X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 07:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia, kij w zab temu lekarzowi. Niech dostanie prochnicy! Tule Cie mocno i wiem, ze na pewno bedzie dobrze <3

    Juz Cie straszyli CP i co? Skucha! Proga masz pieknego, jest serduszko, gdyby cos zlego sie dzialo, nie tak by to wygladalo

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 07:55

    Magduullina, syllwia91, Malgonia lubią tę wiadomość

  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4858 7428

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sasanko dopiero teraz zauwazylam Twoj podpis....niby proste słowa a jakie budujące! Biore z Ciebie przyklad!

    A co do lekarza..niestety ale uwazam ze dobrze ze Sylwii powiedzial ze jest poronienie zagrazajace bo bynajmniej wie ze musi teraz duuuuzo lezec i odpoczywac. Gdyby tego nie powiedzial tylko uspokajal ze bedzie napewno dobrze a jednak by nie bylo ( oczywiscie wierze ze koniec bedzie na rozowiutkim zdrowym bobasie ) to moglaby miec pretensje ze jej o tym nie powiedzial. Tylko wiadomo wazne jest to w jaki sposob ja o tym poinformowal

    Magduullina lubi tę wiadomość

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:41

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia tez bym uciekała, teraz jestem u lekarza który jest miły, opiekuńczy, nie naciąga mnie na koszty i jeszcze mówi, ze jesteśmy jeszcze młodzi i na spokojnie (co mi się najbardziej podoba :D). Poprzedni straszył, opierdzielal i jeszcze mówił w taki sposób ze totalnie go nie rozumiałam. Zupełnie inny komfort

    A ja jestem pierwszy raz na duphastonie na wydłużenie cyklu i to jest cudowne :D nie wkręcam sobie objawów, bo wiem ze i tak wszystkie możliwe objawy ciążowe wywołuje tez dupek, komfortowe oczekiwanie na testowanie ;)

    syllwia91 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 lipca 2019, 08:42

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    U mnie w obu ciazach pH 7 przez cały czas, to może dziewczynka? :)

    Magduullina lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:09

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzień dobry dziewuszki, ktoś dzisiaj testuje? Powoli koniec miesiaca i trzeba jeszcze coś wysikać 😍

    U mnie ciągle brak okresu, nawet brzuch nie boli i cycki też nie... Jakaś totalna abstrakcja, pewnie gdyby nie to, że nie mialam owulacji i seks był późno to bym już sikała

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:17

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Moyeu przy samej diecie a braku ruchu leci nie tylko tluszcz ale również spada się z mięśni. Dlatego poleca się stosowac jakąś gimnastykę, spacery, basen czy cokolwiek bo dopiero przy pracy mięśni spala sie sam tłuszcz. Przy samej diecie komórki tłuszczowe tracą tluszcz ale wypełniają sie wodą dlatego waga stoi. Przy prawidłowej utracie wagi i tłuszczu te komórki tłuszczowe sie kurczą, bo niestety nie znikną juz nigdy i stąd tez łatwo o efekt jojo.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 09:19

    moyeu, Magduullina lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:20

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:06

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dziękuję Wam bardzo! To nie jest mój lekarz prowadzący, mój jest na urlopie wraca dopiero w poniedziałek i powiem mu ze więcej ma mnie nie zostawiać 😂 fakt on też straszył cp ale teraz mi pisze SMS że wyniki są dobre itd. Tego wczoraj znalazłam na znany lekarz, miał super opinie był na początku i miał wolny termin.... Przystojny był nie powiem 🤨 chyba mma jakąś Infekcje bo miałam wczoraj taki serowaty śluz a dzisiaj mnie zaswedzialo po siku... Piersi przestały boleć 🙄

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina już za to możesz ich pozwać, bo to nie jest widzi mi się a ustawa, której musza przestrzegać... Mogłaś ich nastraszyc... W placówkach medycznych jest obowiązek. A to czy skorzystasz zależy od Ciebie a nie od innych pacjentów, chyba, że któryś też ma pierwszeństwo, bo jest honorowym dawca lub po wojnie, lub inne wskazanie.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 09:30

    Kittinka83 lubi tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malina chyba bym skarge napisala. Ogolnie to malo korzystam z przywilejow piza miejscem w autobusie, ale jak juz bym potrzebowala i ktos by mi tak powiedzial to bym wykipiala.

