głowa mnie od tego cukru rozbolała. Jest mi niedobrze, a do tego mam wrażenie że zdretwialy mi ręce (możliwe to od cukru?!) Mam książkę i nie wiem nawet, co czytam,a jak tylko skoncze to muszę biec do sądu i do pracy. To będzie koszmarny dzień!
    Reset, ja mam przy krzywej dokładnie takie same objawy + dodatkowo dretwienie/mrowienie ust!

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 09:27

  • reset Autorytet
    Postów: 7233 13043

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Reset, ja mam przy krzywej dokładnie takie same objawy + dodatkowo dretwienie/mrowienie ust!

    Minie, pocieszasz mnie, że tak ma być! Choć ręce to mam takie "dziwne", że ja nie wiem jak ja mam potem do auta wsiąść :/

    relgmg7ymfbmxgyl.png


    * 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Amal Autorytet
    Postów: 603 1183

    Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wszystkie bety, wizyty, i telefony :*
    Ja się chowam do jamy, z wiadrem lodów czekoladowych i nie wychodze do odwołania...

    A tak serio, chciałabym na bezludną wyspę, mój mąż to skończony debil.. Nie układa się ostatnio najlepiej, ja marudna, on też nie zawsze w porządku wobec mnie czym mnie tylko nakręca i irytuje, w każdym razie wczoraj popołudniu znowu mnie coś tam zirytował, odfurknęłam mu coś tam, polazł na fochu. a Wieczorem usłyszałam tekst, który powalił mnie z nóg.. (uwaga, dla ludzi o mocnych nerwach): dawaj, może zrobimy aborcję póki jest jeszcze czas, bo to może być nawiększy błąd naszego życia..

    Nie chce mi się na zasrańca patrzeć, rozmawiać z nim.. Jak do ch.ja można coś takiego powiedzieć ?? A dziś jak gdyby nigdy nic przychodzi,coś tam pyta, i pretensje, że ja chce mieć z nim normalnych relacji i z nim nie rozmawiam i traktuje jak powietrze.. A czego on się do cholery spodziewał ja się pytam ?? Nawet przepraszam nie usłyszałam.



    z tych nerwów od wczoraj mnie brzuch boli i cały wieczór i pół nocy przeryczałam.. Mam ochotę rzucić to w cholere i wrócić do pl (chociaż to też jest skomplikowane) :(

    Przepraszam, że się żalę, i niewiele wnoszę tutaj, ale no jestem tak.. rozgoryczona, że nie mogę wytrzymać :(

    Mam nadzieję, że dla każdej z Was to będzie dobry dzień i czekam na pozytywne wieści od Was.. :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 09:30

    km5smg7yt99xz96j.png
‹‹ 70 71 72 73 74 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Krew miesiączkowa - kolor krwi podczas okresu

Czy to normalne, że krew miesiączkowa zmienia swój kolor i konsystencję? Czy brązowy kolor krwi podczas okres powinien Cię niepokoić, czy jest to zjawisko naturalne? Kiedy krwawienie miesiączkowe wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Niedobór kwasu foliowego - zaskakujące wyniki badań

Niemalże każda kobieta starająca się o dziecko ma świadomość, że podczas starań oraz w czasie ciąży powinna suplementować kwas foliowy. Jednak najnowsze doniesienia lekarzy wskazują na duże problemy z jego przyswajalnością. Co to oznacza? Niedobór kwasu foliowego - jakie mogą być tego skutki? Nawet pomimo zażywania kwasu foliowego, kobiety w dalszym ciągu mogą być narażone na ryzyko chorób/powikłań związanych z jego niedoborami. Jak temu zaradzić? Przeczytaj najnowsze doniesienia i zalecenia ginekologów.  

CZYTAJ WIĘCEJ