X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Agniechaaaa ja bym chyba nie wytrzymala z takimi emocjami.. jakie Wy wszystkie dzielne Jestescie!
    Sama wiesz jako długodystansowiec, że po tylu niepowodzeniach człowiek dużo łatwiej bierze wszystko na klatę. ;) Jezu jak mi się bliźniaki marzą. :D

    Flowwer lubi tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • 91Ewela09 Autorytet
    Postów: 1647 2200

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Inna mam to samo, bardzo bym chciała bliźniaki. Ale w tym stanie rzeczy jednego fasolka też przyjmę.
    Nienawidzę tego czekania ma @, chyba wolę czekać na owulację.
    I znów mnie łapie stan " nic mi się nie chce, nic mnie nie interesuje.." ;)

    Nasze najważniejsze i największe szczęście ❤❤❤
    klz9io4pgd9tnf0d.png
    nzjdgzu3oxwel88w.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Byłam dziś na becie i przeżyłam koszmar. Trwało to dwie godziny i kilka pielęgniarek nie umiało mi pobrać próbki. Mniej więcej co drugie pobranie przeżywam koszmar, ale dziś to była naprawdę masakra. Mam wręcz pokłute mięśnie, a żyły dziurawe. W końcu im się udało przez wenflon. Tyle stresu na nic. Beta negatywna.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 12:36

    gannkw7i858ouu0g.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja przujme każdą ilosc :) jedno, bliznieta, trojaczki nawet cala drozyne pilkarska ;) najwazniejsze zeby zdtowe bylo i zebysmy wkoncu mogli zostac rodzicami <3

    Flowwer, Barbarka1984 lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Sama wiesz jako długodystansowiec, że po tylu niepowodzeniach człowiek dużo łatwiej bierze wszystko na klatę. ;) Jezu jak mi się bliźniaki marzą. :D

    To nie zawsze dziala w ten sposob..

    U mnie w rodzinie przypadaloby, zebym to ja miala blizniaki ale jak widac, i z 1 ciaza jest problem.

  • Kaczorka Autorytet
    Postów: 6598 9558

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Bo na BBF już się niektórym pieluchowe zapalenie mózgu zaczęło :D jak ja w końcu cudem zapyle to moja noga na pewno tam nie postanie. :D Nie chcę ogłupieć, a wiadomo, że z jakim przystajesz... ;)

    A najgorsze są te, które już mają 2-3 dzieci na koncie ;)
    Najwięcej pokory jednak jest u dziewczyn, które swoje przeszły w czasie starań.

    innamorata88, KateHawke, Karma88 lubią tę wiadomość

    Alicja <3
    eec7d99fbc.png
    Oleńka <3
    dbdedccc68.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    91Ewela09 wrote:
    Inna mam to samo, bardzo bym chciała bliźniaki. Ale w tym stanie rzeczy jednego fasolka też przyjmę.
    Nienawidzę tego czekania ma @, chyba wolę czekać na owulację.
    I znów mnie łapie stan " nic mi się nie chce, nic mnie nie interesuje.." ;)
    Mam tak samo jak Ty tralalala :P cykl totalnej bezczynności - wyrzygać się można. :P Siedzę jak na szpilkach z nadzieją, że i w tym cyklu coś mi nie wypadnie. :P

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A najgorsze są te, które już mają 2-3 dzieci na koncie ;)
    Najwięcej pokory jednak jest u dziewczyn, które swoje przeszły w czasie starań.
    Ooo tak :D dlatego serio, nawet jak zapylimy to będę się bujać po różowej stronie - obawiam się, że na BFF wywołałabym za dużo gównoburz. :D

    emi2016, Agniechaaaa, KateHawke, Karma88, Psuła lubią tę wiadomość

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A najgorsze są te, które już mają 2-3 dzieci na koncie ;)
    Najwięcej pokory jednak jest u dziewczyn, które swoje przeszły w czasie starań.


    Rece opadaja :/ powinnysmy sie wszystkie wdpirac a nie dokopywac se :/

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    Byłam dziś na becie i przeżyłam koszmar. Trwało to dwie godziny i kilka pielęgniarek nie umiało mi pobrać próbki. Mniej więcej co drugie pobranie przeżywam koszmar, ale dziś to była naprawdę masakra. Mam wręcz pokłute mięśnie, a żyły dziurawe. W końcu im się udało przez wenflon. Tyle stresu na nic. Beta negatywna.

