Forum W oczekiwaniu na testowanie KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017
Odpowiedz

KWIETNIOWE TESTOWANKO ;) 2017

Oceń ten wątek:
  • staraczka1111 Autorytet

Wysłany: 31 marca 2017, 21:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    O jej strasznie dużo tych zastrzyków większość badań mam zrobione

f2wl3e5e75ssm4p5.png
    bHCG 7dpt - 14.7 , 9dpt-64, 13dpt-542, 20dpt-11534 <3
    25.07.2017 - transfer dwóch ⛄ ⛄
    26.08.2019 transfer dwóch 🐣🐣 7 dpt hcg 1,9 10dpt hcg 6 11dpt hcg 9,4 12dpt 14,3 hcg 15 dpt hcg 14,5 :( *
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 21:20

Cytuj  /     /  Zgłoś
    staraczka1111 wrote:
    O jej strasznie dużo tych zastrzyków większość badań mam zrobione

Tylko ze niektóre szczególnie te wirusowe ważne sa 3 mc i tu baaardzo zwracają uwagę na te terminy. Wszystko musi być terminowe

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 21:30

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Uwaga, zdaje relacje z wizyty!

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 21:34

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Klinika duza, ladna, intymna. Pani doktor bardzo mila i delikatna. Nie ogladala zbytnio dokumdntacji, raczej wypytywala sie o wszystko. Spermiogram do powtorki bo byl niedokladny. Usg ok- moj pekniety pdcherzyk zalal sie krwia i zrobila sie torbiel. Mam brac duphaston. Dostalam 11 badan do zrobienia na nastepna wizyte. Zostal pobrany wymaz na chlamydie i ureaplasme. W piatek maja byc wyniki- jesli beda pozytywne to zadzwonia i mam sie zglosic po recepte. W zasadzie to tyle. Niczego sie nie dowiedzialam bo nie mialam podstawowych badan. Zaplacilam 510zl (250zl za wizyte i 260zl za wymaz na chlamydie i ureaplasme).

Flowwer lubi tę wiadomość

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 21:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    OGLOSZENIE
    Po dzisiejszej wizycie w klinice mam do sprzedania 15 tabletek CLO i jakies poltora opakowania bromergonu;)

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 21:37

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i zamiast kwasu foliowegk mam brac metylofoline. Jedyne 57zl za 50 tabletek:p

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 21:38

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Badan sporo:
    Mój M
    Antyhbc HBS ag VDRL anty HIV anty hcv ab
    Wymaz chlamydia
    Grupa krwi
    Cmv igm
    Seminogram
    Nat wirusy w dniu punkcji
    Fsh lh PRL testosteron tsh

Ja
    Anty HBc HBS ag VDRL anty hiv anty hcv ab
    Toksoplazmoza
    Różyczka
    Cytologia
    Wymaz chlamydia
    Posiew balteriologiczno mykogoliczny
    AMH
    Grupa krwi
    Konsultacja anestezjologiczna
    EKG
    Nat wirusy w dniu punkcji
    Usg piersi
    Tsh ft3 ft4 anty tpo anty tg
    Cmv
    Wymaz ureaplaamy Mycoplasmy
    Morfologia aptt ap albumina kreatynina sód potas

Oczywiście na każdej wizycie progesteron i estriadol pobierali

Najpierw miała po 3zasyrzyki dziennie przed ponad tydzień i jakos Ok tygodnia po 2zastrztki
    Agniecha ja już odsamego czytania o tych zastrzykach mdleję, nie mówiąc już o ilości badań. Ale już masz bliżej niż dalej :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 21:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    -Monika- wrote:
    Agniecha ja już odsamego czytania o tych zastrzykach mdleję, nie mówiąc już o ilości badań. Ale już masz bliżej niż dalej :D

Jak na ten moment to zastrzyki poszły w dał mam tylko plasterki i tabletki :D
    Jak juz sie człowiek w to wgryzie to idzie siłą rozpędu i badania i zastrzyki robi sie z automatu ;D chodź przyznaje czasem trudno było znalesc jakieś moejsce do wkłucia ;p

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 21:52

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A i pani dr pytala czy zawsze tak malo waze (56kg, nie wygladam szczuplo :0).. odpowiedzialam jej, ze od lipca przytylam 8kg..

• madzia8lenka Autorytet

Wysłany: 31 marca 2017, 22:04

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Przepraszam,że tak wtrącam się w Waszą dziewczyny dyskusuje,ale tak myśle sobie,że jak się może udało i zaszłam a test jeszcze nie wykazał i zastanawiam się co byłoby z dzidzią po tej chorobie i lekarstwach. Lepiej abym nie była teraz.bo To mnie przeraża. :(

13 stycznia - 3450g Szczęścia ❤
    Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • Bocianiątko Autorytet

Wysłany: 31 marca 2017, 22:17

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Przepraszam,że tak wtrącam się w Waszą dziewczyny dyskusuje,ale tak myśle sobie,że jak się może udało i zaszłam a test jeszcze nie wykazał i zastanawiam się co byłoby z dzidzią po tej chorobie i lekarstwach. Lepiej abym nie była teraz.bo To mnie przeraża. :(

Może to smutne co powiem ale na tym etapie natura działa w systemie 0-1. Czyli albo jest i wszystko będzie ok albo nie ma...

Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 marca 2017, 22:14

laUgp2.png
    po 45 cs - 4-6 miesięcy sztucznej menopauzy, potem antyki - na wyciszenie adenomiozy przed crio.
    ❄️ 8.3 ❄️ 6.3 - na zimowisku <3 <3
    ET 9.2 - 01.08.2019 :(
    IUI - 24.10.2018 :(
    IUI - 19.11.2018 :(
    maj 2019 - histeroskopia - stan zapalny endometrium, adenomioza
    marzec 2019 - dieta bg i bm, zmiana leków i supli - bez efektu
    maj 2018 - laparoskopia - skoagulowane drobne mięśniaki
    czerwiec 2018 - immunosupresja bez efektu
    PAI-1 4G homo, ANA 1:1280, adenomioza, hashimoto, niedoczynność tarczycy, hiperinsulinemia, hiperprolaktynemia, rozjechane cytokiny, wrogi śluz
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 22:35

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Bocianiątko Ciebie nastraszyło, wiem co czujesz, ale nie jesteś w ciąży. Nie wiem co jest gorsze. Ale tak mi się właśnie wydaję ;-) Więc się nie martw na zapas, jak ma być dziecko to bedzie :D

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 22:36

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Bocianiątko a Ty czym się zajmujesz?

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 22:39

Cytuj  /     /  Zgłoś
    A do mnie zaczyna docierać świadomość ze po transferze naprawdę moge powiedzieć ze jestem w ciazy to zachwycające i przerażajace w jednym

• madzia8lenka Autorytet

Wysłany: 31 marca 2017, 22:45

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuje dziewczyny,bo w pierwszej ciąży wszystko poszło gładko i sprawie. Zajście też,a teraz dupa... Do tego to poronienie. I jestem blada w tym wszystkim. Jak czasami czytam to nie wiem o co Wam dziewczyny chodzi,bo nie jestem na takim etapie. Dlatego wolę czytać niż się wypowiadać,bo nawet nie mam co.

Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • madzia8lenka Autorytet

Wysłany: 31 marca 2017, 22:46

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    A do mnie zaczyna docierać świadomość ze po transferze naprawdę moge powiedzieć ze jestem w ciazy to zachwycające i przerażajace w jednym

Zachwycające będzie jak usłyszysz bicie Twojego dzidziusia na monitorze ;* co życzę Ci jak najszybciej ❤

Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 22:47

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Dziękuje dziewczyny,bo w pierwszej ciąży wszystko poszło gładko i sprawie. Zajście też,a teraz dupa... Do tego to poronienie. I jestem blada w tym wszystkim. Jak czasami czytam to nie wiem o co Wam dziewczyny chodzi,bo nie jestem na takim etapie. Dlatego wolę czytać niż się wypowiadać,bo nawet nie mam co.

Po to jestesmy ❤❤ wspieramy sie i informujemy. Tez byłam blada w tych tematach a teraz??? Chociaż wolała bym być blada z dzidzia ale ktoś ma wobec mnie inne plany

• nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 22:48

Cytuj  /     /  Zgłoś
    madzia8lenka wrote:
    Zachwycające będzie jak usłyszysz bicie Twojego dzidziusia na monitorze ;* co życzę Ci jak najszybciej ❤

Innego marzenia nie posiadam ❤❤❤

madzia8lenka lubi tę wiadomość

• madzia8lenka Autorytet

Wysłany: 31 marca 2017, 22:51

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Agniechaaaa wrote:
    Innego marzenia nie posiadam ❤❤❤

Wszystkie dziewczyny tutaj w końcu ujrzą swoje maleństwo na monitorze,a później w ramionach.
    Mi jeśli się nie uda to już jedno szczęście mam u boku w postaci córki,ale Wy dziewczyny musicie walczyć i nie poddawać się.

Marcelinka ❤❤❤
    bl9cp07w03m965a1.png
  • nick nieaktualny

Wysłany: 31 marca 2017, 22:54

Cytuj  /     /  Zgłoś
    Walczymy jak o niepodległość !!

Bocianiątko lubi tę wiadomość

‹‹ 65 66 67 68 69 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zainteresują Cię również:

Stres oksydacyjny w plemnikach jako przyczyna męskiej niepłodności

Wiadomo, że stres może mieć negatywny wpływ na funkcjonowanie całego organizmu. Ale co ma wspólnego stres oksydacyjny z plemnikami? Czy może być on przyczyną męskiej niepłodności? Dowiedz się, skąd bierze się stres oksydacyjny oraz jak diagnozuje się jego obecność w męskim nasieniu?

CZYTAJ WIĘCEJ

Niepłodność u mężczyzn - najczęstsze przyczyny. Kiedy warto wykonać badanie nasienia?

Problem z poczęciem dziecka jest problemem obojga partnerów, dlatego jeśli już dłuższy czas czekasz na dziecko, to diagnostykę i ewentualne leczenie rozpocznij razem z partnerem. Niepłodność u mężczyzn występuje tak samo często, jak u kobiet. Przeczytaj jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością u mężczyzn, w jaki sposób można je wykryć i jakie są potencjalne rozwiązania na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ

Witaminy niezbędne podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia

Organizm podczas ciąży ma wyjątkowe potrzeby na składniki odżywcze, witaminy i minerały. Które są szczególnie istotne? Czego nie może zabraknąć w diecie przyszłej mamy? Jakie witaminy warto zażywać podczas starań o dziecko, w czasie ciąży i podczas karmienia? 

CZYTAJ WIĘCEJ
Fundusze Europejskie: Inteligentny Rozwój Narodowe Centrum Badań i Rozwoju Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego