X

Pobierz aplikację OvuFriend

Zwiększ szanse na ciążę!
pobierz mam już apkę [X]
Forum W oczekiwaniu na testowanie Lipcowe kreseczki ♡
Odpowiedz

Lipcowe kreseczki ♡

Oceń ten wątek:
  • nuśka91 Autorytet
    Postów: 1043 2172

    Wysłany: 31 lipca 2019, 01:44

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko mocno trzymam kciuki! Też miałam plamienia w 6 tygodniu, ale wszystko było dobrze, u Ciebie też tak będzie ❤️

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 01:47

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    Malgonia- dokladnie jeszcze troche i bedziemy na wylocie :D co najlepsze boje sie porodu jak cholera, a jednoczesnie nie moge sie doczekac :) dzisiaj mam polowkowe, prosze o kciuki! :*

    5ylwian- czekamy na pieeeekna bete :)

    Szona- niesamowicie sie ciesze Twoim sluzem :D ale jeszcze bardziej uszczesliwia mnie podejscie twojego meza!!! super :*

    Niecierpliwa- piekny progesteron :)

    Magduullina- zycze wytrwalosci w porzadkowaniu zebow.. niech juz Cie nie mecza!

    Nikodemka- Kochana tez mialam plamienia jak bylam na tym etapie, dobrze ze jestes pod obserwacja i ze z kropkiem wszystko ok.. :*

    Domasset- jest cien :) powtorz test, a najlepiej lec na bete :)
    Kochana oby do konca :* juz blizej niz dalej :*
    Tak i powiem szczerze ze juz nie moge sie doczekac kiedy bd mogla smiac sie jak kiedys :* teraz az wstyd z kims rozmawiac... Tak polecialy... Nie moge sie doczekac tego 19/08 bede robic wszystko by miec piekny usmiech i koniec juz teraz debtysta bedzie priorytetem ! Dosc mam tego bolu co po chwila, popuchmietej buzi i oczu! :(
    Ps domasset wybacz ze tak przeinaczylam twoj bick :* kochanaa jest cien na tym zdj ale powtorz i zrob bete :*

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 01:57

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Kochane wybaczcie ze tak ale gdzie wy zamawiacie te testy nord?
    Edit. Zamowilam juz na allegro.
    Ps chyba przyspiesze swoje wizyty u dentysty jutro .... Kochane przez te rope itd stwierdzil ze mam tylko 4 -6 zebow do odratowania ... Mam rtg panoramiczne o ktore prosil wiec ? Warto juz jutro dzwonic???

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2019, 02:19

  • DzulkaJ Autorytet
    Postów: 824 1117

    Wysłany: 31 lipca 2019, 05:03

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko jak sytuacja? Trzymam kciuki😘

    ❌PCOS stwierdzone 05.19(Brak owulacji naturalnych)
    ❌30.01.20-HyCoSy- oba jajowody drożne
    ❌On: morfologia 3% przy innych parametrach w normie

    Starania od 11.2018 r. z przerwami
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 05:04

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    .

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 8 lutego 2020, 07:32

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 05:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Kurde co za.... Dokladnie i ze sroskowego strumienia mocz bierz :* mam nadzieje ze bedzie wszystko dobrze i ze to pomylka ...
    Ale kurcze az tyle trzymali ?. Jedziemy do posiewu no szok...
    Tak. Zawsze tak robie. Juz mnie stresuje ta sytuacja. Dzieki. Buziole

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 05:53

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko- trzymam kciuki. Odpoczywaj. Ja w 1 ciazy mialam krwiaka podkosmowkowego. Pisalam wczesniej,ze mialam krwotok i cale wiaderko krwi ze mnie wylecialo. Takze babka na ip myslala,ze po ciazy. A jednak wszystko bylo dobrze. Jestes obstawiona lekami. Pod opieka. Pecherzyk jest,zarodek jest. Trzymaj sie dobrej mysli. Jesli zrobil sie krwiak,to gdzies ta krew musiala sie wylac. Wiem,ze jestes przerazona. Znam to uczucie,ale trzymaj sie mysli,ze wszystko jest prawidlowe. A krwiak sie wchlonie.