    Arashe no Ty to masz tak kolo obojetnego wiec beda blizniaki ;)

    Ania_85_ lubi tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:32

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sylwia może jakieś grzybki? Ciąża sprzyja i luteina tym bardziej. Mnie piersi bolaly jeden dzień także ten. Cycki nie wyznacznik.

    Malina a to nie jest gwarantowane? Ale bym się wkurzyla. Nie można gdzieś zadzwonić na skargę? Ja bym tak tego nie zostawila. Dziewczyny macie dziubki to mówić na głos co myślicie a co! Walczyc o swoje!

  • Arashe Autorytet
    Postów: 1910 2524

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:36

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malgonia to albo dwuciążowe albo cudowne rozmnażanie w macicy pod koniec ciazy ;)

    moni05, Malgonia lubią tę wiadomość

    l66prp8.png
    Aniołek [*] 12.04.18 - 11 tc
    pglyfv7.png
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:38

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:06

    Kittinka83, Ania_85_ lubią tę wiadomość

  • nowa na dzielni Autorytet
    Postów: 3037 3840

    Wysłany: 19 lipca 2019, 09:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Tez uważam ze najważniejsze, żeby lekarz był kompetentny i konkretny, ale przy takim wrażliwym temacie dobrze tez, gdyby umiał być tez wspierający :D. Musi podać pesymistyczna opcje mozna to zrobić tak, żeby ciężarna nie wpadała w panikę ;). Szczerze mówiąc nie wyobrażam dobie poronienia u poprzedniego giną, już sobie wyobrażam jakby mnie o tym poinformował, brr.

    A co do przepuszczania w kolejce to ostatnio byliśmy z EM pobrać krew i wleciały nam w kolejkę dwie ciężarne, przez co spóźniliśmy się na pociąg :D ale kazałam się EMkowi nie wkurzać bo to ich prawo a to, ze tak na styk tam poszliśmy to nasza wina :P

    Malinaa90 lubi tę wiadomość

    2019 początek - strata, 10 tc

    Lato 2019 - druga ciąża, tym razem wszystko ok, synek z nami ❤️❤️


    Obniżone AMH. Męski: Mała ilość, brak szybkiego ruchu postępowego | 2,5 r. starań
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MarLenka wrote:
    Sylwia może jakieś grzybki? Ciąża sprzyja i luteina tym bardziej. Mnie piersi bolaly jeden dzień także ten. Cycki nie wyznacznik.

    Malina a to nie jest gwarantowane? Ale bym się wkurzyla. Nie można gdzieś zadzwonić na skargę? Ja bym tak tego nie zostawila. Dziewczyny macie dziubki to mówić na głos co myślicie a co! Walczyc o swoje!
    Chyba tak i coraz bardziej swędzi....

  • moni05 Autorytet
    Postów: 4038 6188

    Wysłany: 19 lipca 2019, 10:12

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Odniosę się na razie do moyeu bo tylko tyle nadrobiłam 😞
    Generalnie ważyć się powinnaś raz na miesiąc, zawsze w tym samym dniu cyklu. U nas, kobiet już tak jest. Gromadzimy wodę, co przekłamuje wagę dosyć mocno. Schudłaś max w miesiąc z tego, co ZDROWO mogłaś moim zdaniem. Aaaa. I dobrze zamienić wagę na centymetr krawiecki - szybko widać efekty i to możesz sobie robić raz na tydzień/dwa. Centymetry lecą dość szybko 😊 tylko musisz wdrożyć choćby spacery dłuższe żeby nie mieć problemów ze skóra 😉

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 19 lipca 2019, 10:39

    Magduullina, Malinaa90 lubią tę wiadomość

    Grudzień 2018: zmiany nowotworowe szyjki macicy
    2017-2018: 3CB
    Prawie trzy lata starań 2016-2019
    ❌ Hashimoto, PCOS, niedoczynność tarczycy, tachykardia zatokowa

    Alicja - 22.02.2012
    Remigiusz - 05.10.2019
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:28

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:06

    Magduullina, Kittinka83, moyeu lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:06

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Zgadzam się z Moni, czasami waga stoi a centymetry leca. Zbyt szybkie chudniecie to recepta na efekt jojo, lepiej wolniej a na stałe :) :) :)

    Ja schudłam 11,5kg w okresie sierpień - grudzień i do czasu ciąży ta waga mi nie drgnela, a teraz też nie szybuje astronomicznie :)

    Trzymam mocno kciuki za wytrwale dążenie do celu!!
    Dokladnie :) mi troche przez nueregularne jedzenie i odpuszczenie przez starania troche dupcia urosla ale troszke co musze ogarnac nie chce przekroczyc 70 bo sttrrraszzznie bylo ciezko zejsc ponizej niej ;) ale np na fejsie mam zdj z przed 5 lat po porodzie syna rozm 44 dziewczyny przed ciaza 42 , teraz 38 i tak trzymam nie chcialabym znow wrocic do duzych rozmiarow ... Teraz troche przytylam i juz mi zle ...

  • MamaStasia :) Autorytet
    Postów: 1339 2872

    Wysłany: 19 lipca 2019, 11:52

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    No i mamy piątek czyli kolejny tydzień za nami . Jeszcze tydzień i można rodzić (będzie to już bezpieczny tydzień ) .zostawiam wiruski przy okazji #+$+#9#;(*;$(#;*(;"(#(✓%[{¢[©{¢{¢}¢[%}¢}%[}¢[%}¢[¢}¢{%✓%{}¢}¢}¢{€{¢}[€}¢¶¢✓€}¢¶€[¥{¥¶€{¢{¶€=¥}€¶¢✓€✓€ i zdjęcie mojego brzucha 1cd306a256b2.jpg

    A wam gratuluję cudownych wiadomości .i tule tym którym się nie udało . Nie długo zwalniam brzuch więc ktoś się pewnie na niego zalapie .

    Miłego dnia

    agge, Melissa93, Malinaa90, Pati96, buba123, DzulkaJ, Magduullina, Kittinka83, Arashe, Ewelina29, Gosiek1993, syllwia91, Malgonia, Szczesliwa_mamusia, MonikA_89!, ef36, Ochmanka, Ania_85_ lubią tę wiadomość

    Staś 22.06.2017(4 150 g i 59 cm)
    Zosia 09.08.2019(3 300g i 54 cm)
‹‹ 103 104 105 106 107 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę?

W dzisiejszych czasach wiele par zmaga się z problemem niepłodności. Szacuje się, że w krajach rozwiniętych od 10 do 12% kobiet ma problem z zajściem w ciążę. Dane w Polsce także nie napawają optymizmem, gdyż nawet 20% par w wieku rozrodczym cierpi na niepłodność. Powodów takiego stanu rzeczy jest dużo. Przeczytaj jak w naturalny sposób zwiększyć swoje szanse na zajście w ciążę, za pomocą ziól i odpowiedniej diety.   

CZYTAJ WIĘCEJ

Sezonowa dieta zwiększająca płodność – płodne smaki jesieni

Jesień to świetny moment na wprowadzenie zmian do stylu życia i diety, które mogą pozytywnie wpłynąć na płodność i tym samym zwiększyć szanse na zajście w ciążę. Jakie produkty wybierać jesienią? Które składniki mają szczególne znaczenie w kontekście płodności? Podpowiadają ekspertki - Ania i Zosia z Akademii Płodności. 

CZYTAJ WIĘCEJ

TOP 10 nowinek technologicznych w dziedzinie wspierania płodności, których nie możesz przegapić

Czy sztuczna inteligencja może wspierać płodność i zwiększać szanse na zajście w ciążę? Czy wirtualna rzeczywistość może być antidotum na problemy emocjonalne w trakcie przedłużających się starań o dziecko? Jak nowoczesne rozwiązania, aplikacje, gadżety mogą pomagać parom, które marzą o rodzicielstwie? Zebraliśmy dla Was 10 nowinek technologicznych, które mogą w znaczący sposób przybliżyć Was do spełnienia marzenia...

CZYTAJ WIĘCEJ