X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 lipca 2019, 15:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kittinka83 wrote:
    Misiaa też miałam dziś podobną refleksję...eh, jakie to były piękne czasy ;)

    Szona, jak Ci się Rowy podobają? :D mam nadzieję, że się dobrze relaksujesz ;)

    Dobrej nocki :)

    Znam Rowy dobrze. Byłam kolejny raz u przyjaciół. Kocham morze, kocham las, nie lubię tłoku. Ale plaża od 17 była prawie pusta. Odpoczęłam :)

    Malinaa90, Ania_85_, Kittinka83, moni05, Ochmanka, moyeu lubią tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 lipca 2019, 16:07

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    JaSzczurek gratuluję bardzo ❤️

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 lipca 2019, 16:13

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ja jutro mam psychiatrę. Czuję, że to u mnie jakiś głębszy temat.

    Btw. Boli mnie lewy jajnik (torbiel jest w prawym), już - standardowo pojawił się śluz (a jestem tuż po okresie). Obawiam się, że ten jajnik (który już kilka razy był problematyczny do znalezienia, a dotykanie go tym plastikowym kijem ;) na usg bolało mnie - i boli zawsze, o ile usg jest tuż przed @) choć jest bardziej aktywny, to ma jakiś problem z wysyłaniem jajek. Mam ogólnie doła. Jak chyba nigdy dotąd. Nie mam ochoty starac się o dziecko, zupełnie.

    Ale będę zaglądała regularnie oczywiście, by widzieć jak rośniecie i zachodzicie w kolejne ciaze :) Ale u mnie nowości żadnych niestety nie będzie.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • Misiaa Autorytet
    Postów: 4854 7417

    Wysłany: 21 lipca 2019, 16:30

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szona bo my we dwie zajdziemy w ciążę jak reszta będzie się przy końcówce kulała i zastanawiała jak tu pokonać kolejny schodek :D daj znać co powiedział Ci psychiatra...mi już pomóc nie może :p teraz się z tego śmieję ale wcześniej rzeczywiście leki na wyciszenie mi pomagały :)

    24tc...17.05.2017 córeczka 😇💔
    26tc...02.03-19.05.2018 córeczka 😇💔
    IV.2019 CB
    24tc...11.12.2020 córeczka👼💔
    9tc... VI.2021 😇💔
    05.05.2022 na świecie pojawił się CUD BARTUŚ ❤

    "Wtedy, gdy wydaje mi się, że już nie dam rady
    - przypominam sobie kto mi się przygląda..."
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 21 lipca 2019, 16:31

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szoncia mam nadzieję, że lekarz pomoże i będziesz zadowolona z jego pomocy ☺️ i niedługo zaskoczy samo, nawet jako taka niespodzianka 😊

    Ja dzisiaj w końcu w kościele dostałam okres więc jestem zadowolona ☺️ zaczynam nowy cykl i stymulację!

    Dziewczyny lekarz mi kazał brać clo od 2 dnia cyklu już, a na ulotce piszą żeby od 5( lub 3 jeżeli jest wczesna owulacja. )

    A dziewuszki jak brały clo?

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 21 lipca 2019, 16:42

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 18:37

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:07

    szona lubi tę wiadomość

  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 lipca 2019, 18:46

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Malinaa90 wrote:
    Szona bardzo dobra decyzja, równowaga psychiczna jest równie ważna jak wyleczenie ureamendy.

    Wkurzam się tylko, że nie mogę zbadać samej ureaplasmy, a tylko w pakietach - i kosztuje 190 zł 😤 Jeśli chce samą ureaplasme to z moczu za 40 zł. Ale chyba powinnam nadal pcr(?). W tym programie robią HyCoSy i tam im wystarcza przed stopień czystości pochwy. Zastanawiam się jak sprawdzić najlepiej czy ureagowno dalej jest.

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • szona Autorytet
    Postów: 7589 16794

    Wysłany: 21 lipca 2019, 18:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Szoncia mam nadzieję, że lekarz pomoże i będziesz zadowolona z jego pomocy ☺️ i niedługo zaskoczy samo, nawet jako taka niespodzianka 😊

    Ja dzisiaj w końcu w kościele dostałam okres więc jestem zadowolona ☺️ zaczynam nowy cykl i stymulację!

    Dziewczyny lekarz mi kazał brać clo od 2 dnia cyklu już, a na ulotce piszą żeby od 5( lub 3 jeżeli jest wczesna owulacja. )

    A dziewuszki jak brały clo?


