X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 marca 2017, 19:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Flowwer, rzeczywiscie nasza baza wiedzy:) powiedz mi Kochana czy estradiol tez w 3dc tak jak lh i fsh? Czy w okolicach owu?

    Mam jeszcze pytanie, bo jestem kompletnie zielona w temacie... chcemy pierwszy raz zrobić badanie nasienia, mąż powiedział ze woli w domu i zawieźć do kliniki. O czym musimy pamiętać? Wiem tylko ze 3 dni abstynencji... I w czym właściwie najlepiej? W takim pudełeczku jak na mocz ? Przepraszam za te naiwne pytania ale to dla nas nowość;)

    Bocianiątko, zadzwoń najlepiej do laboratorium/kliniki, w której zamierzacie robić badanie. U nas zgodzili się na dostarczenie nasienia w jałowym pojemniczku (taki jak na mocz), pod warunkiem że dowieziemy je w 30 minut od momentu oddania i będziemy starać się utrzymać je w temperaturze ciała. Zalecają 3-5 dni abstynencji, u nas były wtedy 4.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2017, 19:47

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 marca 2017, 20:02

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko wrote:
    Flowwer, rzeczywiscie nasza baza wiedzy:) powiedz mi Kochana czy estradiol tez w 3dc tak jak lh i fsh? Czy w okolicach owu?

    Mam jeszcze pytanie, bo jestem kompletnie zielona w temacie... chcemy pierwszy raz zrobić badanie nasienia, mąż powiedział ze woli w domu i zawieźć do kliniki. O czym musimy pamiętać? Wiem tylko ze 3 dni abstynencji... I w czym właściwie najlepiej? W takim pudełeczku jak na mocz ? Przepraszam za te naiwne pytania ale to dla nas nowość;)
    estradiol można 2 x w 3dc i w okolicach ovu.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Nata25 Debiutantka
    Postów: 15 11

    Wysłany: 26 marca 2017, 20:26

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Witam jestem tu nowa mam pytanie czy któraś z Pań podchodziła do AID ??

    Nata25

    3 LATA STARAŃ
    2 AID nieudane
    24.03 AID ..... czekamy w kwietniu testuje
    UDAŁO SIĘ
  • summer86 Autorytet
    Postów: 8570 7936

    Wysłany: 26 marca 2017, 20:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nata25, polecam wątki o inseminacji w dziale "Starając się z pomocą medyczną".
    Z tego co się orientuję, większosć tutaj korzysta z AIH.

    Flowwer lubi tę wiadomość

    3i49mg7yu2aqel15.png
    starania od 03.2016, 2IUI, CP, 18 cs szczęśliwy <3
    IO, stan przedcukrzycowy, MTHFR 677C-T,PAI-1(hetero), AMH 3,6, HSG 11.2016-jajowody drożne, długie i kręte
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 marca 2017, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nata25 wrote:
    Witam jestem tu nowa mam pytanie czy któraś z Pań podchodziła do AID ??
    W zakładce " starając się z pomocą medyczną " jest temat inseminacja oraz ten temat.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 26 marca 2017, 20:33

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Nata25 Debiutantka
    Postów: 15 11

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:08

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję za pomoc ... Staram się poszukać kogoś kto ma taki sam problem ...

    Nata25

    3 LATA STARAŃ
    2 AID nieudane
    24.03 AID ..... czekamy w kwietniu testuje
    UDAŁO SIĘ
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Minely juz 24godz od podania pregnylu a mnie zamiast kluc jajnik z prawej strony gdzie byl 18mm pecherzyk to kluje mnie ten z lewej, gdzie byl 15mm pecherzyk :p

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nata25 wrote:
    Dziękuję za pomoc ... Staram się poszukać kogoś kto ma taki sam problem ...
    Jeśli tam nie bedzie bezpośrednio tego tematu to załóż nowy.

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Minely juz 24godz od podania pregnylu a mnie zamiast kluc jajnik z prawej strony gdzie byl 18mm pecherzyk to kluje mnie ten z lewej, gdzie byl 15mm pecherzyk :p
    Ten 15mm też dorosnie i może nawet dobę po pierwszy peknąć ;) jak bolą to pracują tylko dzialać !!!

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:25

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer pierwszy raz sie zdarzylo, zebym miala na obu jajnikach dwa dosyc duze jajeczka. Troszke bawi mnie ta sytuacja bo ginekolog sie podsmiewywal ze jeszcze blizniaki beda:D

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W ogole, mialam Wam wczesniej napisac- wsrod znajomych mam pare ktora wiele lat starala sie o dziecko. Ze wzgledu na to ze sa zapalonymi katolikami to nie zdecydowali sie na in vitro. Adopcji sie tez nie podjeli. W zeszlym tygodniu urodzila bliznieta. Kobieta w wieku 42 lat. Naturalnie zaszla w ciaze.. po 20 latach..

    bertha lubi tę wiadomość

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    W ogole, mialam Wam wczesniej napisac- wsrod znajomych mam pare ktora wiele lat starala sie o dziecko. Ze wzgledu na to ze sa zapalonymi katolikami to nie zdecydowali sie na in vitro. Adopcji sie tez nie podjeli. W zeszlym tygodniu urodzila bliznieta. Kobieta w wieku 42 lat. Naturalnie zaszla w ciaze.. po 20 latach..
    Czyżby skutek Clo ;) ?

