X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • Karolina90 Autorytet
    Postów: 4701 3468

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Na pękniętym ma sens, gdy jest problem z nasieniem. :)

    No ja od lekarza nie będę mądrzejsza :P skoro tak stwierdził to znaczy, że tak jest :P aczkolwiek i tak nie wiadomo czy zdąży pęknąć :)

    👶 1.03.2023 synek 💓
    VIII - FET 4.2.1
    💉7dpt-54.7; 9 dpt-110; 12dpt-382; 14dpt-927
    27 dpt ❤️

    👶 30.05.2021 synek 💓
    IX 2020 - ICSI - ET 5.1.1
    💉7dpt-83.4; 9 dpt-218; 12 dpt-1104
    22dpt ❤️
  • kiniusia00 Ekspertka
    Postów: 220 110

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja chyba oszaleje z tym czekanie na testowanie. Trzymam kciuki za wszystkie staraczki. W sobotę najpóźniej niedzielę miałam owulacje jeszcze tyle do testowania :-(

    1.XII 2004 8tc [*],2.X 2005 16.07.2006 2650g moje szczescie,3.XI 2007 13 tc [*] usg 7tc,4.IV 2012 12 tc [*] usg 6tc,5.IV 2013 10 tc[*],6.VII 2013 6tc [*],7.VII 2014 10tc [*] heparyna, acard,prog,8.VIII 2015 5tc [*] haparyna, acard, prog,9.III 2016 7tc [*] heparyna, acard, prog.

  • bazylkove Autorytet
    Postów: 2054 3417

    Wysłany: 21 marca 2017, 14:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czekanie na testowanie jest najgorsze. Ale damy radę :)

    Jak to było? Ananasy i plaster na pępek? :)

    kiniusia00, Maja84 lubią tę wiadomość

    7dpt: 174 mIU/ml, 9dpt: 389 mIU/ml, 11 dpt: 755 mIU/ml, 12 dpt jest pęcherzyk 4 mm, mamy serduszko! <3
    1x HSG, 2x HSC,
    M: fragmentacja DNA 7.5%, HBA 81%, Kariotypy ok
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Prosze o wpisanie mnie na 9 kwietnia;)

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    innamorata88 wrote:
    Hej Dziewczyny! Staram sie Was czytać regularnie i jak zwykle gratuluję kolejnych ,,kropków". Sama średnio się udzielam, bo robię sobie detoks od forum. Muszę się jakoś nastawić psychicznie do kolejnych cykli - w końcu wracamy do walki. ;) Po histero czuję się dobrze, wczoraj lekkie plamienie, a dzisiaj już spokój. Mam nadzieję, że @ też szybciej przyjdzie. :) Pozdrawiam i życzę owocnych starań. :)

    Summer ładny wynik :D


    Inna jak tam, coś znaleźli? Jak to wszystko "technicznie" wyglądało? Ja już w piątek się kładę w szpitalu i mam ochotę gdzieś uciec :P

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MisiaZ88 wrote:
    Inna jak tam, coś znaleźli? Jak to wszystko "technicznie" wyglądało? Ja już w piątek się kładę w szpitalu i mam ochotę gdzieś uciec :P
    Nie masz się czego bać ja byłam usypiana więc wszystko przespałam

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:33

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Dostałam tą samą dawkę płynów co wczoraj. Różnica, dzis czepie mnie z zimna :/ brrrrr
    Jutro kontrola usg i cos czuje przedłużenie l4 bo w takim stanie to ja sie tylko do trumny nadaje
    Musimy dzielnie wszystko przetrwać raz dwa przejdzie bo dzieci czekają. Nie wiesz jak dzieci ? Bo to już 3 doba!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 marca 2017, 15:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Wątpię :-P Zwłaszcza że zamówiłam ze 4 albo 5 nowych testów :-D
    Dziś wieczorem zaczynam już dbać o endo, będę się raczyć winkiem ;-)
    Większość jesteśmy na tym samym etapie wiec
    Dziewczyny czerone wino obowiązkowe !!! Dbamy o swoje samopoczucie oraz endo ♡♡♡ p.s powoli jak na AA ;)

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 15:33

    Maja84 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Musimy dzielnie wszystko przetrwać raz dwa przejdzie bo dzieci czekają. Nie wiesz jak dzieci ? Bo to już 3 doba!


    Nie wiem obiecaliśmy sobie z M ze dzwonimy dopiero w 5h :) bo inaczej zwariujemy i sie wynakrecamy :p
    U mnie pojawiła sie lekka gorączka ale damy rade, muszę! Ciekawa jestem co mi powiedzą odnośnie l4

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Nie wiem obiecaliśmy sobie z M ze dzwonimy dopiero w 5h :) bo inaczej zwariujemy i sie wynakrecamy :p
    U mnie pojawiła sie lekka gorączka ale damy rade, muszę! Ciekawa jestem co mi powiedzą odnośnie l4
    Podziwiam taką silną wolę ja bym codziennie dzwoniła. Ja bym się nie patyczkowała i brała l4 do oporu teraz twoje zdrowie najważniejsze a praca to tylko praca nie ma ludzi niezastapionych.
    Dzieci chcą wrócić do silnej i zdrowej mamy !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Podziwiam taką silną wolę ja bym codziennie dzwoniła. Ja bym się nie patyczkowała i brała l4 do oporu teraz twoje zdrowie najważniejsze a praca to tylko praca nie ma ludzi niezastapionych.
    Dzieci chcą wrócić do silnej i zdrowej mamy !!


    Bardzo mnie korci dzwonić, ale pociesza mnie fakt, ze ze złymi wiadomościami dzwonią sami :) wiec u niech wszystko dobrze <3
    Co do l4 sama bede chciała wsiąść w obecnej sytuacji nie czuje sie na siłach nawet zakupow zrobić :/

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa! dawno mnie nie bylo i widze, ze tu takie dobre wiesci, masz 6 pieknych zarodków i 9 jaj zamrozonych?! super wynik! :)
    Mam nadzieje, ze hiperka szybko sobie pojdzie.
    A transfer mialas od razu odroczony z tego co widzialam, bo hiperka wyszla pozniej - jakie sa powody odroczenia?

    Inna, super, ze ci poczyscili wszystko :)

    U mnie na histero niwiele poczyscili, wzieli tylko probki do badan. Niestety stwierdzili endometrium polipowate. Gin powiedzial, ze to najczesciej wynik przewleklego stanu zapalnego, wiec mam teraz 1,5 miesiaca leczenia antybiotykami..
    Dlatego niestety procedure zaczne - jesli nic nowego nie stanie na drodze znowu - w maju.
    Protokol mam krotki - o tyle dobrze. Mam nadzieje, ze nie bedzie hiperki i bede miala transfer w tym samym cyklu.
    Stymulacje mam z Menopurem 225j i Orgalutran. Jakie wy mialyscie/bedziecie mialy dziewczyny (Inna, Agniecha)?

    Boje sie jeszcze o ilosc jaj, bo lewy jajnik po mojej laparo w pazdzierniku w ogole gdzie zaginla w akcji, jest szczątkowy i w ogole go nie widac na usg i nic nie produkuje. Takze bazuje tylko na prawym.
    Agniechaa, po ile mialas pecherzykow w jajnikach? Mam nadzieje, ze mój prawy z 10 wyprodukuje...
    Ja mam skonczone 35 lat, wiec o tyle dobrze, ze zaplodnia od razu wszystkie :)

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 16:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Agniechaaaa! dawno mnie nie bylo i widze, ze tu takie dobre wiesci, masz 6 pieknych zarodków i 9 jaj zamrozonych?! super wynik! :)
    Mam nadzieje, ze hiperka szybko sobie pojdzie.
    A transfer mialas od razu odroczony z tego co widzialam, bo hiperka wyszla pozniej - jakie sa powody odroczenia?

    Inna, super, ze ci poczyscili wszystko :)

    U mnie na histero niwiele poczyscili, wzieli tylko probki do badan. Niestety stwierdzili endometrium polipowate. Gin powiedzial, ze to najczesciej wynik przewleklego stanu zapalnego, wiec mam teraz 1,5 miesiaca leczenia antybiotykami..
    Dlatego niestety procedure zaczne - jesli nic nowego nie stanie na drodze znowu - w maju.
    Protokol mam krotki - o tyle dobrze. Mam nadzieje, ze nie bedzie hiperki i bede miala transfer w tym samym cyklu.
    Stymulacje mam z Menopurem 225j i Orgalutran. Jakie wy mialyscie/bedziecie mialy dziewczyny (Inna, Agniecha)?

    Boje sie jeszcze o ilosc jaj, bo lewy jajnik po mojej laparo w pazdzierniku w ogole gdzie zaginla w akcji, jest szczątkowy i w ogole go nie widac na usg i nic nie produkuje. Takze bazuje tylko na prawym.
    Agniechaa, po ile mialas pecherzykow w jajnikach? Mam nadzieje, ze mój prawy z 10 wyprodukuje...
    Ja mam skonczone 35 lat, wiec o tyle dobrze, ze zaplodnia od razu wszystkie :)


    Gin zadecydował ze lepiej zeby organizm odpoczął bo po takiej stymulacji raczej nic by z tego transferu nie było :| zreszta szanse na hiperke miałam ogromne i nie było co kombinować.
    Zarodki w 5/6h zostaną zamrożone :)

    Co do leków to podesle potem listę które ja brałam
    Miałam po 11jajek, 2odrzucili odrazu, 5w labolatorium

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 marca 2017, 16:49

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 marca 2017, 17:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    bertha wrote:
    Agniechaaaa! dawno mnie nie bylo i widze, ze tu takie dobre wiesci, masz 6 pieknych zarodków i 9 jaj zamrozonych?! super wynik! :)
    Mam nadzieje, ze hiperka szybko sobie pojdzie.
    A transfer mialas od razu odroczony z tego co widzialam, bo hiperka wyszla pozniej - jakie sa powody odroczenia?

    Inna, super, ze ci poczyscili wszystko :)

    U mnie na histero niwiele poczyscili, wzieli tylko probki do badan. Niestety stwierdzili endometrium polipowate. Gin powiedzial, ze to najczesciej wynik przewleklego stanu zapalnego, wiec mam teraz 1,5 miesiaca leczenia antybiotykami..
    Dlatego niestety procedure zaczne - jesli nic nowego nie stanie na drodze znowu - w maju.
    Protokol mam krotki - o tyle dobrze. Mam nadzieje, ze nie bedzie hiperki i bede miala transfer w tym samym cyklu.
    Stymulacje mam z Menopurem 225j i Orgalutran. Jakie wy mialyscie/bedziecie mialy dziewczyny (Inna, Agniecha)?