    Super, że cykl w końcu się rozpoczął 🙌 Ja clo nigdy nie brałam, wiec nie pomogę :/

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

    age.png

    7 cs - cb
    25 cs - ⏸
    6t1d - jest ❤️!
    12t3d - prenatalne 👧🏼

    3.10.2021 r. Detonacja! ❤️

    Zes*am się, a nie dam się 💪
    https://ovufriend.pl/pamietnik/ze-ram-sie-a-nie-dam-sie,3846.html
  • agge Autorytet
    Postów: 3886 5061

    Wysłany: 21 lipca 2019, 18:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    szona wrote:
    Wkurzam się tylko, że nie mogę zbadać samej ureaplasmy, a tylko w pakietach - i kosztuje 190 zł 😤 Jeśli chce samą ureaplasme to z moczu za 40 zł. Ale chyba powinnam nadal pcr(?). W tym programie robią HyCoSy i tam im wystarcza przed stopień czystości pochwy. Zastanawiam się jak sprawdzić najlepiej czy ureagowno dalej jest.
    Ja za cały pakiet płaciłam 220 zł, a potem jak powiedziałam że samą ureaplasmę to zapłaciłam tylko 50 zł, tez pcr

    91bbb8f83b.png

    c62facf3ab.png

    14.07.2015 Emilka, 3270g/56 cm 💕
    30.11.2019 Tomek, 3670g/60 cm 💕
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 19:18

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:07

  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 21 lipca 2019, 20:01

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DziulkaJ, ja brałam Clo 2-5 dc :)

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 21 lipca 2019, 20:29

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Czy Wasi partnerzy biorą jakieś suple? Możecie coś polecić?

  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 21 lipca 2019, 20:34

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    DziulkaJ, ja brałam Clo 2-5 dc :)
    Monia a od razu dostałaś dawkę 2 razy dziennie po 1 tabletce? Naczytałam się na starym wątku o clo i dziewuchy miały mniejsza dawkę, a mój mi dał z grubej rury. Mialas jakieś skutki uboczne? Kiedy Ci owulacja przypadała jak zaczynałaś od 2 DC?

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • Malgonia Autorytet
    Postów: 7500 11428

    Wysłany: 21 lipca 2019, 20:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Dzulka ja tez bym brala jak lekarz kazal. On zna lepiej Twoje potrzeby niz ktos kto pisal ulotke.

    Szona ja robilam urea+myko jako jeden pakiet i chlamydie osobno. Juz nie pamietam co dokladnie ile kosztowalo ale chlamydia sama byla dwa razy drozsza niz ta myklo i ureaplazma. Moze poszperaj jeszcze w czelusciach internetu i gdzies znajdziesz.

    DzulkaJ, szona lubią tę wiadomość


    age.png

    Kariotyp nieprawidłowy 45XX der(13;14)(q10,q10)
    [*] 02.2018 - Byłeś marzeniem - jesteś wspomnieniem...
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 22 lipca 2019, 05:19

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Szoncia mam nadzieję, że lekarz pomoże i będziesz zadowolona z jego pomocy ☺️ i niedługo zaskoczy samo, nawet jako taka niespodzianka 😊

    Ja dzisiaj w końcu w kościele dostałam okres więc jestem zadowolona ☺️ zaczynam nowy cykl i stymulację!

    Dziewczyny lekarz mi kazał brać clo od 2 dnia cyklu już, a na ulotce piszą żeby od 5( lub 3 jeżeli jest wczesna owulacja. )

    A dziewuszki jak brały clo?
    Dzulka ja brałam od 5, ale od kolejnego cyklu mam brać od 2 dc właśnie przez wczesną owulacje.

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 22 lipca 2019, 05:21

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 22 lipca 2019, 05:54

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Elf ja właśnie miałam zawsze pozna owulację i wyczytałam, że będę miała teraz wcześniej jak zacznę od 2dc i nie wiem kiedy się jej spodziewać. Na monitoring mam iść ok 11-13 dc, nie będzie za późno?

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 22 lipca 2019, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Monia a od razu dostałaś dawkę 2 razy dziennie po 1 tabletce? Naczytałam się na starym wątku o clo i dziewuchy miały mniejsza dawkę, a mój mi dał z grubej rury. Mialas jakieś skutki uboczne? Kiedy Ci owulacja przypadała jak zaczynałaś od 2 DC?
    Brałam tylko 1 tabletkę rano. Co do skutków ubocznych to miałam takie zimne poty, szczególnie w nocy. Bywało, że się budziłam kilka razy w nocy i się odkrywałam, a potem znów przykrywałam kołdrą. Przez pierwszy miesiąc tak było (tak do owulki), potem się organizm przyzwyczaił i było ok. Clo brałam przez 6-7 miesięcy potem IVF i po poronieniu znowu 7-8mies i kolejne IVF.
    Bez clo owulacja była 20-28dc. Na lekach 14-15dc, ale dostawałam ovitrelle na pęknięcie pęcherzyków. Zwykłe był 1-2 pęcherzyki, ale zdarzyło się raz, że były 4 i wszystkie pękły 😉

    DzulkaJ lubi tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 22 lipca 2019, 06:48

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Ostatnio wam pisałam, ze wyniki męża super, ale wczoraj dopiero je zobaczyłam na własne oczy i juz nie wiem czy jest tak super gdyby któraś mogła zerknąć i sie wypowiedzieć :

    Uplynnienie 15 min
    Objętość 4ml
    Ph 7,5
    Konsystencja prawidłowa

    Tu wszystko ok

    Ruch:
    Podtepowy 44%
    Niedostępny 4%
    Ogółem 48%
    Brak ruchu 52%
    Trochę sie zmartwilam tym ruchem, bo tak w dolnych granicach wartości referencyjnych

    Liczba plemników 192mln
    Koncentracja 48 mln/ml
    Tutaj jest super

    Morfologia 5%

    Najbardziej mnie ta morfologia zmartwila, tylko 5%... wyczytałam na innym wątku, ze zdrowy mężczyzna nie przekracza 10%, ale te 5% nie jest za mało? Jeżeli wartości referencyjne zaczynają sie od 4%?

    Badania robione pi 3 dniach abstynencji, w klinice

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 22 lipca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Mam jakiegoś doła od rana. Wstałam uszykowałam się do pracy i jadę tramwajem, ale czuję się tak, jakbym robiła to wszystko z automatu, jak jakiś robot bez uczuć. Wczoraj się dowiedzieliśmy, że koleżanka urodziła córeczkę. Mąż poszedł na piwo ze świeżo upieczonym tatą, a ja się zastanawiałam czy kiedyś on również będzie miał możliwość zaprosić kolegów na takie piwo... 😢 Czuję, że coś mnie omija, wszyscy w koło zachodzą w ciążę, a my stoimy w miejscu. Jeszcze gdybym wiedziała z czym walczymy, a tu lipa. W dodatku @ mi się spóźnia już kilka dni, temperatura cały czas w dole (36.11 dzisiaj), więc nawet nie mam co testować 😢 Najchętniej wzięłabym urlop i zakopała się pod kołdrą

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • ElfiaKsiężniczka Autorytet
    Postów: 3932 6622

    Wysłany: 22 lipca 2019, 06:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    DzulkaJ wrote:
    Elf ja właśnie miałam zawsze pozna owulację i wyczytałam, że będę miała teraz wcześniej jak zacznę od 2dc i nie wiem kiedy się jej spodziewać. Na monitoring mam iść ok 11-13 dc, nie będzie za późno?
    Pierwszy cykl pewnie bedzie bardziej testowy, jak zareagujesz. Mnie po 0pierwszym zrobiła się torbiel i w kolejnym cyklu dostałam estrogeny dodatkowo. Potem po 2 tabletkach na raz, nie w dwóch dawkach mialam owulacji w 9dc, teraz znowu po 1 tabketce mialam owulacji 13dc. A teraz w lipcu spontaniczna owulacji znowu w 9. Myślę że twój lekarz wie co robi. Trzymam mocno kciuki żeby się udało ✊✊✊

    https://ovufriend.pl/pamietnik/warto-walczyc,3937.html
‹‹ 108 109 110 111 112 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Płodność mężczyzn - przyczyny obniżonej płodności i sposoby na poprawę

Płodność mężczyzn na przestrzeni lat uległa znacznemu pogorszeniu. Dlaczego jakość nasienia współczesnych mężczyzn jest obniżona? Jakie są najczęstsze przyczyny problemów z płodnością? Co zrobić, aby wesprzeć i poprawić męską płodność?

CZYTAJ WIĘCEJ

100% nauki, czyli badania i rozwój w OvuFriend!

OvuFriend to jedna z nielicznych aplikacji na rynku, których działanie opiera się na wieloletnich pracach badawczo-rozwojowych, a jej skuteczność została potwierdzona badaniami naukowymi. Od 10 lat najlepszej klasy naukowcy i lekarze pracują nad tym, aby OvuFriend z najwyższą wiarygodnością analizowało cykl miesiączkowy, wyznaczało dni płodne, owulację i miesiączkę. W rezultacie wielu badań naukowych system OvuFriend uczy się płodności każdej kobiety, jej indywidualnych cech, trendów i zależności w cyklu. 

CZYTAJ WIĘCEJ

Mierzenie temperatury podczas starań o dziecko - kiedy owulacja i dni płodne?

Temperatura ciała jest reakcją naszego organizmu na to co się w nim dzieje. Prawie wszyscy wiedzą, że temperatura ciała informuje nas, o tym, że nasz organizm walczy z infekcją. Niewiele osób zaś wie, że temperatura ciała może również dawać zaskakująco dokładne informacje na temat płodności kobiety! Wystarczą zaledwie 3 minuty dziennie, a nie wydając ani grosza dowiesz się więcej niż możesz przypuszczać. Sprawdź, po co mierzyć temperaturę podczas starania o ciążę. Dowiedz się, jak prawidłowo mierzyć temperaturę i w jaki sposób OvuFriend Ci w tym pomoże! 

CZYTAJ WIĘCEJ