Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANIE 2018 :)

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:02

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos będzie dobrze! Wszystkie tu kciuki mocno trzymamy!:)

Yoselyn82, Melevis lubią tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:09

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos,a wiadomo o której tel?

• KateKum Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:13

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja tu zamiast pracować to siedzę i czytam.....
    Motywacja do pracy dzisiaj ogromna.

Czarna pewnie jak dorwalabys innego to wpadka murowana ;) .... los lubi płatać figle :)

Czrna 81 lubi tę wiadomość

xnw4lbete8c7uekt.png

10.2017 [*] 8tc
  • Lunaris Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:16

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry Kochane!

Dziecko w przedszkolu ja już po śniadaniu a teraz idę nogi oskrobać bo lekarz ucieknie :P

Kciukam strasznie mocno: Yos, Frelcia, Lamka !!!

Czrna daj spokój- w święta śnieg padał szkoda by było okna wcześniej myć ;) jeszcze zdążysz przed wakacjami-a ja z Tobą, moje też brudne :P

Reset współczuję -krzywa cukrowa obleeee pamiętam jeszcze z poprzedniej ciąży i już mnie wzdryga jak pomyślę o aktualnej... Życzę Ci wspaniałego wyniku!

Yoselyn82, Czrna 81 lubią tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • MOJE Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:19

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Omg rodzice wpadają na weekend w odwiedziny !!! A u nas taaaaki burdel. Ja muszę wyjść i nie zdążę posprzątać .... Mogłam jednak wyszorować wszystko na święta
    Panika !!!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 09:22

by7mistake, nenusia, blue00 lubią tę wiadomość

7.02.2019 moje dwa Aniołki :(
  • reset Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Krzywa w ciąży to inaczej jednak musi smakować ;)
    Głowa mnie od tego cukru rozbolała. Jest mi niedobrze, a do tego mam wrażenie że zdretwialy mi ręce (możliwe to od cukru?!) Mam książkę i nie wiem nawet, co czytam,a jak tylko skoncze to muszę biec do sądu i do pracy. To będzie koszmarny dzień!

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:25

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje tak to zwykle bywa :p
    Moja mama(mieszka w Poznaniu) chce nas pierwszy raz odwiedzć na nowym mieszkaniu w maju,a u mnie okna nie pomyte (w gdansku tuz przed wielkanocą śnieg spadł) , myslalam że wykręcę się ciąża a a tu chyba trzeba będzie brać się do pracy :)

• nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:27

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    Krzywa w ciąży to inaczej jednak musi smakować ;)
    Głowa mnie od tego cukru rozbolała. Jest mi niedobrze, a do tego mam wrażenie że zdretwialy mi ręce (możliwe to od cukru?!) Mam książkę i nie wiem nawet, co czytam,a jak tylko skoncze to muszę biec do sądu i do pracy. To będzie koszmarny dzień!
    Reset, ja mam przy krzywej dokładnie takie same objawy + dodatkowo dretwienie/mrowienie ust!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 09:27

• reset Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minie Black wrote:
    Reset, ja mam przy krzywej dokładnie takie same objawy + dodatkowo dretwienie/mrowienie ust!

Minie, pocieszasz mnie, że tak ma być! Choć ręce to mam takie "dziwne", że ja nie wiem jak ja mam potem do auta wsiąść :/

relgmg7ymfbmxgyl.png

* 28.02 - 9 dpo: beta 6.47, 10 dpo: beta 11.5, 11 dpo: beta 25, 13 dpo: beta 88.7, 14 dpo: beta 159,8, 16 dpo: beta 549,4, 18 dpo: beta 1360,8, 21 dpo: beta 3272 <3
    * listopad - po laparoskopii: endometrioza - usunięte zrosty na jajniku, udrożniony jajowód, wyczyszczona macica, usunięte zrosty na jelitach. Działamy!
    * HBA 72% i 3% morfologii przy ogólnych b.dobrych wynikach nie mają klinicznego znaczenia!
    * PCOS, dodatnie ANA i ASA, ujemne AOA i APS, Euthyrox, Metformina, Bromergon, mutacje MTHFR i PAI1 - hetero.
  • Amal Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:29

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kciuki za wszystkie bety, wizyty, i telefony :*
    Ja się chowam do jamy, z wiadrem lodów czekoladowych i nie wychodze do odwołania...

A tak serio, chciałabym na bezludną wyspę, mój mąż to skończony debil.. Nie układa się ostatnio najlepiej, ja marudna, on też nie zawsze w porządku wobec mnie czym mnie tylko nakręca i irytuje, w każdym razie wczoraj popołudniu znowu mnie coś tam zirytował, odfurknęłam mu coś tam, polazł na fochu. a Wieczorem usłyszałam tekst, który powalił mnie z nóg.. (uwaga, dla ludzi o mocnych nerwach): dawaj, może zrobimy aborcję póki jest jeszcze czas, bo to może być nawiększy błąd naszego życia..

Nie chce mi się na zasrańca patrzeć, rozmawiać z nim.. Jak do ch.ja można coś takiego powiedzieć ?? A dziś jak gdyby nigdy nic przychodzi,coś tam pyta, i pretensje, że ja chce mieć z nim normalnych relacji i z nim nie rozmawiam i traktuje jak powietrze.. A czego on się do cholery spodziewał ja się pytam ?? Nawet przepraszam nie usłyszałam.

z tych nerwów od wczoraj mnie brzuch boli i cały wieczór i pół nocy przeryczałam.. Mam ochotę rzucić to w cholere i wrócić do pl (chociaż to też jest skomplikowane) :(

Przepraszam, że się żalę, i niewiele wnoszę tutaj, ale no jestem tak.. rozgoryczona, że nie mogę wytrzymać :(

Mam nadzieję, że dla każdej z Was to będzie dobry dzień i czekam na pozytywne wieści od Was.. :*

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 09:30

km5smg7yt99xz96j.png
  • by7mistake Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moje: Dorze ze rodzice a nie teściowie :D moja nawet jak nie wpada, to i tak zdąży zauważyć i skomentować ze mamy "nieład z tyłu działki" ... Nawiasem mówiąc dom jest w budowie i akurat robi się ocieplenie wiec są wyrozstawiane rusztowania, palety, i styropian. No, ale jak to teściowa ;)

Dziewczyny, dobrego dnia! Trzymam kciuki za wszystkie dobre wieści :) nie dam rady wymienić wszystkich was, bo tyle dzisiaj wizytuje, betuje, czeka na telefon:)

Mnie dziś w nocy obudził bol brzucha i @. Czy piątek to nie cudowny dzień na 1 dzień ciąży?:) nawet do jamy nie idę, bo nic mnie nie zaskoczyło.

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 09:37

starania od IX 2016r.
    endometrioza
    Dopóki walczysz, jesteś zwycięzcą.
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wybaczcie, ale kto co dziś ma bo kciuki zaciskam tylko za co konkretnie? <3

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • reset Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:41

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jedna_z_Wielu wrote:
    Kochane wybaczcie, ale kto co dziś ma bo kciuki zaciskam tylko za co konkretnie? <3

O ile moja pamięć nie zawodzi, to:

Lamka, Anka i Lunaris- wizyty.
    Yos- telefon z ośrodka.
    Frelcia- beta po transferze.

Lunaris, nenusia, Jedna_z_Wielu lubią tę wiadomość

relgmg7ymfbmxgyl.png

• Lunaris Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:42

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset to identycznie jak w krzywej w ciąży ;) masz już doświadczenie to teraz dorobimy Ci ciążę :*

Amal ale dziad! aż mi się g...no w d..zagotowało! O ja... znając mój charakter wrednej małpy to bym mu za parę dni powiedziała że usunęłam i czy jest zadowolony wrrr... bez dobrych przeprosin bym dziadowi nie podarowała! Pamiętaj że masz nas :* i dzidzusia <3 :*

Uciekam na wizytę! dam znać w międzyczasie ;)

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 09:46

reset, nenusia, Morusek, Paulina_2603 lubią tę wiadomość

age.png

[/url]
    age.png
    06.2005 9tc [*] <3
  • Jedna_z_Wielu Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    reset wrote:
    O ile moja pamięć nie zawodzi, to:

Lamka, Anka i Lunaris- wizyty.
    Yos- telefon z ośrodka.
    Frelcia- beta po transferze.

Dziękuję :*

Trochę mam głowę zajętą czym innym, pierwszy raz mój cykl trwa 32 dni, więc to nowość dla mnie.

