X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 14:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie wsrod znajomych wielka tragedia. Nie chce wchodzic w szczegoly bo to jednak internet, ale powiem Wam ze mlody facet zmarl wskutek nieszczesliwego wypadku. Zostawil zone z trojka dzieci. Najmlodsze ma chyba rok. W piatek idziemy na pogrzeb i szczerze- mimo, ze bylismy tylko dalszymi znajomymi, to bedzie dla mnie strasznie ciezki dzien. Serce chce mi peknac z zalu.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 14:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nadzieja73 wrote:
    Ja też mam dwójkę dzieci,to znaczy że zaliczam się do nawiedzonych?.Chyba nie ,zwłaszcza że starania o trzecie maleństwo to naprawdę jest dla mnie droga przez mękę.Kiedyś myślałam że to tak łatwo pójdzie ....szybko spadłam z chmurki marzeń.Dlatego bardzo Was doceniam,waszą walkę i takie samozaparcie. ...Jesteście wielkie i życzę wam wszystkim pięknych fasolek ❤❤❤

    Chodziło mi bardziej, że kobiety, które już mają 2-3 dzieci i są w kolejnej ciąży często lubią na fioletowej stronie udowadniać, że wiedzą więcej/lepiej niż dziewczyny, które są w ciąży z pierwszym dzieckiem. I tym samym narzucać swoje zdanie. Niejednokrotnie w dość ostry sposób (taki nie znoszący sprzeciwu).

    Oczywiście nie wszystkie, ale zdecydowana większość :)

    Na różowej stronie jednak czuć większe wsparcie. Zwłaszcza ze strony osób z jakimś doświadczeniem :)

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 14:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Chodziło mi bardziej, że kobiety, które już mają 2-3 dzieci i są w kolejnej ciąży często lubią na fioletowej stronie udowadniać, że wiedzą więcej/lepiej niż dziewczyny, które są w ciąży z pierwszym dzieckiem. I tym samym narzucać swoje zdanie. Niejednokrotnie w dość ostry sposób (taki nie znoszący sprzeciwu).

    Oczywiście nie wszystkie, ale zdecydowana większość :)

    Na różowej stronie jednak czuć większe wsparcie. Zwłaszcza ze strony osób z jakimś doświadczeniem :)
    Czyli fioletowa strona będzie szerokim łukiem omijania,zwłaszcza ze mam dosyć cięte zdanie,a nie chcę zostać zbanowana. Zresztą tutaj jest taka ciepla atmosfera.Tam za fioletowym mostem tylko straszą albo opowiadaja historie mrożące krew w żyłach.

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 14:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Sama wiesz jako długodystansowiec, że po tylu niepowodzeniach człowiek dużo łatwiej bierze wszystko na klatę. ;) Jezu jak mi się bliźniaki marzą. :D
    Ja była dziś w galerii i powiem Ci że aż oczy raziło ile bliźniaków i podwójnych wózeczków.
    Faktem jest że inaczej po tylu latach bierze się na klate biele vizira to takie normalne. Nawet za bardzo dyskusji nie ma między nami małżonkami co ma być to bedzię....

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    Tak, wynik był na cito, bo w zależności od niego odstawiam leki - inaczej niepotrzebnie przedłużałabym cykl.
    To było moje czwarte i ostatnie IUI, byłam stymulowana zastrzykami gonadotropiny, podano mi 112 mln plemników, z czego 80% o ruchu postępowym szybkim. W sumie nie wiem, czy ta stymulacja coś daje. Bez niej mam takie same owu, po jednym pęcherzyku. To teraz będzie się musiała gin mocno zastanowić, co zrobić, żeby tych pęcherzyków powstało kilka, gdyż podchodzimy do realizacji planu z IVF.
    Tylko nie to !!!! Kurcze co tutaj się dzieje nasze macice białą flagę wywiesiły czy co ?! Tulę i gdzie będziesz podchodzić do IVF?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 14:44

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 14:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja czekam masz przynieść dobre wieści!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 14:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    A z jakiego powodu zdecydowaliście się na IUI? u nas akurat to wrogi śluz.
    My nie znamy powodu.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 14:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Tylko nie to !!!! Kurcze co tutaj się dzieje nasze macice białą flagę wywiesiły czy co ?! Tulę i gdzie będziesz podchodzić do IVF?
    W Fertimedica w Warszawie.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 14:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    Chodziło mi bardziej, że kobiety, które już mają 2-3 dzieci i są w kolejnej ciąży często lubią na fioletowej stronie udowadniać, że wiedzą więcej/lepiej niż dziewczyny, które są w ciąży z pierwszym dzieckiem. I tym samym narzucać swoje zdanie. Niejednokrotnie w dość ostry sposób (taki nie znoszący sprzeciwu).

    Oczywiście nie wszystkie, ale zdecydowana większość :)

    Na różowej stronie jednak czuć większe wsparcie. Zwłaszcza ze strony osób z jakimś doświadczeniem :)
    Mnie wqu...a taka jedna ( zawsze się taka znajdzie wrona) że jaką depresje przechodziła bo nie mogła zajść w 3 ciążę bo u niej to trwało 3 cykle i śmie pisać mi o swojej depresji i uczyć jak się dzieci robi... brak słów...
    Jednego co się nauczyłam to olewać

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 14:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    W Fertimedica w Warszawie.
    Przed IVF zbadaj immunologie

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 15:00

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    W Fertimedica w Warszawie.
    Miałaś robioną laparoskopie i histeroskopie?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4707 3471

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja melduję bete <0,2.
    Kwiecień to zdecydowanie kiepski miesiąc. Tyle negatywów co się już posypało to chyba rekord.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Karma88 Autorytet
    Postów: 3088 3640

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 15:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny ktoś musi w tym miesiącu statystyki podbić z dwiema kreseczkami, bo inaczej tego nie widzę.