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer, tego juz nie wiem. To doslownie tylko znajomi wiec nigdy nie dopytywalam skoro sami nie wspominali. Ale szczerze mowiac, mysle ze po tylu latach i w tym wieku to juz sobie darowali stymulacje..

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 21:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    a ja przez tą zmianę czasu cąłkowicie pogubiłam się z temperaturą, bo mierzyłam o 6, a teraz teoretycznie żeby to mialo sens musiałabym mierzyc o 7, a tu kurcze wtedy wychodzę do pracy :P trochę mi to zepsuje obraz wykresu :(bo musze mierzyć teraz godzinę wcześniej ;p

  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 marca 2017, 22:10

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    Flowwer, tego juz nie wiem. To doslownie tylko znajomi wiec nigdy nie dopytywalam skoro sami nie wspominali. Ale szczerze mowiac, mysle ze po tylu latach i w tym wieku to juz sobie darowali stymulacje..
    U mnie też wszyscy tak myślą ;) po 15 latach w sumie ;)

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • Flowwer Autorytet
    Postów: 11460 12960

    Wysłany: 26 marca 2017, 22:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Izape91 wrote:
    a ja przez tą zmianę czasu cąłkowicie pogubiłam się z temperaturą, bo mierzyłam o 6, a teraz teoretycznie żeby to mialo sens musiałabym mierzyc o 7, a tu kurcze wtedy wychodzę do pracy :P trochę mi to zepsuje obraz wykresu :(bo musze mierzyć teraz godzinę wcześniej ;p
    ta zmiana czasu trochę namieszała

    kjmni09k3h9ob9x5.png
    112 cs o syna, 15 lat walki !!
    Provita-Paliga
    NK20%maj, 27% lipiec, Trombofilia,
    Maj 2017 zaczynam walkę z immunologią/Paśnik,zapalenie endo, IMSI 9.11.2017
    ⛄⛄⛄
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 22:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Flowwer dlatego tylko gdybam :) moze i walczyli do konca:) wazne ze sie udalo. Niesamowita radosc i zaskoczenie. Zycie bywa przewrotne:)

    Flowwer lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 22:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    W dalekiej rodzinie mam przypadek gdzie kobieta nie potrafi donosic ciazy za kazdym razem kiedy ma byc dziewczynka. Tylko synow nie porania..
    Ale nie mam pojecia jak nazwac ta przypadlosc. Nigdy o tym nie slyszalam..

  • bertha Autorytet
    Postów: 1630 1052

    Wysłany: 26 marca 2017, 23:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ann89 wrote:
    W dalekiej rodzinie mam przypadek gdzie kobieta nie potrafi donosic ciazy za kazdym razem kiedy ma byc dziewczynka. Tylko synow nie porania..
    Ale nie mam pojecia jak nazwac ta przypadlosc. Nigdy o tym nie slyszalam..
    Pewnie ma jakaś mutacje genetyczna ktora przekazuje i tylko dziewczynki na to chorują...
    Biedna..

    A tamta katolicka para równie dobrze mogła finalnie podejść do ivf tylko nie chce o tym mówić zeby nie psuć wizerunku dobrego katolika :) zreszta mało osób dzieli sie tym ze walczy z niepłodnością i jak z nią walczy..

    https://www.facebook.com/akupunkturaBertha/
    Rocznik 81, 0 dzieci, 1 aniołek, starania od 2014
    Immuno-agresywna, MTHFR A i C, pai1 - hetero, plemniki lepkość ++ i 0% msome w 1gr.
    2xiui, 3xivf (2 zarodki)
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 26 marca 2017, 23:23

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Masz racje Bertha, tak naprawde tylko oni znaja prawde. Mozliwe ze to wersja oficjalna. Ale ja z natury wierze ludziom :)
    Pozostaje wiec przy mysli, ze do konca trzeba byc pelnym nadziei ;)

    A z tamta dziewczyna to faktycznie przykro. Pochodzi z malej wioski gdzie panuje zasciankowosc. Jej wlasna matka do tej pory mowi, ze te niedonoszone ciaze to kara za to ze corka do kosciola nie chodzi. Zostawie bez komentarza..

‹‹ 31 32 33 34 35 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Telemedycyna – co to jest? Zalety telemedycyny

Telemedycyna to pojęcie, z którym coraz częściej można się spotkać w obszarze usług zdrowotnych. Sprawdź, co ono oznacza i jakie korzyści wiążą się dla pacjenta z tym rozwiązaniem.

CZYTAJ WIĘCEJ

6 składników, które mogą wesprzeć Twoją płodność i zwiększyć szanse na zajście w ciążę!

Dowiedz się, które składniki są ważne i istotne w kontekście płodności. Jakie produkty mogą zwiększać szanse na zajście w ciążę i tym samym przyśpieszać starania o dziecko? Poznaj proste i sprawdzone przepisy na zastosowanie 6 składników wspierających płodność!

CZYTAJ WIĘCEJ

Planowanie ciąży, czyli o tym jakie badania przed ciążą warto wykonać

Planowanie ciąży to ważny moment w życiu każdej kobiety. Zastanawiasz się jakie badania przed ciążą warto wykonać? A może warto pomyśleć o dodatkowych szczepieniach? Co zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na zdrową, szczęśliwą ciążę? Przeczytaj, które szczepienia musisz zrobić jeszcze przed rozpoczęciem starań, a które spokojnie możesz zrobić nawet będąc już w ciąży. 

CZYTAJ WIĘCEJ