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 06:06

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Magduullina wrote:
    Kochane wybaczcie ze tak ale gdzie wy zamawiacie te testy nord?
    Edit. Zamowilam juz na allegro.
    Ps chyba przyspiesze swoje wizyty u dentysty jutro .... Kochane przez te rope itd stwierdzil ze mam tylko 4 -6 zebow do odratowania ... Mam rtg panoramiczne o ktore prosil wiec ? Warto juz jutro dzwonic???
    Ja zamawialam na gemini,ale chyba w aptece melisa jeszxze taniej widzialam. Jak masz zdjecie,to umow sie do dentysty jak najszybciej

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 06:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Trzymam pęcherz od 5 rano bo nie wiem czy robić test czy nie... obudził mnie ból cycków, ale jak dotykam nie bolą. 28 dc, 3 dzień po odstawieniu duphastonu. W sumie bym sobie siknęła a nuż a z drugiej strony może lepiej poczekać 🤔
    Szybciej się za przeproszeniem poszczam niż zdecyduję 😆

    MonikA_89!, Magduullina, szona, Niercierpliwa v2.0, Ania_85_, agge lubią tę wiadomość

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 06:27

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Madziandzia wrote:
    Trzymam pęcherz od 5 rano bo nie wiem czy robić test czy nie... obudził mnie ból cycków, ale jak dotykam nie bolą. 28 dc, 3 dzień po odstawieniu duphastonu. W sumie bym sobie siknęła a nuż a z drugiej strony może lepiej poczekać 🤔
    Szybciej się za przeproszeniem poszczam niż zdecyduję 😆
    Idz sikaj. Skoro tyle trzymasz. Trzymam kciuki :-)

    Ja wlasnie ide pod prysznic i jade do labo. Obym zniosla ta glukoze

    Magduullina lubi tę wiadomość

  • moyeu Autorytet
    Postów: 1294 2149

    Wysłany: 31 lipca 2019, 06:40

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemko trzymam kciuki! ✊✊✊

    U mnie niestety biel na nordzie 😕 w zasadzie 11 dpo to jeszcze wcześnie, ale brzuch przestał mnie tak dziwnie pobolewać, piersi też już prawie nie bolą, tak jak przed okresem. Temperatura utrzymuje się od kilku dni na poziomie 36,6 nie ma spadku ale mogłaby być wyżej 🤔 generalnie jestem pewna że nic z tego, ale będę testować 😋🙈

    Madziandzia testuj! Podtrzymaj zieloną falę! ✊😀

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2019, 06:41

    30 lat 🍍 starania od II 2018
    🩺Hashimoto, Niedoczynność tarczycy, Endometrioza I st., niskie AMH, jajowody drożne
    ❌ Mutacja MTHFR wariant A1289C - A/C heterozygota ❌ Białko S
    ❌AMH
    IX 2020 0,72 -> IV 2021 0,42 ->II 2022 0,49 💪🏻

    👦🏻On: morfologia 3%, reszta wyników w normie

    💉IVF💊
    IV 2021 Invimed Warszawa dr K. długi protokół
    19.05.21 punkcja - pobrano 2 komórki jajowe - IMSI + FertileChip
    22.05.21 transfer 2 zarodków 9bl I i 8bl I - CB 😭

    💉IMMUNOLOGIA🦠
    IV 2022 pierwsza wizyta u doc. P. w Łodzi, zlecił badania
    ❌TEST IMK
    ❌TEST CBA
    ❓ANA 3
    ✅P/c przeciwplemnikowe
    ❓KIR
    ❓HLA-C

    Od X 2021 Trulicity 1,5 mg BMI 30 -> IV 2022 -11 kg, -10cm w biodrach, BMI 26,9 💪🏻
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Zatestowałam i fala zmieniła się w białą 😆 no czego bym nie robiła jedna kreska. Poczekam spokojnie, zwłaszcza że niektórzy twierdzą, że i dwa tygodnie można czekać po duphastonie.
    Współczuję Szczesliwa, ja tak się zraziłam do słodkiego po krzywej że soki mogą dla mnie nie istnieć. Gazowanego to ja od lat nie pijam, sok raz na ruski rok się zdarzyło, ale teraz to nawet i tego nie będzie.

  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 31 lipca 2019, 06:49

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga_89 wrote:
    Malgonia- dokladnie jeszcze troche i bedziemy na wylocie :D co najlepsze boje sie porodu jak cholera, a jednoczesnie nie moge sie doczekac :) dzisiaj mam polowkowe, prosze o kciuki! :*

    5ylwian- czekamy na pieeeekna bete :)

    Szona- niesamowicie sie ciesze Twoim sluzem :D ale jeszcze bardziej uszczesliwia mnie podejscie twojego meza!!! super :*

    Niecierpliwa- piekny progesteron :)

    Magduullina- zycze wytrwalosci w porzadkowaniu zebow.. niech juz Cie nie mecza!

    Nikodemka- Kochana tez mialam plamienia jak bylam na tym etapie, dobrze ze jestes pod obserwacja i ze z kropkiem wszystko ok.. :*

    Domasset- jest cien :) powtorz test, a najlepiej lec na bete :)
    Niestety kochana mam zle przeczucia.jestem juz przy labo,ale pobieraja od 7.15 jednak.snilo mi sie dzisiaj,ze urodzilam coreczke,mama mi Ją przyniosla,takiego juz niemowlaka nawet z gestymi ciemnymi wloskami i brazowymi oczami. Az nie chcialam sie budzic. Zanim wyszlam zrobilam test-ostatni Novatest mialam i niestety jest tylko delikatny cien :( a juz powinno ciemniec. Szlam w deszczu jak na skazanie. Az mnie brzuch z nerwow boli :(

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • 5ylwian Autorytet
    Postów: 1534 1471

    Wysłany: 31 lipca 2019, 06:50

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Dziewczyny, trzymajcie za mnie kciuki... Leze w szpitalu, mialam plamienie z krwia :(
    Walczcie z Kropkiem,bedzie dobrze :) trzymam mocno kciuki! Informuj na biezaco..

    a97e8a0113.png
    *14.09.2021- II kreski
    *18.05. - 38+5, 3675 g
  • MonikA_89! Autorytet
    Postów: 7921 11235

    Wysłany: 31 lipca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Olga, kciuki za połówkowe!!!! ✊😘 Prosimy o ładne zdjęcie bąbla 😉

    Nikodemka, plamienia się zdarzają. Ważne, że jest zarodek we właściwym miejscu. ✊✊ za betę i żeby zniknęły plamienia-straszaki! Trzymaj się tam! :*

    Magdulina, buziak za podejście 😘 zdrowie przede wszystkim! Już niedługo będziesz mieć ładne i zdrowe ząbki i zapomnisz o opuchliźnie! Szkoda tylko, że tak długo musisz czekać na wizytę. A tak w ogóle, to opuchlizna zmniejszyła się już trochę jak wszystko zaczęło schodzić nosem?

    Madziandzia, sikaj!!!! 😊✊

    Sylwian, dzisiaj powtórka bety? Mocne kciuki! ✊✊✊✊😘

    Wczoraj pojechałam do labu zrobić betę, bo już 44dc a @ nie widać. Labo czynne do 16, wpadłam tam zdyszana 15:55, a w recepcji mówią, że kurier już odebrał wszystkie próbki i zapraszają następnego dnia. Grrrr.. to miałam wycieczkę :P Dzisiaj jadę do innego labo, bo jest czynne do 17. Muszę wiedzieć co się dzieje, bo w sobotę zaczynam urlop i chcę mieć pewność, że nie jestem w ciąży. W sumie wiem, że nie jestem, bo przy temperaturze 36,2 max 36,6 przez cały cykl, to praktycznie niemożliwe. No ale co na papierze, to na papierze. Będę mogła z czystym sumieniem spróbować wszystkich win w winnicy 😋

    Magduullina, 5ylwian lubią tę wiadomość

    qdkk2n0amiu7a1g7.png
    _____________________
    Kwiecień '21 jestem mamą!!! ♥️
    Wrzesień '20 transfer dwóch maluchów 10dpt 422,85 😍 13dpt 1570 ♥️ 19dpt dwa pęcherzyki w macicy😍 25dpt mamy serduszka!
    Marzec '20 - AZ blastusia 😭
    Luty '20 - IVF z KD nowa dawczyni = nowa nadzieja
    😭
    Styczeń '20 - IVF z KD! Nie rozmroziły się komórki...
    Grudzień '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Październik '19 - IMSI - brak zarodków 😭
    Maj '19 - criotransfer ❄️, cb 😭
    Kwiecień '19 - IMSI, transfer bliźniaków nieudany 😭
    Wrzesień '18 - nadzieja w naprotechnologii
    Maj '18 - IVF -Poronienie zatrzymane Synek 13tc [*] 😭
    Sierpień '17- rozpoczęcie leczenia w Invimed
    Przeciwciała p/otoczce komórki jajowej, aTPO i aTG, 120mln plemników, 50% ruch postępowy, morfologia 1%, SCD 21%, MTHFR hetero, PAI homo, AMH : mar18- 1.5, gru18- 0.99, sie19-1.8, lis19- 2.2 , kir AA, NK 18%, CD4/CD8 1,62
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 06:51

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Szczesliwa_mamusia wrote:
    Ja zamawialam na gemini,ale chyba w aptece melisa jeszxze taniej widzialam. Jak masz zdjecie,to umow sie do dentysty jak najszybciej
    Dal mi termin na 19.08 a ja juz bym chciala bo czuje ze znow bola zatoki- druga strona...

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 06:56

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    MonikA_89! wrote:
    Olga, kciuki za połówkowe!!!! ✊😘 Prosimy o ładne zdjęcie bąbla 😉

    Nikodemka, plamienia się zdarzają. Ważne, że jest zarodek we właściwym miejscu. ✊✊ za betę i żeby zniknęły plamienia-straszaki! Trzymaj się tam! :*

    Magdulina, buziak za podejście 😘 zdrowie przede wszystkim! Już niedługo będziesz mieć ładne i zdrowe ząbki i zapomnisz o opuchliźnie! Szkoda tylko, że tak długo musisz czekać na wizytę. A tak w ogóle, to opuchlizna zmniejszyła się już trochę jak wszystko zaczęło schodzić nosem?

    Madziandzia, sikaj!!!! 😊✊

    Sylwian, dzisiaj powtórka bety? Mocne kciuki! ✊✊✊✊😘

    Wczoraj pojechałam do labu zrobić betę, bo już 44dc a @ nie widać. Labo czynne do 16, wpadłam tam zdyszana 15:55, a w recepcji mówią, że kurier już odebrał wszystkie próbki i zapraszają następnego dnia. Grrrr.. to miałam wycieczkę :P Dzisiaj jadę do innego labo, bo jest czynne do 17. Muszę wiedzieć co się dzieje, bo w sobotę zaczynam urlop i chcę mieć pewność, że nie jestem w ciąży. W sumie wiem, że nie jestem, bo przy temperaturze 36,2 max 36,6 przez cały cykl, to praktycznie niemożliwe. No ale co na papierze, to na papierze. Będę mogła z czystym sumieniem spróbować wszystkich win w winnicy 😋
    Tak tak Monia juz czuhe tylko niewielka gulke na dziasle, dziekuje ze pytasz.... :* smarowalam tez mascia z ibupromem ,przeciwzapalna ten policzek bo az wtedy podeszlo na oko i cala ta strone mialan taka jak policzek
    Trzymam kciuki za twoja bete a moze jednak?! :* oj z calego serca zycze by bylo pieknie :*