    A odnośnie mamusiek wszystkowiedzących to nie mam nic więcej do dodania niż to, że podpisuję się wszystkimi kopytami pod Waszymi postami. Kilka moich znajomych tych w realu i tych z internetu niestety robi antyreklamę normalnym mamuśkom.

    Kuźwa jakby im się coś w głowach blokowało. Czyli co? Wszystkie z tego wątku zaciążymy i nie przenosimy się na fioletową stronę mocy? :D :D :D

    KateHawke lubi tę wiadomość

    Emilka <3

    gg649vvjtg0z1oj0.png

    Od 09.2013:02.2014-5t6dc <3 07.2015-12tc <3
    MTHFR A1298C+C667T+PAI-1 4G-hetero, immunologia
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 15:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nie miałam, bo nie było wskazania. Poza tym boje się aż tak inwazyjnych metod.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 15:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Przed IVF zbadaj immunologie
    Już częściowo mam zrobione te badania, bo zasadniczo to jest coś, co podejrzewam od samego początku. Ale np.dwoje moich ginów z różnych klinik jest przeciwnych wlewom z Intralipidu, a komórki NK niby można by nieco zbić. Dostałam Encorton. Ale nie zadziałał. Tylko głodna jestem non stop.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 15:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    Nie miałam, bo nie było wskazania. Poza tym boje się aż tak inwazyjnych metod.
    Przed IVF to raczej są wskazania po nie udanych IUI i naprawde nie ma co się bać.
    A jak się okaże ze jest endometrioza lub polipowate endometrium jeszcze polip który działa jak wkładka?! Całe IVF płacz później po nie udanych transferach. Czasem warto dogłebnie sprawdzić co tam się dzieje.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 15:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Mnie wqu...a taka jedna ( zawsze się taka znajdzie wrona) że jaką depresje przechodziła bo nie mogła zajść w 3 ciążę bo u niej to trwało 3 cykle i śmie pisać mi o swojej depresji i uczyć jak się dzieci robi... brak słów...
    Jednego co się nauczyłam to olewać
    Fakt niektóre są niestety pierdol.ięte już.

    Flowwer, Karma88, Lena123 lubią tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 15:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Ja melduję bete <0,2.
    Kwiecień to zdecydowanie kiepski miesiąc. Tyle negatywów co się już posypało to chyba rekord.
    Tule najmocniej!!!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 15:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Heh, mój mąż zawsze mówi, że trzeba być wyrozumiałym dla matek, bo im się po porodzie priorytety zmieniają i miesza w głowach.
    Mam nadzieję, że mi nic się nie zmieni!
    I że nie zmienię swojego profilu na fb w profil mojego dziecka. Bo to też mnie razi.

    Karolina - tulę! Kurcze, tak czekałam na Twoją betę..
    I na II kreseczki u Summer.

    Jeszcze nadzieja w pozostałych.
    Flowwer - ja liczę na to, że Twój maluch nas zaskoczy :) a najbardziej Ciebie! I w końcu zaczniesz wierzyć :p

    Flowwer, Karma88 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 15:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karma88 wrote:
    Dziewczyny ktoś musi w tym miesiącu statystyki podbić z dwiema kreseczkami, bo inaczej tego nie widzę.

    A odnośnie mamusiek wszystkowiedzących to nie mam nic więcej do dodania niż to, że podpisuję się wszystkimi kopytami pod Waszymi postami. Kilka moich znajomych tych w realu i tych z internetu niestety robi antyreklamę normalnym mamuśkom.

    Kuźwa jakby im się coś w głowach blokowało. Czyli co? Wszystkie z tego wątku zaciążymy i nie przenosimy się na fioletową stronę mocy? :D :D :D
    Kurcze muszą się posypać fasolki ja lecę na plac Św.Piotra o łaskę dla fasolki, nie jestem jakoś wiążąca ale szukam nadzieji.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 106 107 108 109 110 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Suchość pochwy - najczęstsze przyczyny, objawy i leczenie

Suchość pochwy to wstydliwa dolegliwość, która dotyka wielu kobiet. Kiedy się pojawia? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z odpowiednim nawilżeniem pochwy? Czy suchość pochwy można leczyć? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Bolesne miesiączki - skąd się biorą bóle miesiączkowe? Przyczyny, objawy, leczenie.

Bolesne miesiączki mogą występować nawet u 75% kobiet w wieku rozrodczym! Jakie są najczęstsze przyczyny bólu miesiączkowego? Czym jest bolesne miesiączkowanie pierwotne, a czym wtórne? Kiedy bolesne miesiączkowanie wymaga konsultacji z lekarzem? 

CZYTAJ WIĘCEJ

Leczenie IVF i preimplantacyjne badania genetyczne - nowa nadzieja dla niepłodnych par

Preimplantacyjne badania genetyczne (PGT) mogą być bardzo pomocne dla par, które od dłuższego czasu starają się o dziecko, mają za sobą nieudane transfery, czy przykre doświadczenia związane z utratą ciąży. Jakie korzyści dają badania PGT? Jak wykonanie badań PGT może zwiększać szanse na powodzenie in vitro? 

CZYTAJ WIĘCEJ