0dash2.gif 0zlosc.gif
    Haos w głowie nie pozwala uporządkować myśli...
    Moje szczęście gdzieś błądzi, ale wierzę, że w krótce dotrze do celu <3
    Wszystko ma sens, tylko po czasie rozumiemy, że takie chwile robią Nas mocniejszymi.
    Starania od: Styczeń 2015 r.
  • nick nieaktualny

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 09:53

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Reset jesteś dzielna babka, dasz radę ;) ale pamiętam krzywą w ciąży, to był koszmar, zasłabłam wtedy, a na badanie pojechałam sama. Nie zazdroszczę :(

Amal nie wiem co Ci powiedzieć... Ja bym mu dała w pysk... Spróbuj się aż tak nie denerwować ze względu na maluszka. Wiem, łatwo się mówi. Nie wyobrażam sobie nawet co czujesz :(

• Sarna84 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 10:01

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Yos jestem myślami z Tobą, trzymam bardzo, bardzo mocno kciuki!!!!!

Frelcia trzymam kciuki za betę!

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 10:06

Yoselyn82 lubi tę wiadomość

Yru0p1.png
    yusqp1.png
  • Kaczorka Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 10:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal - słów mi brakuje.. Chyba bym się do dziada więcej nie odezwała..

by7mistake - piątek to idealny czas na pierwszy dzień ciąży :) mi się bardzo podobał :p

Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • reset Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 10:07

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Luna, wiadomo, że dam radę. Chciałam sobie tylko ponarzekać, a Wy przynajmniej wiecie jakie to paskudne!:) Mój Mąż nie rozumiał, czemu narzekam przed badaniem, skoro lubię słodycze :P

Za to na korytarzu spotkałam mojego immunologa, kazał mi się umówić kontrolnie, bo cyt. myślałem o Pani :)

Z innych rzeczy: patrzyłam na kartkę z wydrukiem z systemu, gdzie było skierowanie na badania i tak dane typu imię i nazwisko, PESEL i wiek. I sobie uświadomiłam, że od jutra już mi nikt nie wpisze 31 lat. Kiedy to minęło! Ja w ogóle nie czuję się jakbym miała tyle lat! :o

Wiadomość wyedytowana przez autora: 6 kwietnia 2018, 10:11

relgmg7ymfbmxgyl.png

• Kargo31 Autorytet

Wysłany: 6 kwietnia 2018, 10:08

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Amal ja bym mu tego nie podarowała... Jak tak można powiedzieć... Masz możliwość wyjechania gdzieś na weekend? rodzina, znajomi? Odpoczęłabyś chociaż trochę... Jesteśmy tu dla Ciebie, pamiętaj!

*44 cs o pierwszego Maluszka (start marzec 2017)
    *iui x 1
‹‹ 71 72 73 74 75 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Problemy z zajściem w ciążę - 13 niepokojących objawów

Czy problemy z zajściem w ciążę można przewidzieć? Przeczytaj listę 13 potencjalnych symptomów, którym powinnaś się bliżej przyjrzeć. Nieregularme miesiączki, obfite miesiączki, niskie libido czy utrata włosów - nie ignoruj tych i innych symptomów mogących świadczyć o zaburzeniach hormonalnych czy innych schorzeniach powodujących problemy z zajściem w ciążę. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Jak przygotować się do ciąży i czy na pewno warto?

Czy zastanawiałaś się nad tym czy powinnaś jakoś szczególnie przygotować się do ciąży? Może odwiedzić lekarza, zmienić dietę lub styl życia? Tylko po co…tyle kobiet tego nie robi i zachodzi w ciążę?! Jednak eksperci są zgodni - kobiety, które świadomie planują swoją ciążę i przygotowują się do niej, w większości przypadków łatwiej w nią zachodzą i ich ciąża jest zdrowsza i częściej przebiega prawidłowo. Przeczytaj zatem co możesz zrobić, żeby bardziej świadomie i szczęśliwie wejść w macierzyństwo. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Klinika niepłodności - 50 pytań, na które warto znać odpowiedź przy pierwszej wizycie.

Chciałabyś mieć pewność, że dobrze przygotowałaś się do swojej pierwszej wizyty u lekarza, dotyczącej problemów z zajściem w ciążę? Skorzystaj z naszego formularza płodności  – są to pytania, które dobry specjalista prawdopodobnie zada Ci podczas pierwszej wizyty , która pomoże zdiagnozować niepłodność. W ten sposób o niczym nie zapomnisz i będziesz mieć pod ręką wszystkie szczegóły dotyczące Twojego zdrowia, płodności lub historii chorób w Twojej rodzinie!       

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego