X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • barbarah Przyjaciółka
    Postów: 119 56

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie dziś negatyw 14dpo, okresu i jego symptomów brak. Szyjka wysoko i zamknięta.

    Aniołek 07.2017
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    w czwartek po majówce polecę podejrzeć te moje jajniki u ginki, bo tak trochę się niepokoję, że może coś się tam złego wyhodowało :/ A tak zamiast niepotrzebnie się denerwować będę wiedziała na czym stoję.
    W myśl zasady "Olewacyjny cykl" nie istnieje ;) bardzo dobrze że idziesz !!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 11:58

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    W myśl zasady "Olewacyjny cykl" nie istnieje ;) bardzo dobrze że idziesz !!

    Hahahaha :) dokładnie! Nie da się olać cyklu, bo potem się człowiek zastanawia, była owu, nie była. Wszystko ok czy nie ok i tak naprawdę więcej się myśli na ten temat niż w cyklu, który się monitoruje. Mam nauczkę, musiałam to poczuć na własnej skórze ;)
    A poza tym, tak jak mówiłaś nie mając zegara biologicznego tykającego coraz szybciej nad sobą można by było naprawdę olać cykl, to jest wykonalne...niestety nie po 30-tce gdy ma się na koncie 0 dzieci.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 29 kwietnia 2017, 11:53

    Flowwer lubi tę wiadomość

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kurcze a ja mam naprawdę mieszane uczucia co do tego monitorowania wszystkiego, czuje ze dla własnego spokoju zacznę to robić ale zawsze regularnie chodziłam do ginekologa i zawsze wszystko było ok, nigdy żadnej torbieli, zawsze owulacja ok (w ogole brałam to co cos oczywistego, tzn myślałam ze owulacja jest praktycznie zawsze), jedyne co to czasami jakaś infekcja i co, teraz jak sie staramy nagle miałoby cos być nie tak? No pójdę, sprawdzę, boje sie tylko ze nagle wynajmę cos co jest np na granicy normy i zacznie sie lekka paranoja z tym staraniem. I tak mi sie juz cieżko w pracy skupić i wiele rzeczy robię gorzej bo ten temat co raz wiecej głowy mi zasłania :/ kurde trochę zaczynam mieć wyrzuty za późno się zabraliśmy za temat dzieci

    Maja84 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Jest 12, 12 w południe a ja nie moge sie zwlec z łóżka :p

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    nowa na dzielni wrote:
    Kurcze a ja mam naprawdę mieszane uczucia co do tego monitorowania wszystkiego, czuje ze dla własnego spokoju zacznę to robić ale zawsze regularnie chodziłam do ginekologa i zawsze wszystko było ok, nigdy żadnej torbieli, zawsze owulacja ok (w ogole brałam to co cos oczywistego, tzn myślałam ze owulacja jest praktycznie zawsze), jedyne co to czasami jakaś infekcja i co, teraz jak sie staramy nagle miałoby cos być nie tak? No pójdę, sprawdzę, boje sie tylko ze nagle wynajmę cos co jest np na granicy normy i zacznie sie lekka paranoja z tym staraniem. I tak mi sie juz cieżko w pracy skupić i wiele rzeczy robię gorzej bo ten temat co raz wiecej głowy mi zasłania :/ kurde trochę zaczynam mieć wyrzuty za późno się zabraliśmy za temat dzieci

    Zamiast zacytować polubiłam ehh...
    Mi się wydaje, że to stan naszego umysłu na to wszystko ma duży wpływ. Gdy nie staraliśmy się o dzieci, prawie cały czas miałam wysokie libido i śluzu rozciągliwego w dni płodne ogrom. A podczas starań libido upadło, a śluz pojawia się ledwo wodnisty. Dopiero w tym cyklu był naprawdę w pełni rozciągliwy i libido max. :) Kiedyś nawet @ miałam regularnie co 26-27dni a odkąd zaczęliśmy starania pojawiała się nawet po 22 dniach. Dopiero miositogyn wyregulował mi ją do okresu sprzed starań. Na pewno nasz stres, napięcie i oczekiwania czy się uda czy nie mają wpływ na hormony, a one potrafią trochę nabroić.

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:21

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jest 12, 12 w południe a ja nie moge sie zwlec z łóżka :p

    I dobrze :) Sobota - dzień leniuchowania! :D Bałwanek widocznie chce żeby mamusia odpoczywała <3

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    I dobrze :) Sobota - dzień leniuchowania! :D Bałwanek widocznie chce żeby mamusia odpoczywała <3



    Muszę wstać i chociaż zmywarkę zmienić hihih ;D jutro powtórka bety trochę sie cykam!!! Ale musi być ideolo ❤️

    innamorata88 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jest 12, 12 w południe a ja nie moge sie zwlec z łóżka :p
    I odpoczywaj. Teraz to duzo odpoczynku sie przyda. A reszta to sie nie ma co przejmowac.

  • Maja84 Autorytet
    Postów: 1674 1847

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:35

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Muszę wstać i chociaż zmywarkę zmienić hihih ;D jutro powtórka bety trochę sie cykam!!! Ale musi być ideolo ❤️

    Zmywarka nie zając, jeść nie woła ;) leniuchuj póki możesz, bo jak Bałwanek przyjdzie na świat i da do wiwatu to będziesz tęsknić za tym lenistwem :D

    Beta będzie cudna!!! Ja to wiem!!! <3 <3 <3

    2nn3dqk32lub7s72.png
    16cs - szczęśliwy! <3
    27.11 - beta 462 mlU/ml
    29.11 - beta 1114 mlU/ml
    01.12 - beta 2901 mlU/ml
    04.12 - beta 7617 mlU/ml
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:39

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Niech daje czadu :D nie mam nic przeciwko ❤️

    Jutro juz łatwiej bedzie czekać na wyniki bo M bedzie obok ❤️❤️

    Karma88, Maja84, Bocianiątko lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 12:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Zmywarka nie zając, jeść nie woła ;) leniuchuj póki możesz, bo jak Bałwanek przyjdzie na świat i da do wiwatu to będziesz tęsknić za tym lenistwem :D

    Beta będzie cudna!!! Ja to wiem!!! <3 <3 <3
    Dokładnie!! Mnie to tez ostatnio mowili. Ze jeszcze bede tęsknić za lenistwem

    Maja84 lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 13:22

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ogarnelam trochę kuchnie i teraz odpoczynek po zarzytym dupku i zalorzibyn lutinusie :)

  • milkaa Przyjaciółka
    Postów: 112 63

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziewczyny dzisiejsza beta znów spadła, lekarz kazał odstawić luteinę i mam czekać na krwawienie. Czyli była to ciąża biochemiczna. Przykro mi ale widocznie tak miało być. Teraz mam do was pytanie co dalej ? Czy po samoistnym poronieniu muszę zrobić jakieś badania bądź przerwać starania ?

    atdci09kpce1t64c.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaa wrote:
    Dziewczyny dzisiejsza beta znów spadła, lekarz kazał odstawić luteinę i mam czekać na krwawienie. Czyli była to ciąża biochemiczna. Przykro mi ale widocznie tak miało być. Teraz mam do was pytanie co dalej ? Czy po samoistnym poronieniu muszę zrobić jakieś badania bądź przerwać starania ?



    Ja po poronienie robiłam immunologia i histeroskopie, chociaż z tego co słyszałam to wielu lekarzy po pierwszym poronieniu nie robi żadnych badan :/

  • mycha91 Autorytet
    Postów: 1137 1055

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 14:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Jest 12, 12 w południe a ja nie moge sie zwlec z łóżka :p
    I tak przez nastepne kilkanascie tygodni! Bedziesz padac na pyszczek po wyniesieniu smieci ^^ mi dopiero teraz troche energia wraca a i to niecodziennie ^^

    Agniechaaaa, Flowwer lubią tę wiadomość

    p19udqk3k1omz18g.png

    25 tc 870 g Uleczki <3
    19tc 290g ! Kawał - no właśnie.Kogo?
    7tc, 0.62 cm kropka i bijace serduszko <3
    5CS 12dpo - beta 99.47! 15 dpo - 361.62!!
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 15:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Maja84 wrote:
    Hahahaha :) dokładnie! Nie da się olać cyklu, bo potem się człowiek zastanawia, była owu, nie była. Wszystko ok czy nie ok i tak naprawdę więcej się myśli na ten temat niż w cyklu, który się monitoruje. Mam nauczkę, musiałam to poczuć na własnej skórze ;)
    A poza tym, tak jak mówiłaś nie mając zegara biologicznego tykającego coraz szybciej nad sobą można by było naprawdę olać cykl, to jest wykonalne...niestety nie po 30-tce gdy ma się na koncie 0 dzieci.
    Mi monitoringi dają spokój ducha przynajmniej wiem co się dzieje zwłaszcza że mam duży problem z ovu.
    Nie da się o tym myśleć nawet przy władaniu naczyń do zmywarki ;)

    Maja84 lubi tę wiadomość

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 15:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    milkaa wrote:
    Dziewczyny dzisiejsza beta znów spadła, lekarz kazał odstawić luteinę i mam czekać na krwawienie. Czyli była to ciąża biochemiczna. Przykro mi ale widocznie tak miało być. Teraz mam do was pytanie co dalej ? Czy po samoistnym poronieniu muszę zrobić jakieś badania bądź przerwać starania ?
    Przykro mi bardzo i tulę.
    Może zbadaj tarczyce? Dość często ona szaleje po poronieniu.
    Same badania immunologiczne są drogie np. Immunofenotyp to koszt 400 zł.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa kiedy w pracy poinformujesz o fasolce ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 29 kwietnia 2017, 16:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer wrote:
    Agniechaaaa kiedy w pracy poinformujesz o fasolce ?


    Jeżeli beta bedzie pięknie rosła a w czwartek zobacze pęcherzyk to pewnie w piatek powiem, do pracy juz nie wracam. Gin nie pozwala a do8tyg muszę poinformować pracodawcę po majowce zacznę 5tydz a l4mam do 3.05 kolejne wypiszą mi juz ciążowe wiec i tak tego nie ukryje

‹‹ 268 269 270 271 272 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Brak ochoty na seks... - najczęstsze przyczyny niskiego libido u kobiet

Czym jest libido i jakie czynniki mają największy wpływ na popęd seksualny? Co robić, kiedy brak ochoty na seks? Przeczytaj o najczęstszych przyczynach niskiego libido u kobiet oraz dowiedz się, jak możesz poradzić sobie z tym problemem. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Adaptogeny - Ashwagandha, Korzeń Maca, Shatavari

Każdego dnia przybywa par, które po wieloletnich staraniach o dziecko, osiągają swój cel dzięki unikalnym ziołom - adaptogenom. Powiedzmy sobie otwarcie: kto sprawniej przywróci ład i porządek w świecie sztucznie zdezorganizowanym przez człowieka, jak Matka Natura? Świetnie, że zaczynamy korzystać z jej pomocy. Jeśli to zagadnienie nie jest Ci jeszcze znane, koniecznie przeczytaj artykuł do końca.          

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność a nietolerancja pokarmowa - czy istnieje związek?

Dlaczego coraz częściej przyszli rodzice nie mogą doczekać się upragnionego potomstwa? Czy nieodpowiedni styl odżywiania może przyczyniać się do powstawania zaburzeń płodności? Czy nietolerancja pokarmowa może wpływać na obniżenie płodności, a nawet powodować niepłodność? Jakie testy na nietolerancje pokarmowe warto wówczas wykonać?  

CZYTAJ WIĘCEJ