    Wiadomość wyedytowana przez autora: 31 lipca 2019, 07:21

  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 06:59

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    5ylwia kochana trzymam kciuki !!! Nie denerwuj sie tak :* wiem ze duzo przeszlas kochana ale badz dobrej mysli :*
    Szczesliwa kciuki za wyniki !!!
    Olga czekamy na cudowne wiesci z polowkowych!!!
    Nikodemko skarbie daj znac co tam z Wami!!!

    5ylwian lubi tę wiadomość

  • Nikodemka Autorytet
    Postów: 5527 8433

    Wysłany: 31 lipca 2019, 07:15

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Sytuacja bez zmian... Silne plamienie zniknelo, zostalo lekkie brazowe. Jeszcze nikogo u mnie nie bylo, ale kolo 8.00 mam miec badania z krwi. Boje sie bardzo bety, mimo ze na usg wszystko bylo dobrze.

    hchygov3p2jypx4e.png
    Synek - 17.03.2020 🚗
    Drugie bobo w drodze 🌸
    Mięśniak podsurowicówkowy.
    27.06.19 - histeroskopia z usunięciem polipa. - szczęśliwy cykl ❤️
  • nick nieaktualny

    Wysłany: 31 lipca 2019, 07:24

    Cytuj  /     /  Zgłoś
    Nikodemka wrote:
    Sytuacja bez zmian... Silne plamienie zniknelo, zostalo lekkie brazowe. Jeszcze nikogo u mnie nie bylo, ale kolo 8.00 mam miec badania z krwi. Boje sie bardzo bety, mimo ze na usg wszystko bylo dobrze.
    A moze mialabys miec akurat miesiaczke? Tzn termin @ bo czasem i tak sie zdaza ze kobiety w ciazy maja owe plamienia na poczatku w tyvh terminach kiedy mialaby byc @... Bardzo mocno sciskam kciuki za WAS !!! :* DOBRZE ZE plamienie ustalo a to brazowe to zapewne jego koniec i oby do pologu Nikodemko ! :*

‹‹ 139 140 141 142 143 ››
Zgłoś post
Od:
Wiadomość:
Zgłoś Anuluj

Zapisz się na newsletter:

Zainteresują Cię również:

Zaburzenia hormonalne - 8 najczęstszych objawów

Zaburzenia hormonalne - jakie są ich najczęstsze objawy? Które objawy powinny Cię skłonić do wizyty u lekarza i diagnostyki w kierunku zaburzeń hormonalnych? Jakie są najczęstsze przyczyny braku równowagi hormonalnej i jak wygląda leczenie? 

CZYTAJ WIĘCEJ

PMS a zdrowie psychiczne i jakość życia. Jak sobie radzić z objawami?

PMS często jest kojarzony głównie z objawami fizycznymi, takimi jak ból brzucha czy wzdęcia. Jednak coraz więcej badań wskazuje, że ma on istotny wpływ również na zdrowie psychiczne kobiet. Dlatego ważne są: zrozumienie związku między PMS a nastrojem i kondycją psychiczną w ogóle oraz nauka skutecznych strategii radzenia sobie z emocjonalnymi skutkami choroby.

CZYTAJ WIĘCEJ

Owulacja – kiedy owulacja zwiększy szanse na zajście w ciążę

Kiedy owulacja? Większość kobiet wie, że owulacja to czas, w którym możliwe jest zajście w ciążę. Ale kiedy dokładnie ona występuje, jakie są objawy owulacji, jak ją rozpoznać lub co może na nią wpływać nie dla wszystkich jest oczywiste. Kilka faktów na ten temat oraz parę prostych instrukcji jak obserwować swoje ciało pomoże Ci wielokrotnie zwiększyć szanse na zajście w ciążę.

CZYTAJ WIĘCEJ