    Tak szybko dostałaś wynik? Też podchodziłaś do IUI, jakoś to IUI nie ma szczęścia w tym miesiącu :(

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 12:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Meldujr dzis biel na dwoch testach. Cos mnoe podkusilo zeby siknac rano przed wizyta. Temp tez spafla w dol. Niestety za wczesnie bylo na radosc. Poddaje sie a Wam powodzenia

    Kurcze, Marys tak mi przykro:((

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • innamorata88 Autorytet
    Postów: 4329 4637

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Rece opadaja :/ powinnysmy sie wszystkie wdpirac a nie dokopywac se :/
    A najlepsze rady - wyluzujesz i nawet się nie zorientujesz jak już będziesz w ciązy. :D

    Mikołaj 25.04.2011

    08.06 - transfer 3dniowego malucha, 1x❄️3dniowy, 1x❄️5dniowy
    27.02 3480g Michaś 56cm długości <3
  • Amy333 Autorytet
    Postów: 2509 3869

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    mycha91 wrote:
    Hej kochane!
    Zostawiam mnoooooooowtwo wiruskow :*

    Bocianiatko,Flower - czuje sie ok, sennosc mija, ale szybko sie mecze. Jesc moge wszystko, mdlosci mialam ze dwa razy od zapachow- ale randki z kibelkiem nie mialam.
    Wizyte mam 10.04 pierwsza. Generalnie jestem jak narazie oaza spokoju. Czasem sie tylko przestrasze jak za mocno zaboli albo zaciagnie.
    Boje sie B. Ciagac do lozka - ale kontrolny <3 wyszedl ok i bez uszczerbku na kropku wiec w nasz wyjazdowy weekend polecimy z tym koksem ^^
    Czekam na Was mocno bo dziewcxyny na belly specyficzne ^^

    Łapie garściami;-)) dawaj znac po wizycie:)

    14 cs- suplementacja M- udało się w ostatnim dniu roku!
    2 cykl po sono HSG- polecam każdemu przeczyścić rurki;)
    3i49hdgeac44oma5.png
  • Bea_ Autorytet
    Postów: 808 231

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Karolina90 wrote:
    Tak szybko dostałaś wynik? Też podchodziłaś do IUI, jakoś to IUI nie ma szczęścia w tym miesiącu :(
    Tak, wynik był na cito, bo w zależności od niego odstawiam leki - inaczej niepotrzebnie przedłużałabym cykl.
    To było moje czwarte i ostatnie IUI, byłam stymulowana zastrzykami gonadotropiny, podano mi 112 mln plemników, z czego 80% o ruchu postępowym szybkim. W sumie nie wiem, czy ta stymulacja coś daje. Bez niej mam takie same owu, po jednym pęcherzyku. To teraz będzie się musiała gin mocno zastanowić, co zrobić, żeby tych pęcherzyków powstało kilka, gdyż podchodzimy do realizacji planu z IVF.

    gannkw7i858ouu0g.png
  • emi2016 Autorytet
    Postów: 1815 2754

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    OjMaryś wrote:
    Zmiencie ❤ na @ ;(

    Tak mi przykro :(

    3jvz3e5e43yz8gvz.png
    3jvzcwa1dqef2qp7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    Tak, wynik był na cito, bo w zależności od niego odstawiam leki - inaczej niepotrzebnie przedłużałabym cykl.
    To było moje czwarte i ostatnie IUI, byłam stymulowana zastrzykami gonadotropiny, podano mi 112 mln plemników, z czego 80% o ruchu postępowym szybkim. W sumie nie wiem, czy ta stymulacja coś daje. Bez niej mam takie same owu, po jednym pęcherzyku. To teraz będzie się musiała gin mocno zastanowić, co zrobić, żeby tych pęcherzyków powstało kilka, gdyż podchodzimy do realizacji planu z IVF.



    Trzymam kciuki :)!!!!