    Boje sie jeszcze o ilosc jaj, bo lewy jajnik po mojej laparo w pazdzierniku w ogole gdzie zaginla w akcji, jest szczątkowy i w ogole go nie widac na usg i nic nie produkuje. Takze bazuje tylko na prawym.
    Agniechaa, po ile mialas pecherzykow w jajnikach? Mam nadzieje, ze mój prawy z 10 wyprodukuje...
    Ja mam skonczone 35 lat, wiec o tyle dobrze, ze zaplodnia od razu wszystkie :)
    Przynajmiej wiesz na czym stoisz te 2 mies miną raz dwa ja teraz też miałam dwumiesieczną przerwe. Wyleczysz to co nam natura spi...yła i wracaj do gry. Ja i tak tutaj jeszcze bedę bo za bardzo na naturalsika nie mam szans. Praedopodobnie sierpień/ wrzesień ruszamz IVF. Pesel 81 nas goni.
    Koniecznie dawaj nam znać od czasu do czasu co słychać.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 21 marca 2017, 18:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Teraz wlasnie sie zestresowałam ze nie zabezpieczaliśmy sie bo znajoma mnie przestraszyła ze przy antybiotykach dopochwowych to absolutnie nie mogę sie starać bo mogą sie zrobić wady zarodka! Kurka wodna.. a u nas juz w zoraj były przytulanki wiec po ptokacch.. pytanie od kiedy ten antybiotyk zaczyna szkodzić zarodkowi.. czy juz jajeczko / plemnika płynącego niszczą czy moze dopiero zarodek płynący w jajowodzie czy dopiero zarodek który zaczął albo zakończył sie implantowanym???..
    Ktoś cos wie? Oczywiście to byłby cud gdyby sie teraz naturalnie nagle udało ale wolałabym sie tym ryzykiem nie stresować.. koncze antybiotyk 9dpo. Czyli na skraju inplantacji..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 marca 2017, 18:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jaki to antybiotyk(skład) ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 18:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Cześć. Zapiszcie mnie wstępnie na testowanie na 16 kwietnia. Pewnie i tak zatestuję wcześniej bo nie wytrzymam ;p
    Mam nadzieję, że nam wszystkim Zajączek Wielkanocny przyniesie II kreski. :)

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 marca 2017, 20:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny zdurniałam... Po ostatnich kreskach na testach ovu sadzilam, ze dziś przyjdzie owulacja i kreska będzie ciemniejsza, tymczasem zaczęła blednąc. To znaczy, ze nie mam owulacji ? Spójrzcie proszę.
    https://zapodaj.net/83ab588f7e163.jpg.html

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 marca 2017, 20:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    CzeresniowaMama wrote:
    Dziewczyny zdurniałam... Po ostatnich kreskach na testach ovu sadzilam, ze dziś przyjdzie owulacja i kreska będzie ciemniejsza, tymczasem zaczęła blednąc. To znaczy, ze nie mam owulacji ? Spójrzcie proszę.
    https://zapodaj.net/83ab588f7e163.jpg.html
    Czesto te testy są zawodne najlepiej podejdź do jakiegoś gina na usg czy ovu jest czy np.torbiel

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 21 marca 2017, 20:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Justa0801 wrote:
    Cześć. Zapiszcie mnie wstępnie na testowanie na 16 kwietnia. Pewnie i tak zatestuję wcześniej bo nie wytrzymam ;p
    Mam nadzieję, że nam wszystkim Zajączek Wielkanocny przyniesie II kreski. :)
    Znam to mnie jedynie będzie chamować pregnyl przed testowaniem wcześniejszym.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
‹‹ 13 14 15 16 17 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Starania o dziecko i ciąża po poronieniu - prawdziwe historie ♡

"Prawdziwe historie kobiet starających się o dziecko" - opowieść o Karolinie, która doświadczyła bolesnej straty w 21. tygodniu ciąży... Jak sama mówi: wszystko układało się idealnie, nic nie wskazywało na to, że coś może być nie tak. "Starania o dziecko i ciąża po poronieniu" -  o bólu, bezsilności, traumie, ale również o pięknym odrodzeniu, niegasnącej nadziei i szczęśliwym zakończeniu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Wybór dawczyni komórki jajowej – o czym warto pamiętać?

Odkryj kluczowe aspekty wyboru dawczyni komórki jajowej i dowiedz się wszystkiego o procedurze in vitro z wykorzystaniem komórki jajowej dawczyni lub nasienia dawcy. Jak to dokładnie działa? Gdzie i w jaki sposób można znaleźć odpowiednią dawczynię? Rozmawiamy z lek. med. Włodzimierz Sieg z Kliniki INVICTA, który opowiedział nam również o innowacyjnym narzędziu wykorzystującym algorytm machine learning (AI) do doboru fenotypowego pomiędzy biorcami a dawcą komórek. 

CZYTAJ WIĘCEJ