    Obys wychodowalacduzo jaj jak ja i oby poszlo bez hiperki !!! <3

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 13:17

    Bea_ lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    A najlepsze rady - wyluzujesz i nawet się nie zorientujesz jak już będziesz w ciązy. :D


    Ta i moj ulubiony tekst! "Inni maja gorzej i daja rade" nosz ku***

    innamorata88, mycha91 lubią tę wiadomość

  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bea_ wrote:
    Tak, wynik był na cito, bo w zależności od niego odstawiam leki - inaczej niepotrzebnie przedłużałabym cykl.
    To było moje czwarte i ostatnie IUI, byłam stymulowana zastrzykami gonadotropiny, podano mi 112 mln plemników, z czego 80% o ruchu postępowym szybkim. W sumie nie wiem, czy ta stymulacja coś daje. Bez niej mam takie same owu, po jednym pęcherzyku. To teraz będzie się musiała gin mocno zastanowić, co zrobić, żeby tych pęcherzyków powstało kilka, gdyż podchodzimy do realizacji planu z IVF.

    A z jakiego powodu zdecydowaliście się na IUI? u nas akurat to wrogi śluz.

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A najgorsze są te, które już mają 2-3 dzieci na koncie ;)
    Najwięcej pokory jednak jest u dziewczyn, które swoje przeszły w czasie starań.

    Zdecydowanie. Przedpieluszkowe zapalenie mozgu. Generalnie powalajace sa posiadaczki 2-3 dzieci ktore dalej powielaja mity o ciazy itp. Drama.
    Ja przy wiekszosci jestem oaza spokoju - czekam grzecznie zna wizyte. Lykam luteine i falvit mama i wiem ze jesli cos ma sie wydarzyc tosie wydarzy niezaleznie czy cos zjem czy nie xD
    Dzisiaj bym chetnie pojechala juz do gina ale wiem ze jak pojade w pon to zobacze wiecej. Tak sobie tlumacxe i to dziala.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 5 kwietnia 2017, 13:24

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 5 kwietnia 2017, 13:55

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kaczorka wrote:
    A najgorsze są te, które już mają 2-3 dzieci na koncie ;)
    Najwięcej pokory jednak jest u dziewczyn, które swoje przeszły w czasie starań.
    Ja też mam dwójkę dzieci,to znaczy że zaliczam się do nawiedzonych?.Chyba nie ,zwłaszcza że starania o trzecie maleństwo to naprawdę jest dla mnie droga przez mękę.Kiedyś myślałam że to tak łatwo pójdzie ....szybko spadłam z chmurki marzeń.Dlatego bardzo Was doceniam,waszą walkę i takie samozaparcie. ...Jesteście wielkie i życzę wam wszystkim pięknych fasolek ❤❤❤

‹‹ 105 106 107 108 109 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

12 najnowszych rekomendacji dla kobiet cierpiących na endometriozę - łagodzenie bólu i wspieranie płodności poprzez dietę

Endometrioza jest jedną z tych chorób, do której należy podchodzić holistycznie. Jednym ze sposobów, który może pomóc w walce z chorobą i przede wszystkim z łagodzeniem objawów choroby jest odpowiednia dieta. Poznaj 12 najważniejszych zasad zdrowego odżywiania dla kobiet, które cierpią na endometriozę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Histeroskopia skuteczna metoda diagnostyki i leczenia niepłodności

Histeroskopia to metoda, która pozwala wykryć i wyleczyć niektóre przyczyny niepłodności: polipy macicy, zrosty, mięśniaki. Histeroskopia diagnostyczna czy histeroskopia zabiegowa - kiedy warto zdecydować się na zabieg?  Jak wygląda histeroskopia? W którym momencie cyklu wykonuje się zabieg? Jakie mogą być skutki uboczne? 

CZYTAJ WIĘCEJ

14 faktów na temat płodności kobiety - owulacja, miesiączka, dni płodne

Owulacja, dni płodne, miesiączka - słyszymy o nich często. Ale czy na pewno mamy wystarczającą wiedzą na temat płodności kobiety? Niektóre sprawy dotyczące cyklu kobiety nie są tak jasne i oczywiste jakby mogło się zdawać. Tutaj znajdziesz 14 najważniejszych faktów, które warto wiedzieć na temat płodności kobiety.   

CZYTAJ WIĘCEJ